0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #580 -: Май 25, 2020, 10:40:55 am »
Утре отивам при Александров,днес е почивен ден и той няма да е там.
Почвам молебен за разстройство😁,вече наистина ми е много напрегнато.Само за това мисля,независимо какво правя.
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #581 -: Май 25, 2020, 10:45:14 am »
Ми така е. Това започва бременността и така свършва. Първо треперим за теста, а после кога ще ги гушнем. Скоро ще е. На момичето й е хубаво при мама.
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #582 -: Май 25, 2020, 11:21:22 am »
Слънчице, до 2 дни си родила така го виждам аз 😁 Хайде да излиза вече малката госпожица ❤❤
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #583 -: Май 25, 2020, 19:06:49 pm »
Ай дано.Днес ще ям ананас да видим,като забременявах го ядох,сега пак.
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #584 -: Май 25, 2020, 21:42:27 pm »
Виж пак мъжо да удари едно рамо със секса, че знае ли се какво може да стане докато се нагласите 😉 Няма да му се изтърка 😀
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #585 -: Май 26, 2020, 05:44:27 am »
Снощи, когато бях на преглед влезна една жена да ражда, и се сетих за теб Слънце :) Днес ще чакаме да пишеш! Чудя се как да си подобря съня. Още работя и си имам куп ‘ забавления’ у дома , обаче около 3 се будя и после заспивам, когато върже. 5:30-7... младежа е активен нощем, и колкото и да ме радва се притеснявам нещо да не му направя. На ляво като застана става чудо в корема ми, надясно ми омръзва ( а и нали не бива на тази страна да се спи) погръб не мога да дишам абе изобщо... Чудя се как да си подобря качеството на съня, защото след малко трябва да работя а съм направо неадекватна.:(
Иначе за една седмица е качил 60 грама, вече е 476. Доктора казва, че е нормално. Отговаря си на седмицата по дата на зачеване. Нали първо вървеше напред, миналата седмица малко назад, сега си е точно на дата на зачеване.
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #586 -: Май 26, 2020, 08:29:34 am »
Тук съм още,не съм родила.
Лина,не знам за съня какво би помогнало.Леж си където ти е удобно,и аз в по-ранните месеци усещах голяма активност като се обърна наляво.Няма да му навредиш на бебето.
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #587 -: Май 26, 2020, 09:56:44 am »
Лина, вярно че съм малко по-назад от теб, но на мен тази голяяяма възглавница много ми помага. Аз не обичам да спя по гръб, обикновено спя по корем и миналата бременност това най-много ми тежеше, че не мога да спя удобно. Миналата седмица смених матрака (имаше страшна промоция на мемори с лавандула -70%) и в комплект с възглавницата спя като малко дете. Ако не ползваш възглавничка сериозно се замисли, че чак матрак да сменяш...
Слънчицето, ти не беше ли за вчера по термин? Днес си на преглед, нали? Ще чакаме новини със стиснати палци.

*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #588 -: Май 26, 2020, 10:17:39 am »
Вчера беше да,оправям се и тръгвам след малко.Стискайте палци всичко да е наред .
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #589 -: Май 26, 2020, 10:45:15 am »
Много, ама много стиснати палчета, Слънчицето <3 всичко ще е ок! Ами притеснявам се, Слънце. Нали няколко дни го чакахме да се размести, за да не тръгне да се оплита и изобщо... Лято, имам възглавница, даже 2. Едната е от най-големите другата е малка. Освен ако не спя на кокала си,което е някаква магия не става. Вече клюмам направо.
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #590 -: Май 26, 2020, 12:38:02 pm »
Лина, аз имах голям проблем със спането с близначките, за да съм адекватна на работа, спях  на дивана.Слагах си възглавници под мен, около мен и в полу легнало положение спях.Иначе не ставаше.Спях и повече на ляво, с Моника спях пък на дясно и по гръб до доста късно.С близначките по гръб се задушавах за секунди.Ако не му е удобно ще разбереш, не се притеснявай.Наистина опитай се да намериш удобно място и поза за вас двамата.

Чакам и аз тук Слънцето и само проверявам има ли развитие.

Re: Тема на бременните 103
« Отговор #591 -: Май 26, 2020, 13:07:07 pm »
Аз си взех възглавница като на Лято и се родих, преди това се въртях, притеснявах, като Лина, да не натисна нещо корема, нощем и при мен е по-активно бебето. Събуждам се, пак заспивам, тоалетна, но явно ми се беше събрала нужда да се наспя и вчера доста поспах през деня.
Слънчицето, всичко ще е наред! ❤️❤️❤️
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #592 -: Май 26, 2020, 15:06:17 pm »
Маги, Кукапетал аз съм с тези огромните "С" образни плюс още една дълга цилиндрична плюс още няколко малки възглавнички. На дивана, полулегнала..абе.. това да ми е оплакването общо взето :)  Поспивайте щом можете през деня, това ни е работата сега-почивка!
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #593 -: Май 26, 2020, 15:10:35 pm »
Хора,направо Александров ме хвърли в тъч,каза че преспокойно мога да изчакам до шести юни.Това ми се струва страшно далеч,не ме прегледа,само това каза.Знам  окситоцина  как действа на незапочнал процес,ясно ми е това,но просто шести юни ми се струва като цяла вечност
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #594 -: Май 26, 2020, 15:18:57 pm »
Слънце, знаех, че така ще ти каже той, затова те подготвях. 6ти ще си със 7 дена преносване. Спокойно, ще се роди преди това. Дълги ще ти се сторят дните, но ей сега ще си пишем в темата за бебетата.
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #595 -: Май 26, 2020, 15:20:13 pm »
Слънце, моя приятелка роди Март месец и каза, че до 10 дни ги оставяли да преносят и после предизвиквали, ама малко странно без преглед тонове и тн?О_О
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #596 -: Май 26, 2020, 16:04:54 pm »
 :lol: Той Александров е от френската школа. Затова е така.
За 2 бременности имам 2 прегледа- един заради полипа на шийката, който ми откри д-р Даскалов, а другият беше за да вземе МБ за стрептокок Б. Това е.

Слънце, все пак си ходи през 2 дена на тонове при акушерката. Нали знаеш, че 30 мин трябва да са поне.
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #597 -: Май 26, 2020, 16:45:45 pm »
Абе то и аз като се качвах нагоре видях една акушерка от родилно и тя каза същото-до две седмици може да си преносиш без проблем
После и за Павла се сетих ,знам че при теб е така.
Ами ще си ходя при акушерката на тонове и това е.
Просто от толкова време чакам,че ми се изчака чакалото.Днес малини ще си купя уж за контракции.
Пък хич да не ви разправям как ревах сутринта,свекърва ми по телефона ми разказа за второто й дете,мъртвородено,свекъра пък на двора ми вика-да не стане нещо лошо баш на края.И си отворих устата и на единия и на другия,че поотделно че са разведени,казах им че нямам нужда от страшни приказки за лека нощ,стига ми на мен какво ми е.Просто искам позитивно мислене.И мъжа ми да се разправя с тях.Даа,страшна работа ви казвам.
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #598 -: Май 26, 2020, 17:04:49 pm »
Да ги хванеш и да си заблъскаш! Те нормални ли са тези хора!

Знам, че това чакане накрая е тежко. Има едно напрежение, което е много особено. Все едно нещо се случва въпреки теб. Това е защото не знаеш нито кога, нито как ще започне раждането.
Ходи при акушерката. Можеш да я помолиш да ти направи stripping. В България сигурно лекарите го правят де. Питай Александров след 1-2 дена.

Всичко ще е наред!
*
Re: Тема на бременните 103
« Отговор #599 -: Май 26, 2020, 22:59:51 pm »
Боже Слънце, тия хора са луди. Не говори с тях докато родиш та и малко след това.
Целувки!