0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #20 -: Декември 30, 2019, 19:28:33 pm »
Сърдечно благодаря, много сте готини всички и настоящите мами и бъдещите такива!
Павла, кога е твоя термин, не остана май? Много прегръдки!
Маги, за това щастие се моля и аз! Двечки да си гушкам! Но каквото даде Бог, това ще е!
Глъдка шампанско утре вечер няма да е проблем нали?
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #21 -: Декември 30, 2019, 19:32:58 pm »
Кукапетъл,чашка шампанско не е проблем!Аз след трансфера имах рожден ден и си пийнах една бира,малка наливна.И малко вино по 2 глътки съм пила и сега.
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #22 -: Декември 30, 2019, 20:10:04 pm »
Честита нова темичка и от мен. Надявам се все повече да се изпразва и всички да св преместите в бременната тема.
Кукапетъл страшно много се радвам за теб. Дано това са твойте бойци и на 7.01 да видиш тлъсто ЧХГ. Силно ще стискам палци и ще се моля  :bighug: пийни и 2 глътки, нищо няма да стане. Надявам св и ти пожелавам 2019 да е последната година в която сте само два.
Хрис и теб те следя. Дано турците направят чудеса, дано изкарате още няколко братчета и сестричета на малък снежко и после да си мътиш тихо и спокойно.
Лина, Янички... силни сте и го знаете. Така е било писано, но ще намерите сили  и за това. Силно ви желая слвдващия път да е по скоро и безпроблемен. Целувки и прегръдки.
Тери, скъпа Тери  :bighug: с теб горе долу по едно и също време се завъдихме в този форум. Айде изтреби тия бактерии и прибирай снежковците. И твоето време ще дойде вярвам и мисля че ще е съвсем скоро. Тъй че утре си пийни, посрещни подобаващо новата година и дано е много късметлийска :*
Хелиантус и теб не те пропускам. Дано скоро се оправят нещата и при теб. С добавките да подобрите нещата и този път успешен финал.
Ако някоя съм изпуснала - късмет и на нея.
Ние сме тук за да ви подкрепяме, както вие много пъти сте го правили за всички нас. Обещала съм че на всеки коментар ще ви ръся с прашец  :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: preggo   
Пожелавам на всички весело посрещане на новата 2020 и дано е многоооо късметлийска и щастлива за всички ни.
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #23 -: Декември 31, 2019, 10:12:01 am »
Хайде, момичета, дано ни е на късмет новата година. Желая ви весело посрещане на новата година!
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #24 -: Декември 31, 2019, 10:35:22 am »
Здравейте и от мен.Аз правих инсеминация на 23 Декември,от тогава минаха 8 дни и 11 дни от Прегнил 5000,доктора каза че се чисти за 9-10 дни ,днес сутринта направих 2 тестчета и имат съвсем бледи чертички.Дали има шанс да са от бременност?

*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #25 -: Декември 31, 2019, 11:04:45 am »
Напълно възможно е да е от прегнила. Кръвен тест, който да повториш. Само така ще си 100% сигурна толкова рано. Късмет!
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #26 -: Декември 31, 2019, 11:09:46 am »
« Последна редакция: Декември 31, 2019, 11:15:53 am от Розови мечти »

*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #27 -: Декември 31, 2019, 12:42:38 pm »
Привет Розови Мечти. За около 15 дни се разгражда прегнила. Ето тук има описание http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=33562.1000 Както е казала Павла, най-добре с кръвен, който се повтаря - успех!
Слънцемое, благодарим за прашеца!!! Весело посрещане на всички!
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #28 -: Декември 31, 2019, 14:57:15 pm »
Слънцемое, благодаря за страхотните пожелания и за прашеца!  :bighug:
Весело посрещане на новата година на всички! Нека тя бъде незабравима!
 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #29 -: Декември 31, 2019, 14:59:52 pm »
Аз, момичета, завършвам годината, както я започнах.
Продължавам на хомеопатия и строга диета. Ще пиша на ЦАР, края на месеца ще пиша на Турция и това е от мен. Писна ми, сили нямам да се боря с Ешерихия коли. Интересно ми е защо другите бактерии са ми отрицателни като октомври бях с ентерокок. И какво ли значение има това "мукозно"  за мен. Как пък нищо не я уби. Имам чувството, че цял живот ще трябва да съм на диети, за да не й позволявам да иде в уринарния тракт отново
2019-12-31


   Хламидия :
    Тест за АНТИГЕН на Chlamydia trachomatis в ендоцервикална проба
     /-/ ОТРИЦАТЕЛЕН


   Микробиол.- вагин. :
    1/ На директната микроскопия се наблюдават епителни клетки,
Грам /-/ отр.пръчковидни бактерии.Липсват лактобактерии.
2/ Не се изолираха гъби.
3/ ИЗОЛИРА СЕ в значително количество МУКОЗНО Escherichia coli - следва антибиограма

   Тест за генитална система :
    Материал: ЦЕРВИКАЛЕН СЕКРЕТ
1.Trichomonas vaginalis /-/ отр.
2.Gardnerella vaginalis /-/ отр.
3.Candida spp. /-/ отр.
4.N.gonorrhoeae /-/ отр.
5.Streptococcus agalactiae=Streptococcus beta-haemolyticus GR.B /-/ отр.
6.Enterococcus spp. /-/ отр.
7.Уро-генитална микоплазма :
  а) Ureaplasma urealyticum /-/ ОТРИЦАТЕЛНА
  б) Mycoplasma hominis /-/ ОТРИЦАТЕЛНА
8.Escherichia coli //+/ ПОЛОЖИТЕЛНО
9.Proteus spp. /-/ отр.
10.Providencia spp. /-/ отр.
11.Staphylococcus spp. /-/ отр.
12.Pseudomonas aeruginosa /-/ отр.

Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #30 -: Декември 31, 2019, 15:31:22 pm »
Еее Тери. Добре де, как едната е минала сама а еколите са там?  8O Продължавай с хомеопатията, а за диетата-разбирам. Мен ме държи, Ходжата. Дано след Януари се раздвижи тази стегнация. Аз съм убедена, че парвума ще излезе плюс при мен. Пак си имам течение... този тест за количеството на парвума ще направя май. Тери, забравих да питам- там където го пускаш теста няма ли информация какво е количеството на находката? Аз покрай моето четене за парвума видях, че някои лаборатории пускат и количество на бактерията или каквото са намерили.
« Последна редакция: Декември 31, 2019, 15:54:13 pm от Lina88 »
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #31 -: Декември 31, 2019, 17:01:57 pm »
Интересно, че в този генитален тест, който на мен ми пуснаха изследват само за Ureaplasma urealyticum, за parvum не. Ти купила ли си Нарине, ако не си, недей. Явно съм доволна от него, защото просто хранителната среда е бутала ПХ-то, но лактобактерии йок. Минавам пак на Гинофит. Гинекологът посъветва с Гинофилус или Флоражин. След Гинфит с тези двете съм успявала да завъдя по някоя друга лактобактерия.
Иначе при нас не изкарват количество на бактериите. Само при стерилна урина, ама там вероятно защото имат 1мл течност. Нали се води количрство на 1мл. знам ли. Единствено в Торакс дават някаква по-пълна инфомарция: единични, умерено, значително и масово количество бактерии. Пак горе-долу ти става ясно къде си в графата.
Ти къде ще пускаш тест, в Геника ли?

Аз говорих с Мишо и решихме направо на Турция да пишем. За ЦАР съм под въпрос. Тези ембриони, които имам без кортикостероиди не искам да ги взема, а кортикостероиди не искам с бактерии и май имам нужда от консултация с турски лекар. Днес зачетох някакво изследване за инвитро с бактерии и имаше становище, че не пречи на имплантация, а по-скоро след това на плода. Та тегля майните на всичко, изкарвам си паспорта и така ще започна новата година.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #32 -: Декември 31, 2019, 17:44:56 pm »
Тери, на 100% те подкрепям за Турция. Още преди, когато ти беше само като питанка го видях като твойто- оправяй паспорта и няма какво да те спира! Ти да видиш за Наринето- днес да го поръчам и неуспях, но не бързах защото имам гинофит. За парвума не знам защо го няма в пакета. В Геника е отделен пакет за уреа и микоплазмите. Ще ги питам дали има каквото търся ( с количество) ако не ще проверя Надежда- дали само мога да им ползвам лабораторията, колкото и да не ми се иска.
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #33 -: Декември 31, 2019, 17:56:07 pm »
В Геника съм правила Фемо Флор Плюс (160лв), броя всичко. Но е записано: Ureaplasma parvum + urealyticum = стойност. Сумарно ги дават, но ти имаш само parvum. Кофтито е, че не правят антибиограма на находката.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #34 -: Декември 31, 2019, 18:07:13 pm »
Тери, направо не знам какво да ти кажа. Пуста Е. Коли... Дано си останат в старата година и новата да е по-добре добра за всички. Отиди в Турция и дано!

Весело посрещане момичета!

Слънцемое, благодаря !  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #35 -: Декември 31, 2019, 18:13:32 pm »
И аз това щях да кажа-да остане всичко лошо в старата година.От сърце ви пожелавам да дойдете в другата тема всички накуп до март!
Весело посрещане ,мили момичета!
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #36 -: Декември 31, 2019, 18:24:22 pm »
Момичета, весело посрещане и от мен. Бъдете оптимисти, оставете лошото зад гърба си и смело напред. Искам да видя всички ви в другата група и ви пожелавам още едно сърце(минимум) да бие под вашето ❤️💙
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #37 -: Януари 01, 2020, 10:32:33 am »
 Момичета, честита нова година!  :balk_2:
 Нека 2020г. да е здрава, щастлива и късметлийка!
 Да е благодатна да постигнем мечтите и целите си!  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #38 -: Януари 01, 2020, 11:17:28 am »
Честито ново начало, момичета. Пожелавам ви здраве и здрави семейства. Другото само ще дойде, когато му е времето.
Честита нова година и на нашите дружки от другата тема.
Пожелавам си никога да не забравяме, че светът е прекрасен, че едни непознати хора за теб са били винаги там през една клавиатура разстояние.
Нямаме ли някоя Василка да почерпи с една безглутенова, безмлечна и беззахарна торта?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #39 -: Януари 01, 2020, 14:10:20 pm »
Честита Нова Година, пожелавам на всички ни здраве, хармония и бебчета!
Едвам наваксах да прочета всичко до тук :)
Тери, майната му! Действайте и пишете в Турция, мисля че нещата ще мръднат вече  osi_17
Кукапетел, прекрасна новина. Типли си ги двете пухчета, а аз се моля  :crossfingers:
Хрисче, ще стискам палчета и за теб :)
Момичета, започнах по време не О - 15 ден с Фертил-а. и на 23 ден (падна се Коледа), имах зацапване. Е, разбирате ли, че щях да се пръсна. Никога до сега не съм имала зацаване и си казах, или е от промяна на хормоните или е Зацапването. Въпреки, че се опитвах да не се навивам се омотах яко. Но уви, така силно се разочаровах, че не бях на себе си. Вчера сутринта ми дойде с всичките му екстри... Да, знам, че Фертила няма как да е повлиял за 10 дни, но силно се надявах на Коледно чудо.
Такааааа, разбрах за инициатива на инвитро болница София. Проверете в сайта им. Дават по едно безплатно инвитро и лекартсвата към него на 4 двойки, като единственото условие е жената да е по 45 год. Мисля, че всички влизаме в графата. Аз ще кандидатствам, действайте и вие.
Успех!