0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #640 -: Септември 01, 2020, 08:57:03 am »
Маги, много приятно звучи. Успели сте да си починете и да се заредите.
Павла, всеки път се изумявам как издържат толкова път тези деца. Като знам моята и 2ч., че не търпи... Пиши в сряда, лекарят дали ви е изпратил на изследвания.
Слънчице, Дари пък е обратното. От новородено харесва детските песнички и я успокояват, а друга музика не  :D Сега не заспива без да и пея "five little ducks" и някой път дори и навън, докато е в количката трябва да я пея, за да заспи  :D
Ние в четвъртък сме на консултация и последен прием на ваксините. Казах и че искам тези да са двете наведнъж, защото вече много се проточиха и знам, че минимум два дни ще е кошмар. А в събота ще отскочим пак до морето. Дари има вече две зъбчета и прави крачки като я придържам. Все още никакъв помен от пълзене. По цял ден иска да я държа и да "ходи", отново съм "без кръст"  :D
*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #641 -: Септември 01, 2020, 09:38:20 am »
Ще пиша.
Мише, много хора са против, но аз слагах Сими в паяк за около месец. Естествено вече се изправяше сам и правеше крачки. Много беше удобно за 10-15 мин, за да мога да сготвя примерно. Ако намериш от някъде, може да пробваш, но е безсмислено да купуваш за 1м.
*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #642 -: Септември 01, 2020, 10:03:21 am »
Сега влизам. Изварата я затоплям леко, връзвам с пелена и отгоре потник или боди.
Мише, не си причинявай това с воденето, остави я сама да се изправя и ходи по мебелите. Близначките са така в момента, така беше и кака им.
Вчера и двете откриха коридора на апартамента, тойе много дълъг, и сега пълзят и се изправят в него. Голям кеф им е. Просто в къщи е някаква лудница, две бебета пълзят в две посоки. Все едното реве защото е паднало. А имат и нови зъби, на Габи и изби преден горен, а на Ади втория долен. При Габи е голям зор, боли я и плаче вечер горкото.

Танче, какво Лазар?

Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #643 -: Септември 01, 2020, 10:43:23 am »
Имаме бънджи и я слагам в него, харесва и доста и имам малко почивка. Маги, тя не може да прави крачки като се подпира на нещо и плаче, за да я държа и така да се придвижва 🤪
*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #644 -: Септември 02, 2020, 08:26:21 am »
Маймунка е тя, използва плача да те контролира.Няма лошо ама не ти завиждам.

*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #645 -: Септември 02, 2020, 09:52:46 am »
Пробвай в паяк. Така няма да я водиш, а като се научи сама да ходи по стени и мебели ще го махнеш.
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #646 -: Септември 02, 2020, 09:52:58 am »
Много точно го каза, Маги  :D
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #647 -: Септември 02, 2020, 15:10:03 pm »
Момичета, да питам, знаете ли добър специалист, който е много добре запознат с ендометриозата? Може и да не е в България. Или да ме насочите къде да потърся инфо за такъв? След раждането първите няколко цикъла бяха ок и след това започнаха един по един да се връщат симптомите  :( А като си помисля за ендото в дебелото черво и изпадам, меко казано, в ужас  :(
*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #648 -: Септември 02, 2020, 17:31:02 pm »
Мише,виж проф Неджат или Наджат,не съм сигурна за името точно.
Мисля,че идва в България,но не съм сигурна.
« Последна редакция: Септември 02, 2020, 17:33:34 pm от Слънчицето »
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #649 -: Септември 05, 2020, 13:06:32 pm »
Здравейте момичета,как сте ?
Аз пак с въпрос,онзи ден Монката вдигна еднократно температура,правихме ПКК и урина и според педиатърката става въпрос за някаква настинка. Но след това се появиха пъпчиципо лицето,дали може да са в следствие на температурата ? Не ям шоколад и не пия прясно мляко.
*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #650 -: Септември 05, 2020, 15:15:17 pm »
Ако е бил облечен докато е имал температура и навън е било топло, е напълно възможно да е от претопляне.
Как се прави ПКК на толкова малко бебе? За първи път чувам.

26.09.2019
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #651 -: Септември 05, 2020, 15:37:08 pm »
Ами беше по боди ама беше топло навън и отделно и температурата. А иначе кръв взимат от петичките и от пръстчето.
*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #652 -: Септември 06, 2020, 09:03:51 am »
Рубеола?Какво мисли за нея личния?Аз с Моника още си мисля, че изкара това към 6-ти месец, еднократна температура и изпъпчване по цялото тяло.

Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #653 -: Септември 06, 2020, 09:39:45 am »
Маги мина ми през акъла за шарка,ама не е ли много малък ? Той физически контакт е имал само с мен,с баща си и майка ми. От къде да я е хванал тая рубеола.
*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #654 -: Септември 08, 2020, 08:16:45 am »
Круела, мина ли му на детето?

Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #655 -: Септември 08, 2020, 08:54:22 am »
Да Маги,всичко беше за един ден. Пъпчиците ги минавах с физ.разтвор и се махнаха и те,останаха само тези на лицето. Какво беше това чудо не знам ...
*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #656 -: Септември 09, 2020, 13:01:56 pm »
Как сте дами и ббета?излизате ли по разходки?танче, как е Лазар?

Моите бандитки пълзят като торпеда, вдигат се и ходят по мебелите.Не искат да седят в количкат аи сесърдят, та търся полянки да ги пускам да пълзят.Въобще е едно приключение с тях.

*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #657 -: Септември 09, 2020, 13:44:02 pm »
Ние вече сме при майка ми и баща ми,мъжа ми много трудно се раздели със Зорито,направо ми скъса сърцето,брои дните когато ще се приберем.
Тя вече е християнче,кръстихме я в един малък манастир в едно село,в тесен семеен кръг.Много й хареса попа и му се смя и гука през цялото време,после направихме барбекю на двора,след дванайсе имах рожден ден,изненадаха ме много моите хора и като цяло беше много хубаво.
Тя се адаптира добре,но малко по-,неспокойно спа първите две вечери,мъчи се да се обръща по корем и все е завъртяна на една страна.
Маги,представям си какво е като тръгнат едната на ляво,другата на дясно!
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #658 -: Септември 09, 2020, 14:58:50 pm »
Слънчице, честито християнче и рожден ден. Бъдете здрави и щастливи.
Маги, представям си каква лудница е  :D
Ние пак сме на море. За първи път Дари се представи добре по време на пътуването 😁 Вече и плажа и е доста по - интересен. Сложихме и последните ваксини и сега няколко месеца почивка. Иначе и аз мислех за кръщене, но реших да е пролетта.
*
Re: Нашите бебета и малки деца
« Отговор #659 -: Септември 10, 2020, 09:25:14 am »
Честито християнче Слънце и честит рожден ден!Много добре звучи малкото разнообразие за теб, за мъжът ти и моя е същия, без децата все едно е половин човек.

Мише, Дарито вече е полуосъзнато човече и е доста по-лесно.Ще видиш, ще става по-лесно.Аз за това и така късно организирах почивката, че не знаех какъв темперамент ще са тези двечките.

При нас е весело.Утре сме на преглед да ги видя колко са пораснали.Ади има 2 зъба, но я мъчат предните горни, Габи вече е с 5.За нула верме и избиха няколко зъба и много леко при нея се случва това.Тая нощ имах бебе на анаболи!Аделина се събуди в 2 и до 4 не заспа, направо ми разказа играта.Знам че има такива моменти, но днес имаме ходене по ортопеди и т.н.  и хич не ми е до безсъние.

Павла къде  се изгуби?Танчето и тя не пише.