0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #320 -: Октомври 27, 2019, 19:07:25 pm »
Нели, би трябвало да покаже утре, освен пък, ако е имало късна имплантация.
Стискам ти палци!
Лина, нямам думи, толкова съжалявам, мила! Бъди силна, колкото и да е трудно! Прегръщам те силно! Никой не трябва да преживява такава загуба!
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #321 -: Октомври 27, 2019, 19:08:00 pm »
О, Лина много съжалявам! Бъди силна, с теб сме!
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #322 -: Октомври 27, 2019, 19:12:27 pm »
<3 Гушкам ви. Всички ще имаме пухкави и здрави бебенца, въпрос на време е!

Добавка:Амин,Нели!
« Последна редакция: Октомври 27, 2019, 19:21:33 pm от Lina88 »
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #323 -: Октомври 27, 2019, 19:17:54 pm »
Дай боже мъките ни скоро да свършат!
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #324 -: Октомври 27, 2019, 19:49:05 pm »
Нели,аз на 8ми ден направих шуър чек и то не с първа урина,излезе тънка като косъм черта,с фенера на телефона я търсих.На 12ти ден направих кръвен в клиниката където правих инвитро.Даже много си изчакала,аз не мога.
Лина,много се надявам да се чувстваш добре ,доколкото е възможно,много те прегръщам и стискам палци за теб!
Кукапетъл,аз съм фен на ЗЕТ,много леко минава,тялото е спокойно,много по-добре е.
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #325 -: Октомври 27, 2019, 20:15:19 pm »
Слънце, аз на 8-я ден си пуснах кръвен около 38 ми беше резултатът, но аз си бия прегнил и мисля, че заради него е такъв резултата.Днес един пиклив направих, но нямаше нищо.
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #326 -: Октомври 27, 2019, 20:21:04 pm »
Ех, Нели :/ ето тук има как се разпада прегнила: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=33562.msg560687#msg560687
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #327 -: Октомври 27, 2019, 20:24:06 pm »
Благодаря, аз си бия през ден по 100 IU, ще я погледна
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #328 -: Октомври 27, 2019, 20:27:30 pm »
Ех линаа,много съжалявам че трябва да минеш през това. Бъди силна ! Аз утре отивам да взема резултатите на Ицо. Пусна спермограма и SDI тест. Имам и чак при доктора да ги коментираме и да видим как ще процедираме. Успех на всички.
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #329 -: Октомври 27, 2019, 20:34:26 pm »
За силна не знам, Круела, но съм нетърпелива. Сърбят ме ръцете да баем над тестовете за О след няколко месеца!  Хубаво сте направили, вие не я пускате за първи път разширената на Ицо или?
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #330 -: Октомври 27, 2019, 20:39:51 pm »
Лина, радвам се че те виждам тук!Прегръщам те силно!

Нели и утре би трябвало да покаже, но ти си знаеш.Стискам палци.

Кукапетел, наистина е много по-спокоен един ЗЕТ.Какво го налага при теб или така решихте?

Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #331 -: Октомври 27, 2019, 21:03:48 pm »
Ами ще гледам да издържа до вторник. Момичета, наистина се надявам всички да имаме късмет и да получим по едно коледно чудо.
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #332 -: Октомври 27, 2019, 21:11:45 pm »
В хиперстимулация съм, Маги. Естрадиолът е много висок 12420. Миналият път плаках като разбрах, че искат да отложим трансфера, дори настоявах доктор да ме види и тогава да решим дали ще правим ЗЕТ, е направихме свеж трансфер, неуспешен. Оценям като грешка от моя страна. Днес спокойно приех новината, дори ще продължа с лечението на черния дроб, че пак скочиха Асат и Алат и като дойде момента, ще направим ЗЕТ. Не съм наясно как се процедира, естрофем ли се пие или е строго индивидуално?
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #333 -: Октомври 28, 2019, 01:08:46 am »
Лина, много, много съжалявам, че и при теб се е случило такова нещо, само който е преживял загуба на дете, независимо от етапа на бременност или отглеждане знае каква празнота оставя това в душата и сърцето завинаги!
Това не трябва да се случва на никой!!!
Пожелавам ти в първия възможен момент отново да видиш двете чертички и този път всичко да бъде наред до края!
Ако имаш нужда, насреща съм, знаеш какво имам предвид...
Прегръщам те!
« Последна редакция: Октомври 28, 2019, 01:22:18 am от Vistal »
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #334 -: Октомври 28, 2019, 07:11:49 am »
Neli, изчакай до вторник за по сигурно,знам че е трудно.

Кукапетел, радвам се, че вече си здрава, желая ти успех на процедурата. Стискам силни палци...

След последния преглед при гинеколога, на който се установи, че имам киста, след дълго закъснение на цикъла, ми изписа логест. Пия аз логест, както ми беше предписан, но цикъла ми продължава вече 10 ден🙄🙄🙄. Чудя се дали е заради дългото закъснение и в момента се чистя ог кистата...Днес смятам да се обадя на Док
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #335 -: Октомври 28, 2019, 10:15:32 am »
Нели, аз направих кръвен на 8-ми ден след трансфер на 5-дневни ембриони. Но не съм била с Прегнил. Пикливият май след вторият кръвен го направих и беше с много бледа втора черта. Той беше само за спомен.

Лина, радвам се че толкова бързо се престраши. Хайде дано бързо да станат нещата и да ходим да си треперим заедно в другата тема.

Kukapetal, от това което чета май ЗЕТ е много по-добре от свеж трансфер. Аз питах същото за Естрофема и Маги писа, че е индивидуално.

Аз днес най-накрая отивам да си сменя шофьорската книжка с испанска, след почти 2 години чакане.
Иначе ми тръгна нещо като цикъл, но няма никакви съсиреци, а докторите казаха че трябва да са много и големи.
И все пак реших утре да си използвам часът в ин витро клиниката.
Слънчев ден да имате и едно хубаво ЧХГ за Нели днес или утре.

26.09.2019
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #336 -: Октомври 28, 2019, 11:41:06 am »
Мисля утре да го направя, но днес ме боли корема като на цикъл.Може ли въпреки дуфастона да ми дойде без да съм го спряла още?
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #337 -: Октомври 28, 2019, 12:32:55 pm »
Нелита стискам палци за положителен тест. Аз взех резултатите на Ицо. Всичко е в норма Крюгер е 4%,а DFI -10,44%,HDS-24,78 при норма <25,това само ме притеснява,защото се свързва с чести ранни спонтанни аборти. Чакам пред кабинета да видя док какво ще каже. Успех на всички.
*
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #338 -: Октомври 28, 2019, 12:37:31 pm »
Cruella, Крюгер 4% никак не е в норма. Ти май си в Надежда. Само те си баят, че 4% морфология е в норма.
Нели, по принцип може и докато си на Прогерстерон да ти дойде. Дано не се стига до това. Стискам ти палци.
Кукапетал, бързай бавно, както се казва. Нетърпението често ни води към грешни решения. Много правилно сте решили за ЗЕТ. Да се успокоят яйчниците и хормоните. На мен за ЗЕТ само че ми говориха след като мине 1 цикъл от пункцията. Тоест 1 месец изчакване имаше. И през този 1 месец секс по график, че бях светнала с 4 доминантни фоликула.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 25 тема
« Отговор #339 -: Октомври 28, 2019, 13:32:13 pm »
Тери,ами за тях е норма 4%,не мога нищо да кажа в случая. Решихме вместо инсеминация да правим ин витро на естествен цикъл,но ще е може би декември.