0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #160 -: Август 19, 2019, 22:20:26 pm »
И това за по-големите братя е така ;) хахах ама ти си го нарече. Живи и здрави да сме всичките и туй то.
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #161 -: Август 19, 2019, 23:39:39 pm »
Връзват ми се панделки и ми се купуват рокли, така е наремено, но усещането ми е за момче.
Аз имам брат, с който си се бихме. 1г8м ни е разликата. До към 10 годишна ядях бой, но и той ядеше от мен. Това изгражда характер.  :D
Беше ме питала за газенето. Вече не е така, но разбрах храните, от които ми е гадно.
Тази седмица много бавно тече. Идва понеделник е. На 20-22 (моят рожден ден) трябва да излязат резултатен от НИПТ а и тогава ще кажем на близките за новото. Хем се вълнувам, хем пак не ми се казва май. Корем не се заформя и поне до 5-6 месец мога да избутам, но майка ще ме убие този път.

Като към хормоните се прибави механичен натиск става весело. Накрая е гадно със ставането по 2-3 пъти до тоалетна и ако си смотан като мен и не можеш да заспиш пак... поне свикваш да ставаш за после с бебето :)
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #162 -: Август 20, 2019, 15:02:30 pm »
Привет, аз нещо се счупих от работа тия дни, луда станах.

Аз исках едно момче за цвят, да видя какво е да си мъжка майка, ама голям работа.Ще крещя като луда нон стоп!Съдба!

Ние със сестра ми също се биехме много.Няма нищо, че сме две момичета с 4г разлика.Сдушихме се в пубертета и на майка и побеля косата.

Аз нещо не мога да спя, оцъклям се, въртя се, мисля....

*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #163 -: Август 20, 2019, 15:44:26 pm »
Павле, скоро ще се разберат резултатите. Абе кажи й на жената- ще се радва. Маги, женско царство. Защо не спиш? Какво си се замислила?
Лори пък нас ни буди вечер, като става до тоалетната и аз често се местя при нея, на дивана. Тогава трудно заспивам, иначе този път съм поспалива- може да е и за допълнителния хоримон. Аз от утре спирам лекарствата. Ще мина и през имунолога на надежда да ми спре кортикостероида и да направим скриининга за преекламсия.
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #164 -: Август 20, 2019, 17:42:53 pm »
Аз направих кръвните изследвания и се оказа,че имам завишени левкоцити и лимфоцити под нормата,урината е чиста. В петък ще нося изследванията и съм леко притеснена на какво може да се дължи това
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #165 -: Август 20, 2019, 19:13:52 pm »
Леко завишени левкоцити при бременност е ок. Спокойно.

Аз ще й кажа, но искам да знам, че всичко е наред. Уж утре или на моя рожден ден ще излязат. Ако излязат на малкото на рождения ден ще кажем след това. Денят е само негов.
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #166 -: Август 20, 2019, 19:27:46 pm »
Не е стражно , Джулка. В петък ще ги видят. МБ пуска ли?
Съвсем скоро значи, Павле. И аз бих изчакала РД на малката. Дори, когато мислехме дати много се надявам да не е преди РД на Лори, въпреки че е рано. Тя е на 23 Февруари.
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #167 -: Август 21, 2019, 09:18:37 am »
Джули, няма нищо страшно.При бременност всичко се размества и референтните са други.Тя лекарката ти ще ги погледне и ще каже.

*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #168 -: Август 21, 2019, 12:20:27 pm »
Получихме резултатите. Ще си имаме здраво момченце!
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #169 -: Август 21, 2019, 13:33:36 pm »
Браво Павлааа, страхотна новина  :bighug: Предчувствието ти се оказа вярно  :) Малко по малко се запълва и отбора на момчетата 😁
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #170 -: Август 21, 2019, 14:55:46 pm »
Браво Павла. Страхотни новини. Сега можеш да отдъхнеш малко :)  :bighug:
Пък ние май ще сме от отбора на момичетата  :bori_015:
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #171 -: Август 21, 2019, 15:00:49 pm »
Павла, супер новина.Да е много здраво братчето.Важното е че е здраво, а пола е за допълнение :)

Слънце, ще те видим и теб.

Re: Тема на бременните 101
« Отговор #172 -: Август 21, 2019, 17:27:32 pm »
Еййй че хубави новини, момичета, момчета, цветна ни е групата. Джули май ние двете остана да разберем пола, или ти вече го знаеш? Стискам ти палци за петък да кажат че всичко е наред с кръвните изследвания :)
*
Re: Тема на бременните 101с
« Отговор #173 -: Август 21, 2019, 21:54:05 pm »
Павла, браво- пу-пу! Жив и здрав да е бебока!
Маги мей,  и аз не знам :) аз мисля мАж, но днес мина феталната ок, чакам резултат от БХС. Спряха ми всичко като лекарства освен кортикостероида и метфогамата. Пуснахме и двата фактора за преекламсия. Кръвното беше добре 110 на 70. Каза 80% момиче , заради някаква кост, но можело и да бъде момче. Във 16гс, живот и здраве по-голяма яснота.
Пуснахме и БХС.
Много ще я оплюя на Надежда имуноложката. Пак си бае във 16 гс кросматч. Как пък не.
« Последна редакция: Август 21, 2019, 22:59:38 pm от Lina88 »
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #174 -: Август 22, 2019, 08:36:19 am »
Честито, Павла. Нека да е здрав бебока 🙂 Еее Лима, ти им стана спонсор на Надежда. Намериха си някой, който да изцеждат и давай, много са нагли. Аз днес мисля да посетя АГ, че имам някаква много гадна болка ниско. Седна или легна за 15 мин. някъде и като стана и почна да се движа все едно имам камъни, и така вече 2-3 дена. Вчера беше най непоносимо, а не се претоварвам излишно и днес ще отида да видя за какво става въпрос.
« Последна редакция: Август 22, 2019, 08:39:58 am от Татяна Павлова »
*
Re: Тема на бременните 101б
« Отговор #175 -: Август 22, 2019, 09:33:02 am »
Tатяна, а ношпа пи ли? Можеш 3х2 на ден спокойно да пиеш. Аз не се оставям да ме боли. Да пишеш след прегледа. За съжаление,по трудния начин се научих да търся повече от едно мнение а и да питам. С др Конова работя, като имунолог, няма да ги правя тези кросматч тестове. Но съм изумена от имуноложката там. Все едно в джоба й отиват тея пари. Вчера щеше да ме изяде с поглед като й задвах въпроси, защо как и тн. Съвсем спокойно й показах листа от прегледа с Конова, даже нещо ми разчете  :D 
Та чакам БХС да излезе, и ако има нещо притеснително ще коментираме за пренатест.
От др Патрикова съм много доволна. Час беше скринийнга, защото човечето не се беше завъртяло както трябва. Накрая ми каза да си мина другите прегледи и да се върна, та още 15 мин ме гледа. Изобщо не ме претрупа. Явно е до доктор. Павла, празнувате ли днес?
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #176 -: Август 22, 2019, 11:12:25 am »
Прегледа мина, малкия е добре, расте и дебелее 😂 Изписа ми спазмалгон и ако до 2-3 дена не мине да почвам магнезият. Отговарям на 17 седмица, с 8 дена е назад.
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #177 -: Август 22, 2019, 11:55:37 am »
Малкият е с температура от вчера. За първи път му е. Водихме го на лекар, нищо му няма, но вдига над 40С. На косъм съм да отменя всичко за днес и утре.

Наместват се нещата. Дано да отмине по-бързо.
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #178 -: Август 22, 2019, 12:58:38 pm »
Напълно в реда на нещата за РД детето се разболява.Иначе как ще отбележите празника?Честита да си Павла!

Танче, браво на младежа.

Лина, радвам се, че си намерила свестен лекар!

Аз другата седмица ще се изключа от мрежата.Не ме мислете, ще почивам активно!

Re: Тема на бременните 101
« Отговор #179 -: Август 22, 2019, 13:25:37 pm »
Павла, да не го мъчат зъбките? Ама пък е много висока температурата, не съм много наясно. Честит празник и от мен 😘 Маги почини си, имаш нужда 🙂