0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #260 -: Септември 08, 2019, 18:19:43 pm »
Мише, цунки и от нас. Маги-ст, все рогати бре! Важното е че е минало. Аз като ги гледам са ми супер сладки близнашките колички, ама като гледам колко особености има и ми става лошо. Около Коледа ли ще чакате намаленията Маги и Павла?
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #261 -: Септември 09, 2019, 10:22:59 am »
Звучат добре темите в Щерев,може и аз да се възползвам.Лина в Надежда се записах,при д-р Христова,нямам особени впечатления за нея,надявам се да си допаднем.Термина ми е на 15 март,рибка ще имаме.А вчера ми се обажда дядо ми и по някакви изчисления,в някакви книги ми каза че бебето ще е момиче,вече бил познал на 4 мои братовчеда.Сега остава да разберем наистина дали е така хахахах.
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #262 -: Септември 09, 2019, 10:41:36 am »
Онзи ден се видяхме с една братовчедка и тя каза че щяло да е момиче,много познавала. Свекито каза,че според нея също е момиче. Мъжо пък казва,че има усещане,че ще е момче. Само аз нямам никакви усещания. Като му дойде времето ще разберем. Само да е живо и здраво пък каквото ще да е
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #263 -: Септември 09, 2019, 11:07:38 am »
Всички мъже искат момчета,ама после им омекват краката като видят щерката хахаах.Джули как си,поотмина ли гаденето?
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #264 -: Септември 09, 2019, 11:30:33 am »
Поотмина малко,не е чак толкова зле. Надявам се занапред изцяло да изчезне. Иначе се чувствам добре. В четвъртък съм на преглед да видим какво е положението
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #265 -: Септември 09, 2019, 12:16:09 pm »
Това не е вярно, че всички мъже искат синове. Принципно с момче можеш много повече да прецакаш нещата.
Не знам дали ще чакам намаленията, то тук от сега започват. По-скоро ще изчакам с местенето, че да те трябва и кашон с количка да мъкнем. Проблемът е да я изберем.
Леко бременеене,  момичета!
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #266 -: Септември 10, 2019, 09:00:00 am »
Аз не знам какво ще чакам.Количката не ми е толкова належаща, че посред зима какво да я правя.Отказах се от поредната, защото в разгънато състояние е 94 см, аз не мога да мина през вратата на входа с нея, в магазин не мога да вляза.Май ще ми паднат критериите.

Джули, ще отмине към 4-тия, псокойно.Не го мисли.Тогава пък ще почнеш да ядеш и да качваш.Аз съм като ламята Спаска, много ми се яде!

Re: Тема на бременните 101
« Отговор #267 -: Септември 10, 2019, 13:23:44 pm »
И аз доста си похапвам,още от сега.Туко що ометох 400гр спагети,срам ме е.Хем гледам да се храня здавословно,хем не ме засища това здравословното,ужас  preggo.Павла поне покрай мен е така,всичките ми познати мъже са искали момчета.
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #268 -: Септември 10, 2019, 15:04:12 pm »
magi_st, помня те от ДРЗ, беше само едно коремче и то , при желание да се види ;) Джулка, и аз повръщам всеки ден, ще отмине...както казват другите. Само гледай да не се обезводниш. Днес бях на лекция за естественото раждане към списание 9 месеца. Беше доста интересно. Виждам, че ги правят не само в гр.София, може да погледнете къде другаде има. Първото нещо за човечето е подаръчен комплект, в синьо :) едно лигавниче, да видим дали е знак.
За Кандидата ми предписаха Гиназол...
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #269 -: Септември 10, 2019, 15:20:21 pm »
Моето гадене продължава и повръщам, но рядко. Вчера бяхме на преглед преди морето. Бебко си е наваксал, разликата вече е по малка. Показаха ни и топчиците му 😊 Беше застанал седалищно и ме риташе по мехура. Вече и коремчето почна да ми личи, не е само мазнинката 😁. Харесах кошара, количката не се знае още каква ще е 🙂
« Последна редакция: Септември 10, 2019, 15:36:53 pm от Татяна Павлова »
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #270 -: Септември 10, 2019, 16:26:48 pm »
Явно това гадене ни тормози повечето от тук присъстващите,но какво да се прави, ще търпим, нали затова сме мами :D Танче,браво на вашия бебко. Ти в кой месец си вече. Я да си слагате по една лентичка всички,че така немога да се ориентирам коя до къде е стигнала с бременността  :D
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #271 -: Септември 10, 2019, 18:04:38 pm »
В 5ти съм вече. А за лентичките, не съм много наясно как се прави 😁
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #272 -: Септември 10, 2019, 18:38:18 pm »
Към какви легълца се ориентирате? Аз не искам да взимам друга кошара,но ако не се изместим до раждането ще се наложи да мисля вариант, макар че и това малко сигурно ще спи при нас в началото.
Аз нямам апетит, не ми се гади, но не ми се и яде. Ям малко насила, че трябва. Дано и тази бременност не кача много килограми, че после ще ми тежат много на гръбнака и краката.

Днес гледах на живо Бугабу двойно. Това нещо струва 1200 евро! Свива се и става единична количка, но седалките изглеждат неудобни, а е и доста ниска за висок човек. Аз съм 175см и бая трябва да се наведа, за да видя какво става в коша за новородено. Така или иначе на тази цена не бих си я взема, дори и на половин цена ми е повечко. Наистина, тези които проектират количките никога не са виждали деца. Ужасни са повечето.
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #273 -: Септември 10, 2019, 21:55:04 pm »
Аз пък нямам място и обмислям нещо такова https://visvitalisbg.com/product/bebe-stars-koshara-za-spane-i-igra-side-to-side-plus-2v1-beige-841-182 въпреки, че май ще е кошарка- трябва ми повивалник-пусто няма място.Лори имаше дървено легло и кошарка-изкарахме с кошарката,леглото ползваше след 3 г. Такъв тип кошарка https://visvitalisbg.com/product/lorelli-sgavaema-koshara-za-spane-i-igra-2-niva-good-night с място за повиване ползвах с Лори. Иначе, такъв тип са ми много романтични, https://visvitalisbg.com/product/lorelli-bebeshka-lyulka-bavariya-buk-bebeshki-legla-lorelli но трябва да съм практична сега.
Аз съм в 14+6 седмица.
Редакция: забравих за количките-как 1200, бре Павла. За толкоз кола,ще се купи. Въпреки ,че на мен очите ми остават по стоке и мутси  :oops: Това с навеждането хич не си е работа да ти кажа. Павла, във Франция ли започват намаленията?
« Последна редакция: Септември 10, 2019, 22:04:53 pm от Lina88 »
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #274 -: Септември 10, 2019, 22:26:42 pm »
На Симеон абсолютно всичко, което му е било нужно до 4-5м е около 1500-1700евро. Който иска купува😉
На дрехи основно, скоро и на други неща.
Аз на тези сгъваемите не казваш кошара, за мен дървеното е само кошара. Ние имаме сгъваем парк, който става и за спане и е на 2 нива и дървена кошара на малкото на 3 нива, а аз иска да взема голямо легло на Симеон. Въпросът е, че за тази цел трябва да има стая, а нашата втора стая е за гости и си има мебели. Освен това ще трябва стаята, защото майка ще дойде около раждането, за да помага със Симеон. Най-малкото да го гледа докато раждам, че мъжът ми пак иска да присъства, а и аз искам. Вече не си го представям без него.
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #275 -: Септември 10, 2019, 22:33:36 pm »
Лина, ние взехме такава люлка като последната, която си качила за спалнята, че е по - малка. Иначе за детската купихме от трансформиращите се легла, като си има и място за повиване.
Аз се прибрах доста болна от морето. За сега нямам температура, но хремата и кашлицата са в пълна сила. Започнах сироп и утре ще си взема физиологичен разтвор за носа(мерси Лина, за инфото 😘) и се надявам бързо да размине. Наистина как слагате тези лентички?
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #276 -: Септември 10, 2019, 23:07:54 pm »
Количката ми с Моника беше Митьо, втора ръка от ебей английския. За без пари ми излезе, може още поне едно дете да избута. Гледайте там изгодни са.

Ние имаме дървена кошара от Моника, тя ще е в началото за двете. Повивалник слагам на скрина отгоре, които е до леглото и там ще ги оправям. По-нататък ще разпъна от сгъваемите за едно от двете и така. Шезлонг един имам от сестра ми, намерих втори от позната, гледах люлка втора ръка, но щом ще имам два шезлонга няма да взимам люлка. Дрехи имам много от Моника.

Не купувайте много дрехи и не взимайте от най-малкия размер, израстват ги за месец-два, а и ще ви подарят поне 4-5 комплектчета. Измислете си какво искате от роднините за раждането. Харесайте козметика, вземете тоалетни принадлежности.

И остава количката. Още ми е хикс това чудо. Ми няма и къде да ги видя!

Re: Тема на бременните 101
« Отговор #277 -: Септември 11, 2019, 08:14:04 am »
Мише пии много чай(аз пиех липов), лимон изтискан с мед и разреден с водичка и почивай. Аз си слагах и тампончета с ракия в носа. Тези гадни настинки. Относно леглата и аз съм се спряла на тези трансформиращите с място за преповиване.
За линииките кликнете върху моята и ще ви препрати на сайта www.moetodete.bg там си правите регистрация и след това избирате раздел забавления. Там ще намерите линийките.
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #278 -: Септември 11, 2019, 09:06:02 am »
Количката е Мутци, не Митьо.Редактора на телефона пак се е проявил :)

*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #279 -: Септември 11, 2019, 11:59:40 am »
Аз вчера се засмях като видях количката ти, Маги  :D Много са весели автокоректорите.

Ох, то единична е песен. Сега го осъзнавам.

На мен ми подариха една по- дебела жилетка, която я носи от раждането до последно като имаше нужда от връхна дреха- до към 9ти месец. На всяко пране се разтягаше по малко.

Лина, много скъпо това легълце за най-много 5 месеца използване. Аз също и мислех за подобно, ако не се преместим, но ще се въздържа от покупки май.