0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните 101
« Отговор #240 -: Септември 05, 2019, 17:03:07 pm »
Да, Лина, в Щерев съм ни записала. Започваме на 21-ви и ще ходим 3 съботи. Надявам се да ни е от полза.
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #241 -: Септември 06, 2019, 23:51:42 pm »
А, да , Мише. Ти беше казвала. Мисля, като написах, че е доста полезно. И ние ще ходим на някакви. На вас как ви бяха МБ? Аз както предположих, не съм с добра, та чакам да видим какво ще кажат. Имам си редуцирани lactobacilli,4-6 Leuco/поле ; Плоски епит. клетки.,масово коки и пръчки,дрожди.  Такова животно досега с пръчки и дрожди не съм имала :/ а иначе микроорганизъм е отбелязан като  Candida albicans, та чак и масово. Та си имам гъбички и ще видим с какво ще ги лекуват.  :? :? :?
« Последна редакция: Септември 06, 2019, 23:54:24 pm от Lina88 »
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #242 -: Септември 07, 2019, 07:14:37 am »
Добро утро, булки ☺️ Как сте? В Сливен има един център Тин Тин и чакам да почнат лекциите, че да ходя, но май ще са от октомври. Иначе моята МБ излезе чиста и цитонамазката също била ок. Сега се готвим да ходим на моренце за няколко дена и после мисля да пусна пак една за мое спокойствие.
Една добавка да вметна 🙂 Няма по щастлива от мен. Преди малко леля се обади и каза, че братовчедка ми е родила. Станах леля на една малка госпожица на име Николета 😍😊
« Последна редакция: Септември 07, 2019, 08:49:23 am от Татяна Павлова »
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #243 -: Септември 07, 2019, 08:27:53 am »
А на мен обикновенната урина пак ми излезе с бактерия и ще пускам пак стерилна другата седмица.Пуу, дано нямам проблем че само това ми липсва.

*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #244 -: Септември 07, 2019, 11:11:34 am »
На мен ми излезе е. коли. Имах леки дразнения, които изчезнаха. Имам само локално лечение, което не съм започнала, защото трябваше е пробиотика да взимам, но не го намерих. Сега нямам симптоми. Урината е чиста. Тук ми казаха, че не се лекува щом не е инфекция, а носителство, нямам проблем с шийката  ( имам полипно е ок положението) и общото ми състояние е добро, тоест нищо не правим.
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #245 -: Септември 07, 2019, 11:18:17 am »
Павла аз също съм с полип, единствено преди месец ми създаде проблем. Получих леко кафяво зацапване, но ми пуснаха една система кормагнезин да предотвратим появата на контракции и всичко отшумя за 2-3 часа. Мен сега ме мъчат хемороиди и място не си намирам
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #246 -: Септември 07, 2019, 11:19:24 am »
Момичета да ви се похваля-вчера бяхме на биохимичен скрийнинг и всичко излезе добре, бебчо всичко си има, всичко му е наред и докторката каза че е доволна от него. Не и съдейства много, много за прегледа, та ме караха да обикалям болницата и не можахме да видим пола, но нищо, другият път.
Мише на какви теми ще са лекциите в Щерев рези 3 седмици? И аз гледам за училища, но повечето са през седмицата.
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #247 -: Септември 07, 2019, 15:19:54 pm »
magi mei  браво, супер новини. И аз бях така на моя, след час се върнах пак, горе долу. Ти на коя болница се спря? Маги-Ст, ами за съжаление по време на бремеността сме предразположени към подобни гадории. Ние с Митко, си консумираме отношенията само с презерватив, но лекарката,когато ми чисти кринона (който още излиза да му се невиди), каза, че си е предпоствка сериозна остатъка от гела за гадории. Аз сега си сварих смрадлика, само да се обливам.
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #248 -: Септември 07, 2019, 17:52:33 pm »
При мен започнаха Брайтън хикс вече. Отделно при всяко изнервяне корема ми става на кокал. Днес имах разправия с нашите и после половин ден ме болят корема и беше твърд.
Гледам да не си го слагам на сърце, обаче роднините никак не помагат.

*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #249 -: Септември 07, 2019, 18:28:37 pm »
Магииии, недей така! Магнезий пиеш ли? Най-важна си ти, в момента - на останалите много здраве! За какво се сдърпахте - ако искаш сподели.
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #250 -: Септември 07, 2019, 18:38:54 pm »
Пия аз ударна доза магнезий пия.Какво някой нещо си мислел, някой нещо искал.Не се разбрали и аз го отнесох.Баща овен, мъж телец, аз съм козирог, няма лесно.

Тия дни чета за количките много и разглеждам и луднах.Колко лесно ми беше с Моника знаех точно какво искам, а сега!Ужас!То са кила, гуми, кошове, лудница!

*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #251 -: Септември 07, 2019, 18:54:51 pm »
Ох, Маги, аз също гледам близнашка. Голям филм е. Ако нещо ти привлече вниманието кажи. Аз и полски танкове мисли, не знам вече. Хем за 6-7 м ползване, но точно зимата и не знаем къде ще живеем тогава. Ако съвсем нищо не ми хареса ще взема joie, че сега са но 170евро промоция и един зимен, портативен кош (порт бебе май му се казва) и това е.
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #252 -: Септември 07, 2019, 19:07:22 pm »
Има едни много хубави Бъгабу, обаче са по-скъпи, ако се намери втора ръка е супер.Аз искам отделни кошове, да се въртят към мен и в обратна посока, да са независими децата едно от други, да е с големи гуми и ако може да е лека.

Оказва се, че искам прекалено много  8O

*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #253 -: Септември 07, 2019, 23:48:45 pm »
Знам ги. Първо са ми скъпи за малкото време, в което ще използвам двойна количка, второ- седалките са седнали и това не ми харесва.
Аз искам децата да могат да гледат към мен и да са отделни седалки, да не са влакче, да не са едно под друго. Май и аз много искам.
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #254 -: Септември 08, 2019, 10:30:51 am »
Маги, защо не погледнеш в олх там мисля че са ми попадали колички за близнаци на които можеш да обръщаш кошовете към теб или към движението. Ако не се лъжа бяха на около 400-500лв
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #255 -: Септември 08, 2019, 12:13:22 pm »
Еличка, гледам навсякъде.Количките за близнаци са малко като вид по принцип.

Павла и аз ги искам тия неща.По точно тази причина Маунтин бъгито и Бейби монстъра ги отхвърлих, макар да са единствените които ще влязат в нашия асансьор.Хубаво измислих друг вариант за преход от 5-тия до първия етаж с две бебета, обаче пък малко са количките с независими кошове.Въобще, тия хора мислят ли като проектират колилчка или просто правят нещо ей така?
Отделно Плевен е град на баири, искам да е по-лека, защото как ще ги бутам тия девойки по баирите.А ако растат като кака си, дупе да ми е яко!(Моника на 6 месеца беше 10 кила)

*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #256 -: Септември 08, 2019, 12:37:40 pm »
Маги, аз гледах едни Микадо. Имат отделни кошове и седалки, които се въртят и на двете посоки. Не изглеждат топ, но за първо време стават. Полски са и са 18кг. Не знам. При мен проблемът е, че  ще ощетя едното  дете. Или на малкото няма да му е съвсем добре или на голямото. Да не говорим, че Симеон още иска да гледа към мен, защото си говорим и постоянно обяснява нещо. Като тръгне на ясла няма да ползвам двойната количка постоянно, а единичната от него. Съвсем ми става сложно. 
*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #257 -: Септември 08, 2019, 13:12:39 pm »
Знам ги Микадото, но 18 кг са много. С две бебета, с багаж с всичко ще бутам 30 кула в един момент, а живеем на як баир. Не искам всеки ден да излизам с колата, не обичам. Гледам, гледам, чета. Луднах!

*
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #258 -: Септември 08, 2019, 13:39:57 pm »
То така като го кажеш. Малкият е почти 10кг, новото да се роди 3-4кг, багаж, и 20кг количка- аз не мога да изляза от нас, при все, че съм с колата постоянно. Нали всичкото това нещо трябва да се вкарва в нея. Май наистина ще си примиря с посоката и ще взема Joie. Тежи 11,8кг, евтина е, тоест и да не става, няма да съжалявам много, а знам, че са хубави колички.
Re: Тема на бременните 101
« Отговор #259 -: Септември 08, 2019, 15:28:37 pm »
Маги Мей, темите са кърмене, раждане(естествено и секцио) и първи грижи за новороденото. Честито за хубавите резултати от БХС.
Момичета, изпращам ви поздрави и целувки от моренцетооо  :)