0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #400 -: Юни 18, 2019, 16:43:09 pm »
Слънцемое болките за бременност са същите като при ПМС. Аз миналия път бях убедена че няма как да има нещо и то взе, че стана! Стискам много палци! Ползвайте си болничните, полагат ви се по закон! Хора нещо се превъзбудих и преди да пусна прогестерено пих един дуфастон. Утре като пусна прогестерон не би се вдигнало чак толкова много от едно хапче, какво мислите?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #401 -: Юни 18, 2019, 16:44:14 pm »
Значи ,това което ни се полага от допълнителните отпуски е-от пункция до трансфер,работодателя е длъжен да не възпрепятства процедурата-т.е да те пуска за прегледи и всичко останало.Това ми обясни ТРЗ.След трансфер може болничен,но в моята клиника не издават,остана ми вариант личната,а тя е мнооого мудна и не ми се занимава с нея.Затова взех отпуск от моя.
За плащането не ме притеснява,аз от болничния за извънматочна 33 дни не съм взела пари още,закрих една сметка в която ги получавах,дадох им сегашната и то още февруари,те не я пратили към НОИ,парите отишли към старата сметка,тя закрита,върнали запитване към фирмата ,абе какво да ви кажа...сега чакам да ги преведат.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #402 -: Юни 18, 2019, 16:52:55 pm »
Слънчице, болничния се дава след пункция, не след трансфер. Въпреки, че в закона пише, че и след трансфер, но ако беше искала болничен след пункция, нямаше шанс да ти откажат.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #403 -: Юни 18, 2019, 16:53:33 pm »
Слънчицето, ПИК номер изкарала ли си си? Много е удобно и всичко онлайн се вижда. Аз има проблеми така със стари сметки и по телефона се разбрах с НОЙ.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #404 -: Юни 18, 2019, 17:01:12 pm »
Не съм изкарала ПИК,моя позната работи в НОИ и тя провери и ми каза какво имам да взимам и изобщо каква е цялата история.
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #405 -: Юни 18, 2019, 17:18:22 pm »
Момичета, не мога да се стискам повече и да си мълча. Щях да ви кажа като мине и другия преглед след 2 седмици, ама пусто не ме свърта. Вчера чух най прекрасния звук от тупкащо сърчице, чак се разплаках. Бременна съм 😊😊😊
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #406 -: Юни 18, 2019, 17:19:53 pm »
Момичета, не мога да се стискам повече и да си мълча. Щях да ви кажа като мине и другия преглед след 2 седмици, ама пусто не ме свърта. Вчера чух най прекрасния звук от тупкащо сърчице, чак се разплаках. Бременна съм 😊😊😊 Аз съм tanq88, но си смених името.
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #407 -: Юни 18, 2019, 17:21:45 pm »
Танчеееее 🤗🤗🤗🤗 браво бе момиче ! Пожелавам ти така добре да е до финал с едно хубаво пухкаво бебе ! Разкажи ни повече за хубавата новина.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #408 -: Юни 18, 2019, 17:22:02 pm »
Честитооо!
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #409 -: Юни 18, 2019, 17:27:20 pm »
И аз това искам да кажа. Мен на пункция все са ме питали искаш ли болничен? Та това си мисля че Слънчицето е трябвало тогава да вземе, хем след пункция щеше да си е в тях о да не се мъчи на работа,хем и да не си хабиш отпуската. Пък той работодателя нека си те пуска за  прегледи.
И аз до после се чудех защо отиде на работа след пункцията, а то ето какво било. Трябваше да ни питаш. Нищо дано да е за късмет.
Танчеее ЧЕСТИТООО  :bighug: пожелавам всичко да е наред до края и да гушкаш пухчооо  :bighug: гледах те че надничаш и не пишеш, а то какво било.
Супер повлечи крак и ние скоро да чуем благата вест.
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #410 -: Юни 18, 2019, 17:27:34 pm »
Ами какво да ви кажа. Преместихме се при нашите за известно време и тогава  е станало. Успокоихме се явно и миналия месец ни се получиха нещата без даже да разберем. Закъсняваше ми и мислих че имам киста, защото първия тест беше отрицателен. След една седмица повторих и се появи изненадата. Както бях сънена и се ококорих. И вчера чух тупкането.
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #411 -: Юни 18, 2019, 17:37:43 pm »
Танче, честитоо! Страхотна новина! Леко бременеете ти желая! Страхотна изненада!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #412 -: Юни 18, 2019, 17:46:08 pm »
Танче, страхотна новина  :D Прекрасно здраво бебче на финал ти пожелавам ♥️ Наистина, разкажи ни повече 😀
Слънчица мили, и аз съм с вас, чета ви, мисля ви, стискам палци ♥️♥️
Ех момичета радвам се, че сте добре, всички сте ведри и оптимистично настроени  :D Чета, малко трудно наваксвам, но успявам.
Ние смятаме да сменяме док. Нещо ѝ нямаме пълно доверие. Разприказвахме се с ММ, преди инсеминацията тя не ни пусна задължителните изследвания. Аз ѝ казах, че сме минали курса свещички, хапчета и мазила и тя не ни пусна микробиология. Странно ми стана. Това ме усъмни, че е наясно, какво прави точно. Нямахме и вирусология. Нито хормони... Та се поразрових и намерих доктор Георги Станулов от болница Лозенец. Той даже е присъствал на ДРЗ. Много добро впечатление ми направи всичко, което прочетох за него.
Исках да ви попитам, при положение, че имам едно дете,  трябва ли да пускам генетични изследвания? Останах с впечатлението, че след като съм родила, не е нужно, тъй като разбрах, че се пускат веднъж в живота.
Иначе сега си пием шепите с хапчета, подобряваме си бойците и яйцеклетките и работим по въпроса през това време. Ако стане, би било цяло чудо :lol:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #413 -: Юни 18, 2019, 18:16:42 pm »
Lady01, Станулов доста помага из бг-мама на лутащите си. Алекса се консултира на ДРЗ с него. Според мен добре, че сменяте лекарката. Изобщо не трябваше да ви губи времето с опити вкъщи при наличие на ендометриоза и гадостите, които пи миналата година.

Танчеееееее, чаках те да пишеше. Аз мислех, че на 22 ти е прегледа. Явно сте избързали. Милата, как ли го чака след миналия път.  :bighug: :bighug: :bighug: Да пишеш в бременната тема често, ние още не пишем там, но ви следим как сте :* :* :* :* :* :* :* При теб ще е мъжко, така те виждам. С кучетата и момък.

Маги, прочетох и за твоята ФМ. Браво на този д-р Владимиров. Адмирации за тези два бебока. Тези дни се зачудих, кое беше фактор при вас. Надали Фраксипарина след като не ти действа добре. Сигурно подобрихте качеството и станаха хубавите бебчета. На теб спряха ли ти Фраксипарина? Каза, че ще се консултираш на ДРЗ.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #414 -: Юни 18, 2019, 18:23:28 pm »
Към 25 даже трябваше да е, но АГ работи до обед, а аз тогава съм на работа. И отидох вчера да си направим уговорка, а той ме метна на кошетката и виж какво стана 😊 Смених си и гинеколога даже. И на мен ми мирише на мъжко, не знам защо,но каквото дойде, само да ни е здраво.
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #415 -: Юни 18, 2019, 18:46:53 pm »
Еххх Танчеее бравооооо, колко хубава новина. Прекрасно, лека да ти е бременността и пухкаво и сладко бебече на финала  :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #416 -: Юни 18, 2019, 18:58:56 pm »
Нека това да е нашата година. Всички преминахме по много трънлив път и много изживяхме, но накрая ще си струва всяка една пролята сълза. Убедена съм в това, време е всички да се преместим в бременната тема 😊
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #417 -: Юни 18, 2019, 19:34:29 pm »
Поздравления Татяна! Казвай ни, да се радваме! Леко бременеене. Lady01, има смисъл от гинетични, според мен. Доц. Конова ми каза следното. Дори и с един и същи партньор можете да имате нещо,което, общо казано "не сработва" и то си е константа. Но 2 бремености няма еднакви и организма има функцията да се саморегулира. Супер, че е станало веднъж, живи и здрави. За мен , ако можете, ги направете. Мен много ми беше свито за всичките пари, но ей го на. Правим го. Успех от мен.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #418 -: Юни 18, 2019, 19:43:44 pm »
Таня, супер новина! Честито!

При Маги нали се оправи СГ. Така че това е огрооомен фактор, поне половината от нещата.

Хелиантус, никакви мисли за отлагане. Да успех!

Лейди, ако ѝ нямате доверие я сменяйте, а не и губете времето.

Абе, Слънце, как така няма болнични?
Успех на всички!

Re: Правим опити за бебе - Тема 23
« Отговор #419 -: Юни 18, 2019, 21:04:14 pm »
Танчеееее,честито миличка. Като прочетох какво си написала и настръхнах. Леко бременеене и едно пухкаво и здраво бебче на финала.   Успех и на всички други момичета. Хайде темата да се напълни с  много положителни тестове