0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #740 -: Март 21, 2019, 13:45:45 pm »
На коремен ехограф си се видя
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #741 -: Март 21, 2019, 13:48:41 pm »
Милиарда Мен след биопсията също не ми беше много добре, но ще мине. Поне взимаш мерки. Искай си документ от всякъде и си ги събирай. Аз дори ги дигитализирах .Ще премине, мила.

Slance_i_luna  :grouphug:  Pav-la средно 31 дни, иначе на всеки ден от 28 до 33 може да ми дойде.

Eli4ka93 ехе. Супер яко!
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #742 -: Март 21, 2019, 13:57:44 pm »
Честито Еличка, от тук нататък и за теб и за Дарк една щастлива и безпроблемна бременност.
Слънце и луна, съжалявам  :bighug: С колко инсеминациите сте решили да пробвате преди да пристъпите към ин витро (пожелавам ти да не се налага)?
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #743 -: Март 21, 2019, 14:08:57 pm »
Еличка, честито сърчице! Да ни радваш все така с всяка твоя поява тук :)

Тери, благодаря ти за подкрепата. Знам, че много жени тук са преминали и през по-големи трудности и пак са успели накрая... Лошото е, че все повече започвам да се страхувам кога и дали ще ми се случи отново след онзи далечен мисед...

Мише, а за инсетата съм решила да направя 4 до лятото ако всичко е наред и ако не стане, ще кандидатстваме по фонда. Мисля лятото да си почивам и на есен пак... Дано успеем все пак преди това.

Извинявам се, че не мога да се включа за всички момичета, но съм на работа а не съм много адекватна днес... Усмихвам се на всички, обаче очите са ми едни тъжни... След няколко дни всичко ще е по-добре :)
« Последна редакция: Март 21, 2019, 14:54:53 pm от Slance_i_luna »
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #744 -: Март 21, 2019, 14:32:10 pm »
Момичета едно въпросче,че съм малко куца на тема хормони. Излезнал ми е резултата от прогестерон (качвам снимка) според вас добре ли е 5 дни след ову?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #745 -: Март 21, 2019, 14:36:01 pm »
Супер е, Милиарда. До 7ми ден даже още ще се вдигне.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #746 -: Март 21, 2019, 14:40:58 pm »
Ели,голямо честито и от мен!
Аз също изтупвам праха и продължавам ...към инвитро.Кръвния показа 0.100.
Много,ама много ми е тъпо,4:0 в полза на инсеминациите.Като подам документи края на март,кога ще мога да почна според вас?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #747 -: Март 21, 2019, 14:43:09 pm »
Слънчице на 1 март документите ми бяха внесени (можеш сама с куриер да ги пуснеш или чрез клиниката. На мен клиниката ми ги забавиха така 2 седмица). Та на 1 март бяха в ЦАР и на 7 юни си бях взела заповедта. Тоест края на юни си в играта.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #748 -: Март 21, 2019, 14:46:07 pm »
Благодаря,ей сега ще дойде края на юни.Дано там изкарам по-голям късмет.
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #749 -: Март 21, 2019, 14:47:28 pm »
Ох, много пишете. И на мен акъла никакъв ми го няма днес и докато изчета всичко забравих половината сигурно  :D

Еличка, честитоо! Браво, все така добре да се развива бебето!

Слънце и луна, съжалявам за лошия резултат! Потъжи и с нови сили напред!

Слънчице  :bighug:

Дано наистина с пролетта  да се местим в другата тема! До есента най- много всички да сме там!

Иначе на мен Калчев ми пусна изследвания за антилупусен анти коагулант, антифосфлипидни и антикарфиолипиновите, чакаме резултата още. Каза да започна с вливки интралипид, което и направих. Взеха ми микробиология за микоплазни и уреаплазма--отрицателни ( за тях каза, че не могат да са причина за ранни аборти, но аз исках да ги видим, че не знам кога ги бях изследвала). Иначе след операцията всичко ми изглежда наред. Каза да не се пазим, аз нещо твърде много се надявам на онзи един ден преди О....
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #750 -: Март 21, 2019, 14:57:00 pm »
Хелиантус, стискам палци предчувствието ти да те усмихне много скоро ;) А интралипида всеки месец преди О ли ти е назначен или през месец?
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #751 -: Март 21, 2019, 15:21:23 pm »
По принцип от Доц. Русев ми е назначен всеки месец преди О, ама сега след О я правихме...
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #752 -: Март 21, 2019, 15:23:33 pm »
Еличка, прекрасна новина! Дай Боже всички да чуем скоро сърчицата на децата си! Лека и успешна бременност ти желая!  :bighug:

Слънчицето и Слънце и луна, съжалявам... Напред с нови сили и дано скоро се зарадвате!

В понеделник ще е пункцията ми, притеснено ми е, дано всичко е наред, че съм в лека хиперстимулация. Забравих да питам за мъжа ми, дали да има въздържание преди понеделник, дано след високата температура имаме бойци...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #753 -: Март 21, 2019, 15:31:09 pm »
Еее, Кукапетал, как няма да питаш за това. Кога си на преглед? Обади се по телефона и питай, важна е тази информация. И аз бях с лека хиперстимулация. При горна граница на Естрадиол 3600, моят деня преди пункция беше 4800. Няма какво да се притесняваш. Аз даже не го усетих, но е важно при хиперстимулация да ядеш изварата. Ядеш ли?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #754 -: Март 21, 2019, 16:08:42 pm »
Преди пункция като преди СГ действате.Въздържание между 3-5 дни.Аз гледам да са 3, там някъде при моя мъж са най-добри сперматозоидите.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #755 -: Март 21, 2019, 17:15:57 pm »
1 час по-късно... работя си и някаква фонова мисъл се върти около пункцията на Кукапетал и ми светна, че всичко да е наред, ще си с нас на трансфер и ти. И като се ентусиазирах
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #756 -: Март 21, 2019, 17:25:45 pm »
Хахха, Тери, много приятно ми стана, дано всичко е наред и сме заедно всички! Ям извара и протеин ми изписаха.
Моят естрадиол днес е 7800, което е супер много над горна граница, да не ми изпукат рано рано фоликулите...
Иначе звъннах да питам, ще ми върнат обаждане, но Маги ми е отговорила също. :)
Стискам палци и на вас момичета, Маги, Тери и Миши!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #757 -: Март 21, 2019, 17:34:52 pm »
Няма да изпукат, те пукат от пик на ЛХ, за който ти пиеш Цитротид. Може да ти отложат свеж трансфер и да ти замразят направо бебоците за май месец, когато са се успокоили хормоните.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #758 -: Март 21, 2019, 17:42:01 pm »
Кукапетал в какви мерни единици ти е естрадиола? Моя беше около 20000 преди пункцията, после видях, че като се обърнат единиците спада на половина някъде.
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #759 -: Март 21, 2019, 17:53:22 pm »
Благодаря, Тери! Ех, настроила съм се за този месец, но може и да стане както казваш.

Мише, мерната единица е pmol/l.