0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #220 -: Февруари 22, 2019, 17:51:37 pm »
Ех, Хелиантус, съжалявам много!
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #221 -: Февруари 22, 2019, 18:11:05 pm »
Много, много съжалявам. Не мога да повярвам, че продължават да се случват такива лоши неща на толкова момичета, които не го заслужават. Тери и аз това се питам. Всеки път вярвам толкова силно и съм убедена, че всичко ще се развива както трябва за всяка една от нас. При всяка процедура  и положителен тест съм убедена с цялото си сърце и не мога да разбера защо трябва да се получава така  :(
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #222 -: Февруари 22, 2019, 18:22:40 pm »
Съжалявам, Хелиантус...
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #223 -: Февруари 22, 2019, 18:31:52 pm »
Наистина възлагах големи надежди този път, но уви... Мъжът ми и той вече този път тежко го приема. Не знам... Наистина ми дойде в повече вече. Може и наистина да е просто лош късмет, но... Не знам какво повече да изследвам. Говорих с акушерката на д-р  Калчев, разбрахме се в понеделник пак да се чуем. Ще отида при него да видим какво ще каже. В момента се чувствам много безсилна, не знам как ще се събера и ще продължа. Просто не е честно и за мен и за вас... Не е честно!

 :bighug:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #224 -: Февруари 22, 2019, 18:37:17 pm »
Съжалявам, Хелиантус! Поплачи си ако имаш нужда, крещи, викай, каквото и да е. Всичко което ще ти помогне да продължиш напред. Всички ние сме тук и те подкрепяме и прегръщаме.
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #225 -: Февруари 22, 2019, 20:14:51 pm »
Ех Хелиантус нз какво да напиша ако трябва да съм честна. Бъди силна. Почини си малко психически и пак в бурята.  :bighug:
Чета ви постоянно и съм с вас, мисля ви и стискам палци. Ние пак си имаме номерче вече и сега чаканееее. Ей да му се не види... въртим, сучеме и все чакаме...
Прегръщам ви всичкитеее
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #226 -: Февруари 22, 2019, 20:15:41 pm »
Хелиантус, не знам какво да ти кажа...толкова се зарадвах на пол.  ти тест... И аз не знам какво вече е това - лош късмет, карма, трънлив път, който трябва да измине всяка една от нас, за да стане по-силна и да превъзмогне себе си... Поплачи си, но не се отдавай дълго на мрачните мисли, защото колкото и да падаме, ще ставаме, ще изтупаме прахта и ще продължаваме - щастието ще дойде за всяка една от нас по един или друг начин. И аз днес видях едни нули на кръвния тест след първото инсе при Калчев... Сигурна съм, че той ще ти обърне внимание, клкото и да е зает напоследък и ще ти даде кураж. Прегръщам те!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #227 -: Февруари 22, 2019, 20:27:28 pm »
Хелиантус, еба си късмета! Вярвам, че е лош късмет. Всички бази, на които може да се повлияе сте покрили. Прегръщам те!
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #228 -: Февруари 22, 2019, 20:38:15 pm »
 :bighug:

Вроятно наистина е просто лош късмет, но защо.... Само онези НК клетки, но все още не вярвам те да са причина. Доста обезкуражаваща работа като цяло, наистина не знам как ще се събера този път, но времето помага.
Слънце и луна, съжалявам за твоите нули. Много харесвам Калчев, нямам търпение за прегледа при него, да каже какво мисли.
Прегръщам ви всички ❤️
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #229 -: Февруари 22, 2019, 22:28:07 pm »
Хелиантус, поговорете си с мъжа ти. Явно и той има нужда сега от подкрепа. Поплачете си заедно и ще намерите сили един в друг. И вярвам, че е лош късмет просто. Дори не го казвам, за да те утеша в случая, просто биохимичната е толкова често срещана. То дори си има обяснение. В една супер спермограма имаме 50% подвижни и 10% с добра морфология. Тоест има едни 40% не толкова красиви момци, които също стигат до яйцеклетката и могат да я оплодят.
Лош късмет е. Направихте много, струва си да опитате отново вкъщи още другия месец. Ако НК клетките остават, вливайте. Никога не се знае. Моят еднокринолог ми обясни така моето неуспешно инвитро: нито един фактор при мен не е достатъчно изразен, за да е проблем. Но може би вече 28ия лек фактор преобръща каруцата. Затова и аз пия лекарства за неща, които уж не би трябвало да са причината за неуспеха, но като не знаем другите 27, е по-добре да се нормализират леките отклонения.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #230 -: Февруари 22, 2019, 22:32:48 pm »
Хелиантус, дано да се възстанови бързо- и душата, и тялото. Силно ти пожелавам бързо до успеете отново и този път да стане!

Слънцемое, скоро ли по дадохте?
Добре, че вече по-бързо стават нещата
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #231 -: Февруари 23, 2019, 08:49:02 am »
HELIANTHUS   :grouphug:  съжелявам толкова много. Макар да не сме писли много, съм изчела толкова много от постовете ти (от постовете ви ,момичета). Дори разказвах, как ми давате надежда. Е, напълно непозната плаче за теб, в момента. Миличка, прекрасна пращам ти подкрепа и положителни мисли (извинявам се ако това е прекалено лично за теб) но наистина какво ни остава?!?  Поговорете с мъжа ти, и ТЕ са хора, със своите желания, копнежи. На него също му е тежко. Гушнете се, поплачете и не спирайте да се обичате... и нямам предвид само консумацията, ами малките неща..милувките, готвене или там каквото ви е било "мило" ,когато сте се събирали.  Знаете ли, онзи ден бях в Надежда, презписаха ме  ( и ме боцнаха за LSH, E2 и там третия  хормон )след като се върна от Виена, и в лобито бяха сложили едни сърца ,като малки статуйки <3 <3 <3. Мислех да ги снимам и кача тук, защото чакайки се замислих, че във всичките процедури ,тестове не бива да забравяме за Любовта! Да, за нея. Тя ни е довела тук. Да обичаме мъжете си, и най-вече себе си. Децата ни (родени и не-все-още родени) заслужават едни здрави и изпълнени с любов същества... Аййййде втора серия рев... Мами*ата му!@ Отивам да чистя колата... И колкото да е трудно, знам че ще стане. За всяка една от нас!!!

« Последна редакция: Февруари 23, 2019, 08:51:32 am от apbt88 »
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #232 -: Февруари 23, 2019, 09:28:43 am »
HELIANTHUS силни прегръдки миличка 🤗🤗🤗.
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #233 -: Февруари 23, 2019, 09:36:40 am »
WideD от 18.02 ми е заявлението. Поне доста бързо се организирахме с документите и ги подадохме.
За новите документи ми трябваше и ново АМХ.
Сега стойностите бяха 2.64, а преди ин витрото 3.4. Възможно ли е толкова много да е паднало от 1 стимулация? Или просто беше много рано след процедурата? Пуснах го някъде на 10 ден от МЦ.
Слунце и луна съжалявам за отрицателния резултат. Действайте. Все някога ще стане. Само трябва да вярваме.
И аз чакам Тери да забременее, че съм се записала веднага след нея  :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #234 -: Февруари 23, 2019, 09:38:12 am »
Apbt88, благодаря ти за подкрепата. Не е прекалено лично, разбира се. Продължаваме напред, няма как. Много ми е тежко, но и това ще мине.
Милиарда, WideD, Teri и всички останали, подкрепата ви е безценна!
:bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #235 -: Февруари 23, 2019, 09:49:15 am »
Момичета едно въпросче от мен. Снощи и тази сутрин като пишкам ми се струва чежпри избърсване  по тоалетната хартия има леко розово. Ама много малко, чак се чудя дали е розово, ама щом ми прави впечатление значи е малко по различно... днес ми е 19 ден от МЦ. Първи миналия цикъл ми беше ин витрото. Това нормално ли е?
Гърдите грам не ме болят. Дори нз имало ли е О и кога. Когато бях на преглед докторката лаза че Я са доста добре, но ще се нормализират тотално след този Ц. Имах по 8 антрални Ф в двата Я. Нямам болки никакви. Малко се панирам. Ама сигурно хормоните ми са разбъркани всв още.
« Последна редакция: Февруари 23, 2019, 09:52:58 am от Слънцемое »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #236 -: Февруари 23, 2019, 11:35:20 am »
Момичета, това е на страницата на проф Кременски.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #237 -: Февруари 23, 2019, 13:22:57 pm »
Слънцемое, две от момичетата бяха писали за зацапвания в месеците след инвитро, така че явно е нормално. Този месец си все още афектирана от стимулацията. Аз имах 4 доминантни фоликула.
Според един лекар от Репробиомед, с който говорих на ДРЗ, средно след стимулация пада АМХ с 0.25. чела съм, че му трябва време да се нормализира до реална стойност след стимулация, така че твоята не е релевантна.
Четохте ли едно момиче беше писало за нови предложения за изменение на закона. За финансиране при АМХ над 0.5, а не над 1 и за това да ме са нужни 4 инсеминации. Това са много важни промени, които се надявам да одобрят. Мисля, че за инсеминациите има уловка и са таргетирани към тези с донор, но за АМХ ще афектира на много двойки, които все още имат шансове за деца
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #238 -: Февруари 23, 2019, 14:03:15 pm »
И аз го четох вчера. Дава се шенс на  още двойки, кпето е много хубаво. Премина розовото, защото вече си е нормално при забърсване. Всичко ще се оправи сигурна съм. И за амх не съм се притеснила. Важното е че е достатъчно за фонда. Предполагам о то се намести,както и хормоните. Аз я питах моята, може ли да има повече от един доминантен Ф, тя каза не. Егати всички различно казват.
Не съм ви казвала ама моята не беше много доволно от качеството на Я (от 12 само 7 бяха ок) и ми препоръча да ходя на барокамера май се казваше. Там където дишаш кислород. Не съм много запозната. Има ли някоя която е чувала нещо такова?
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #239 -: Февруари 23, 2019, 15:39:11 pm »
Момичета, това е на страницата на проф Кременски.

Павла, би ли дала линк към страницата на проф. Кременски.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу