0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #160 -: Февруари 21, 2019, 14:08:45 pm »
Капките Ка вит, ги изписват само в Надежда, за един вид да няма кървене след пункцията.Аз не съм ги пила, не видях смисъл.Да и на мен ми изглежда на менопур това, а другото е Хориомон.Менопура е за стимулация на яйчниците, а Хориомона е за таймиране на овулацията.

Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #161 -: Февруари 21, 2019, 14:12:45 pm »
Благодаря ви за информацията, да се надяваме всичко да е нормално, а на вас успех!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #162 -: Февруари 21, 2019, 14:14:24 pm »
Nelita90, обясниха ли ти как да смесиш Менопур? Ако не ти е ясно, в youtube има клипчета. Ние с мъжа ми ги гледахме 100 пъти, защото ми бяха изписали да смеся двойна доза Менопур. Ако не се лъжа беше също важно да се съхранява в хладилника.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #163 -: Февруари 21, 2019, 14:19:36 pm »
Да, Ка вит и аз ги имах изписани и ги пих, както каза Маги са за да няма кървене, двете предни вечери преди пункцията ги пих. Сега и аз не виждам смисъл от тях, и са с годност един месец след отваряне. Нелита пожелавам ти успех в този опит :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #164 -: Февруари 21, 2019, 14:59:04 pm »
Тери, гледахме клипчета в интернет как се поставя тази инцекция и мисля, че мъжът ми ще се справи. Той има вече опит покрай мен в поставянето на инжекции в корема. Ами аз още се чудя тези како дали да ги пия ама май ще си ги купя.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #165 -: Февруари 21, 2019, 15:04:46 pm »
Тези капки не са ми изписвали, но ги познавам - лекарят УНГ ги беше изписал на малката, заради кръвотечение от носа. Свършиха ѝ работа.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #166 -: Февруари 21, 2019, 15:09:56 pm »
Ако не са ти казали, че са по желание капките, си ги купи. Защото то някой може да ти каже, че и то Менопур не е свършил никаква работа. Следвай си какво ти предписват лекарите, особено в този важен период.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #167 -: Февруари 21, 2019, 15:10:26 pm »
А относно съхранението и на двете лекарства пише под 25 градуса, ама не са ми казали да ги съхранявам в хладилника.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #168 -: Февруари 21, 2019, 15:15:55 pm »
То сега е студено. Аз правих лятото инвитро и тогава си е жега. Даже ми ги дадоха с торби лед да ги пренасям.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #169 -: Февруари 21, 2019, 15:25:47 pm »
Мале, чак торби с лед. Да може би защото сега е студено. Мерси за информацията за другия път ще знам
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #170 -: Февруари 21, 2019, 18:28:05 pm »
Здравейте и от мен, не съм писала доста време, но няма за какво. Този месец сме се отдали на харчене на пари, къде за смислени неща, къде не, но имах нужда от това. Иначе и двамата си пуснахме микробиологии. Днес взех на Гого, моята ще е готова понеделник, тогава ще направя и ИР. Ще пробваме няколко месеца по естествен начин и ако не стане ще видим на какво ще се спрем.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #171 -: Февруари 21, 2019, 18:34:44 pm »
Нищо му няма на Гого. И п.и теб ще е така, Таня.

Нелита, все пак ги сложи на вратата на хладилника.
Чак торби с лед не трябва, но има термосни торбички за лекарства, те са достатъчно за транспорта.
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #172 -: Февруари 21, 2019, 19:26:47 pm »
Здравейте, някой правил ли е инвитро на естесвен цикъл? Лека процедура ли е?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #173 -: Февруари 21, 2019, 19:59:14 pm »
Здравейте момичета, не бях влизала отдавна и имах много да наваксвам. Успях да изчета всичко :-)  Хелиантус, дано да е наред всичко с теб!
Тери, по-напред четох, че употребяваш Алое. Аз от години пия същото и съм много доволна.
Успех на всички :-)

« Последна редакция: Февруари 21, 2019, 20:03:23 pm от WideD »
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #174 -: Февруари 21, 2019, 20:02:30 pm »
Танче, дебна те все. Скоро щях да дойда до Сливен да те водя на ИР.
WideD, ще подавате ли пак документи? А алоето как ти влия е на овулацията, каква промяна виждаш? Аз не съм го спирала не съм забелязала да ми променя цикъла. Дано не влияе зле. Започна ли някой слънчев ден подготовка за трансфер, го спирам веднага.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #175 -: Февруари 21, 2019, 20:10:05 pm »
Тери,  алоето е като храна, не е страшно и по повече да се пие.
При мен просто става по кратък цикъла, а и ми бяха казали, че не се пие по време  на цикъл.
По време на овулация, мисля, че съдейства всичко да бъде както трябва. При употребата му, всичко ми е като по учебник и изглежда нещо ми регулира, но няма как да го обясня. След овулация, почти не пия или по-рядко го взимам.
Сега им смениха опаковките скоро и самата течност е по-различна. Дано да е също толкова добро, колкото предния вариант. Алоето е невероятен продукт и доколкото знам е имуномодулатор( а не имуностимулант) - това мисля, че има значение при някои заболявания.

А за заповедта, да, ще можем да вземем още една. За трета незнам как ще е АМХ.
Спрях за момента да я мисля :-) мисля, че моето време е лятото. Да е топло и слънчево. Да е светло и леко. :-) Сега ми е по-спокойно и дано да се справя и издържа стимулацията и да има резултат.

« Последна редакция: Февруари 21, 2019, 20:39:26 pm от WideD »
Един миг обич може и ще направи света съвършен.
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #176 -: Февруари 21, 2019, 21:15:44 pm »
Арилена, ние този месец ще пробваме инвитро на спонтанен цикъл. Още нищо не мога да ти кажа за процедурата, защото сме в началото,но вече след седмица мисля, че всичко ще е минало и ще имам информация от личен опит.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #177 -: Февруари 21, 2019, 21:17:40 pm »
Хелиантус,всичко ще е наред.Трябва!Наистина е много скапана тая система!
Тери,много хубаво че сте си възобновили сексуалния живот.Дето се вика,вятър работа ама друго е да те лъхне😁.
Аз дано не ставам досадна,но отсега си смятам как и кога ще ми се падне последната инсеминация,моят мъж каза че искал хич да не се въздържаме,пък кой знае.Щом материала му бил след 1 ден хубав,тъй и ако правим секс днес ,утре пак ще става.Ами тоя път така ще пробваме,знам че трябва,и винаги сме слушали доктора ,ама знае ли човек.От тук насетне ние не губим нищо.
Маги,утре лек път,все някакви катаклизми като тръгнете към София,тоя път безаварийно.
Арилена,успех!
А вие,момичета защо на ЕЦ ви е инвитрото?
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #178 -: Февруари 21, 2019, 21:28:39 pm »
Доктора реши този месец така да пробваме, защото съм била млада(на 29 години съм), а вече ако така не стане ще чакаме заповедта от фондацията и ще действаме. Аз съм с намалени яйчников резерв, след ендометриозата не успях да за забременяла и така вече 2 години. Иначе и на мен и на мъжа ми всичко е ок
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #179 -: Февруари 21, 2019, 22:54:24 pm »
Верига, а какъв е този Менопур на естествен цикъл?