0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #120 -: Февруари 20, 2019, 14:55:11 pm »
Слънцеее стискам и аз много силно палци. Казвяй ни хубавия резултат малко да ни повдигнеш духа, да видим и ние надеждата в тази дълга борба  :) :goodluck:
На мен след една седмица трябва да ми дойде, но имам усещането че ще е по-рано. Толкова ми е подут корам, ще се пръсне, гърдите по същия начин. Имам кафяви капки по бельото, ама супер супер малко е. Подрани ли ви Ц след пътвото инвитро? А и другото което е няколко дни след предполагаемата ми О ппчнаха да ме болят яйчниците при ходене до тоалетна, като болката след пункция и все още продължават да ме болят :(
« Последна редакция: Февруари 20, 2019, 15:01:04 pm от magi mei »
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #121 -: Февруари 20, 2019, 15:23:50 pm »
magi mei, имах същите усещания и капки като теб. Дойде си ми както обикновено.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #122 -: Февруари 20, 2019, 15:28:43 pm »
За съжаление не мога да се похваля-1.79.Към събота ,неделя  ми е датата за цикъл,ще се обадя на лекаря и март отново.
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #123 -: Февруари 20, 2019, 15:34:41 pm »
Еххх Слънцеееее  :bighug: какъв е този кръговрат от който не можем да излезем, егати....... Съжалявам много  :bighug:
Благодаря ти mary cherry че се включи :) значи няма за какво да се притеснявам. Знаете ли за какво ми е най-тъпо в моя случай-че днес става 3 седмица откакто звънях в Надежда, че инвитрото е неуспешно и ми е дошло, записали са ме в някакъв списък на чакащите, ама 3 седмици не е ли вече, много? 3 звънях, да не съм се притеснявала, в списъка съм била. Реших сами да действаме и да си събираме документите за фонда и евентуално в друга болница да правим следващия опит.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #124 -: Февруари 20, 2019, 15:46:09 pm »
Здравейте и от мен. Нова съм, така че ме извинете ако не му е тук мястото да пиша. По принцип никога до сега не съм била активна по разни сайтове и форуми, но след една неприятна случка реших, че имам нужда да споделя с някой и да говоря по тема, която всички ни вълнува, а именно да станем родители  :wink: Моято история е кратка и доста неприятна. След положителен тест за бременност, последваха болки, кървене и по спешност ме приеха в болница с диагноза извънматочна бременност, в следствие на което едната ми тръба беше отстранена. Изживях доста голям кошмар и ужас. Въпреки всичко се събрах и не искам да обръщам внимание на докторски приказки от рода на - “Шансовете ти за нормално забременяване са намалени” и тем подобни... Не съм страхлива и знам, че като подновим опитите всичко ще се случи както трябва да е . Надявам се скоро всички да имаме прекрасни новини.  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #125 -: Февруари 20, 2019, 15:51:38 pm »
...Не знам вече какво да кажа. Слънчице, не губи слънцето в теб. Много съжалявам, надявахме се всички заедно с теб. Другия месец сигурно доминантния фоликул ще е от страната с тръба, ще има по-голям шанс.   :bighug: Нов цикъл, нов късмет. И не падай духом, Колкото можеш да забременееш на инсеминация, толкова можеш и вкъщи. Много хора живеят от инвитро за инвитро. Не се предавай. Всеки месец при теб е нов шанс да напълните голямата кола
« Последна редакция: Февруари 20, 2019, 15:53:43 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #126 -: Февруари 20, 2019, 16:04:45 pm »
Слънце, съжалявам. Може да се целите в повече от един фоликул следващия път. Ще стане! Явно просто няма да е точно сега.

Никхх, добре дошла. За жалост и лекарите не искат да ти говорят такива неща, но няма как да те лъжат. С една тръба шансът ти е се намалява, а и рискът от извънматочна се увеличава. Проходимост на тръбата, МБ и хламидия имаш ли изследвани?
Пожелавам ти успех!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #127 -: Февруари 20, 2019, 16:08:55 pm »
Слънце, много съжалявам!Следващия път!

Маги мей, това което чета в нета е, че списъците са ужасно дълги и може да те въртят 2-3 месеца за последващ преглед и разговор след не успешно ин витро.Ако сте решили друга клиника, опитай да си вземеш документите от Надежда и отивайте.

Никхх, добре дошла, дано не се задържиш дълго.Много момичета има тук с твоята история!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #128 -: Февруари 20, 2019, 16:17:39 pm »
Слънце, съжалявам. Може да се целите в повече от един фоликул следващия път. Ще стане! Явно просто няма да е точно сега.

Никхх, добре дошла. За жалост и лекарите не искат да ти говорят такива неща, но няма как да те лъжат. С една тръба шансът ти е се намалява, а и рискът от извънматочна се увеличава. Проходимост на тръбата, МБ и хламидия имаш ли изследвани?
Пожелавам ти успех!


Ами изчаквам още малко време и почвам да си правя всички видове изследвания и цветна снимка задължително. Просто съм положително настроена и знам, че има доста жени, които са забременели по естествен път и имат здрави дечица... та се надявам и аз да съм от тях .  :heartbeat:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #129 -: Февруари 20, 2019, 17:39:10 pm »
Благодаря,момичета.Ще стане,в ден по-добър от днешния.
Никхх,и аз имам извънматочна,след две години опити,това стана юни,продължавам да опитвам,но вероятността от втора не е малка.
Задължително хламидия и цветна снимка.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #130 -: Февруари 20, 2019, 17:53:44 pm »
Да,тези две неща са ми на дневен ред. Чакам да минат няколко месечни цикъла. Слънчицето, вие към ин витро ли сте се насочили? Всичко ще стане, както казахте в ден, по-добър от днешния. Стискам палци
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #131 -: Февруари 20, 2019, 18:12:40 pm »
Никхх,три месеца след това пробвахме,сега сме след трета неуспешна инсеминация,март ни е последната.Ако и тогава не стане подаваме документи към фонда за инвитро.
Няма как да прескочим инсеминация,тъй като тръбата ми е налична и проходима,яйчниците са ок,на мъжът ми спермограмата също.Такива са изискванията.
Опитвайте,има шанс винаги.Просто не отлагайте изследванията.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #132 -: Февруари 20, 2019, 18:27:37 pm »
Слънчицето, пожелавам успех на последната инсеминация . Мога ли да попитам в коя клиника ги правите и като цяло и за ин витрото къде сте се насочили. Ще се радвам да споделите опит .
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #133 -: Февруари 20, 2019, 18:35:39 pm »
Ние сме от Варна,ходим при д-р Александров тук.Всички процедури,прегледи и инвитро ако стигнем са при него.
Има момичета от всякъде,могат да те насочат в твоя град или в близост.
След извънматочната ми казаха да си продължаваме да опитваме веднага.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #134 -: Февруари 20, 2019, 18:56:50 pm »
Ние сме от София. На мен първо ми казаха 6 месеца да се пазя, после ги съкратиха на 3 месеца и последно ми казаха да изчакам да минат 2-3 месечни цикъла,общо взето ме объркаха и не получих необходимата информация. Аз като цяло се чувствам добре и бих почнала веднага, а и без това си е човещинка  :lol: Вие веднага ли сте почнали с опитите, кога ви се нормализира цикъла?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #135 -: Февруари 20, 2019, 19:05:30 pm »
Лекаря ми каза-щом дойде цикъла ,тялото е готово за бременност.Цикъла след извънматочна идва до 40 дни,моя дойде на 4-5ти ден,беше много болезнен.След като свърши веднага си опитвахме пак.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #136 -: Февруари 20, 2019, 19:52:26 pm »
Благодаря за информацията. Радвам се, че открих човек за обмяна на опит,който е запознат от близо с нещата
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #137 -: Февруари 20, 2019, 19:56:48 pm »
Слънчице, съжалявам
 :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #138 -: Февруари 20, 2019, 20:07:42 pm »
Ник,тук са всички мноого навътре в нещата.Всички с различни проблеми си хортуваме тук.
Малко ми стана тъпо,никога не смея да се надявам и все пак...
Как стана след първата лапароскопия,на втория месец!И от там нищо!Ами да идва март ,да минава и последната и да си подаваме документите.
В цялата работа едно е хубавото,нали ме знаете,във всяка ситуация ровя да намеря нещо добро.Поне не се стягам за овулации,не мрънкам на мъжът ми че пак е на работа.Просто се обичаме,като дойде момента спал,не спал,закъснява за работа ама дава материала и готово.
Сега отиде да ми купи шоколад.Такова нещо не съм близвала от не помня кога.
Знам,че ще стане,дано е по-скоро просто.
Имах нужда да си помрънкам :oops:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 20
« Отговор #139 -: Февруари 20, 2019, 20:21:57 pm »
Знаех си, че изровиш нещо хубаво. Но не откри правилното нещо. Най-хубавото в момента ти купува шоколад. Ти отдавна се беше настроила за инвитро. Даже имах усещането, че ги беше отписала тези инсеминации. Тази инсеминация не бива да те обезкуражава, защото колко е шанса другата тръба да улови яйцеклетката, че и навреме да чакат сперматозоидите. Няма повод да не стане при вас. Ако щеш с инвитро.  Млада си, супер яйчников резерв, супер спермограма, ще има и да замразяваш ембриони за 3 и 4 дете. Но не отписвай следващия опит. Всеки опит си е независим един от друг. Яж си шоколада сега и след 2 седмици пак на магарето
Бъди промяната, която искаш да видиш в света