0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #840 -: Февруари 09, 2019, 17:57:28 pm »
Kukapetal аз пия лтироксин и нямам проблеми с очите, но имам други симптоми. Но няма как без него ако искаме да сме мами.
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #841 -: Февруари 09, 2019, 18:03:24 pm »
Слънчице, сега видях за инсеминацията, успех и от мен. И аз пия еутирокс от вече 2 години и нямам оплаквания.
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #842 -: Февруари 09, 2019, 18:25:40 pm »
Слънчице, имаш стиснати палци и от мен! Успех! :)
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #843 -: Февруари 09, 2019, 18:30:52 pm »
Слънчице, прибавям и теб към списъка със стиснати палци! Дано повлечеш крак и поведеш цялата група към бременната тема.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #844 -: Февруари 09, 2019, 18:59:08 pm »
Слънчице, силно стиснати палци и от мен 💖
Кукапетел, аз също нямам никакви оплаквания относно очите, обаче кожата ми е под всякаква критика, суха, с лишеи и рани и петна  :x
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #845 -: Февруари 09, 2019, 21:29:57 pm »
Слънчице и от мен много  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:  дано поведеш групата към другата бременна тема. Много късмет  :bighug: :pleasantry: :balk_16: :balk_5:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #846 -: Февруари 09, 2019, 21:38:48 pm »
Благодаря ви,момичета :grouphug:.
Лейди,вчера си мислих за теб и Вени,как я карате?
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #847 -: Февруари 09, 2019, 22:16:08 pm »
 :oops: Имам един въпрос  :oops:
В сряда сутринта приятелят ми има час за спермограма... В инструкциите пише "от 3 до 5 дена без еякулация". Та, тази вечер може ли...? До сряда сутрин са точно 3 дена и половина.
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #848 -: Февруари 09, 2019, 22:25:47 pm »
Според мен може 😁
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #849 -: Февруари 09, 2019, 22:33:46 pm »
Даже е задължително днес. Хващяй го за ушите, че после трябва да го пазите.
Слънчице, дано третия път е на късмет. Дано вашето чудо се е случило вече
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #850 -: Февруари 09, 2019, 22:35:53 pm »
Ще видим, скарани сме малко и се чудя дали да се сдобрим  :D Ама вчера беше на рожден ден и е пил, тъкмо ще занулим "брояча" след напиването

Ауу, Тери, след твоето включване ще се сдобряваме явно  :lol:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #851 -: Февруари 09, 2019, 23:23:05 pm »
Дарк,ние правихме секс в сряда вечерта,днес в събота материала си беше супер,на предната инсеминация имахме един ден въздържание пак -супер.Сдобрявайте се смелои безотговорно😁.То тоя материал не трябва да залежава.
Ох,Тери,днес си лежа след инсето,наместиха ми възглавнички,завиха ме,пуснаха ми Радио едно,и като останах сама,си спомних как бях чела някъде,че като се осъществи заветната среща,се получава някакъв ел.заряд и проблясва светлина.Тъй ли е не знам.Но звучи добре така да започва живота .И си викам-дано и в мен сега проблясва искра.
Днес нали дойде моя мил с мен,да ви кажа друго си е.Докато чакахме 5-10 мин.,ме гали по косата,като ме извикаха ме целуна,докато чакахме да платим ме гушкаше.Винаги взимайте мъжете си с вас!
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #852 -: Февруари 09, 2019, 23:49:08 pm »
Слънчице, много мило ми стана! Дано да е на късмет неговото присъствие!

"Сдобрихме" се, но мен ме хвана страх да правим секс, въпреки че Милчева каза, че няма нужда да се пазим. Първоначално мислех с презерватив, после и от този начин се отказах и подходих по-"музикално"  :oops: Материалът в сряда ще е на 3 дена и половина. Тъкмо се вмества в указаното време.
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #853 -: Февруари 10, 2019, 12:05:36 pm »
Слънциче и от мен едни големи палци 🤗🤗🤗 късмет ти желая от сърце и чакаме сега добрата новина ❤️❤️❤️. Права си да взимаме мъжете с нас и моя мъж ми е голяма подкрепа ,този път обаче се прибирам сама и някакси ми е напрегнато за тези вливки ,а и как мразя игли и болници сега ще трябва да седя с абокт 1ч .... направо лошо ми става като си помисля . Онази вечер пък бяхме цяла нощ в спешното ,че моя не е добре с кръста и милия като се прибра от работа и като го видях как се беше изкривил в кръст лошо ми стана , и цяла нощ в болницата уж гледам да съм спокойно ,но хич не ми се получава като става на въпрос за доктори и болници .
Късмет и на другите момичета 🤗🤗🤗🤗
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #854 -: Февруари 11, 2019, 10:41:16 am »
Айде нас днес ни боцнаха за генетични изследвания!Резултати след 3-4 седмици.Как ще чакам толкова време каквато съм припряна не знам.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #855 -: Февруари 11, 2019, 10:51:08 am »
Маги,с теб сме всички🤗.Верно много време.Защо толкова,някъде ги пращат или просто бавно стават?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #856 -: Февруари 11, 2019, 11:02:37 am »
Много, Маги. Моите за 10 дена мисля, че станаха като имаш предвид, че д-р Даскалов до София ги праща.
Ти в КИРМ ли ги прави? И какво пусна всъщност?
Аз трябва по някое време да ида да видя моя Пролактин как е, защото миналия цикъл ми дойде на 13 ден, сегашния дойде на 33 ден. Ама ще му дам шанс първо сам да се нормализира. Не искам и да помирисвам клиника или лаборатория. Даже мерак за трансфери нямам. Ще дам шанс на хомеопатия и екскурзии да ме излекуват, ако не успея, след 2 месеца ще започнем да събираме документи за запитване към ЦАР. За мой късмет мъжът ми много обича да пише официални запитвания към органите на реда. Често пише и до БАН, за да му обяснят някои граматически правила :D Благодарение на него си имаме и една изместена спирка в Пловдив. Та неговият план е: първо запитване до ЦАР, ако не ни обърнат внимание, ще се задвижим през омбудсмана. Ако и тогава не станело, майка му пък е адвокат и много обича да се се съди с държавата :D Тя затова снахата е тихичка, че с тях няма да се справи.
Но д-р Мели ми даде много добра идея. Чудех се как да докажа, че няма реално налична инфекция. Д-р Петрова съм 100% сигурна, че ще ми напише становище на база на прегледите, които ми е правила. Но д-р Мели също ми напомни за CRP. Видях си CRP-то от август месец преди пункция, тогава бях с Клабсиела. Стойносста ми е 18 при горна граница 17. Което е нормално отклонение. В интернет пише, че бактериални инфекции CRP е най-високо и скача 10 пъти като достига стойности от рода на 100.
« Последна редакция: Февруари 11, 2019, 11:07:59 am от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #857 -: Февруари 11, 2019, 11:14:11 am »
Тери,вашето семейство може да промени наредбите на ЦАР.
Моят свекър е същия,след писмата му ,редактираха учебник на курсантите от Морско училище,после прави снимки,писа и ремонтираха тротоара до нашата къща ,и една уличка в същото каре😁.
Между другото,майка ми се е срещала с Мая Манолова,тя се намеси успешно в казус с дете,отнето от родителите ,каза че е много земна,държала да я наричат просто Мая и вземала присърце работата си.Все от някъде ще пробиеш.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #858 -: Февруари 11, 2019, 11:44:42 am »
Пуснах ги тук в медицинския университет в катедра генетика.Там препращат всички в Плевен.Защо толкова време идея нямам, но като ги гледам как са се засилили да работят вземам да разбирам.

Тери до ЦАР и до ИАТ ще трябва писмо, защото това е от ИАТ изискване.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #859 -: Февруари 11, 2019, 12:57:30 pm »
Тери, започвай да пишеш писмата, а докато се задвижи машината ще минат месеци. Не чакай, ако не за теб, после може да помогне твоя казус за други в подобна ситуация. Аз също се занимавам с такива неща. Тук даже още ми върви служебно дело за дискриминация, в България също се занимавам.
Слънце, късмет!
Маги, аз моите също 3 седмици ги чаках май.

Аз отивам да видя какво става с щитовидната. Ще падне голямо чакане, ако трябва да търся ендокринолог после. Останах и без обикновен гинеколог тук. Искам ПАП и малко хормони да пусна, ама пак проблем. С крака нищо няма да правя. Имам 10 посещения при кинезитерапевт, но няма кога да стане, така че каквото стане, че и за гърба имам 10. Ако правя само на почивен ден на мъжа ми, ще отидат 7 месеца.
Така че, всичко да е наред с АГ и хормони, април- май сме в играта :)

Късмет на всички!