0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #820 -: Февруари 08, 2019, 11:41:04 am »
Dark, няма такова нещо като да върнат. Има си обявени репродуктивни клиники. Мъжът трябва да си направи според ЦАР в две различни клиники спермограма. Занеси им я, пък да видим как ще я върнат. Междудругото клиниката на Владимиров също има много добри отзиви.
Мери, според мен иди на преглед до Щерев. Да ти каже репродуктивен специалист реално как е положението. Все пак той те е наблюдавал как е минало инвитрото и стимулацията. И аз не бих се върнала при някаква рандъм лекарка, която не ми е водила инвитрото, но от един преглед решава да ме отпише.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #821 -: Февруари 08, 2019, 13:20:07 pm »
Ами момичетата от регистратурата, предполагам.
Моят приятел си записа час в Щерев, но след това му споменах за клиниката на д-р Владимиров, че му е на по-удобно място. И той като се обадил да откаже часа, защото ще прави изследването в друга клиника, са му казали, че работят и приемат резултати само от клиниката на д-р Димитров. И дори и да я направим на друго място, могло да се наложи да се повтори.
Предавам само какво ми беше казано...

Маги, не знам за д-р Тачева, но материалът се носел в Цибалаб, а аз очаквах да се изследва на място при тях. Както и да е. Оставям го той да реши къде ще прави.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #822 -: Февруари 08, 2019, 13:29:18 pm »
Не, не се носи в Цибалаб, кръвните им се правят в Цибалаб, а спермограмите се правят там.И преди и сега е така.Аз съм пациент на Владимиров и съм сигурна в това.В Цибалаб какво точно ще направят?Те са лаборатория, нямат ембриолози!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #823 -: Февруари 08, 2019, 13:32:06 pm »
Най-много в Цибалаб да му пуснат микробиология, ако не правят на място.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #824 -: Февруари 08, 2019, 13:46:51 pm »
Да, имаше и микробиология назначена.
Значи или той нещо не е разбрал, или девойката от регистратурата нещо не е била в час.
Най-вероятно първото. Нищо, ще се разходи малко. Няма само да го отнасям, я!  :lol:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #825 -: Февруари 08, 2019, 14:22:34 pm »
Най-вероятно не е разбрал ама сефте, те мъжете са така :)

Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #826 -: Февруари 08, 2019, 14:44:24 pm »
Павла, прекрасна новина за крака ти, дано вече спрат и болките, силна жена си!
Аз също ходя в Щерев, нямаше проблем да приемат спермограма от клиниката на д-р Владимиров, за фонда дори искаха от друга клиника, имаме няколко и от Щерев, но през годините доста сме направили в тези две клиники.
Тери, сънувах те, че работим на едно и също място, аз реших да напусна и ти се готвеше. Странен сън!  :)
Захарна и Точица, къде сте, момичета? Дано сте добре!  :a_cat_01:
« Последна редакция: Февруари 08, 2019, 14:47:33 pm от Kukapetal »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #827 -: Февруари 08, 2019, 15:05:02 pm »
И аз я мисля Точицата. Но сигурно си почива.
Кукапетал, да не сме се канили да напуснем група " правя опити за забременяване". А дано :)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #828 -: Февруари 08, 2019, 15:55:51 pm »
Значи всички дружно напускаме тази тема и отиваме в другата на бременните :)

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #829 -: Февруари 08, 2019, 18:50:34 pm »
Ами напускайте,аз от почти година съм тук,и за жалост все с вас си хортувам.Не че не ме кефите,ама бая се закотвихме тук.Че ,като повлечете крака и аз след вас🍀.
Дарк,аз съм при д-р Александров във Варна,при първото ми посещение ми каза ,че иска нова спермограма задължително в тяхната клиника.Нищо,че мъжът ми е с нормозооспермия .
Да,оказа се че да забременееш не е чак толкоз лесно,ама както казвам,няма да е това камъка който ще ни препъне.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #830 -: Февруари 09, 2019, 12:43:19 pm »
В 11 и нещо мина моята инсе.На 23ти тест,ама  нали ме знаете ,че уринарни не правя,ще отида на кръвен.Материала на мъжът ми бил с максимална концентрация след обработката.Александров младши отсъства от една седмица,старши бил на операция и я направи Анжел,всички санитарки,акушерки и лекари влизаха и излизаха,пожелаха ми успех и така.Дано ми е била скоро О,имаше жълто тяло в ляво при тръбата.Ама и Анжел каза,че това е без значение и е виждала много забременели с една тръба и ову отсреща.
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #831 -: Февруари 09, 2019, 13:23:56 pm »
Много, много стиснати палци за теб, Слънчице! Дано ти е на късмет тази инсеминация!  :babbycarrage: :goodluck:
Тези, които приемат еутирокс от по-дълго време имате ли проблем с очите, имам едни мътнини, като паяжинки, когато гледам към бял фон, много ме дразнят.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #832 -: Февруари 09, 2019, 13:30:54 pm »
Мерси,Кукапетъл!
Аз нямам проблем,но премам най-ниската доза.Напоследък малко не виждам брояча на сфетофара така както седящия до мен,ама явно диоптъра ми е за корекция.
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #833 -: Февруари 09, 2019, 13:32:44 pm »
Слънчице, дано в успешна тази инсеминация! Стискам палците  силно 🤞!
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #834 -: Февруари 09, 2019, 13:34:40 pm »
Слънчице много успех и стиснати палци  :bighug:
Кукапетал, аз от 2г пия еутирокс и не съм забелязала да ми се отразява на очите.
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #835 -: Февруари 09, 2019, 13:45:14 pm »
Слънчице, много късмет този път!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #836 -: Февруари 09, 2019, 15:12:15 pm »
Слънчице, късмет.Стискам палци и за теб!

Кукапетел, това може да се появи ако нещо дозата не е ОК, но ще е заедно с други симптоми.Я световъртеж, ускорен пулс или нещо подобно.Сега имаш време до взимане на заповедта, ако скоро не си пускала ТСХ или преди процедурата пусни!

Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #837 -: Февруари 09, 2019, 16:46:59 pm »
Здравейте, момичета! В понеделник ще подавам документи за финансиране на инвитро към фонда и ме интересува след колко време време ще е готова заповедта ми, аз съм с ендометриоза.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #838 -: Февруари 09, 2019, 17:02:59 pm »
До месец излиза решението дали сте одобрени, до три-четири месеца се обаждат за заповедта.

Re: Правим опити за бебе - Тема 19
« Отговор #839 -: Февруари 09, 2019, 17:06:34 pm »
Благодаря за бързия отговор 😊