0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

За сънищата...
« -: Юли 16, 2006, 01:29:44 am »
Случвало ли Ви се е да сънувате бебенца, красиви, сладки, усмихнати...Странно ми е, при мен се случва всеки понеделник..Сънувам бебе с оранжева, къдрава коса, красиво като слънце...знам как се казва...прегръщам го...След това идва ...и надеждата умира... докато се роди нова надежда отново следващият месец. Много целувки на всички и успех не само насън..Всички Вие ми давате надежда...
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: За сънищата...
« Отговор #1 -: Юли 16, 2006, 06:22:46 am »
Мила Нева и на мен ми се е случвало да сънувам бебе или малко дете!
По принцип в старите съновници пише че да сънуваш бебе или дете ...са грижи...неприятности.....!
............ може нищо да неозначава..........А подсазнанието да показва това което те мъчи....желанието ти да имаш детенце........и мечтата ти  да е толкова силна  че да предизвиква тия сънища!:D
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: За сънищата...
« Отговор #2 -: Юли 16, 2006, 12:01:15 pm »
Странно ми е, при мен се случва всеки понеделник...

Значи ще родиш в понеделник :wink:

Вярно е, че според съновниците сънуването на деца са неприятности, но в случая не е така, защото това е отражение на подсъзнанието и борбата ти за детенце.
Нормално е. И аз сънувам. В разни варианти: като се започне от положителни тестове, минаване в  през раждане, та до бебета... :lol:
*
Re: За сънищата...
« Отговор #3 -: Юли 16, 2006, 18:25:40 pm »
Нормално е. И аз сънувам. В разни варианти: като се започне от положителни тестове, минаване в през раждане, та до бебета... :lol:


И при мен е така. Сънувам това, което преживявам, чрез сънищата винаги разбирам първо за моето състояние. Така разбрах, че съм бременна, така разбрах и че не съм бременна. А тази сутрин например сунувах, че ще раждам - дано и това стане някога.
Re: За сънищата...
« Отговор #4 -: Юли 16, 2006, 18:38:06 pm »
Не съм сънувала, че раждам или имам бебе. Струва ми се далечно и невъзможно, не мога да си го представя. Но съм сънувала как губя бебето си пак.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: За сънищата...
« Отговор #5 -: Юли 16, 2006, 22:21:18 pm »
Мисля че нашите главички са много объркани,измъчени и сънуваме мечтите си ....страховете си...  нашите емоции!!! :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: За сънищата...
« Отговор #6 -: Юли 17, 2006, 09:17:23 am »
Мисля че нашите главички са много объркани,измъчени и сънуваме мечтите си ....страховете си... нашите емоции!!! :bighug: :bighug: :bighug:


Напълно съм съгласна с теб.
*

    skrita

  • ***
  • 226
  • Обичам послушни бебета
Re: За сънищата...
« Отговор #7 -: Юли 17, 2006, 14:56:37 pm »
Даааа.Когато ходих по гледачки и баячки трябваше три дни да спя с нещо във възглавницата и да си пиша после сънещата.Еййй три дни не спрях да сънувам на милия племенника, който е на 3г.
Сънищата са отражение на тревогите и радостите, които ни спохождат през деня.Май бях чела, че спокойните хора сънуват много рядко...
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: За сънищата...
« Отговор #8 -: Юли 17, 2006, 22:56:00 pm »
аз лично сънувам много често! :(
Re: За сънищата...
« Отговор #9 -: Юли 18, 2006, 08:08:35 am »
Да случва ми се, дори, сънувам, че раждам.
Чувството на щастие, което изпитвам е несравнимо, но после... после, когато вече съм будна болката е голяма.
Нормално е да сънуваме такива неща - сънищата са отражение на мислите ни, а те мислите ни все са в тази насока
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: За сънищата...
« Отговор #10 -: Юли 18, 2006, 11:03:58 am »
 :babydust:Имаше един период в който сънувах бебе или дете!
Винаги нощта преди да ми дойде!Без пропуск!
Толкова реално и винаги хубав сън!
И на другия ден-ТЪГА и БОЛКА!
Сега откакто  оставих  всичко на времето
и се успокоих,не сънувам такива БЛЯНОВЕ!
И наистина се чувствам по-добре! :grouphug2:

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: За сънищата...
« Отговор #11 -: Юли 18, 2006, 11:29:00 am »
Много сънувам бебета или дечица на 1-2 годинки. И смятам, че това е отражение на мечтите ми. Някак си вярвам, че това е добра поличба и тези сънища някой ден ще се сбъднат. Преди месеци, когато още бях на етап  инсеминации, непрекъснато сънувах, че правя лапароскопия. След като мина лапарото, някак се успокоих. Снощи например сънувах много цъфнали цветя. Това значело добри новини. Дано да е така. Независимо откъде ще дойдат.
И още нещо се се сетих - по едно време често сънувах кръв. Това значи, че ще научиш истина. Е научавах я - идваше ми цикъла...
*
Re: За сънищата...
« Отговор #12 -: Юли 18, 2006, 13:41:35 pm »
Най-вероятно ще ме вземете за луда, но много преди да срещна съпругът си сънувах сън. В него аз бях омъжена за непознат човек. Когато видях съпругът си познах човека от съня. Не му мислихме и се бракувахме след 3 месеца. Отделно и той каза, че е имал усещането, че аз съм жената. Винаги съм била с усещането, че той е човекът. Преди няколко дни сънувах дъщеря ни, толкова красиво и нежно дете. Беше на около 10 месеца, най-много годинка. Много сладка. Знаех името и, въпреки че сме определили друго (нероден петканчо), сериозно се замислих, че ако дай Боже моят сън се сбъдне скоро ще я кръстим така.
Предвид цикличността на съновиденията ми след година и половина трябва да съм мама :) 
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: За сънищата...
« Отговор #13 -: Юли 18, 2006, 14:05:16 pm »
Ох, и аз сънувам много. И винаги преди важни събития в живота ми. До сега сънищата все познаваха. Най-интересното е, че тази сутрин се събудих стресната, защото сънувах положителен тест за бременност. Като се има предвид, че опити още не правим, бебо е малък, а и никога не съм виждала положителен тест в живота си, това си беше голям шок за мен. Не знам какво може да показва този сън. Факт е, че искам още едно дете, но пък ужасно ме е страх да няма проблеми пак. Знам ли... Но много преди да забременея сънувах моето бебе... И винаги, когато исках да го прегърна се събуждах...
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: За сънищата...
« Отговор #14 -: Юли 18, 2006, 16:36:20 pm »
Ганка и Бубето, хайде сънувайте по нещо хубаво и заради нас  :)
Аз често сънувах, че раждам като почнахме опитите, но до сега не се е сбъднало  :? А вече и не сънувам подобни работи  :(
*
Re: За сънищата...
« Отговор #15 -: Юли 18, 2006, 19:24:38 pm »
Да ти кажа миличка, аз си мисля че е съновидение не за друго, ами защото сега сме в почивка, даже се пазим! :)
Съзнанието ми е заето с други неща и съм игнорирала бебеправенето поне до октомври. Ми ще поръчам една бебка и за теб бе, как няма да поръчам :)
Аз за всички съм поръчала по едно, но виж съотношението трябва да е балансирано! :) И мъжко трябва да се ражда!
*
Re: За сънищата...
« Отговор #16 -: Юли 19, 2006, 09:59:03 am »
Бубе, веднага се класирам за момченце, само кажи кога. :D


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: За сънищата...
« Отговор #17 -: Юли 19, 2006, 10:03:24 am »
Ганка и Бубето, хайде сънувайте по нещо хубаво и заради нас  :)
Аз често сънувах, че раждам като почнахме опитите, но до сега не се е сбъднало  :? А вече и не сънувам подобни работи  :(

Миличка, ако можех, бих ви подарила моите сънища за положителен тест, само и само да стане по-бързо при вас с бебоците. От все сърце искам да ви се сбъдне - като сънувам, вие да имате положителни тестчета  :bighug: :babyflips:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: За сънищата...
« Отговор #18 -: Юли 19, 2006, 10:50:55 am »
Ми ще поръчам една бебка и за теб бе, как няма да поръчам :)
Аз за всички съм поръчала по едно, но виж съотношението трябва да е балансирано! :) И мъжко трябва да се ражда!
:balk_21: благодаря Бубе   :bighug:. Каквото поръчаш, все ще му се радваме. Аз си мечтая за  newsm04, но и на едничко ще съм доволна, само да дойде.

Миличка, ако можех, бих ви подарила моите сънища за положителен тест, само и само да стане по-бързо при вас с бебоците. От все сърце искам да ви се сбъдне - като сънувам, вие да имате положителни тестчета  :bighug: :babyflips:
:balk_21: Гане, много си мила  :bighug: А аз ти пожелавам теста да си е твой  :wink: Вярно, че при малка разлика е по-трудно в началото, но после израстват заедно. Ние със сестра ми сме с малка разлика, нейните деца също. Не е толкова страшно. :)
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: За сънищата...
« Отговор #19 -: Юли 19, 2006, 11:05:48 am »
Ами аз не се плаша, но не ми дават още. Нали съм със секцио. А и нямам нищо против да го споделя с вас. Знам какво е да чакаш... :(
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю