0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

За сънищата...
« -: Юли 16, 2006, 01:29:44 am »
Случвало ли Ви се е да сънувате бебенца, красиви, сладки, усмихнати...Странно ми е, при мен се случва всеки понеделник..Сънувам бебе с оранжева, къдрава коса, красиво като слънце...знам как се казва...прегръщам го...След това идва ...и надеждата умира... докато се роди нова надежда отново следващият месец. Много целувки на всички и успех не само насън..Всички Вие ми давате надежда...
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: За сънищата...
« Отговор #1 -: Юли 16, 2006, 06:22:46 am »
Мила Нева и на мен ми се е случвало да сънувам бебе или малко дете!
По принцип в старите съновници пише че да сънуваш бебе или дете ...са грижи...неприятности.....!
............ може нищо да неозначава..........А подсазнанието да показва това което те мъчи....желанието ти да имаш детенце........и мечтата ти  да е толкова силна  че да предизвиква тия сънища!:D
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: За сънищата...
« Отговор #2 -: Юли 16, 2006, 12:01:15 pm »
Странно ми е, при мен се случва всеки понеделник...

Значи ще родиш в понеделник :wink:

Вярно е, че според съновниците сънуването на деца са неприятности, но в случая не е така, защото това е отражение на подсъзнанието и борбата ти за детенце.
Нормално е. И аз сънувам. В разни варианти: като се започне от положителни тестове, минаване в  през раждане, та до бебета... :lol:
*
Re: За сънищата...
« Отговор #3 -: Юли 16, 2006, 18:25:40 pm »
Нормално е. И аз сънувам. В разни варианти: като се започне от положителни тестове, минаване в през раждане, та до бебета... :lol:


И при мен е така. Сънувам това, което преживявам, чрез сънищата винаги разбирам първо за моето състояние. Така разбрах, че съм бременна, така разбрах и че не съм бременна. А тази сутрин например сунувах, че ще раждам - дано и това стане някога.
Re: За сънищата...
« Отговор #4 -: Юли 16, 2006, 18:38:06 pm »
Не съм сънувала, че раждам или имам бебе. Струва ми се далечно и невъзможно, не мога да си го представя. Но съм сънувала как губя бебето си пак.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: За сънищата...
« Отговор #5 -: Юли 16, 2006, 22:21:18 pm »
Мисля че нашите главички са много объркани,измъчени и сънуваме мечтите си ....страховете си...  нашите емоции!!! :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: За сънищата...
« Отговор #6 -: Юли 17, 2006, 09:17:23 am »
Мисля че нашите главички са много объркани,измъчени и сънуваме мечтите си ....страховете си... нашите емоции!!! :bighug: :bighug: :bighug:


Напълно съм съгласна с теб.
*

    skrita

  • ***
  • 226
  • Обичам послушни бебета
Re: За сънищата...
« Отговор #7 -: Юли 17, 2006, 14:56:37 pm »
Даааа.Когато ходих по гледачки и баячки трябваше три дни да спя с нещо във възглавницата и да си пиша после сънещата.Еййй три дни не спрях да сънувам на милия племенника, който е на 3г.
Сънищата са отражение на тревогите и радостите, които ни спохождат през деня.Май бях чела, че спокойните хора сънуват много рядко...
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: За сънищата...
« Отговор #8 -: Юли 17, 2006, 22:56:00 pm »
аз лично сънувам много често! :(
Re: За сънищата...
« Отговор #9 -: Юли 18, 2006, 08:08:35 am »
Да случва ми се, дори, сънувам, че раждам.
Чувството на щастие, което изпитвам е несравнимо, но после... после, когато вече съм будна болката е голяма.
Нормално е да сънуваме такива неща - сънищата са отражение на мислите ни, а те мислите ни все са в тази насока
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: За сънищата...
« Отговор #10 -: Юли 18, 2006, 11:03:58 am »
 :babydust:Имаше един период в който сънувах бебе или дете!
Винаги нощта преди да ми дойде!Без пропуск!
Толкова реално и винаги хубав сън!
И на другия ден-ТЪГА и БОЛКА!
Сега откакто  оставих  всичко на времето
и се успокоих,не сънувам такива БЛЯНОВЕ!
И наистина се чувствам по-добре! :grouphug2:

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: За сънищата...
« Отговор #11 -: Юли 18, 2006, 11:29:00 am »
Много сънувам бебета или дечица на 1-2 годинки. И смятам, че това е отражение на мечтите ми. Някак си вярвам, че това е добра поличба и тези сънища някой ден ще се сбъднат. Преди месеци, когато още бях на етап  инсеминации, непрекъснато сънувах, че правя лапароскопия. След като мина лапарото, някак се успокоих. Снощи например сънувах много цъфнали цветя. Това значело добри новини. Дано да е така. Независимо откъде ще дойдат.
И още нещо се се сетих - по едно време често сънувах кръв. Това значи, че ще научиш истина. Е научавах я - идваше ми цикъла...
*
Re: За сънищата...
« Отговор #12 -: Юли 18, 2006, 13:41:35 pm »
Най-вероятно ще ме вземете за луда, но много преди да срещна съпругът си сънувах сън. В него аз бях омъжена за непознат човек. Когато видях съпругът си познах човека от съня. Не му мислихме и се бракувахме след 3 месеца. Отделно и той каза, че е имал усещането, че аз съм жената. Винаги съм била с усещането, че той е човекът. Преди няколко дни сънувах дъщеря ни, толкова красиво и нежно дете. Беше на около 10 месеца, най-много годинка. Много сладка. Знаех името и, въпреки че сме определили друго (нероден петканчо), сериозно се замислих, че ако дай Боже моят сън се сбъдне скоро ще я кръстим така.
Предвид цикличността на съновиденията ми след година и половина трябва да съм мама :) 
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: За сънищата...
« Отговор #13 -: Юли 18, 2006, 14:05:16 pm »
Ох, и аз сънувам много. И винаги преди важни събития в живота ми. До сега сънищата все познаваха. Най-интересното е, че тази сутрин се събудих стресната, защото сънувах положителен тест за бременност. Като се има предвид, че опити още не правим, бебо е малък, а и никога не съм виждала положителен тест в живота си, това си беше голям шок за мен. Не знам какво може да показва този сън. Факт е, че искам още едно дете, но пък ужасно ме е страх да няма проблеми пак. Знам ли... Но много преди да забременея сънувах моето бебе... И винаги, когато исках да го прегърна се събуждах...
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: За сънищата...
« Отговор #14 -: Юли 18, 2006, 16:36:20 pm »
Ганка и Бубето, хайде сънувайте по нещо хубаво и заради нас  :)
Аз често сънувах, че раждам като почнахме опитите, но до сега не се е сбъднало  :? А вече и не сънувам подобни работи  :(
*
Re: За сънищата...
« Отговор #15 -: Юли 18, 2006, 19:24:38 pm »
Да ти кажа миличка, аз си мисля че е съновидение не за друго, ами защото сега сме в почивка, даже се пазим! :)
Съзнанието ми е заето с други неща и съм игнорирала бебеправенето поне до октомври. Ми ще поръчам една бебка и за теб бе, как няма да поръчам :)
Аз за всички съм поръчала по едно, но виж съотношението трябва да е балансирано! :) И мъжко трябва да се ражда!
*
Re: За сънищата...
« Отговор #16 -: Юли 19, 2006, 09:59:03 am »
Бубе, веднага се класирам за момченце, само кажи кога. :D


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: За сънищата...
« Отговор #17 -: Юли 19, 2006, 10:03:24 am »
Ганка и Бубето, хайде сънувайте по нещо хубаво и заради нас  :)
Аз често сънувах, че раждам като почнахме опитите, но до сега не се е сбъднало  :? А вече и не сънувам подобни работи  :(

Миличка, ако можех, бих ви подарила моите сънища за положителен тест, само и само да стане по-бързо при вас с бебоците. От все сърце искам да ви се сбъдне - като сънувам, вие да имате положителни тестчета  :bighug: :babyflips:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: За сънищата...
« Отговор #18 -: Юли 19, 2006, 10:50:55 am »
Ми ще поръчам една бебка и за теб бе, как няма да поръчам :)
Аз за всички съм поръчала по едно, но виж съотношението трябва да е балансирано! :) И мъжко трябва да се ражда!
:balk_21: благодаря Бубе   :bighug:. Каквото поръчаш, все ще му се радваме. Аз си мечтая за  newsm04, но и на едничко ще съм доволна, само да дойде.

Миличка, ако можех, бих ви подарила моите сънища за положителен тест, само и само да стане по-бързо при вас с бебоците. От все сърце искам да ви се сбъдне - като сънувам, вие да имате положителни тестчета  :bighug: :babyflips:
:balk_21: Гане, много си мила  :bighug: А аз ти пожелавам теста да си е твой  :wink: Вярно, че при малка разлика е по-трудно в началото, но после израстват заедно. Ние със сестра ми сме с малка разлика, нейните деца също. Не е толкова страшно. :)
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: За сънищата...
« Отговор #19 -: Юли 19, 2006, 11:05:48 am »
Ами аз не се плаша, но не ми дават още. Нали съм със секцио. А и нямам нищо против да го споделя с вас. Знам какво е да чакаш... :(
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Re: За сънищата...
« Отговор #20 -: Юли 19, 2006, 11:07:52 am »
Аз пък никога през живота си не съм сънувала, че съм бременна, че раждам или детенцето си, надявам се това да не означава, че никога няма да стана мама :balk_145:, въобще много рядко сънувам каквото и да било, много съм си особена явно :(.
Ама в Ганка и Бубето ми е надеждата, за мен да сънувате каквото и да е, няма да го върна, само да стане :balk_21: :balk_126: :balk_126:
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
Re: За сънищата...
« Отговор #21 -: Юли 19, 2006, 11:27:18 am »
Ами аз не се плаша, но не ми дават още. Нали съм със секцио. А и нямам нищо против да го споделя с вас. Знам какво е да чакаш... :(
Ох милата, извинявай, ако съм била нетактична  :oops: :oops: :oops:
Re: За сънищата...
« Отговор #22 -: Юли 19, 2006, 12:18:26 pm »
В някакъв съновник бях чела, че ако на сън държиш бебе, в най-скоро време ще имаш такова. Е аз така съм си тълкувала сънищата все. Няма значение, че от 20 годишна сънувам, че държа бебето си  :lol:
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: За сънищата...
« Отговор #23 -: Юли 19, 2006, 12:37:40 pm »
Ами аз не се плаша, но не ми дават още. Нали съм със секцио. А и нямам нищо против да го споделя с вас. Знам какво е да чакаш... :(
Ох милата, извинявай, ако съм била нетактична  :oops: :oops: :oops:


Мила, не си била. Спокойно.  :balk_21: Просто 5 години чаках бебе и сега ужасно ме е страх, че ако опитам за второ ще чакам пак много. Но лекарите тук не ми дават преди да е минала година да почна пак опити. И смятам скоро да си пусна пак всички изследвания и да питам мога ли вече да почна опитите. Когато се оженихме, искахме поне 4 деца... Благодаря на съдбата, че ми даде това едното... :babyflips:

Ралинка, съгласна съм мила.  :balk_602: Пращам ти малко от моите сънища за бебе. Дано скоро ни зарадваш! :bfp: :bighug:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: За сънищата...
« Отговор #24 -: Юли 19, 2006, 13:04:13 pm »
Аз пък никога през живота си не съм сънувала, че съм бременна, че раждам или детенцето си, надявам се това да не означава, че никога няма да стана мама :balk_145:,
Ама разбира се, че не означава нищо това, че не сънуваш. Я не си мисли сега подобни щуротии  :bighug:
Да не би всички, които имат деца да са ги сънували? Аз си мисля, че по-скоро сънищата отразяват нашите желания, макар понякога и да показват бъдещето. Ама нали бъдещето в известен смисъл пак ние си го правим със силния си стремеж към нещо.  :)
Re: За сънищата...
« Отговор #25 -: Юли 19, 2006, 13:07:46 pm »
Просто 5 години чаках бебе и сега ужасно ме е страх, че ако опитам за второ ще чакам пак много.
:balk_21: :bighug: и ти пожелавам второто да стане веднага след като ти разрешат лекарите  :crossfingers: Убедена съм, че така ще стане! Достатъчно си изстрадала, трябва лошият период вече да е свършил  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*
Re: За сънищата...
« Отговор #26 -: Юли 19, 2006, 16:57:54 pm »
Копринке ;), приемам тезата ти, но тя хич ама хич не обяснява факта, че сънувах непознат мъж, който срещнах след година и половина и за 3 месеца стана мой съпруг.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: За сънищата...
« Отговор #27 -: Юли 20, 2006, 09:52:11 am »
Ле-ле-ле, тази нощ сънувах, че си счупих термометъра и едвам събрах живака. :twisted:
Re: За сънищата...
« Отговор #28 -: Юли 20, 2006, 10:39:28 am »
Ле-ле-ле, тази нощ сънувах, че си счупих термометъра и едвам събрах живака. :twisted:
няма страшно - това е щото от тия термометри се обременени
Re: За сънищата...
« Отговор #29 -: Юли 20, 2006, 10:54:35 am »
Копринке ;), приемам тезата ти, но тя хич ама хич не обяснява факта, че сънувах непознат мъж, който срещнах след година и половина и за 3 месеца стана мой съпруг.
Ами Бубе ти явно си малко екстрасенз  :wink: Ама не можем всички да сме като теб за съжаление  :?
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: За сънищата...
« Отговор #30 -: Юли 20, 2006, 10:59:48 am »
Ле-ле-ле, тази нощ сънувах, че си счупих термометъра и едвам събрах живака. :twisted:

Лалинка, значи е знак от съдбата да хвърлиш термометъра и да се появи положителния тест :balk_602:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: За сънищата...
« Отговор #31 -: Юли 20, 2006, 11:01:26 am »
Ле-ле-ле, тази нощ сънувах, че си счупих термометъра и едвам събрах живака. :twisted:

Лалинка, значи е знак от съдбата да хвърлиш термометъра и да се появи положителния тест :balk_602:
:good_post:
*
Re: За сънищата...
« Отговор #32 -: Юли 20, 2006, 12:18:35 pm »
[quote author=pkoprinkova link=topic=5310.msg103919#msg103919
Ами Бубе ти явно си малко екстрасенз  :wink: Ама не можем всички да сме като теб за съжаление  :?
Цитат

Мацинка то не винаги се случва де, аз веднъж на година да имам такъв сън. Обаче може да е малко, но качествено. Леле каква красива дъщеря имах ;) - на сън де. Даже си я наричах по име, така че ако имаме щерка ще я кръстим така, независимо че си бяхме избрали друго име.
Re: За сънищата...
« Отговор #33 -: Юли 20, 2006, 13:00:22 pm »
Мацинка то не винаги се случва де, аз веднъж на година да имам такъв сън. Обаче може да е малко, но качествено. Леле каква красива дъщеря имах ;) - на сън де. Даже си я наричах по име, така че ако имаме щерка ще я кръстим така, независимо че си бяхме избрали друго име.
Най-важно е качеството, не количеството  :wink: Щом си сънувала дъщеричката, значи ще дойде  :)
*
Re: За сънищата...
« Отговор #34 -: Юли 20, 2006, 15:35:49 pm »
Аз не помня дали ви казах, но бях сънувала, че влизам в магазин за бременни и си купувам оттам блузки за бременни. Продавачката ми предложи и бански, но аз й отказах, като й обясних, че не съм бременна още. А тя каза: Нищо и това ще стане. Какво беше учудването ми обаче, когато преди два дни минах оттам с трамвая и на същото място видях магазин за бъдещи майки 8O Преди това там имаше магазин за бельо! Направо си отворих устата от учудване! Не знам какво са си помислили хората в трамвая...И дано все пак е поличба някаква :)
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: За сънищата...
« Отговор #35 -: Юли 20, 2006, 22:11:04 pm »
Ле-ле-ле, тази нощ сънувах, че си счупих термометъра и едвам събрах живака. :twisted:

Лалинка, значи е знак от съдбата да хвърлиш термометъра и да се появи положителния тест :balk_602:
Така е!!!!!!!!!!!!!!!Лали време е !!!!!!!!!! :good_post:
*
Re: За сънищата...
« Отговор #36 -: Юли 22, 2006, 10:16:03 am »
Момичета, ужасен кошмар сънувах тази нощ :(. Разхождах се по някаква непозната улица и ме спря една непозната жена. Започна да ми гледа и да ми разказва за обикновените неща от живота ми. Изведнъж замлъкна и аз и викам, че най-важното, което ме интересува е дали ще имам дете, а тя отвръща "Не, никога". И аз като паднах на улицата по очи и като му ударих един як рев, чак се събудих ревяща с глас. Много гадно ми стана. Все още го мисля и не мога да се отърся от този сън :(.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: За сънищата...
« Отговор #37 -: Юли 22, 2006, 10:21:28 am »
Споко, бе. Това отговаря на твоите страхове и мисли, отражение на подсъзнанието.
Такива сънища не са показателни за нищо.
*
Re: За сънищата...
« Отговор #38 -: Юли 22, 2006, 10:25:05 am »
Лали,  :balk_21:
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Re: За сънищата...
« Отговор #39 -: Юли 22, 2006, 23:51:52 pm »
Бори, ще имаш бебче, всички ще имаме, само сила и воля да продължаваме напред ни трябват :kiss:
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*
Re: За сънищата...
« Отговор #40 -: Юли 23, 2006, 16:43:42 pm »
няма вечер да не санувам преди около 4 месеца санувах детето си беше много красиво момченце държах го силно до себеси сякаш знаех че това е сан и ще се сабудя.Знаете ли винаги сам искала момиченце но някак си имам чувството че ще имам момче дано БОГ да ме дари с дете дали момиче или момче то ще си е моето ангелче малко сладко дано тази моя мечта стане реалност пожелавам го и на всички вас :babyflips:
*
Re: За сънищата...
« Отговор #41 -: Юли 23, 2006, 16:54:27 pm »
искам да ви разкажа за един много мистериозен сан санувах баба ванга тя ми гледаше аз я попитах ще имам ли дете а тя каза да но ще се забави дано този сан да е пророчески и наистина да имам дете тревожи ме обаче факта че преди да санувам мислех за баба Ванга дано да не е плод на въображението ми
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: За сънищата...
« Отговор #42 -: Юли 23, 2006, 16:57:33 pm »
Ползвай препинателни знаци. Нищо не се разбира.
*

    Eli_

  • ****
  • 516
  • Тъпа и упорита !!!
Re: За сънищата...
« Отговор #43 -: Юли 23, 2006, 23:34:54 pm »
В началото ,когато възможността да имам бебе ми се виждаше съвсем реална и близка т.е. когато още незнаех какво ме чака си сънувах най-редовно,че раждам . Най-интересното е ,че раждах супер лесно винаги и си мислех "абе какви ги разправят,че боляло ,като раждаш" :D После си сънувах бебето ,всеки път различно. Знаех,че да сънуваш бебе не е хубаво ,но в същото време съзнавах,че това не е знак или поличба ,а просто плод на най-съкровеното ми желание.
После ,като ме "шамароса" съдбата ,незнам какво стана ,но изведнъж спрях да сънувам бебета и каквото и да било по темата. Сякаш ми се включи някаква подсъзнателна защита. :) Може би от три години и повече не съм сънувала нищо подобно.
Re: За сънищата...
« Отговор #44 -: Август 07, 2006, 09:37:46 am »
Аз път преди няколко дни сънувам как шефът ми усмихнат ми казва: Честито, разбрах че си бременна.
А аз казвам: О не, все още не съм.

Какво ли значи този сън?
Дано слънчо огрее и моят дом ...
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: За сънищата...
« Отговор #45 -: Август 07, 2006, 10:36:23 am »
Аз път преди няколко дни сънувам как шефът ми усмихнат ми казва: Честито, разбрах че си бременна.
А аз казвам: О не, все още не съм.

Какво ли значи този сън?
Миличка такива сънища показват с какво е запълнено подсъзнанието ни ,...
тайните ни мечти,стремежа ни да забременеем!
От все сърце ти пожелавам не на сън а в реалност ,да кажеш думички ДА БРЕМЕННА СЪМ!!!Дай боже!!!Успех мила! :bighug:
Re: За сънищата...
« Отговор #46 -: Август 07, 2006, 16:05:07 pm »
Наистина, като се замисля, едва ли бих сънувала подобни сънища ако мислите ми не се въртят единствено около желанието за детенце.
Дано всички един ден удовлетворим тази мечта.
Дано слънчо огрее и моят дом ...
*
Re: За сънищата...
« Отговор #47 -: Август 18, 2006, 17:28:19 pm »
Здравейте и от мен,мили момичета!Прочетох всичко,което сте писали и открих много прилики със себе си и състоянието,в което съм сега!Та така...бременна съм в седмият месец и съм страшно разстроена!От начало сънувах ужасни сънища-мъртвите си баба и дядо,например :oИ то почти всяка нощ!После една позната ми каза да подам на някой,който е зад мен глава чесън и да не се обръщам,а той да го изхвърли в боклука!Така съм щяля да спра да сънувам!И наистина,дали от внушение,от какво-не знам,наистина спрях...но отскоро пак започнах да сънувам все някакви такива гадни работи,за които в съновниците пише само ужасии,от рода на "Болест","фатален изход","проблеми" и т.н.Разберете ме-ЩЕ СЕ ПОБЪРКАМ!Чувала съм,че всички бременни сънуват кошмари,но това никак не ми помага!Моля Ви,помогнете ми като споделите с мен и своите страхове!Така ще бъдем ЗАЕДНО срещу кошмарите!Казвам се Ина,на 19 години съм от град Перник!Ще се радвам,ако тук намеря приятели и то истински!
*
Re: За сънищата...
« Отговор #48 -: Август 18, 2006, 17:54:47 pm »
човек понякога наистина не трябва да вярва много на сънищата си, bebo1986 аз често сънувам баба си , и в това няма нищо лошо да сънуваш починал роднина, напротив казвали са ми че е на добро. Аз както съм написала по долу -  stefani също понякога сънувам че имам дете и са ми казвали че това е глупост или пък че сокро и теб това те очаква , а например предната нощ сънувах че трябваше да ходя при мойта гинеколожка което пък означава-- радостни надежди ще върнат духовното ти спокойствие. Но понякога наистина не трябва прекалено много да се вярва на сънищата
*
Re: За сънищата...
« Отговор #49 -: Август 18, 2006, 18:33:03 pm »
Благодаря ти,Fanta_21!Да ти кажа честно-сякаш малко ми поолекна!А и току-що говорих с майка си по телефона и тя ми каза да спра да мисля за глупости!Може би не трябва да обръщам толкова внимание на сънищата!
*
Re: За сънищата...
« Отговор #50 -: Август 19, 2006, 09:40:41 am »
Момичета, а какво означава това - една позната е сънувала онази вечер, че съм родила две момчета. А и между другото момичето, което е сънувало е близначка. Дали има някаква поличба или така ми се иска, не знам вече какво да си мисля. А и мойте си сънища са ясни, но откаде на къде пък тя ще сънува такива неща свързани с мен, това ме озадъчава.
Re: За сънищата...
« Отговор #51 -: Август 19, 2006, 10:26:51 am »
Мари, дано е поли4ба!  :D
Ако оппитваш с арт процедурите, сънят е много възможно да се окаже достоверен.
*
Re: За сънищата...
« Отговор #52 -: Август 19, 2006, 10:45:33 am »
Мари проучих това с близнаците и да сънуваш близнаци означава-- | надеждата ти вън от твоите очаквания ще се осъществи. не ми звучи никакък на добре, а за bebo1986 ето какво значи да сънуващ баба и дядо-
- заедно | непредвидена радост ти предстои.
- ако чуеш да говорят | ще имаш печалба,която ще използваш.  :P :)
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: За сънищата...
« Отговор #53 -: Август 29, 2006, 17:42:18 pm »
Девойки на мен ми се случва за първи път - да сънувам своето си бебе.

Та санувам, че държа аз едно бебе на около годинка. Момче и се  казва се Георги. В съня си обяснявах, че е кръстено по първата буква на мъжа ми. Имаше хора около мен и му се радваха. Една жена ме попита какво му е на дясното око - и аз обръщайки  лицето му към мен виждам, че цялото е само зеница. Ужасих се .... Все едно ме пренесаха на друго място , в друга стая, където ми обясниха, че това е вродена аномалия и трябва да се оперира...Пак някакво друго място и аз прегръщам сина си, знам , че всичко вече е минало и се смеем заедно...

Сънят беше повече от реален, емоциите също - първоначално имах усещането, че не искам да се докосвам до това дете, но после се усетих как се смея /мъжкото на сутринта даже ме пита какво толкова смешно съм сънувала, че съм се смяла/. На края на съня си изпитвах някакво блаженство. Просто беше доста реално...
Re: За сънищата...
« Отговор #54 -: Август 29, 2006, 19:02:55 pm »
Аз сънувам винаги много ярки и запомнящи се неща. Донякъде е хубаво, защото след като сънувам нещо красиво, после целият ми ден е някак озарен и се чувствам добре. Спя много, сънувам сънища с подробности, хора, места ... Понякога там съм напълно друг човек, с друг живот, други спомени ... Дори си взех книга, за да изследвам възможностите на осъзнатото сънуване.

Допреди аборта не помня да съм сънувала бебета. Преди няколко седмици сънувах, че съм родила близнаци, но има нещо нередно с едното бебе и ме убеждават да ми го заменят с друго, а аз не искам. Но тази събота сънувах сън, който просто ме събори и целия ден бях унила и мрачна ...

Сънувах, че съм имала дъщеричка. Руса. Сънят ми започна оттам, където тя вече е мъртва. А аз не я помнех, защото през целия й живот бях работила по много, за да имаме пари да живеем, защото бяхме сам-самички, без татко. Не помнех да съм й пяла песнички, не помнех да съм си играла с нея, не помнех личицето й, помнех само, че съм имала дъщеря и тя е била руса. Скърбях, плачех, обвинявах се, че не съм отделила време, за да съм с нея достатъчно. Така и се събудих на сутринта, разплакана ...
« Последна редакция: Август 29, 2006, 19:06:03 pm от Рони »
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: За сънищата...
« Отговор #55 -: Септември 01, 2006, 13:07:17 pm »
Рони :heartbeat:,съня ти найстина е страховит и тежък!
Но аз знам,че сълзи на сън,са радост наяве! yahoo_17
Така че,очаквай нещо хубаво да ти се случи! :butterfly:
Аз писах по-горе в тази тема,но сега се сетих за един сън!
Много зловещо започнал и много хубаво завършил!
Моя баща почина преди 4 години(на 50г),след 10 годишно боледуване!
И аз мине,не мине време си го срещам,нощем на сън!
Винаги го сънувам млад,жизнен!Такъв какъвто искам да си го спомням!
......................................................................................
"Сънувам,че ме приемат да раждам-боли ме,усещам всичко!
Виждам се с огромен корем!И започвам да обяснявам-там на лекарите,
че са в страхотно заблуждение!И аз изобщо не съм бременна,
а просто си въобразявам,и че съм закръглена,и те правят огромна грешка,
като се занимават с мен!Крещя в коридора на "Шейново" като луда,
че има момичета които се нуждаят от помощта им и да отиват при тях,
а аз съм просто една мнима бременна,която лъже!Изпитвах и срам и ужас!
И тук припадам!И се виждам от страни!Карат ме към залата на носилка!
И ме кара той,татенцето ми!И ми казва усмихнат и слънчев-
"Мичонка(така само той ме наричаше),тате само не се страхувай!
Всичко ще бъде оправи,всичко ще се нареди!"..И продължихме по коридора!
..................И се събудих!Изключително спокойна!...................................
Имам две обяснения,първо винаги ми се е искало да съм там!
И това да родя да ми се случи,и да крещя от радост!
А не да сподавям болка и тиха мъка винаги,когато отида на преглед,
изпитвайки противорвчиви чувства към бременните
и към малките същества в коремчетата им,готови да се появят на бял свят!!
Предполагайки,че поне едно от три момичета в този коридор на "Шейново"
е чакало своето Чудо толкова дълго ,колкото аз чакам моето!
И второ,че ТАТЕ ще е с мен винаги! :babydust:
И ще ме пази от горе,каквото и да ми предстои!
Желая ви КЪСМЕТ! :grouphug2:
« Последна редакция: Октомври 17, 2006, 13:45:06 pm от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: За сънищата...
« Отговор #56 -: Септември 02, 2006, 20:00:05 pm »
Миша мили4ка , защо така ме разплака?
И моята баби4ка, коята ме отгледа като свое детенце (майка ми у4еше още), и дядо ми, който толкова искаше да види беб4ето ни са в небето...
 Но аз също съм убедена 4е те са с нас, знаят вси4ко, скърбят с нас, радват ни се... ще дойде деня в който ще видят и нашето и твоето детенце, ще видиш  :hug2:
*
Re: За сънищата...
« Отговор #57 -: Септември 03, 2006, 00:48:30 am »
Преди да забременея  съм се сънувала с корем, но никога бебе.Понеже вярвам доста на сънищата, и това ме е успокоявало до някъде, че все някога ще забременея. Преди години ,ноща преди кандидатстудентския изпит сънувах, че изкачавам стъпала. Имах чувството, че цяла нощ ги изкачвах и накрая като стигнах последното видях някаква книга.Колкото и странно да звучи на сутринта бях на изпита някак си по спокойна и уверена в себе си.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: За сънищата...
« Отговор #58 -: Септември 05, 2006, 17:52:45 pm »
знаете ли на 25 август ми беше сватбата.С мъжа ми решихме след голямото тържество да отидем на рилския манастир за да се помолим- беше 28август по старому-богородица нощувахме в един хотел близо до манастира и същата вечер мъжа ми санува че сам бременна.Вече 3ден ми закъснява дано да е станало чудо с мен и наистина да сам бременна
Re: За сънищата...
« Отговор #59 -: Септември 05, 2006, 18:48:44 pm »
знаете ли на 25 август ми беше сватбата.С мъжа ми решихме след голямото тържество да отидем на рилския манастир за да се помолим- беше 28август по старому-богородица нощувахме в един хотел близо до манастира и същата вечер мъжа ми санува че сам бременна.Вече 3ден ми закъснява дано да е станало чудо с мен и наистина да сам бременна

Дай Боже!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Re: За сънищата...
« Отговор #60 -: Септември 05, 2006, 18:55:05 pm »
и на мен ми закаснява но ще видим дали е станало и при мен чудото :)
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: За сънищата...
« Отговор #61 -: Септември 05, 2006, 22:10:30 pm »
Силви,Лора и на двете ви стискам палци!!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    Любс

  • ***
  • 418
  • Имам си една мечта....
Re: За сънищата...
« Отговор #62 -: Септември 06, 2006, 06:13:31 am »
успех, момичета!!  :D
No body is perfect, i`m NOBODY!!

Re: За сънищата...
« Отговор #63 -: Септември 09, 2006, 11:36:01 am »
Момичета,цяла нощ сънувам,че съм във форума и пиша ли пиша.Направо луднах.Най вероятно,защото по цял ден вися тук.Поздрави и успех на всички :D
*
Re: За сънищата...
« Отговор #64 -: Септември 29, 2006, 22:36:01 pm »
Тук досега не бях писала.Но нека се присъединя и аз.Преди седмица сънувах че кърмя детето се.Легнала и толкова силно го бях прегърнала.Не виждах лицето му но усещах нещо неописуемо.Когато се събудих обаче ми стана толкова тежко че още немога да се отарсия от чуството.
*
Re: За сънищата...
« Отговор #65 -: Октомври 01, 2006, 14:53:21 pm »
Момичета и аз се психясвам май  :balk_146: ... снощи сънувах, че родих (съвсем безболезнено!?!) 2 бебенца - момиче и момче! Бяха много мънички, като котенца и аз се притесних.., а лекаря започна да се смее, че било нормално, като са две да са толкова мънички...
Все си мислех, че не съм достатъчно подготвена да имам деца, но този сън ме разтърси :( Не вярвам да е пророчески, но сигурно е израз на "биологичния ми часовник".
Всички ми казват "спокойно, то ще си дойде", ама на мен май не ми се чака.... Сега не знам, как да се оттърся и уж да съм спокойна...  :balk_159:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: За сънищата...
« Отговор #66 -: Октомври 19, 2006, 22:18:44 pm »
Аз също много често сънувам и то все странни и абсурди неща- бременна или с бебе никога не съм се сънувала, но рядко си спомням сънищата си. Един обаче помня много ясно и той е по тази тема, или почи....
Майка ми почина през ноември 2004 на 54г. бяхме изключително близки и още ми липсва. Когато си отиде на село се започна:Баща ми милия си я сънува почти всяка нощ, от брат ми поискала цигара, пък тази леля я сънувала едикакси, пък другата я видала незнам къде.... Абе пълни глупости според мен. Ама ми беше странно защо само аз не я сънувам. И след повече от година я сънувах.Сънувах я с ясното съзнание, че е мъртва. Стоим на пътя, тя е от лявата ми страна и стои срещу мен така някак си рамо до рамо. Изведнъж отнякъде се появява една стара циганка(пък аз на гледачки не вярвам) и тръгва да ме навива да ми гледа. Аз не ща да я чуя, но тя нарежда - " ето баба ти има две деца, ето и леля ти виждам и тя2 деца, и майкати е родила 2 деца, ама в твоята къща няма да тичат детски крачета". Точно така ми го каза. и на мен ми се подкосиха краката - уж не вярвам, ама много ме заболя. И в този момент се сещам, че мама стои до мен, тя ме обича, знае колко искам бебе, а нищо не казва. Поглеждам кам нея, а тя свила уста кима с глава настрани, както правеше когато искаше да каже"ти ще ми кажеш на мене". И изведнъж ми олекна, щом тя казва, че не е вярно, значи е така.
От тогава като ми докривее много се сещам за този сън и се успокоявам.
*
Re: За сънищата...
« Отговор #67 -: Октомври 20, 2006, 18:53:20 pm »
Един обаче помня много ясно и той е по тази тема, или почи....

Пешек, миличка, много нежна душа си. Разбирам те толкова добре. Горе главата, и никога не унивай. Пиши ми на лични, за да ти вдъхна малко кураж, винаги, когато ти е криво. Искам страшно много да ти се случат много и едно след друго хубави неща: и бебета да има, и слънце навсякъде, където погледнеш...Майчицата ти винаги ще ти липсва, но ще знаеш, че дори и да я няма до теб, тя ще е винаги с теб. И ще те подкрепя и пази така както и ти ще подкрепяш и пазиш твоите дечица един ден!
Прегръщам те,
Мари
Alexandra
Re: За сънищата...
« Отговор #68 -: Октомври 20, 2006, 19:35:56 pm »
Най-честия ми сън е,че съм с голям корем и ходя трудно..
Иначе редовно си се сънувам как раждам и се будя потна.
Re: За сънищата...
« Отговор #69 -: Октомври 20, 2006, 23:23:08 pm »
Чудех се дали да го пиша това, ама айде.....
Някой може да ми се смее, ама аз си вярвам в него.
Когато бях на около 13 и никога не бях виждала прабаба ми, когато сънувах, че при мене идва една много хубава жена, наметната с шал.
Каза ми, че идвала да ни види, защото и било домъчняло за нас.
След приблизително месец дядо ми намери портрет на майка си и познайте чие лице видях?  8O Никога не съм изпадала в такъв шок!

Много скоро след това сънувах още един такъв сън, ама този път знаех, че ще оперират братовчедка ми от апандисит и като го казах на баба ми такъв шамар си изядох..... След един час се обади лелчето да каже, че са в болницата.


Последното такова нещо беше, че сънувах бебето си. Пак съм била на 14-15 и хич не съм и мислели за дечица. Беше облечено в зелено костюмче, момиче, все още в количка, приличаше на мен.....

Ако и това стане, мисля че просто вече ще откача, но този път от радост :)
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: За сънищата...
« Отговор #70 -: Октомври 20, 2006, 23:32:34 pm »
Why_Ivy От все сърце ти го пожелавам мила Вселената е пълна с необясними и странни неща и затова живота е толкова интересен
Re: За сънищата...
« Отговор #71 -: Октомври 20, 2006, 23:50:42 pm »
Смятам, че сънищата отразяват неосъзнатите ни страхове или са отдушник за стреса.

На два пъти започвам да пиша и все се отказвам, защото и да го разкажа полза няма ...

Напоследък не съм имала катаклизми в личния живот, работя, сравнително спокойно ми е, но явно под повърхността нещо ври, защото сънувам повтарящи се сънища за изневери, разбиване на семейства, неконтролируем гняв, насилие, кървища, убийства. Нямам основания да се съмнявам в партньора си, не гледам филми с убийства, спряла съм силовия спорт, който тренирах заради натоварване в работата, тоест нямам поводи за такива кошмари, но е факт. Вечерта понеделник срещу вторник бях премазана от умора, заспах в 7 вечерта, спала съм 13 часа ... цял нощ кошмари, направо бях разбита на сутринта ...
*
Re: За сънищата...
« Отговор #72 -: Октомври 21, 2006, 09:57:23 am »
  И аз ще се включа и ще ви разкажа за един сън, но не мой. Миналата година една моя приятека ми каза, че в нощта срещу църк. празник Успение Богородично на 15.08 ме е сънувала, че съм бременна. Аз все още не съм, но точно 1 год. по-късно тя забременя. На 15.08 вече знаеше, е е беменна. Чакат си бебето през април.
 
*
Re: За сънищата...
« Отговор #73 -: Октомври 21, 2006, 11:02:35 am »
Два пъти сънувам, че ме прострелват.
Първият път в гърдите-оперираха ме. Събудих се преди да разбера дали ще живея.
Вторият път в стомаха-умрях!
***
Два пъти сънувам, че раждам.
Първият път родих момче! С таткото бяхме много щастливи, прегръщахме го, целувахме го и накрая много плакахме, защото не можахме да му измислим име!
Вторият път родих близнаци, но така и не ги видях!
*
Re: За сънищата...
« Отговор #74 -: Октомври 21, 2006, 11:46:44 am »
Рони, явно си наваксваш емоционалните трусове, които ти "липсват" в действителността!
*
Re: За сънищата...
« Отговор #75 -: Октомври 21, 2006, 13:59:22 pm »
Аз ще се опитам да помогна с тълкуване на сънищата на голяма част от вас заедно с мен. Ето например да сънуваш близнаци както аз означава- Близнаци
- | надеждата ти вън от твоите очаквания ще се осъществи
То и коко беше сънувала близанци. Според мен сънищата са отражение в по осебн вид на нашите мисли и ежедневие и проблеми.
Re: За сънищата...
« Отговор #76 -: Октомври 24, 2006, 12:13:41 pm »
[quote . Според мен сънищата са отражение в по осебн вид на нашите мисли и ежедневие и проблеми.
Цитат

Ами да, така е - днес ще бъда на фоликулометрия, а снощи сънувах, че ми я правят и имам 10 мм фоликул.
Дано слънчо огрее и моят дом ...
*
Re: За сънищата...
« Отговор #77 -: Януари 30, 2007, 15:13:16 pm »
Аз сънувах преди време Света Богородица.Приличаше на младо момиче с рокля на цвета.Тя ми каза че ще имам момиченце през март.От тогава мина много време,аз още нямам деца,но не спирам да се моля и да се надявам този сън да се сбъдне някога.Даи Боже!

Angy_baby
*
Re: За сънищата...
« Отговор #78 -: Януари 31, 2007, 08:28:10 am »
няма да забравя как сънувах, че стоя в средата на спалнята с новородено бебче-момченце.гледам го и не мога да откъсна поглед от него.мъжа ми идва и аз му казвам-отивам да се обадя на всички, че съм станала мама.той ми вика-аа, няма да ти повярват, защото не си била бременна!в един момент му казвам-бързо, снимкай ме с бебето, защото след малко ще се събудя и бебто няма да го има!
дори в съня си, държейки бебето съм осъзнавала, че едва ли някога това ще стане истина!като се събудих много плаках!!!!
Re: За сънищата...
« Отговор #79 -: Февруари 06, 2007, 09:13:04 am »
Мименце, психиката ни , може да бъде много мощен съюзник ,или враг!

 "едва ли някога това ще стане истина! "- забрани си тази мисъл!
 
Изгони я от съзнанието!

Един психолог беше казал, че това ,което искаме ,рядко се сбъдва, но това което не искаме -почти винаги!

Пожелавам ти , приятни сънища! :P
« Последна редакция: Февруари 06, 2007, 09:21:06 am от Efirche »
*
Re: За сънищата...
« Отговор #80 -: Февруари 06, 2007, 09:38:00 am »
Казват, че като споделиш съня си до обяд - се сбъдва :) Е и аз ще разкажа моят.
Снощи след милион перипетии докато си легнем, сънувах че Мели ми казва че съм бременна :) Събудих се щастлива :) Добре започна деня ... :)

Иначе за сънищата си мисля, че са отражение на това което те вълнува - тревожи, радва. Покрай сватбата си имах милион сънища за събитието, а колко пъти съм сънувала че имам дете не помня :)

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
*

    evi4ka

Re: За сънищата...
« Отговор #81 -: Февруари 26, 2007, 15:07:21 pm »
 ylinfant ::balk_126:
И моят мъж една вечер сънувал странен сън- братовчед му ни носи бебе/МОМИЧЕНЦЕ/ и ни го дава като ни казва, че това е нашето дете.
Някой знае ли какво означава съня му? Аз си мисля, че това е знак от Бога, че и ние ще си имаме едно малко слънчице.
*
Re: За сънищата...
« Отговор #82 -: Февруари 26, 2007, 19:37:11 pm »
Мимка успях дза намеря нещо по това което ти си сънувала и ето сега ти пускам тълкуването тук-

БЕБЕ (виж КЪРМАЧЕ) насън ако видиш или чуеш да плаче, има опасност за здравето ти. Ако е здраво и хубаво бебе, ще се радваш на любов и сърдечни приятели. Ако жена сънува, че се грижи за бебе, ще я измами близка приятелка. Своето бебе ако сънуваш болно, чакат те многобройни неприятности. Ако е здраво или ходи самo, значи скоро ще получиш възможност за самостоятелна изява, за независима работа или да се докажеш като лидер сред приятели и колеги. Ако сънуваш, че си бебе или че ти говори бебе, значи ще станеш участник във или свидетел на някаква дяволия, хитрина, шмекерия. Възрастен ако сънуваш като бебе, ще му дължиш услуга или неволно ще го измамиш.

Мисля че същото се отнася и за сънищата на evi4ka ,но ако открия нещо по неиният сън пак ще пиша тук...
*
Re: За сънищата...
« Отговор #83 -: Февруари 26, 2007, 19:54:52 pm »
Мимка успях дза намеря нещо по това което ти си сънувала и ето сега ти пускам тълкуването тук-

БЕБЕ (виж КЪРМАЧЕ) насън ако видиш или чуеш да плаче, има опасност за здравето ти. Ако е здраво и хубаво бебе, ще се радваш на любов и сърдечни приятели. Ако жена сънува, че се грижи за бебе, ще я измами близка приятелка. Своето бебе ако сънуваш болно, чакат те многобройни неприятности. Ако е здраво или ходи самo, значи скоро ще получиш възможност за самостоятелна изява, за независима работа или да се докажеш като лидер сред приятели и колеги. Ако сънуваш, че си бебе или че ти говори бебе, значи ще станеш участник във или свидетел на някаква дяволия, хитрина, шмекерия. Възрастен ако сънуваш като бебе, ще му дължиш услуга или неволно ще го измамиш.

Мисля че същото се отнася и за сънищата на evi4ka ,но ако открия нещо по неиният сън пак ще пиша тук...

фанте, мерси, душата, ама мене ако питаш, нашите сънища не се тълкуват.те просто са плод на непрекъснатото мислене за бебета.
evi4ka , не искам да убивам надеждите ти, ти така или иначе ще си получиш все някога това така желано бебче, ама сънят ти е плод на подсъзнанието, а не на някакво пророчество!
*
Re: За сънищата...
« Отговор #84 -: Февруари 26, 2007, 20:18:52 pm »
Ох, а аз какво сънувах тази нощ! Аз явно и насън се притеснявам за бременността! 
Сънувах, че съм на преглед и питам лекарката дали всичко е наред въпреки кървенето. А тя каза: Спокойно, и трите се развиват като по учебник! :o И се събудих!
*
Re: За сънищата...
« Отговор #85 -: Февруари 27, 2007, 00:58:26 am »
аз сънувах  че ме гонят кучета-пинчери ,и едното от тях успя да ме захапе по крака.
Някои знае ли какво означава това  :?
*
Re: За сънищата...
« Отговор #86 -: Февруари 27, 2007, 01:49:34 am »
аз сънувах  че ме гонят кучета-пинчери ,и едното от тях успя да ме захапе по крака.

Добре, че не са били мечки гризли :wink:, щеше да е сериозно положението :lol:.
Шегувам се, просто сън, не го мисли толкова :D.   
*
Re: За сънищата...
« Отговор #87 -: Февруари 27, 2007, 08:01:10 am »
аз сънувах  че ме гонят кучета-пинчери ,и едното от тях успя да ме захапе по крака.

Добре, че не са били мечки гризли :wink:, щеше да е сериозно положението :lol:.
Шегувам се, просто сън, не го мисли толкова :D.   

най-после някой, който не мисли, че всеки сън е пророчество. :balk_50:
« Последна редакция: Февруари 27, 2007, 08:17:24 am от Мимка »
*
Re: За сънищата...
« Отговор #88 -: Февруари 27, 2007, 08:15:37 am »
аз сънувах  че ме гонят кучета-пинчери ,и едното от тях успя да ме захапе по крака.
Някои знае ли какво означава това  :?

Ето какво значи да сънуваш куче което те хапе накрая-
- че те ухапе | един процес ще изгубиш или една обида ще ти пречинят твоите приятели.

Надявам се това да не стане реалност...  :P :)
*
Re: За сънищата...
« Отговор #89 -: Февруари 27, 2007, 10:41:32 am »
Фантич :D, да не забравиш да извадиш магическата топка .
*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада
Re: За сънищата...
« Отговор #90 -: Март 01, 2007, 23:12:25 pm »
     Незнам момичета,аз лично макар и вече три години и половина да се боря за така желаното бебче,никога не съм сънувала че съм бременна,че раждам или че имам дете.Сънувала съм деца,но винаги с ясното съзнание,че не са мои.Дали пък това не означава,че още не ми е дошло времето да ставам майка.Не искам да си го признавам,но понякога си мисля,че Господ си знае работата и ще ме дари с рожба,когато му дойде времето- въпреки силното ми желание това да стане напременно СЕГА.
Re: За сънищата...
« Отговор #91 -: Март 01, 2007, 23:39:34 pm »
     Незнам момичета,аз лично макар и вече три години и половина да се боря за така желаното бебче,никога не съм сънувала че съм бременна,че раждам или че имам дете.

В съновниците пише, че ако се сънуваш бременна, това предвещава грижи, ако сънуваш бебе - болест. Единствено раждането се свързва с решаване на проблеми и бъдещ успех.

lb2f
*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада
Re: За сънищата...
« Отговор #92 -: Март 05, 2007, 00:15:38 am »
    Да, jazzybaby, и аз така знам.Но като слушам момичетата имам чувството,че аз нещо съм сбъркана.Всички много го искат и го сънуват даже,а аз....нищо.Дори и намек.
Re: За сънищата...
« Отговор #93 -: Март 05, 2007, 15:33:21 pm »
Ех, миличка, всички много искаме. И аз не сънувам, а не съм спряла да искам  :lol:

lb2f
Re: За сънищата...
« Отговор #94 -: Март 15, 2007, 14:39:19 pm »
 :) интересна работа са сънищата ...
Мощен инструмент на психоаналитиците последователи на Фройд ...
Аз лично рядко си помня сънищата, както и рядко сънувам кошмари, НО един сън няма да забравя никога, може би един от малкото когато сънувах че имам бебе:
Сънят ми се появи в период на силна скръб преминала в депресия след загубата на майка ми, може би 1/2 година след смърта й. Беше ми много тежко, много от задълженията си вършех насила с кански усилия това да остане тайна за околните ... направо се самоунищожавах. Та:
Сънувам аз следната картина: "Болна съм, много съм зле, най-вероятно умирам, но това не ме плаши... и в един момент се оказва, че раждам дете, детето е факт. Срещата ми с бебето ме кара да пожелая с пълна сила да се върна към живота и ме изпълва с такава радост и щастие, каквато не си спомням да съм изпитвала..."
Събудих се със смесени, но преобладаващо приятни чувства.
Много скоро след този сън се взех в ръце и започнах да водя по-пълноценен за здравето си живот.
Re: За сънищата...
« Отговор #95 -: Март 15, 2007, 15:22:56 pm »
Преди малко повече от 3 години, мъжът ми една вечер ме изненада с коте  :kittenyarn: (аз ги обожавам). Тогава още не бяхме женени, не работехме за бебе и живеехме при свекърите. Та свекървата е пенсионирана и съответно по цял ден се гледаха с котака. А той е един дивак, не дава много много да го галят. Все иска да играе. Но тя като го стисне и той няма къде да мърда, милия. И тя все ми се хвалеше колко я обичал, а на мен не давал да го пипна  :evil: И една нощ сънувам, че си имам бебе, но тя го държи и не ми го дава  :cry: Много ми стана криво. А дори не бяхме почнали с опитите все още. Зарекла съм се сбъдне ли се най-съкровеното ми желание  :babyflips: да й го оставям да го гледа само в краен случай.
« Последна редакция: Март 17, 2007, 16:18:14 pm от Stivarip »
Re: За сънищата...
« Отговор #96 -: Март 17, 2007, 12:52:38 pm »
Моят единствен и скорошен сън на бебешка тематика  :lol: :
Сънувам, че бях с приятелки. Много близки, не помня кои обаче, знаех че ме обичат и ми се радват. Бяхме на кафе по обяд и си говорихме за бебета. И изведнъж една от тях казва : "Ами минава си времето. Ето вижте на Верката корема вече й личи" Стана ми мило, засрамих се някак си в съня си. Отодох си в къщи и се погледнах в огледалото. Имах много леко коремче. На сън си давах сметка, че до момента ме е било страх да се погледна надолу и да се зарадвам. Видях се и си помислих "Боже, истина е - бременна съм". Събудих се, беше ми едно ведно, розово и спокойно.
*

    janeta

  • ***
  • 272
  • Вече мама на двама сладури-моята сбъдната мечта
Re: За сънищата...
« Отговор #97 -: Март 17, 2007, 21:18:07 pm »
Аз често в последните години сънувам,че съм бременна. Преди около 2 седмици сънувах, че съм бременна и започвам да раждам. Раждам едно бебе, но малко след това започват нови напъни и аз раждам второ бебе-и двете бяха момчета. А последния сън беше този обяд-приспивайки 5 годишния си син съм заспала с него и сънувах, че е вече топло лято и аз съм бременна. Облякла съм се с една черна ракличка за бременни (тази рокличка наистина я имам в гардероба си) а коремчето ми вече се личи и аз гордо си го пъча напред. Първия сън може би е свързан стова, че още от малко момиченце казвах, че искам да имам 3 деца(много амбициозно, нали?). Моята баба е еднояйчен близнак и когато забременях през юни 2001 ми казваха: ами ако са две бебета. Е, не бяха две, а едно малко ангелче-момче. Когато се роди моят мъж ми каза: може другия път да са две. А аз наистина мечтая за още две момичета. Ех, да ви кажа ще се радвам просто да забременея пък каквото и колкото. Та явно този сън е отражение на мечтите ми. Според мен сънуването на бебе е отражение на мечтите ни за бебе. И това го споделям от опит-преди да забременея, докато бебеправехме постоянно сънувах бебета, после като забременях сънувах, че раждам и,че ми подават едно малко ангелче в ръце. В момента в който родих тези сънища спряха и когато малкия поотрасна аз замечтах за още едно дете. В момента, в който замечтах отново тези сънища пак се появиха и вече повече от три години много често сънувам бебе. Тези мои сънища са проекция на мечтите и на мислите, които са ме завладяли за бебе. И нека сега направя и едно пожелание, такова което си пожелаваме по празници: НЕКА ВСЯКА ВАША МЕЧТА СТАНЕ РЕАЛНОСТ!!! Нека добрата фея от приказките се появи и изпълни нашите така силни и съкровенни мечти. :blowingdust: :babyflips:
« Последна редакция: Март 17, 2007, 21:23:19 pm от janeta »
Валентин е на 7г.
Теодор е на 1г. и 2м.
*
Re: За сънищата...
« Отговор #98 -: Март 20, 2007, 16:08:01 pm »
Лали, не знам защо, но снощи сънувах, че ще родиш момиче. Чудно ми стана, защото ние с теб не се познаваме и никога не сме имали контакти. Искрено ти го пожелавам.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: За сънищата...
« Отговор #99 -: Март 23, 2007, 20:12:35 pm »
Лали, не знам защо, но снощи сънувах, че ще родиш момиче. Чудно ми стана, защото ние с теб не се познаваме и никога не сме имали контакти. Искрено ти го пожелавам.

 :lol: :lol: :lol:
Благодаря ти.
*
Re: За сънищата...
« Отговор #100 -: Март 26, 2007, 11:51:07 am »
Момичета,
май съм изкукала напълно!Снощи сънувах д-р Владимиров/виждала съм го само на снимка  в сайта/.Показвах му моите медицински документи,а той ми каза, че всичко му се вижда наред ,но май ще се наложи коремна операция заради апандисит?!
Явно мозъка ми не спира да мисли за бебо дори и на сън.
Re: За сънищата...
« Отговор #101 -: Март 26, 2007, 14:23:47 pm »
Това е нещо странно: Миналата седмица сънувах доста реален сън. От забременяването до след раждането. Самото раждане ми се губи. Беше момиченце, но не го видях.
След 2 дни (вече на живо)  :bfp:
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: За сънищата...
« Отговор #102 -: Март 26, 2007, 17:10:29 pm »
Явно мозъка ми не спира да мисли за бебо дори и на сън.

   и при мен е така от извесно време.Преди няколко дни сънувах ,че съм бременна с момиченце и съм в девети месец и ми започнаха болките.Звъня на една съседка да и кажа,а тя ми вика-къде ще раждаш бе,виж ,че нямаш корем -или не си бременна или отдавна е спряло да се развива....
  Снощи пък сънувам,че една приятелка ми казва,че ще ми помогне да имам бебе-щяла да разлепи обяви по стълбовете и т.н.  Ей такива глупости.
<br />
*

    didoni

  • ***
  • 335
  • Животът е прекрасен
Re: За сънищата...
« Отговор #103 -: Март 27, 2007, 17:12:29 pm »
Явно мозъка ми не спира да мисли за бебо дори и на сън.

   От две седмици и моите сънища са пълни с бебета, пелени и т.н.но за съжаление като се събудя  стаята е празна.А сънищата, те стават все по реални.Преди сънувах подобни неща, но без образи, а сега май изкуквам, усещам дори миризмата и топлината на бебето.Явно ме гони някаква параноя.Понякога дори не ми се иска да заспивам, защото ме е страх, че на сън съм толкова щастлива, а на яве не съвсем. Луда работа!!!!!!!!!!
« Последна редакция: Март 27, 2007, 22:57:58 pm от didoni »

*
Re: За сънищата...
« Отговор #104 -: Март 28, 2007, 00:55:44 am »
И аз съм так. Преди няколко дни сънувах, че една от приятелките ми е отишла да ражда и в последствие се оказват 3 момиченца, а тя вече има две близначки. След два дни сънувах, че затварят клиниката, в която ходя и всички лекари (непознати за мен) се изнесоха най-безцеремонно, а ние чакаме в чакалнята ок. 10 момичета и само лекарят,при който ходя сега каза "Няма да си тръгна от тук докато не забременеете всички, хайде приготвайте се за преглед!"
Май наистина започваме да се сдухваме, а?


Re: За сънищата...
« Отговор #105 -: Април 01, 2007, 10:55:22 am »
Сънувам и аз какво ли не...Преди 4 години сънувах щъркел на спалнята беше и ме чукна с клюна си по главата. Аз го погледнах и бях много учудена как тази огромна птица се е озовала в спалнята. помислих си, че трябва да го изгоня, а щъркелът стана и тръгна към прозореца и аз се събудих.
Други сънища с деца имам колкото искаш. Сънувам момченца, момиченца...и уж са мои.
Сънищата са отражение на желанията ни, съмненията ни и предчувствията ни. Те отразяват проблемите в ежедневния ни съзнателен живот. нищо чудно, че сънуваме бебета. Аз сънувам често, че ми идва цикъла също-това е свързано с желанието да не ми идва.
Често отварям съновника, за да видя какво означава съня ми. Изчела съм Фройд и какви ли още не книги за сънищата...Още чакам да се сбъдне съня с щъркела...
*
Re: За сънищата...
« Отговор #106 -: Април 02, 2007, 12:26:21 pm »
Колко сънища съм имала и аз с бебета,или че ще раждам...не са се сбъднали досега. :(
Снощи обаче сънувах,че ми идва М - направо такъв ужас 8O - да сънуваш подобно нещо 2 дни преди датата на теста! 8O Като се събудих тази сутрин изпитах голямо облекчение,че е било само сън(е,засега поне.. :?) Силно се надявам този точно сън да не се сбъдне...


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: За сънищата...
« Отговор #107 -: Април 03, 2007, 11:29:37 am »
Казват, че като споделиш съня си до обяд - се сбъдва :)

Ами и аз ще разкажа бързо моя.  :)

Та ето какво сънувам. Имам си бебе, момченце, но не иска нито да суче, нито да се храни с биберон, притесних се много, че ще умре ...
След това изведнъж имам още едно бебе, по-малко, момиченце, а момченцето вече се храни, спокойна съм и щастлива... и се замислям, как така изведнъж всичко се нареди толкова добре за мен...

Какво ли означава това, а може би са двете бебета, които загубих миналата година...
Re: За сънищата...
« Отговор #108 -: Април 04, 2007, 10:15:36 am »
 Две вечери подред спя и сънувам ужасни неща.Уж ми се струва,че съм спокойна за момента и държа емоциите под контрол ,но явно не е така.  :? .Снощи сънувам,че две от най-близките ми приятелки,които не мислят за бебета и даже нямат сериозни връзки, ми звънят една през друга за да ми кажат ,че са бременни и искат да се видим.Накрая ги събрах и двете и започнаха да ми обясняват колко са щастливи,в коя седмица са и т.н.Аз седях и само се усмихвах и нищо не можех да кажа.Събудих се цялята обляна в пот.Дори косата ми беше мокра.
 След като заспивам отново,започва другия филм.Сънувам,че съм в приятелката ми, която роди преди 3 седмици и взимам в ръце детето й.Започнах да се държа с него така сякаш е мое.Целувах го ,дундурках го,говорих му.В момента в който щях да го повивам се сетих,че това дете не е мое.Погледнах приятелката си и на лицто й беше изписана една мила усмивка примесена с израз на съжаление.
  А предната вечер сънувам,че мъжът ми спи и при нас в стаята има бебе.Нашето бебе!И аз му викам да се събуди,защото бебето е вече е тука ,да го види, а той в просъница ми вика да го оставя да спи и да не го занимавам с глупости.
  Май на това му се вика тиха лудост ,а ?А си мисля,че съм добре и че съм споко!  :lol:
Re: За сънищата...
« Отговор #109 -: Януари 02, 2016, 05:20:32 am »
И почти 10 години по-късно влизам и чета тук какво съм сънувала тогава... Всичко се сбъдна, дори родих в понеделник, както предсказа на шега едно момиче. А дъщеря ми (първата) е онова дете от сънищата ми - руса и къдрава :) Мечтите се сбъдват, при мен даже двойно... А явно и сънищата.... Благодаря Зачатие!
Благодарим Ви д-р Александров, д-р Кисьов, д-р Ковачев, Малена и Ани - МЦАР Варна.


Re: За сънищата...
« Отговор #110 -: Октомври 02, 2016, 16:48:10 pm »
Сънят, за който ще разкажа е от много отдавна. Бяхме вписани в регистрите за осинавяване, но още нямахме предложение. Сънувам майка ми /почина малко преди да подадем документи за осиновяване, но беше вече покосена от инсулта и качествен разговор по темата осиновяване наяве не сме имали/, която ме пита какво става, кога ще ни дават детето и някакви такива въпроси. Аз й казвам, че зависи от съдията на делото /което на практика не е така/, а тя ми отговаря, че ще иде и ще разговаря със съдийката. После се събудих. Не отдадох внимание на този сън, но понеже изключително рядко сънувам родителите си и понеже беше сън с разговор съм го запомнила. Няколко месеца по-късно ни предложиха нашия Марти и в интерес на истината съдията беше жена, тя просто се раздаде и ни дръпна такава реч за семейството, родителството и т.н. , аз обаче почти нищо не помня от думите й защото бях в тотален шок.
Вчера срещнах приятелка на майка ми и се разговорихме, тя ме пита сънувам ли мама и тате и аз й разказах за този сън. Тя е малко странна птица, гледа на карти, на кафе, но не е нещо сериозно, по скоро е такава по-витална натура. Тя след като й разказах този сън, и казах че не съм отдала значение, тя ми каза: "Да знаеш майка ти пред Богородица е ходила да ти ходатайства - тя е съдийката" Тези думи нещо ме преследват цял ден.
« Последна редакция: Октомври 02, 2016, 17:28:12 pm от cofee lungo »
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
Re: За сънищата...
« Отговор #111 -: Септември 13, 2019, 15:23:58 pm »
Пробвали ли сте да тълкувате сънищата по трудовете на Фройд ?
Re: За сънищата...
« Отговор #112 -: Септември 23, 2019, 10:10:10 am »
Мария, ако въпросът е към мен, като последно писала :)
Съня ми е от преди 9 години, все още ми е много скъп, защото това е единствения сън с майка ми в който тя ми говори. Разказах го на терапевт, който е специализирал Юнгианската школа. Тълкуването беше разтърсващо...
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!