0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Re: За сънищата...
« Отговор #20 -: Юли 19, 2006, 11:07:52 am »
Аз пък никога през живота си не съм сънувала, че съм бременна, че раждам или детенцето си, надявам се това да не означава, че никога няма да стана мама :balk_145:, въобще много рядко сънувам каквото и да било, много съм си особена явно :(.
Ама в Ганка и Бубето ми е надеждата, за мен да сънувате каквото и да е, няма да го върна, само да стане :balk_21: :balk_126: :balk_126:
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
Re: За сънищата...
« Отговор #21 -: Юли 19, 2006, 11:27:18 am »
Ами аз не се плаша, но не ми дават още. Нали съм със секцио. А и нямам нищо против да го споделя с вас. Знам какво е да чакаш... :(
Ох милата, извинявай, ако съм била нетактична  :oops: :oops: :oops:
Re: За сънищата...
« Отговор #22 -: Юли 19, 2006, 12:18:26 pm »
В някакъв съновник бях чела, че ако на сън държиш бебе, в най-скоро време ще имаш такова. Е аз така съм си тълкувала сънищата все. Няма значение, че от 20 годишна сънувам, че държа бебето си  :lol:
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: За сънищата...
« Отговор #23 -: Юли 19, 2006, 12:37:40 pm »
Ами аз не се плаша, но не ми дават още. Нали съм със секцио. А и нямам нищо против да го споделя с вас. Знам какво е да чакаш... :(
Ох милата, извинявай, ако съм била нетактична  :oops: :oops: :oops:


Мила, не си била. Спокойно.  :balk_21: Просто 5 години чаках бебе и сега ужасно ме е страх, че ако опитам за второ ще чакам пак много. Но лекарите тук не ми дават преди да е минала година да почна пак опити. И смятам скоро да си пусна пак всички изследвания и да питам мога ли вече да почна опитите. Когато се оженихме, искахме поне 4 деца... Благодаря на съдбата, че ми даде това едното... :babyflips:

Ралинка, съгласна съм мила.  :balk_602: Пращам ти малко от моите сънища за бебе. Дано скоро ни зарадваш! :bfp: :bighug:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: За сънищата...
« Отговор #24 -: Юли 19, 2006, 13:04:13 pm »
Аз пък никога през живота си не съм сънувала, че съм бременна, че раждам или детенцето си, надявам се това да не означава, че никога няма да стана мама :balk_145:,
Ама разбира се, че не означава нищо това, че не сънуваш. Я не си мисли сега подобни щуротии  :bighug:
Да не би всички, които имат деца да са ги сънували? Аз си мисля, че по-скоро сънищата отразяват нашите желания, макар понякога и да показват бъдещето. Ама нали бъдещето в известен смисъл пак ние си го правим със силния си стремеж към нещо.  :)
Re: За сънищата...
« Отговор #25 -: Юли 19, 2006, 13:07:46 pm »
Просто 5 години чаках бебе и сега ужасно ме е страх, че ако опитам за второ ще чакам пак много.
:balk_21: :bighug: и ти пожелавам второто да стане веднага след като ти разрешат лекарите  :crossfingers: Убедена съм, че така ще стане! Достатъчно си изстрадала, трябва лошият период вече да е свършил  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*
Re: За сънищата...
« Отговор #26 -: Юли 19, 2006, 16:57:54 pm »
Копринке ;), приемам тезата ти, но тя хич ама хич не обяснява факта, че сънувах непознат мъж, който срещнах след година и половина и за 3 месеца стана мой съпруг.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: За сънищата...
« Отговор #27 -: Юли 20, 2006, 09:52:11 am »
Ле-ле-ле, тази нощ сънувах, че си счупих термометъра и едвам събрах живака. :twisted:
Re: За сънищата...
« Отговор #28 -: Юли 20, 2006, 10:39:28 am »
Ле-ле-ле, тази нощ сънувах, че си счупих термометъра и едвам събрах живака. :twisted:
няма страшно - това е щото от тия термометри се обременени
Re: За сънищата...
« Отговор #29 -: Юли 20, 2006, 10:54:35 am »
Копринке ;), приемам тезата ти, но тя хич ама хич не обяснява факта, че сънувах непознат мъж, който срещнах след година и половина и за 3 месеца стана мой съпруг.
Ами Бубе ти явно си малко екстрасенз  :wink: Ама не можем всички да сме като теб за съжаление  :?
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: За сънищата...
« Отговор #30 -: Юли 20, 2006, 10:59:48 am »
Ле-ле-ле, тази нощ сънувах, че си счупих термометъра и едвам събрах живака. :twisted:

Лалинка, значи е знак от съдбата да хвърлиш термометъра и да се появи положителния тест :balk_602:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: За сънищата...
« Отговор #31 -: Юли 20, 2006, 11:01:26 am »
Ле-ле-ле, тази нощ сънувах, че си счупих термометъра и едвам събрах живака. :twisted:

Лалинка, значи е знак от съдбата да хвърлиш термометъра и да се появи положителния тест :balk_602:
:good_post:
*
Re: За сънищата...
« Отговор #32 -: Юли 20, 2006, 12:18:35 pm »
[quote author=pkoprinkova link=topic=5310.msg103919#msg103919
Ами Бубе ти явно си малко екстрасенз  :wink: Ама не можем всички да сме като теб за съжаление  :?
Цитат

Мацинка то не винаги се случва де, аз веднъж на година да имам такъв сън. Обаче може да е малко, но качествено. Леле каква красива дъщеря имах ;) - на сън де. Даже си я наричах по име, така че ако имаме щерка ще я кръстим така, независимо че си бяхме избрали друго име.
Re: За сънищата...
« Отговор #33 -: Юли 20, 2006, 13:00:22 pm »
Мацинка то не винаги се случва де, аз веднъж на година да имам такъв сън. Обаче може да е малко, но качествено. Леле каква красива дъщеря имах ;) - на сън де. Даже си я наричах по име, така че ако имаме щерка ще я кръстим така, независимо че си бяхме избрали друго име.
Най-важно е качеството, не количеството  :wink: Щом си сънувала дъщеричката, значи ще дойде  :)
*
Re: За сънищата...
« Отговор #34 -: Юли 20, 2006, 15:35:49 pm »
Аз не помня дали ви казах, но бях сънувала, че влизам в магазин за бременни и си купувам оттам блузки за бременни. Продавачката ми предложи и бански, но аз й отказах, като й обясних, че не съм бременна още. А тя каза: Нищо и това ще стане. Какво беше учудването ми обаче, когато преди два дни минах оттам с трамвая и на същото място видях магазин за бъдещи майки 8O Преди това там имаше магазин за бельо! Направо си отворих устата от учудване! Не знам какво са си помислили хората в трамвая...И дано все пак е поличба някаква :)
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: За сънищата...
« Отговор #35 -: Юли 20, 2006, 22:11:04 pm »
Ле-ле-ле, тази нощ сънувах, че си счупих термометъра и едвам събрах живака. :twisted:

Лалинка, значи е знак от съдбата да хвърлиш термометъра и да се появи положителния тест :balk_602:
Така е!!!!!!!!!!!!!!!Лали време е !!!!!!!!!! :good_post:
*
Re: За сънищата...
« Отговор #36 -: Юли 22, 2006, 10:16:03 am »
Момичета, ужасен кошмар сънувах тази нощ :(. Разхождах се по някаква непозната улица и ме спря една непозната жена. Започна да ми гледа и да ми разказва за обикновените неща от живота ми. Изведнъж замлъкна и аз и викам, че най-важното, което ме интересува е дали ще имам дете, а тя отвръща "Не, никога". И аз като паднах на улицата по очи и като му ударих един як рев, чак се събудих ревяща с глас. Много гадно ми стана. Все още го мисля и не мога да се отърся от този сън :(.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: За сънищата...
« Отговор #37 -: Юли 22, 2006, 10:21:28 am »
Споко, бе. Това отговаря на твоите страхове и мисли, отражение на подсъзнанието.
Такива сънища не са показателни за нищо.
*
Re: За сънищата...
« Отговор #38 -: Юли 22, 2006, 10:25:05 am »
Лали,  :balk_21:
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Re: За сънищата...
« Отговор #39 -: Юли 22, 2006, 23:51:52 pm »
Бори, ще имаш бебче, всички ще имаме, само сила и воля да продължаваме напред ни трябват :kiss:
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6