0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: За сънищата...
« Отговор #80 -: Февруари 06, 2007, 09:38:00 am »
Казват, че като споделиш съня си до обяд - се сбъдва :) Е и аз ще разкажа моят.
Снощи след милион перипетии докато си легнем, сънувах че Мели ми казва че съм бременна :) Събудих се щастлива :) Добре започна деня ... :)

Иначе за сънищата си мисля, че са отражение на това което те вълнува - тревожи, радва. Покрай сватбата си имах милион сънища за събитието, а колко пъти съм сънувала че имам дете не помня :)

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
*

    evi4ka

Re: За сънищата...
« Отговор #81 -: Февруари 26, 2007, 15:07:21 pm »
 ylinfant ::balk_126:
И моят мъж една вечер сънувал странен сън- братовчед му ни носи бебе/МОМИЧЕНЦЕ/ и ни го дава като ни казва, че това е нашето дете.
Някой знае ли какво означава съня му? Аз си мисля, че това е знак от Бога, че и ние ще си имаме едно малко слънчице.
*
Re: За сънищата...
« Отговор #82 -: Февруари 26, 2007, 19:37:11 pm »
Мимка успях дза намеря нещо по това което ти си сънувала и ето сега ти пускам тълкуването тук-

БЕБЕ (виж КЪРМАЧЕ) насън ако видиш или чуеш да плаче, има опасност за здравето ти. Ако е здраво и хубаво бебе, ще се радваш на любов и сърдечни приятели. Ако жена сънува, че се грижи за бебе, ще я измами близка приятелка. Своето бебе ако сънуваш болно, чакат те многобройни неприятности. Ако е здраво или ходи самo, значи скоро ще получиш възможност за самостоятелна изява, за независима работа или да се докажеш като лидер сред приятели и колеги. Ако сънуваш, че си бебе или че ти говори бебе, значи ще станеш участник във или свидетел на някаква дяволия, хитрина, шмекерия. Възрастен ако сънуваш като бебе, ще му дължиш услуга или неволно ще го измамиш.

Мисля че същото се отнася и за сънищата на evi4ka ,но ако открия нещо по неиният сън пак ще пиша тук...
*
Re: За сънищата...
« Отговор #83 -: Февруари 26, 2007, 19:54:52 pm »
Мимка успях дза намеря нещо по това което ти си сънувала и ето сега ти пускам тълкуването тук-

БЕБЕ (виж КЪРМАЧЕ) насън ако видиш или чуеш да плаче, има опасност за здравето ти. Ако е здраво и хубаво бебе, ще се радваш на любов и сърдечни приятели. Ако жена сънува, че се грижи за бебе, ще я измами близка приятелка. Своето бебе ако сънуваш болно, чакат те многобройни неприятности. Ако е здраво или ходи самo, значи скоро ще получиш възможност за самостоятелна изява, за независима работа или да се докажеш като лидер сред приятели и колеги. Ако сънуваш, че си бебе или че ти говори бебе, значи ще станеш участник във или свидетел на някаква дяволия, хитрина, шмекерия. Възрастен ако сънуваш като бебе, ще му дължиш услуга или неволно ще го измамиш.

Мисля че същото се отнася и за сънищата на evi4ka ,но ако открия нещо по неиният сън пак ще пиша тук...

фанте, мерси, душата, ама мене ако питаш, нашите сънища не се тълкуват.те просто са плод на непрекъснатото мислене за бебета.
evi4ka , не искам да убивам надеждите ти, ти така или иначе ще си получиш все някога това така желано бебче, ама сънят ти е плод на подсъзнанието, а не на някакво пророчество!
*
Re: За сънищата...
« Отговор #84 -: Февруари 26, 2007, 20:18:52 pm »
Ох, а аз какво сънувах тази нощ! Аз явно и насън се притеснявам за бременността! 
Сънувах, че съм на преглед и питам лекарката дали всичко е наред въпреки кървенето. А тя каза: Спокойно, и трите се развиват като по учебник! :o И се събудих!
*
Re: За сънищата...
« Отговор #85 -: Февруари 27, 2007, 00:58:26 am »
аз сънувах  че ме гонят кучета-пинчери ,и едното от тях успя да ме захапе по крака.
Някои знае ли какво означава това  :?
*
Re: За сънищата...
« Отговор #86 -: Февруари 27, 2007, 01:49:34 am »
аз сънувах  че ме гонят кучета-пинчери ,и едното от тях успя да ме захапе по крака.

Добре, че не са били мечки гризли :wink:, щеше да е сериозно положението :lol:.
Шегувам се, просто сън, не го мисли толкова :D.   
*
Re: За сънищата...
« Отговор #87 -: Февруари 27, 2007, 08:01:10 am »
аз сънувах  че ме гонят кучета-пинчери ,и едното от тях успя да ме захапе по крака.

Добре, че не са били мечки гризли :wink:, щеше да е сериозно положението :lol:.
Шегувам се, просто сън, не го мисли толкова :D.   

най-после някой, който не мисли, че всеки сън е пророчество. :balk_50:
« Последна редакция: Февруари 27, 2007, 08:17:24 am от Мимка »
*
Re: За сънищата...
« Отговор #88 -: Февруари 27, 2007, 08:15:37 am »
аз сънувах  че ме гонят кучета-пинчери ,и едното от тях успя да ме захапе по крака.
Някои знае ли какво означава това  :?

Ето какво значи да сънуваш куче което те хапе накрая-
- че те ухапе | един процес ще изгубиш или една обида ще ти пречинят твоите приятели.

Надявам се това да не стане реалност...  :P :)
*
Re: За сънищата...
« Отговор #89 -: Февруари 27, 2007, 10:41:32 am »
Фантич :D, да не забравиш да извадиш магическата топка .
*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада
Re: За сънищата...
« Отговор #90 -: Март 01, 2007, 23:12:25 pm »
     Незнам момичета,аз лично макар и вече три години и половина да се боря за така желаното бебче,никога не съм сънувала че съм бременна,че раждам или че имам дете.Сънувала съм деца,но винаги с ясното съзнание,че не са мои.Дали пък това не означава,че още не ми е дошло времето да ставам майка.Не искам да си го признавам,но понякога си мисля,че Господ си знае работата и ще ме дари с рожба,когато му дойде времето- въпреки силното ми желание това да стане напременно СЕГА.
Re: За сънищата...
« Отговор #91 -: Март 01, 2007, 23:39:34 pm »
     Незнам момичета,аз лично макар и вече три години и половина да се боря за така желаното бебче,никога не съм сънувала че съм бременна,че раждам или че имам дете.

В съновниците пише, че ако се сънуваш бременна, това предвещава грижи, ако сънуваш бебе - болест. Единствено раждането се свързва с решаване на проблеми и бъдещ успех.

lb2f
*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада
Re: За сънищата...
« Отговор #92 -: Март 05, 2007, 00:15:38 am »
    Да, jazzybaby, и аз така знам.Но като слушам момичетата имам чувството,че аз нещо съм сбъркана.Всички много го искат и го сънуват даже,а аз....нищо.Дори и намек.
Re: За сънищата...
« Отговор #93 -: Март 05, 2007, 15:33:21 pm »
Ех, миличка, всички много искаме. И аз не сънувам, а не съм спряла да искам  :lol:

lb2f
Re: За сънищата...
« Отговор #94 -: Март 15, 2007, 14:39:19 pm »
 :) интересна работа са сънищата ...
Мощен инструмент на психоаналитиците последователи на Фройд ...
Аз лично рядко си помня сънищата, както и рядко сънувам кошмари, НО един сън няма да забравя никога, може би един от малкото когато сънувах че имам бебе:
Сънят ми се появи в период на силна скръб преминала в депресия след загубата на майка ми, може би 1/2 година след смърта й. Беше ми много тежко, много от задълженията си вършех насила с кански усилия това да остане тайна за околните ... направо се самоунищожавах. Та:
Сънувам аз следната картина: "Болна съм, много съм зле, най-вероятно умирам, но това не ме плаши... и в един момент се оказва, че раждам дете, детето е факт. Срещата ми с бебето ме кара да пожелая с пълна сила да се върна към живота и ме изпълва с такава радост и щастие, каквато не си спомням да съм изпитвала..."
Събудих се със смесени, но преобладаващо приятни чувства.
Много скоро след този сън се взех в ръце и започнах да водя по-пълноценен за здравето си живот.
Re: За сънищата...
« Отговор #95 -: Март 15, 2007, 15:22:56 pm »
Преди малко повече от 3 години, мъжът ми една вечер ме изненада с коте  :kittenyarn: (аз ги обожавам). Тогава още не бяхме женени, не работехме за бебе и живеехме при свекърите. Та свекървата е пенсионирана и съответно по цял ден се гледаха с котака. А той е един дивак, не дава много много да го галят. Все иска да играе. Но тя като го стисне и той няма къде да мърда, милия. И тя все ми се хвалеше колко я обичал, а на мен не давал да го пипна  :evil: И една нощ сънувам, че си имам бебе, но тя го държи и не ми го дава  :cry: Много ми стана криво. А дори не бяхме почнали с опитите все още. Зарекла съм се сбъдне ли се най-съкровеното ми желание  :babyflips: да й го оставям да го гледа само в краен случай.
« Последна редакция: Март 17, 2007, 16:18:14 pm от Stivarip »
Re: За сънищата...
« Отговор #96 -: Март 17, 2007, 12:52:38 pm »
Моят единствен и скорошен сън на бебешка тематика  :lol: :
Сънувам, че бях с приятелки. Много близки, не помня кои обаче, знаех че ме обичат и ми се радват. Бяхме на кафе по обяд и си говорихме за бебета. И изведнъж една от тях казва : "Ами минава си времето. Ето вижте на Верката корема вече й личи" Стана ми мило, засрамих се някак си в съня си. Отодох си в къщи и се погледнах в огледалото. Имах много леко коремче. На сън си давах сметка, че до момента ме е било страх да се погледна надолу и да се зарадвам. Видях се и си помислих "Боже, истина е - бременна съм". Събудих се, беше ми едно ведно, розово и спокойно.
*

    janeta

  • ***
  • 272
  • Вече мама на двама сладури-моята сбъдната мечта
Re: За сънищата...
« Отговор #97 -: Март 17, 2007, 21:18:07 pm »
Аз често в последните години сънувам,че съм бременна. Преди около 2 седмици сънувах, че съм бременна и започвам да раждам. Раждам едно бебе, но малко след това започват нови напъни и аз раждам второ бебе-и двете бяха момчета. А последния сън беше този обяд-приспивайки 5 годишния си син съм заспала с него и сънувах, че е вече топло лято и аз съм бременна. Облякла съм се с една черна ракличка за бременни (тази рокличка наистина я имам в гардероба си) а коремчето ми вече се личи и аз гордо си го пъча напред. Първия сън може би е свързан стова, че още от малко момиченце казвах, че искам да имам 3 деца(много амбициозно, нали?). Моята баба е еднояйчен близнак и когато забременях през юни 2001 ми казваха: ами ако са две бебета. Е, не бяха две, а едно малко ангелче-момче. Когато се роди моят мъж ми каза: може другия път да са две. А аз наистина мечтая за още две момичета. Ех, да ви кажа ще се радвам просто да забременея пък каквото и колкото. Та явно този сън е отражение на мечтите ми. Според мен сънуването на бебе е отражение на мечтите ни за бебе. И това го споделям от опит-преди да забременея, докато бебеправехме постоянно сънувах бебета, после като забременях сънувах, че раждам и,че ми подават едно малко ангелче в ръце. В момента в който родих тези сънища спряха и когато малкия поотрасна аз замечтах за още едно дете. В момента, в който замечтах отново тези сънища пак се появиха и вече повече от три години много често сънувам бебе. Тези мои сънища са проекция на мечтите и на мислите, които са ме завладяли за бебе. И нека сега направя и едно пожелание, такова което си пожелаваме по празници: НЕКА ВСЯКА ВАША МЕЧТА СТАНЕ РЕАЛНОСТ!!! Нека добрата фея от приказките се появи и изпълни нашите така силни и съкровенни мечти. :blowingdust: :babyflips:
« Последна редакция: Март 17, 2007, 21:23:19 pm от janeta »
Валентин е на 7г.
Теодор е на 1г. и 2м.
*
Re: За сънищата...
« Отговор #98 -: Март 20, 2007, 16:08:01 pm »
Лали, не знам защо, но снощи сънувах, че ще родиш момиче. Чудно ми стана, защото ние с теб не се познаваме и никога не сме имали контакти. Искрено ти го пожелавам.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: За сънищата...
« Отговор #99 -: Март 23, 2007, 20:12:35 pm »
Лали, не знам защо, но снощи сънувах, че ще родиш момиче. Чудно ми стана, защото ние с теб не се познаваме и никога не сме имали контакти. Искрено ти го пожелавам.

 :lol: :lol: :lol:
Благодаря ти.