0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: За сънищата...
« Отговор #60 -: Септември 05, 2006, 18:55:05 pm »
и на мен ми закаснява но ще видим дали е станало и при мен чудото :)
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: За сънищата...
« Отговор #61 -: Септември 05, 2006, 22:10:30 pm »
Силви,Лора и на двете ви стискам палци!!!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    Любс

  • ***
  • 418
  • Имам си една мечта....
Re: За сънищата...
« Отговор #62 -: Септември 06, 2006, 06:13:31 am »
успех, момичета!!  :D
No body is perfect, i`m NOBODY!!

Re: За сънищата...
« Отговор #63 -: Септември 09, 2006, 11:36:01 am »
Момичета,цяла нощ сънувам,че съм във форума и пиша ли пиша.Направо луднах.Най вероятно,защото по цял ден вися тук.Поздрави и успех на всички :D
*
Re: За сънищата...
« Отговор #64 -: Септември 29, 2006, 22:36:01 pm »
Тук досега не бях писала.Но нека се присъединя и аз.Преди седмица сънувах че кърмя детето се.Легнала и толкова силно го бях прегърнала.Не виждах лицето му но усещах нещо неописуемо.Когато се събудих обаче ми стана толкова тежко че още немога да се отарсия от чуството.
*
Re: За сънищата...
« Отговор #65 -: Октомври 01, 2006, 14:53:21 pm »
Момичета и аз се психясвам май  :balk_146: ... снощи сънувах, че родих (съвсем безболезнено!?!) 2 бебенца - момиче и момче! Бяха много мънички, като котенца и аз се притесних.., а лекаря започна да се смее, че било нормално, като са две да са толкова мънички...
Все си мислех, че не съм достатъчно подготвена да имам деца, но този сън ме разтърси :( Не вярвам да е пророчески, но сигурно е израз на "биологичния ми часовник".
Всички ми казват "спокойно, то ще си дойде", ама на мен май не ми се чака.... Сега не знам, как да се оттърся и уж да съм спокойна...  :balk_159:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: За сънищата...
« Отговор #66 -: Октомври 19, 2006, 22:18:44 pm »
Аз също много често сънувам и то все странни и абсурди неща- бременна или с бебе никога не съм се сънувала, но рядко си спомням сънищата си. Един обаче помня много ясно и той е по тази тема, или почи....
Майка ми почина през ноември 2004 на 54г. бяхме изключително близки и още ми липсва. Когато си отиде на село се започна:Баща ми милия си я сънува почти всяка нощ, от брат ми поискала цигара, пък тази леля я сънувала едикакси, пък другата я видала незнам къде.... Абе пълни глупости според мен. Ама ми беше странно защо само аз не я сънувам. И след повече от година я сънувах.Сънувах я с ясното съзнание, че е мъртва. Стоим на пътя, тя е от лявата ми страна и стои срещу мен така някак си рамо до рамо. Изведнъж отнякъде се появява една стара циганка(пък аз на гледачки не вярвам) и тръгва да ме навива да ми гледа. Аз не ща да я чуя, но тя нарежда - " ето баба ти има две деца, ето и леля ти виждам и тя2 деца, и майкати е родила 2 деца, ама в твоята къща няма да тичат детски крачета". Точно така ми го каза. и на мен ми се подкосиха краката - уж не вярвам, ама много ме заболя. И в този момент се сещам, че мама стои до мен, тя ме обича, знае колко искам бебе, а нищо не казва. Поглеждам кам нея, а тя свила уста кима с глава настрани, както правеше когато искаше да каже"ти ще ми кажеш на мене". И изведнъж ми олекна, щом тя казва, че не е вярно, значи е така.
От тогава като ми докривее много се сещам за този сън и се успокоявам.
*
Re: За сънищата...
« Отговор #67 -: Октомври 20, 2006, 18:53:20 pm »
Един обаче помня много ясно и той е по тази тема, или почи....

Пешек, миличка, много нежна душа си. Разбирам те толкова добре. Горе главата, и никога не унивай. Пиши ми на лични, за да ти вдъхна малко кураж, винаги, когато ти е криво. Искам страшно много да ти се случат много и едно след друго хубави неща: и бебета да има, и слънце навсякъде, където погледнеш...Майчицата ти винаги ще ти липсва, но ще знаеш, че дори и да я няма до теб, тя ще е винаги с теб. И ще те подкрепя и пази така както и ти ще подкрепяш и пазиш твоите дечица един ден!
Прегръщам те,
Мари
Alexandra
Re: За сънищата...
« Отговор #68 -: Октомври 20, 2006, 19:35:56 pm »
Най-честия ми сън е,че съм с голям корем и ходя трудно..
Иначе редовно си се сънувам как раждам и се будя потна.
Re: За сънищата...
« Отговор #69 -: Октомври 20, 2006, 23:23:08 pm »
Чудех се дали да го пиша това, ама айде.....
Някой може да ми се смее, ама аз си вярвам в него.
Когато бях на около 13 и никога не бях виждала прабаба ми, когато сънувах, че при мене идва една много хубава жена, наметната с шал.
Каза ми, че идвала да ни види, защото и било домъчняло за нас.
След приблизително месец дядо ми намери портрет на майка си и познайте чие лице видях?  8O Никога не съм изпадала в такъв шок!

Много скоро след това сънувах още един такъв сън, ама този път знаех, че ще оперират братовчедка ми от апандисит и като го казах на баба ми такъв шамар си изядох..... След един час се обади лелчето да каже, че са в болницата.


Последното такова нещо беше, че сънувах бебето си. Пак съм била на 14-15 и хич не съм и мислели за дечица. Беше облечено в зелено костюмче, момиче, все още в количка, приличаше на мен.....

Ако и това стане, мисля че просто вече ще откача, но този път от радост :)
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: За сънищата...
« Отговор #70 -: Октомври 20, 2006, 23:32:34 pm »
Why_Ivy От все сърце ти го пожелавам мила Вселената е пълна с необясними и странни неща и затова живота е толкова интересен
Re: За сънищата...
« Отговор #71 -: Октомври 20, 2006, 23:50:42 pm »
Смятам, че сънищата отразяват неосъзнатите ни страхове или са отдушник за стреса.

На два пъти започвам да пиша и все се отказвам, защото и да го разкажа полза няма ...

Напоследък не съм имала катаклизми в личния живот, работя, сравнително спокойно ми е, но явно под повърхността нещо ври, защото сънувам повтарящи се сънища за изневери, разбиване на семейства, неконтролируем гняв, насилие, кървища, убийства. Нямам основания да се съмнявам в партньора си, не гледам филми с убийства, спряла съм силовия спорт, който тренирах заради натоварване в работата, тоест нямам поводи за такива кошмари, но е факт. Вечерта понеделник срещу вторник бях премазана от умора, заспах в 7 вечерта, спала съм 13 часа ... цял нощ кошмари, направо бях разбита на сутринта ...
*
Re: За сънищата...
« Отговор #72 -: Октомври 21, 2006, 09:57:23 am »
  И аз ще се включа и ще ви разкажа за един сън, но не мой. Миналата година една моя приятека ми каза, че в нощта срещу църк. празник Успение Богородично на 15.08 ме е сънувала, че съм бременна. Аз все още не съм, но точно 1 год. по-късно тя забременя. На 15.08 вече знаеше, е е беменна. Чакат си бебето през април.
 
*
Re: За сънищата...
« Отговор #73 -: Октомври 21, 2006, 11:02:35 am »
Два пъти сънувам, че ме прострелват.
Първият път в гърдите-оперираха ме. Събудих се преди да разбера дали ще живея.
Вторият път в стомаха-умрях!
***
Два пъти сънувам, че раждам.
Първият път родих момче! С таткото бяхме много щастливи, прегръщахме го, целувахме го и накрая много плакахме, защото не можахме да му измислим име!
Вторият път родих близнаци, но така и не ги видях!
*
Re: За сънищата...
« Отговор #74 -: Октомври 21, 2006, 11:46:44 am »
Рони, явно си наваксваш емоционалните трусове, които ти "липсват" в действителността!
*
Re: За сънищата...
« Отговор #75 -: Октомври 21, 2006, 13:59:22 pm »
Аз ще се опитам да помогна с тълкуване на сънищата на голяма част от вас заедно с мен. Ето например да сънуваш близнаци както аз означава- Близнаци
- | надеждата ти вън от твоите очаквания ще се осъществи
То и коко беше сънувала близанци. Според мен сънищата са отражение в по осебн вид на нашите мисли и ежедневие и проблеми.
Re: За сънищата...
« Отговор #76 -: Октомври 24, 2006, 12:13:41 pm »
[quote . Според мен сънищата са отражение в по осебн вид на нашите мисли и ежедневие и проблеми.
Цитат

Ами да, така е - днес ще бъда на фоликулометрия, а снощи сънувах, че ми я правят и имам 10 мм фоликул.
Дано слънчо огрее и моят дом ...
*
Re: За сънищата...
« Отговор #77 -: Януари 30, 2007, 15:13:16 pm »
Аз сънувах преди време Света Богородица.Приличаше на младо момиче с рокля на цвета.Тя ми каза че ще имам момиченце през март.От тогава мина много време,аз още нямам деца,но не спирам да се моля и да се надявам този сън да се сбъдне някога.Даи Боже!

Angy_baby
*
Re: За сънищата...
« Отговор #78 -: Януари 31, 2007, 08:28:10 am »
няма да забравя как сънувах, че стоя в средата на спалнята с новородено бебче-момченце.гледам го и не мога да откъсна поглед от него.мъжа ми идва и аз му казвам-отивам да се обадя на всички, че съм станала мама.той ми вика-аа, няма да ти повярват, защото не си била бременна!в един момент му казвам-бързо, снимкай ме с бебето, защото след малко ще се събудя и бебто няма да го има!
дори в съня си, държейки бебето съм осъзнавала, че едва ли някога това ще стане истина!като се събудих много плаках!!!!
Re: За сънищата...
« Отговор #79 -: Февруари 06, 2007, 09:13:04 am »
Мименце, психиката ни , може да бъде много мощен съюзник ,или враг!

 "едва ли някога това ще стане истина! "- забрани си тази мисъл!
 
Изгони я от съзнанието!

Един психолог беше казал, че това ,което искаме ,рядко се сбъдва, но това което не искаме -почти винаги!

Пожелавам ти , приятни сънища! :P
« Последна редакция: Февруари 06, 2007, 09:21:06 am от Efirche »