0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Правим опити за бебе - Тема 15
« -: Юни 12, 2018, 16:00:29 pm »
Нека да ни е честита новата темичка.Бързо да я изпишем само с хубави новини. Пожелавам на всички чакащи скоро да видят  :bfp: . И едни хубави и пухкави  :bori_016: :bori_012: :bori_004: :bori_004: на финала.

Старата тема може да четете тук
« Последна редакция: Юни 12, 2018, 19:57:16 pm от petqst »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #1 -: Юни 12, 2018, 16:05:40 pm »
Благодаря, Хриси. Нека първо на теб и на твоите снежинки донесе късмет тази тема. Не сме забравили и Маги. Пръстите ми са в готовност  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
И за Таня много късмет този месец.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #2 -: Юни 12, 2018, 16:34:26 pm »
Хайде и аз се мятам с пълна сила в новата темичка. Дано ни е на късмет и многооо  :bfp: :bfp: :bfp: Христинчето, Маги и Таня в вас ни е надеждата да   тръгне на добре новата темичка :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: с вас, зад вас и до вас сме в всеки един момент :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #3 -: Юни 12, 2018, 17:36:03 pm »
Успех на всички в новата тема и най-вече на авторката!  :grouphug2:
Ива, може би си права, че трябва да повторя колпоскопията другия месец, но този път без безплатни прегледи - впечатлението, че в тази клиника си търсят "клиенти" за съжаление ми остана. Теста ЧПВ ще направя при всички положения за всеки случай. Ти доволна ли си от "Щерев"?
Тери, и аз не знам какво да те посъветвам, 6 месеца все различни проблеми в микробиологията ми се струват много. Лекарката как реагира на резултата, случва ли се често на други пациенти?
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #4 -: Юни 12, 2018, 19:06:32 pm »
Честита ни нова лятна тема.  Хайде нека да я напълним с +++ тестове. И да ни е много късметлийска на всички!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #5 -: Юни 12, 2018, 20:22:09 pm »
Хана, аз съм с ЧПВ от години. Имам и раничка. Никой лекар не се впечатлява, защото цитонамазката засега е втора група
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #6 -: Юни 12, 2018, 21:30:49 pm »
Ами и при мен цитонамазката е добре (I и II гр.), ще видим дали имам вируса... :/
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #7 -: Юни 12, 2018, 22:14:15 pm »
От онези дни четох, че тези инжекции прогестан болят, защото били на маслена основа или нещо такова.. Та сутринта отивам при личната да ме бодне и я питах.. и тя каза че принципно болят, но ще вкарва лекарстово бавно... ее нищо не усетих, даже се разсмях...ама ако ви кажа че сега немога да си пипна гъзицата както се казва, незнам дали ще ми повярвате... немога да си представя това нещо да си го бодеш всеки ден и после така да те боли 😯

Ако е възможно модератор да закачи темата най-отгоре, че беше удобно.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #8 -: Юни 12, 2018, 23:18:33 pm »
Христинче,Таня,Маги стискам палци да покажете двете черти, момичета! :bighug:
На всички останали пожелавам много късмет и вяра.
Тери ,не знаех че имаш раничка.Аз съм имала 2 пъти и все от само себеси изчезваше.
Знам от приятелка,че след горене цял месец без секс  :(
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #9 -: Юни 13, 2018, 07:12:34 am »
Слънце, то коя ли няма раничка. Практиката е при нераждали жени да не се гори, защо може да зарасне криво Шийката и после само главоболия.
Не забравяйте днес да стискате палци за Маги, че ще топли яйчица
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #10 -: Юни 13, 2018, 07:38:07 am »
Как нямя да и стискаме :) Да си ги прибира и да почва да си бременеее спокойно 😘 Маги ❤️
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #11 -: Юни 13, 2018, 07:50:25 am »
Благодаря момичета, влизам само да ви помоля да ми стиснете палци. Много ми е притеснено  :?
Христина, мен от ношпато ме боли така задника.
Ако Петя не закачи темата аз ще го направя утре!
Целувки от мен ще пиша по-късно!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #12 -: Юни 13, 2018, 07:56:05 am »
Добро утро и от мен!
Стиснати палци днес за Маги:goodluck: :goodluck: :goodluck: :goodluck: :goodluck: :bighug:
Някой друг ме е изпреварил със закачането на темата :)
Успех момичета! Всички ще успеете, вярвам!
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #13 -: Юни 13, 2018, 08:44:05 am »
Христо Петров сложи си компрес с риванол щом толкова те боли и ако има оток за да се разнесе по бързо,че явно ще пада голямо носене. Компреса се прави от равни части спорт и риванол.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #14 -: Юни 13, 2018, 08:49:17 am »
Ха-ха, Ели, това предполагам е било за Хриси, но телефонът ти не е мислил така... А така сгащихме ли те сега кой е този Христо Петров :D
Маги, поговорих си с шефа отгоре за теб, дано ме е чул  :bighug: :bighug: :bighug:
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #15 -: Юни 13, 2018, 09:57:19 am »
Маги с теб сме!Силно,много силно стискам  :bighug: .Чакаме да пишеш после.
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #16 -: Юни 13, 2018, 10:16:08 am »
И аз се включвам в палцостискането за Маги :D При мен нищо ново, освен едни чувствителни гърди и ПМС. До сега не са били така. Ще видим в неделя какъв ще е резултата :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #17 -: Юни 13, 2018, 11:42:24 am »
Стискам палци днес за Маги и за Хриси перманентно стискам!!!

Танче, стискам палци за неделя!!!

Хана Монтана, по принцип никога не съм имала IIC другаде освен там и то веднъж, не знам защо така се получи...имаше момент, в който си мислех, че са най-добри специалисти и затова са го открили това и то само в канала, отвън не, после си мислех, че е нарочно такъв резултата, за да ме пратят на колпоскопия, това си го мислех след резултата от колпоскопията, защото беше перфектен, оттогава насам две чисти цитонамазки 1 група без никакви предположения за ЧПВ. Та, аз не съм се изследвала там за ЧПВ и не мога да коментирам как е, обаче специалистът, който ми прави колпоскопията беше много внимателен, много обясняваше, супер подробно и се държеше много професионално, като каза че всичко е ОК нямах никакви съмнения, че е проверил и си е свършил работата както трябва, така че препоръчвам...обаче самото усещане, че е млад мъж и стой седнал пред теб на едно столче през един микроскоп между краката ти е малко кофти  :lol:

Тери, а няма ли шанс при теб да се изчисти от самосебе си както се предполага, че е станало при мен, мисля, че при 80% от хората настъпва самоизлекуване, ама пък, ако го имаш отдавна явно няма шанс, но важното е да не прави проблеми, щом цитото е наред, всичко е ОК  :wink:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #18 -: Юни 14, 2018, 08:42:39 am »
Привет момичета, аз си имам едно бебче в корема и сега чакам датата за теста :)

Не помня дали писах, вчера беше "невероятен" ден за нас.Тръгнахме да се прибираме т София и колата скъса ангреажен ремък на магистралата.Та беше веселба.

Ако липсват мнения, да знаете вчера имаше срив във форума и е върната запазената сесия от вчера по обед.Допишете пак!

Хубав ден момичета кокичета!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #19 -: Юни 14, 2018, 09:04:35 am »
Маги,
пази бебока и всичко да е наред.Чакаме теста.Едно казваш,с второто какво се случи?Стискам палци,за успешен финал. :bighug: :bighug: :bighug: