0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #60 -: Юни 15, 2018, 22:29:52 pm »
Да определено ще потърсим. Хубаво е да имаш подкрепа от хора със сходни желания. Дано при всички има +++. Половинката е важен фактор и когато има разбиране е добре.
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #61 -: Юни 15, 2018, 22:45:54 pm »
Радвам се, че ни разбираш. Пиши по всяко време и споделяй. Доста по- добре ще се почувстваш.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #62 -: Юни 15, 2018, 22:50:34 pm »
Както беше казала Христенчето или Таня не съм сигурна-тука всички сме в един кюп. :D
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #63 -: Юни 15, 2018, 22:55:50 pm »
Благодаря ще пиша. Лека нощ на всички и повече усмивки и вяра, че ще се наредят нещата в наша полза :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #64 -: Юни 15, 2018, 23:27:36 pm »
Арилена, добре дошла и дано не се задържиш много в тази тема :) Момичета са те насочели. Спермограма задължително в клиника по репродуктивна медицина- http://www.zachatie.org/bibliotekata/kliniki-po-sterilitet-v-balgariya

На 39г трябва да потърсиш и ти консулт с репродуктивен специалист след толкова време на неуспешни опити.
Съветите понякога звучат като назидание, за което се извинявам, но не е за лошо, а от опит. Много кураж и късмет!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #65 -: Юни 16, 2018, 11:20:38 am »
Маги,
каква е добавката която пиеш?
Утре Таня си прави тест :crossfingers:.Танче, не знам как ще устискаш до утре  :).Късмет за сливенско бебе!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #66 -: Юни 16, 2018, 13:54:48 pm »
Танче  :goodluck: :crossfingers:
Чакаме с нетърпение, а аз ще се моля за теб!
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #67 -: Юни 16, 2018, 14:02:45 pm »
Здравейте, момичета. Гледам,чакат се хубави новини. Танче,стискам палци за утре. Спомням си,че аз си направих първия тест,един ден по-рано. После още два дни подред за всеки случай,защото за Жоро бяха все бледи чертичките :D.
Арилена,сестра ми е с Хашимото и забременя съвсем нормално,т.е.без изследвания,а беше на твоите години. Ендрокринологът и АГ- то бяха изумени от факта,даже ендрокринологът повече от нея се притесняваше да не стане беля. А,хормоните й,все варираха и до сега. Така,че не се отчайвай. Както казват момичетата,обърни се към специалист и да се вземат мерки ако се налага. И натисни половинката да си направи изследването,за да се знае пеи него как са нещата. Ако са наред,започваш ти,защото не са едно или две.
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #68 -: Юни 16, 2018, 14:20:46 pm »
Арилена, добре дошла, момичетата са ти дали много добри съвети. Пожелавам ти добри резултати от изследванията и естестввно забременяване   :)
Таня, чакаме утре две чертичкии.
На Хриси също и наближава времето, ако прави на 10-ти ден теста.
Маги, ти как си, чувстваш ли нещо по-различно?Иначе за добавките, не само, че се консултира Митко, ами и взе мостри от всичко   :D Аз пия  fertilaid, но като сравних съставките fh имат същите плюс още 4/5, така че май са по-добри.
Теди, за ендометриозата ми изписаха някакви гъби (знам как звучи  :D ), които били имуностимулатор, ще ти ги снимам, ако искаш да провериш дали ще свършат работа при теб. Видя ли, по-назад какво ти писах за Наков  :D
« Последна редакция: Юни 16, 2018, 14:22:28 pm от Mihaela Viyacheva »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #69 -: Юни 16, 2018, 15:10:52 pm »
За ендометриозата май ти бяха изписали Кориолус (аз ги пиех за ЧПВ, избиха всичко до крак).
Видях за Наков, ама аз му казах, че първите 100-150 страници и аз нищо не научих и много зор видях. Кажи му, че и аз сега трябва да уча нещо и на 20та минута заспивам. Днес 3ти дена се опитвам да изгледам 2 часа клип и не ми се получава.
Така като се заговори за яйчников резерв се сетих да ви споделя, че аз питах двама лекари на ДРЗто. Казах им, че моето АМХ 2 ме притеснява, че е по-ниско от това на връстниците ми. Казаха ми, че нормално след стимулация за инвитро пада по 0.2. Изключение да падне макс с 0.4. Освен това единия ми каза, че той практикува стимулирано инвитро до АМХ 0.7 и че според него закона с АМХ 1, не е много коректен, защото изваждал много хубави яйцеклетки при АМХ 0.7
Танче, много стискам палци за утре. (не вярвам да издържиш до понеделник :D)
Мина си седмица и при Хриси.
Леле как издържате тези дни, на мен ми се струват много, докато чакам тестовете ви. Какво остава на вас какво ви е.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #70 -: Юни 16, 2018, 15:18:13 pm »
Ей тая добавка взех.Ще я пия ако правя следващ опит, надявам се да не се налага!https://fertilaid.bg/produkt/%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD-%D0%BF%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%82-fh-pro/ Моята е за жени де!

Ох много бавно минава времето.През 15 минути си мисля различни неща, веднъж че се е хванало, веднъж че не е  :? Е сега видях нова пъпка и макар да знам, че от прогестерона ми излизат пъпки вече си викам край, ще ми дойде, пъпчасах!

Таня и аз я чакам с хубави новини!

Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #71 -: Юни 16, 2018, 15:28:25 pm »
Супер ти е АМХ, изобщо не го мисли. Това пия, но няма ли да ти помогне и на теб за имунната система?
Маги, на коя дата ти е теста? Много е трудно това чакане, направо полудяваш. И както казваш, ту си в еуфория, че имаш едно или две бебчета в теб, ту се изнервяш да се чудиш станало ли е. Стискам ви силно палци на всички и дано завалят положителни тестчета вече.
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #72 -: Юни 16, 2018, 19:19:41 pm »
Маги, не се вкарвай във филми... излишно е.. от изчетеното в интернет установих, че е напълно излишно да търся симптоми.. Мен въобще не са започвали да ме болят гърдите... меки и безчувствени са си като мекици 😄 .. Пъпки ми излизат и след цикъл и преди цикъл, понякога нямам никакви....

Аз мисля в понеделник да пусна пак един прогестерон... иииии едно ЧхГ.. да видим какво ще покаже. Днес сама си боднах един Пролутон Депо...много ми беше страшно...ама се справих. И ще сменя утрогестана с кринон гел, че нещо ми писна да се бъркам 2 пъти в деня за тия хапчета. Супер некомфортни и неприятни са ми за слагане.
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #73 -: Юни 16, 2018, 21:09:30 pm »
Хайде Хриси да излезе едно хубаво ЧХГ. Аз си взех тест(най накрая) :D А вижте малката ми племенница, на едни много близки приятели. Бонбонка :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #74 -: Юни 16, 2018, 21:13:47 pm »
Таня, чакааааам
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #75 -: Юни 16, 2018, 21:22:50 pm »
Благодаря на всички за съветите и пожеланията :) :) :)Много сте мили.
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #76 -: Юни 16, 2018, 21:28:34 pm »
И аз ви чакам всичките да гушкате една такава пухкавелка или пухкавелчо, а защо не и двете на веднъж :P
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #77 -: Юни 16, 2018, 21:35:20 pm »
Таня, хубаво си взела теста, ама кога ще го направим.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #78 -: Юни 16, 2018, 23:21:28 pm »
То пиклив тест дали ще хване изобщо. Според графиката й е 24 ден. Тя прави инсеминация май на 12 ден. Дано да е станало. Просто главата ми не побира защо при двойки с неизяснен стерилитет изобщо има стерилитет... Много стиснати палци.
Аз разглеждах разни документи и ми направи впечатление на Мишо спермограмата от Селена. Само там са му изследвали и преживяемост. Как така на 24 час има повече подвижни от тези на по-ранните часове? И защо пише концентрация 1.29 млн/мл като по принцип по-горе му пише 93млн/мл. Това 1.29 остава след swim up ли, че ако е така много кофти, защото такава е обработката за инсеминации.
« Последна редакция: Юни 16, 2018, 23:23:48 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 15
« Отговор #79 -: Юни 16, 2018, 23:36:33 pm »
Точно така е, както си го написала, след swim up остават толкова. На моя мъж не му е правено изследване за това клко преживяват плувците му...