0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #100 -: Март 11, 2018, 17:09:56 pm »
Честито и от мен. Лека бременност. Момо0ета времето е прекрасни излезте и се разсейте малко
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #101 -: Март 11, 2018, 17:28:53 pm »
Хайде ваш ред е!!  Не ми се бавете много много! Много благодаря за милите думи!
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #102 -: Март 11, 2018, 18:46:15 pm »
Милиарда, аз бих повторила ЧХГ след 48 часа, заради зацапването да видя дали всичко е наред.

Момичета, споко цяла бременност ще сте нервни и ужасни :) Аз бях мноого зла  :lol:

Целувкен на всички!

Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #103 -: Март 11, 2018, 19:50:37 pm »
Досега крещях на моя. И знае,че е винояен,а мълчи и само ми казва-защо не  излезеш на балкона да викаш? :x osi_7
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #104 -: Март 11, 2018, 19:58:50 pm »
Милиарда честито и от мен. Аз утре съм на преглед и ще правя изследвания. Момичета само кръв и урина ли се прави
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #105 -: Март 11, 2018, 20:03:08 pm »
Кате, поне седи и те слуша и не излиза той на балкона.
Както пишеше в една картичка, която получих на сватбата:|"Бъдете щастливи, не прави". Нооооо май повече прилагам посланието на една друга картичка: "Мъжът трябва да се научи да признава, че жената е права. А жената трябва да се научи да прави компромис и да се съгласи с неговото мнение" :D :D :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #106 -: Март 11, 2018, 20:20:07 pm »
Кате, поне седи и те слуша и не излиза той на балкона.
Както пишеше в една картичка, която получих на сватбата:|"Бъдете щастливи, не прави". Нооооо май повече прилагам посланието на една друга картичка: "Мъжът трябва да се научи да признава, че жената е права. А жената трябва да се научи да прави компромис и да се съгласи с неговото мнение" :D :D :D

А как да се съглася с негово мнение,като той не признава,че съм права  :lol:
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #107 -: Март 12, 2018, 08:21:58 am »
Добро утро на всички!
Милиарда, честито!Една лека и безпроблемна бременност ти желая :)
Кате, и ние с моя мъж всеки ден се дракаме за нещо, ама ни минава до 15-20 мин и след това много се обичаме.  :lol:
Аз особено не го понасям като започнем  да спорим по служебни въпроси, че за мой късмет или по-скоро нещастие сме с еднаква професия... а той, дори да не е прав, спори, изтерясва, ама не пада по гръб. Наистина Тери тук е много права- да не бъдем прави, а щастливи.




Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #108 -: Март 12, 2018, 08:51:51 am »
Добър ден,момичета.

Точица,и при нас 20-30 мин. И по-скоро,той е този,който започва да се подмазва 8)
Но при кавгите винаги настъпва професията ми:" не си в съдебната зала"," престани да гледаш само от юридическа страна" ... Ами,какво? Професионално изкривяване :lol:
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #109 -: Март 12, 2018, 09:38:21 am »
Здравейте момичета, туко що се връщам от АГ-то каза че ембриона изостава с около една седмица и доста се притесних
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #110 -: Март 12, 2018, 10:02:59 am »
Не се притеснявай. Той обясни ли ти нещо?
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #111 -: Март 12, 2018, 10:07:21 am »
djuliq922 мисля че се случва когато овулацита ти е била по късно. Мисля че не е за притеснение. Той не ти ли обесни нищо?
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #112 -: Март 12, 2018, 10:21:20 am »
Сега четох,че често се случва да изоставя с 1-2сед. На следващия преглед, може пък да каже, че е с 1сед.напред
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #113 -: Март 12, 2018, 11:39:50 am »
ами каза че неможе да каже на какво се дължи. Вика ме пак на 21.03 да видим какво ще се види тогава и Утрогестана да го пия не по 2,а по 4 таблетки на ден
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #114 -: Март 12, 2018, 12:39:42 pm »
А,сърчице?
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #115 -: Март 12, 2018, 15:01:25 pm »
Момичета малко тъп въпрос,но как да разбера по снимката от ехографа какъв е размера на ембриона
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #116 -: Март 12, 2018, 16:35:58 pm »
Момичета здравейте!  Искам да ви попитам нещо и ако може някой да ми помогне. В неделя (11.03.2018) отивам в щерев след 2 положителни теста и кафяво зацапване на преглед и евентуално някакво лечение. Приема ме някаква стажантка, гледа ме на вагинален не се вижда гестационен сак то и няма как да се види защото нямам дори закъснение на цикъла. Пуска ми кръвен тест бета ЧХГ излиза положителен 64,640 предписа ми дуфастон и но-шпа и ми казва да си почивам(болничен) и че тя не може да ми пусне болничен, защото не е бил регистриран гестационен сак и да отида до личната. Сега се връщам от личната която ми казва че тя няма как да ми издаде болничен за гинекологичен проблем, защото аз съм с кървене и ако недай си боже стане нещо тя носи отговорност. Въпросът ми е можеше ли въпросната стажантка от Щерев да ми пусне болничен?  И в този случай аз какво правя?  Прехвърлят си топката, а аз обикалям със зацапването по болници. Не знам дали се разбра нещо, но съм твърде ядосана.
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #117 -: Март 12, 2018, 16:47:30 pm »
Личната неможе ли да ти даде за друго болничен?  Иначе и аз сега ще разучавам как в Щерев стават нещата с избор на наблюдаващ акушер- гинеколог,защото личния ми каза, че трябва да си избера,който да ми издава болничния. А Щерев, доколкото знам,само раждането може да мине по здравна. А сестра ми,която също роди там,ми каза,че там е занесла таллона от личния,а и тогава не бяха по здравна каса.
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #118 -: Март 12, 2018, 16:57:47 pm »
Личната си пази хляба, както всички останали. Утре съм при моя доктор и ще разуча въпроса дали тази докторка е можела да ми издаде болничен, и жална и майка ако е можела, а не го е направила.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #119 -: Март 12, 2018, 17:05:01 pm »
Какво ще рече, че тя носи отговорност? Да ти пише един болничен за грип, болки в стомах или каквото измисли. Стажантка сигурно не може да ти пише болничен, на болничния лист си има подпис и печат от лекар. Но някой лекар евентуално е можело да драсне един болничен след като си на тяхната болница пациент. Иначе личната лекарка не може по принцип да дава болничен по проблеми извън правомощията й. При зъбобол личната каза, че не може да ми даде болничен по тази причина и трябвало зъболекар. Но пък ми писа някакъв остър гастрит фиктивно, за да не обикалям.
Хубаво ти е предписала Дуфастон. Кървенето често е от нисък прогестерон, доколкото знам и Дуфастона ще регулира нещата.

И аз ще използвам да задам един въпрос: изследвах днес на 7ми ден от О Прогестерон (но не беше на гладно). Стойността е 17.5 при реф.ст 1.5 - 27. Знам, че трябва да е над средата, за да е имало О, ама толкова малко над средата ОК ли е или докторът другия месец ще ми предпише някой прогестеронов препарат?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света