0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #20 -: Март 09, 2018, 08:19:33 am »
Аааа, Тери, без болести, ако обичаш  :nono: Не ти давам да се разболяваш!!Знаеш ли си вече номерчето? То може да не ви дотрябва де, защото Мишо правилно надушва нещата :)

Вистал, аз и да искам нещо да кажа в такива моменти не ми идват думите. Една буца ми застава на гърлото и оставам безмълвна. Преди по-малко от година почина бащата на най-добрата ми приятелка, познаваме се от бебета, даже от по-малки (майките ни също са първи дружки). Много близки смемейства сме и като я видях как страда- нищо не можах да и кажа, нищо не можех да направя. Исках дя я успокоя, но само успях да я  прегърна- а сърцето ми плачеше с нея. Ако можех тогава да взема част от мъката й, да и стане по-леко, щях да го направя ... 

Днес е приказен ден, а аз съм на доктор - не че е лошо.   :D Ще питам някои неща за предстоящия ни опит. Плановете ми са за Април, ама е важно и докторката какво мисли.
Момиче ф нещо ми се губи, дали като Катето не се изгубила  osi_10
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #21 -: Март 09, 2018, 08:26:07 am »
Тери, аз тия температури не можах да ги оправя и съм ги зарязала отдавна ... Обаче на теория би трябвало да е точно така- да се покачи.
Ако се почувстваш зле може да се пие парацетамол. Дано да не ти се налага.
В събота и аз пресякох един "Кашличко", ама като сложих караката в солена вода.  :lol:
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #22 -: Март 09, 2018, 08:45:10 am »
Нямаме още, не са се обадили. Ще взема аз да ги притесня :) На мен април месец винаги ми е късметлийски, така че ти пожелавам и на теб ти е така. Ще ти стискаме палци много в сезона на любовта :)
И като споменах за късметлийския ми месец. Винаги април ми е бил любим месец, защото тогава се разпукват първите дръвчета и е много красиво.  Затова винаги съм искала да се оженя април. Когато се сгодихме казах: "Първата събота на април 2017". Гледаме календара: събота 1 април :D Родителите ни малко се разколебаха, но аз го приех като знак, че това е моя ден, защото на 1 април са се случвали важни неща в живота ми. (Бях за първи път с момче на 1 април, така да кажем ме излъга :D На 1 април ми беше първият работен ден като програмист). Та така оженихме се през късметлийския ни 1 април :) Така като го смятам и следващия тест за овулация ще е положителен на 1 април, тааааа може това да ми е късмета <3
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #23 -: Март 09, 2018, 08:53:32 am »
А на кой телефон си звъняла ти, за взех този от контакти: "1431, гр. София,
бул. "Акад. Иван Гешов" 15, ет. 11;
Тел.:+359 (2) 895 31 49
Факс: +359 (2) 895 31 45
cfar(at)mh.government.bg"
Ноооо никой не ме отрази, не съм сигурна даже, че звъня на правилното място. Минаха 3 седмици, трябваше те да се се обадили вече.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #24 -: Март 09, 2018, 09:05:17 am »
Аз харесвам като цяло пролетта най- много, така че  и месец Май да е - няма да се разсърдя.
14 Май 2016 беше сватбата ни. От целия месец ( със супер много дъждове) точно на нашата сватба не валя, такъв късмет изкарахме. Така че се надявам през  Май да ми се случи нещо хубаво отново.
Иии като ги наредиме едни хубави новини - Април - Тери, Май - аз ... някой друг, ако има претенции да се включва, че резервираме вече :)

Леле... днеска мога да си пусна музика в офиса и съм ей така  :ywoohoo: . Не се е случвало от векове, колежката я няма, а тя не поняся музика - малко ми е странна и мистична и гледам да не я дразня...
Лошото е, че трябва да се занимавам с образуването на изпълнителни дела. Е явно няма пълно щастие  :lol:
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #25 -: Март 09, 2018, 09:08:04 am »
Това е телефонът, на който ми вдигнаха на мен, звънях след 10-11 ч.  02-895-3146
Бях много настоятелна обаче. Със сигурност имаш въведено номерче и си в системата с прието заявление. Опитвай днес  да се свържеш:)
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #26 -: Март 09, 2018, 09:13:45 am »
Айде да се включа и аз към резервациите хахахха аз нямам претенции март-април- май важното е да са хубави новите :)
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #27 -: Март 09, 2018, 09:18:41 am »
Слънце, ти когато и да изгрееш няма да сбъркаш  :cloud9:
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #28 -: Март 09, 2018, 09:27:13 am »
Ей ме и мен. Стискам палци за пролетта много положителни тестове.
Точице,и ти ли си юрист :)
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #29 -: Март 09, 2018, 09:33:44 am »
Даааа... юрисконсулт съм  :wink:
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #30 -: Март 09, 2018, 09:43:39 am »
Като напаст сме :lol:
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #31 -: Март 09, 2018, 10:03:57 am »
Звънете упорито на телефона от фонда, ще ви вдигнат в един момент :)

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #32 -: Март 09, 2018, 10:09:15 am »
Точице, методът ти е безотказен. Благодаря, Тръгнах да звъня ей сега и тъкмо казвам на колегите: "Ако чуете, че ми вдигнат моля..." и те ми вдигнаха :D До нашия номер има бая 1600 след последния номер за март месец, ама аз не бързам за тази процедура :)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #33 -: Март 09, 2018, 10:25:51 am »
Тери, ако раздават по 500 заповеди на месец, хич не е много времето :)

*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #34 -: Март 09, 2018, 10:26:07 am »
Здравейте и от мен :)
 magi_st забравихте за април :wink:
Момичета - Тери и Катя, до два часа може да си коригирате постовете. Когато пишете по два последователни се запълва бързо темата  :wink:
Прекрасен ден от мен!
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #35 -: Март 09, 2018, 11:15:25 am »
Здравейте и от мен :)
 magi_st забравихте за април :wink:
Момичета - Тери и Катя, до два часа може да си коригирате постовете. Когато пишете по два последователни се запълва бързо темата  :wink:
Прекрасен ден от мен!


Съжалявам за тъпия въпрос,ама как да си коригирам поста
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #36 -: Март 09, 2018, 11:26:33 am »
Няма тъпи въпроси. Над поста има един бутон в дясно "Действия" и като го натиснеш се появява опция за редакция. Хванахте ме, че го знам, ама нещо днес я карах по мързеливия начин. Извинявам се за което :)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #37 -: Март 09, 2018, 12:06:40 pm »
Правилно - няма тъпи въпроси! Та нали затова сме тук - да си помагаме взаимно!  :)
На всеки се е случвало в бързината да забрави, не се притеснявай Тери - извинена си :D
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #38 -: Март 09, 2018, 13:58:43 pm »
Здравейте момичета! Идвам за да споделя моите симптоми този месец.  Та след доказана овулация на 15 ден от МЦ започнаха едни леки бодежи ниско долу най вече от дясната страна, после на 24 ден зърната на гърдите ми направо почнаха да парят а самите гърди леко натежали+страшни газове (извинявам се за откровенноста). Като не бях ходила до тоалетна по голяма нужда от няколко дни, вчера от сутринта разстройство + еднократно светло кафяво зацапване. Днес вече няма помен от разстройството и от зацапването, и понеже миналия месец цикъла ми беше 38 дена, сега при остановена ову на 15 ден не знам кога да не го чакам. Съжелявам за дългия пост.
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #39 -: Март 09, 2018, 15:39:22 pm »
Милиарда, приличат на симптоми на бременност, от това, което съм чела. Пожелавам ти наистина да си бременна, успех, миличка!

 :goodluck: