0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #40 -: Март 09, 2018, 15:53:34 pm »
Ох силно се надявам, не знам само кога да направя тест.
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #41 -: Март 09, 2018, 16:13:30 pm »
Според мен на 29-30 ден от МЦ спокойно може да направиш ш един тест... ти сега кой ден си?
И аз съм с големи болки в гърдите и зърната този месец.. плюс от снощи с болки в кръста... :X
Стискам палци за положителен резултат
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #42 -: Март 09, 2018, 16:45:58 pm »
Днеска ми е 28-ми ден. Надявам се да е положителен резултата и при двете ни. Ти кога не чакаш?
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #43 -: Март 09, 2018, 16:56:42 pm »
Хайде купувай днес един тест и утре сутринта с първата урина :) аз не чакам на 12
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #44 -: Март 09, 2018, 17:02:56 pm »
Ще пиша утре да ви кажа какъв е резултата. Стискам ти палци на 12 да развееш две хубави черти!!
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #45 -: Март 09, 2018, 19:04:57 pm »
Момичета днес пак имам някакво тъмно кафяво течение, дано да не дойде. Утре ще правя тест ако е положителен тичам до Щерев.
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #46 -: Март 09, 2018, 19:41:33 pm »
Момичета кажете ми моля ви се как се справяте с ''симптомите'' преди цикъл...тая вечер ми е мн зле и се опитвам да не се навивам, да не мисля нищо... ама не ми се получава много. Извинявайте че пак мрънкам ама като ми наближи датата за Ц и нещо психически ми става... :(
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #47 -: Март 09, 2018, 20:22:02 pm »
Значи аз този месец се чувствам психо на тема симптоми, така че аз съм последния човек който може да ти даде съвет. Очаквам и аз отговор на този въпрос.  :D
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #48 -: Март 09, 2018, 21:13:12 pm »
Момичета аз понеже ходя на акупунктура от няколко месеца и док точно това казва ,че е най големият ни проблем . Влизаме в омагьосан кръг . Всеки месец като видиш ме ти е дошли и дори цял месец да не си го мислил ЕЙ тогава вече рухваш като цъфнеш . За това ме кара да медитирам (трудно е НО ПОМАГА СТРАШНО МНОГОООО ) . Другото което ми помогна е Рейкито което правя с една позната . Тя си в Бг и ми го прави от разстояние !!!!! НЯМАТЕ СИ И НА ИДЕЯ КОЛКО ДОБРЕ СЕ ЧУВСТВАМ . Може да ви е странно , но аз доста чувствителна като цяло и винаги сам била голяма ревла е тези две неща не знам как някой по рано не ми ги каза ,много помага . Ако искате ще ви дам номера на момичето с Рейки и ще ви кажа начина за медитация !!
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #49 -: Март 09, 2018, 21:15:58 pm »
Извинявам се за правописа !!! Патувам и пиша в движение от тел . ❤️
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #50 -: Март 09, 2018, 22:00:26 pm »
Акопунктурата знам, че я практикуват и момичета около инвитро процедури.
Аз от 5-6 месеца не се навивам вече. А първия месец като правихме опити и ви казвам 100%   бях сигурна, че е станало. Закъсня ми 4 дена и вече бях убедена на 100000%. То не бяха тогава болки в гърдите, в зърната. Които продължиха следващите 3 месеца. Получих хормонален дисбаланс: всеки месец ми закъсняваше.  Ей така от навиване. Даже ми изчезна овулацията няколко месеца. Уж си казвах, че нали не става изведнъж. Пък на всички около мен до 4-ти месец вече бременни. Регистрирах се в Зачатие в месеца, когато оперираха мъжа ми от Варикоцеле. Тогава направо бях отписала това, че ще имаме деца от невежество. И много разсъждавах. В този период една моя приятелка беше почти пред разпад на брака си. Тогава се замислих, че тя мечтаеше за брак като моя, аз за дете като нейното. Но ако в онзи момент трябваше да избера едното или другото, то щях да избере брака. И то просто защото осъзнах, че се бях вглабила в идеята да имам дете тук и сега. Мислех само за това какво нямах, а не осъзнавах, че всъщност няма как да усещам липсата на дете, което не съм имала. Осъзнах, че съм готова и на осиновяване. Просто приех това, че ще имам деца не в този месец, може би не в тази година, дори може би не биологично мои. Но знаех, че варианти има. И така спрях да търся симптоми, защото предишните 6 месеца бях изкарала в депресивни състояния при всеки цикъл. Плаках като ми дойде първия месец, а защо... Толкова се бях пренавила, че като не стана от първия път и беше голяма трагедия.
Хубаво е това, че търсим симптоми, защото означава, че се надяваме и не сме се отказали. Но трябва всяка от нас да достигне едно душевно спокойствие и да приема следващия цикъл. Чочолинка е намерила нейното в акопунктура и рейки, аз намерих моето в брака си и в Зачатие мисля.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #51 -: Март 09, 2018, 22:37:32 pm »
Тери така е. Напълно съм съгласна с теб и се радвам за теб. Просто няма как да не мисля кога горе долу ше съм в О. Кога трябва да ми дойде. И аз първия месец се сринах когато ми дойде,но от тогава не съм плакала. Дори само 2 пъти съм си взимала тест. Първият месец и след това вече бях в Зачатие(предполагам си спомняш кога беше). Не меря БТ, вече не правя и тестове за О и всеки месец си мисля че съм се успокойла и не го мисля толкова, докато не наближи датата за Ц и нз защо все така се получава. Нз явно тая пролетна депресия ме е нападнала здраво...
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #52 -: Март 10, 2018, 08:07:55 am »
Може би е моментно. При теб разликата от преди 4-5 месеца и сега е огромна. Може би защото напоследък те болят гърдите все и то няма как да не се надяваш.  Нали за това се борим :)
Аз ще си умра от скука този уикенд, всичките ми приятелки са с бебета и не мога да се видя с никоя, след като имах температура.
« Последна редакция: Март 10, 2018, 08:10:59 am от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #53 -: Март 10, 2018, 09:26:57 am »
Момичета, имаме ли вече  :bfp:
Някои от вас трябваше днес да правят,май  :D
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #54 -: Март 10, 2018, 10:29:49 am »
О, Тери и аз съм така не си само ти 🤣 Дори сестра ми е заета с племенника ми. Аз затова си организирах разкрасителни процедури. Подстригват ме, ще си правя отново балеаж и ще ходя да ми слагат мигли 🤣 Голям мерак имам да видим какво ще стане и дали ще се харесам.
А сега по същество. Другата седмицата чакам да ми дойде и ще трябва да  си правя хормонални изследвания. След като ми дойде на кой ден трябва да отида? (think)
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #55 -: Март 10, 2018, 10:42:40 am »
Момичета разтреперих се, правих си тест, има втора чертичка ама е почти въображаема, не знам какво да мисля и правя. Много ме притеснява това течение.
« Последна редакция: Март 10, 2018, 11:24:50 am от Милиарда »
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #56 -: Март 10, 2018, 11:26:19 am »
Аз не мога да видя снимката.. но дано да са двеее
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #57 -: Март 10, 2018, 11:29:01 am »
Като отвориш снимката трябва да я местиш за да стигнеш до теста хаха
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #58 -: Март 10, 2018, 12:08:58 pm »
Милиарда, пусни си кръвен днес ако имаш възможност. Понеделник пак и отиди на лекар, защото няма нормално течение. Ако днес си пускаш ЧХГ пусни си и прогестерон. Дано всичко да е наред. Късмет!

Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #59 -: Март 10, 2018, 12:15:55 pm »
Припадам когато ме боцкат, изпитвам панически страх от игли. Днес все още не е текло, ако по късно се появи утре ще направя още един и ще отида до щерев.