0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #200 -: Март 18, 2018, 23:18:03 pm »
Слънце във вторник ще ходя да видя дали съм имала О. Постарахме се и то доста този месец. Страх ме е да се надявам. Ще видим дали сме сътворили нещо хубаво на края на месеца :) Прегръщам ви всички  :bighug:
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #201 -: Март 19, 2018, 08:30:03 am »
Не се пренавивай, но и не бъди песимистка :) средна работа да е :) най-добре ще е :) айде силно стиснати палчета и бързо за минава времето
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #202 -: Март 19, 2018, 09:22:50 am »
Хайде, дано да е вашия месец Маги.
Пък сега пролетта и ние със Слънцемое сме наред. Ще видите :D
Мен някакви странни стомашни вируси ме хващат през седмица. И е много криво, защото нали правим уж опити за бебе, не може да се тъпча с хапчета. Пия Ре-Комфорт само (предполагам е позволен, той е пробиотик), по веднъж два пъти  и явно не успявам да се излекувам като хората. Аз си чакам днес-утре цикъла и в петък отивам да си извадя и последния мъдрец, да ми свърши одисеята със зъболекари поне.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #203 -: Март 19, 2018, 10:18:04 am »
Привет на всички.Тук съм ама малко бях в разход и нямах време да пиша.Сега ще чета назад, да видя имаме ли добри новини!

Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #204 -: Март 19, 2018, 13:42:00 pm »
Благодаря момичета, утре след прегледа ще пиша. Бях се зачела в статистиката на успеха.колко рев изревах не е истина. Толкова положителни хора, с толкова тежки съдби има. Надявам се да не ни се налага и на нас да чакаме толква време като доста от момичета, но когато дойде нашето дете всеки ден ще благодаря на Господ за него. Даже се замислям, ако съм с достатъчно годни яйцеклетки да стана донор, след като родя.
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #205 -: Март 19, 2018, 14:49:18 pm »
Моята микробиология още не е готова. Звънях до лабораторията, но ми казаха, че искали да направят още някаква посявка. И филма ми е готов в главата, че има нещо и ще изпуснем и този месец. Утре ще разбера дали съм права :)
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #206 -: Март 19, 2018, 15:57:53 pm »
Вие дори да я започнета да не се окаже по Великден овулацията ти? Че горе-долу с мен се движиш и аз някъде там я чакам.
Освен това замисли се колко пъти са ти пускали по втора посявка, просто ти не си разбирала, защото не си чакала така резулатите. Иначе покрай каквито и да са процедури филми да искаш :D

От големия вятър на нас ни паднала дървената ограда. Всичко добре, докато свекърът на каза, че преди имало паднали камъни от оградата, а сега били наредени и сигурно някой бил влизал в двора и да прикрие следите наредил и камъните, че не знаели кое са разбутали те. И на наша Теодора в главата й вече филм. Представих си как те са влезли миналата нощ и са си бутнали оградата и ще дойдат да ни крадат следващата вечер. Мислено вече се пренасях да си живея пак при майка и татко :D Такива филми съчиних, добре, че свекървата се сети, че викала почистваща фирма за долния етаж и те ще са наредили оградата. Бях си направила списък в главата вече какво ми трябва, за да се изнеса :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #207 -: Март 19, 2018, 16:03:44 pm »
Теди, ставаме за сценаристи и режисьори. И Оскар за главна роля можем да вземем :lol: Ако не се бях обадила щях да съм кротка и мирна. Ама то какво стана :D
Надявам се да не се окаже тогава, че я работят, я не. И много ще се ядосам хахаха
« Последна редакция: Март 19, 2018, 16:10:47 pm от tanq88 »
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #208 -: Март 19, 2018, 16:14:01 pm »
Тери хахах голям зор да се изнасяш всеки път ахаххаха и дам това с мозъка и филмите , които твори е опасна работа. Таня не се притеснявай, просто другият път си изчаквай срока  за да не стават такива неща.
Аууу да ви кача вчера си взех тестове за О :) и мисля и краката да вдигам от този месец (до сега само съм се смяла , ама сега и аз хаха). Предполагаемата О е в събота, ама мисля в сряда да си направа един да видя как са нещата ( за да не се окаже като миналия месец с 2 дена по рано ми е била О) и после в петък втори ( поне им свикнах от предния път на тия тестове и мога да пропусна 1 вечер да си направя). Тъй че Тери за теб нз ама аз вече правя всичко каквото ми е по силите за бебенце , тъй че и ти така че нали заедно ще бременеем :)
« Последна редакция: Март 19, 2018, 16:17:27 pm от Слънцемое »
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #209 -: Март 19, 2018, 16:27:17 pm »
Не е лесно да. Трябва да си направя чанта като тези на бременните за раждане, ама моята за бързо изнасяне :D
Слънцемое, и аз се смеех на това с краката, но този месец и БТ започнах да меря и краката вдигах :D Мишо като влезе в стаята и ме видя с навирените крака на стената и легна до мен вдигна и той краката (боляли го краката, пък и да си говорим :D). Така че и аз от този месец много се активизирах.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #210 -: Март 19, 2018, 16:29:58 pm »
На мен много ми омаляват краката на стената и съм от половин година слес всеки път с възглавница под дупето  :lol: поне половин час
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #211 -: Март 19, 2018, 16:38:23 pm »
Е и аз така мисля да ги редувам :) с възглавница по дупето, вдигнати :) по всякакъв начин.. ами време е вече така си мисля :)
Някой някакви вести от Христинчето? как ли ?
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #212 -: Март 19, 2018, 18:51:54 pm »
На мен трябваше днес да ми дойде, но няма изгледи все още. Реших да направя един тест, ама няма и помен от втора черта. Не че очаквах друго, но очаквах поне цикъл. Никакви ПМС нямам, БТ си е 36.9 . Е признавам, че леко започнах да се надявам днес, ама явно друг месец ще е.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #213 -: Март 19, 2018, 20:34:49 pm »
Teri_90 не се надъхвай предварително, че нищо не е станало. Има надежда докато не дойде МЦ. Стискам палци да се е получило.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #214 -: Март 19, 2018, 21:26:57 pm »
Благодаря, shava, но нещо не ги чувствам нещата, че са станали. Ама да вземе да и идва, че в петък съм на вадене на зъб и не мога да ида, ако цикъла не дойде.
Иначе да ви разкажа една забавна ПМС история. Жената на един колега си седяла вкъщи и дошли двамата й сина (7ми и 4ти клас) и попитали: "Мамо, какво е ПМС". Тя ни в клин, ни в ръкав откъде й е дошло. Чудила се какво да обясни и разказала за цикъла, за симптомите. И след това стресиращо преживяване отишла при мъжа си и му разказала какво е трябвало да обяснява. И мъжът й казал: "Ама ПМС е природо-математическо състезание". (Той е учил в математическата гимназия, децата им също и са попълвали заявления за явяване на състезание) :D :D :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #215 -: Март 20, 2018, 06:15:40 am »
Хахаха Тери, всеки път ни изненадваш с някоя нова история 🤣
Аз днес съм ранобудна, защото си изпратих мъжа на командоровка и оставам самичка за седмица, а в петък имаме годишнина и не знаем дали ще се прибере дотогава.
Аз вчера ходих на гинеколог (нали си пуснах хормонални изследвания), за да обсъдим резултатите - имам и ПКЯ. Всички били в норма, но ми изписа да пия Метфогамма 850мг. Аз чета сега, че сваляла кръвната захар. Това проблем ли е?
Каза ми да си ги пия и към лятото да отида пак на преглед. Вие какво мислите?
Аз ще ходя сега да си пусна една ПКК, кръвна захар и инсулин, ей така за мое успокоение да видя как са нещата.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #216 -: Март 20, 2018, 08:57:25 am »
Теди, а какво изследват за инсулновата резистентност? Аз съм пускала глюкоза, ама не разбирам това покрива ли и изследването за инсулинова резистентност (доколкото знам то е доста важно).
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #217 -: Март 20, 2018, 09:03:53 am »
За инсулинова резистентност се изследва деруюен инсулин. Без той да е изследван не е редно да се назначава метфогама, глюкофаж и други подобни!
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #218 -: Март 20, 2018, 09:05:44 am »
А аз да ви се оплача, след всичко преживяно все още не ми е дошъл цикъла. Звънях на гинеколог ката при която ходя, но не си вдига телефона.
*
Re: Правим опити за бебе-Тема 13
« Отговор #219 -: Март 20, 2018, 09:15:04 am »
Ели, вероятно хормоните ти са се побъркали. Чела съм, че е нормално няколко месеца тялото да се възстановява. Ти събра ли си силите да влезеш отново в борбата?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света