0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: 2018 г. - тема за най-малките и малко по-големите
« Отговор #80 -: Февруари 27, 2018, 07:28:11 am »
Момичета благодаря за окуражителните думи.
Блу ,съгласна съм.А когато мъжът е нарцис нещата стават още по-трудно за схващане.Много преди да започне всичко ми светна лампата,че ще се стигне до тук,но и сега ако трябва да мина по същия път, бих минала без проблем.Старая се да помня хубавото,а то не е малко,дори да изключим малката.
*
Re: 2018 г. - тема за най-малките и малко по-големите
« Отговор #81 -: Февруари 27, 2018, 09:07:33 am »
Моника има голямо стихче за представлението-празненството.Научила го е :) Сега съм в търсене на зелен чорапогащник защото е теменужка.Е къде да го намеря до 7-ми март не знам.Ще обикалям в това време за чорапогащник и това е.

Поне снега е толкова хубав, че вечер след работа пада една игра, голям кеф :)

Ох говорите за детски стаи.Това лято най-накрая ще направим на Моника.Аз искам само легло и гардероб, всичко друго ще са играчки.Има маса със столчета, има дъска за рисуване, има къща за кукли, не знам си колко броя Лего вече и още и още.За това едно легло, един гардероб и някакъв дребен килим по средата.От там нататък ще е натурия.Поне докато порасне и не премахнем половината играчки :)
« Последна редакция: Февруари 27, 2018, 09:50:33 am от magi_st »

*
Re: 2018 г. - тема за най-малките и малко по-големите
« Отговор #82 -: Февруари 28, 2018, 23:30:07 pm »
Бебешок, сетих се за тази статия: http://www.maikomila.bg/адът-брак-и-развод-с-нарцисист/

*
Re: 2018 г. - тема за най-малките и малко по-големите
« Отговор #83 -: Март 01, 2018, 09:35:10 am »
Привет на всички!Честита баба Марта!Да сте много здрави, румени засмени всички и големи и малки!Ще имат ли децата по ясли и градини баба Марта днес?И на бебоците да сложите на ръчичката или на леглото за здраве!

*
Re: 2018 г. - тема за най-малките и малко по-големите
« Отговор #84 -: Март 01, 2018, 10:32:36 am »
Честита да е Баба Марта! Здраве, здраве и пак здраве за всички.
Ще има в градината - Пижо и Пенда щели да идват. Но групата на Нора ще ги пропуснат, защото са под карантина. А аз съм в "трепетно" очакване на пъпките.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: 2018 г. - тема за най-малките и малко по-големите
« Отговор #85 -: Март 01, 2018, 10:39:32 am »
Честита баба Марта на всички малки и големи.Бъдете живи и здрави и много засмени.
Нашата мартеничка оживя точно 10 мин. и стана на малки парченца,но пък беше радост.

Блу, статията е много добра.Надявам се да има по-малко жени ,който  се оставят на тяхната издръжка и без приятели,защото тогава ще го загазят много.Частта за манипулацията,лъжите,сваляне на звезди,почивките,това че винаги друг е виновен,неспособността да разбере чуждата емоция,те просто не си правят труда,а в редките случаи когато го правят незнам дали не е преструвка...всичко това го имаше и при нас.Разликата  идва в това,че той винаги ме натискаше да се развивам,да изглеждам добре,да имам престижна работа в лъскава сграда,предполагам за да се фука пред хората.
Аз специално нямам право да се оплаквам, много от нещата ги виждах  и въпреки това съзнателно избрах този път.Благодарна съм му за много неща.Искам просто да затворя тази страница,но както е описано и в статията ще бъде трудно.
Re: 2018 г. - тема за най-малките и малко по-големите
« Отговор #86 -: Март 01, 2018, 17:22:38 pm »
Честита баба Марта! Бъдете здрави и засмени малки и големи. Не знам какво е имало в градината от понеделник сме си в къщи с него...за радост на колегите ми :wink: така ще е...
Важното е, че две седмици изкара на градина та има напредък :) ще имат тържество на 14.03. не разбрах за първа пролет ли, за мама ли...стихчето му бе за баба Марта което ни дадоха да учим в къщи та съвсем не ми е ясно.. баща му го води сутрин, аз го вземам, не му се отразява добре работата ми, буди се много рано, усеща че ме няма в стаята и става да ме търси...та такива работи при нас..
*
Re: 2018 г. - тема за най-малките и малко по-големите
« Отговор #87 -: Март 01, 2018, 23:01:00 pm »
Добре, де, какви са тези дивотии да дават стихчета за учене наизуст на тригодишни деца? При нас най-много да изпеят една песничка с някакво подобие на танц заедно с учителката.

*
Re: 2018 г. - тема за най-малките и малко по-големите
« Отговор #88 -: Март 01, 2018, 23:28:35 pm »
Честита Баба Марта на малки и големи! Бъдете най-вече здрави.


*
Re: 2018 г. - тема за най-малките и малко по-големите
« Отговор #89 -: Март 02, 2018, 08:45:35 am »
Блу, учителките преценяват колко да е голямо стихчето и дали да има въобще.Моника още миналата година в яслата на 3 навършени учеше стихчета без проблем, сега знае 5 реда, и всички песни за тържеството.Но има деца, който трудно се съсредоточават и на тях им дават или малки стихчета или само пеят песни.Има и друго, ако някое дете го "пренебрегнат", родителите се сърдят.

*
Re: 2018 г. - тема за най-малките и малко по-големите
« Отговор #90 -: Март 06, 2018, 14:49:45 pm »
Да се запиша най-накрая в любимата тема.Мотах се до сега... :( Всички възможни празници към момента си отидоха и както писах в другата тема,дойде мрачно,влажно,мокро време... Чакаме затопляне,но да видим. Поне сняг видяха децата.Нашето момче с голямо нетърпение го чакаше и с голяма радост го преживя,та чак възпалени сливици и висока Т.Днес ще сменяме антибиотика,защото след 4 дена прием пак вдигна и то близо 39. :( Хич не исках да се записвам в темата с оплаквания,ама какво да направя... :( А утре тържеството за мама... И той със стихче/по-скоро стих,един ред  :wink:/ ама важен,ще рецитира.. Само дето май няма да присъства. И някакъв вирус стомашен имало в градината. Него го карахме ноември. Междувременно и варицела през февруари,но леко мина. Та по въпроса с детската градина сме 50/50 по присъствие...Ама ще се гледаме,избор няма. Аз поне сега съм по-свободен и не ми пречи никак,даже свикнах,но поне времето да се оправи.... Хубав ден на всички ви. И няма да се плашите... :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: 2018 г. - тема за най-малките и малко по-големите
« Отговор #91 -: Март 09, 2018, 10:32:15 am »
Де се изпокрихте всички?

Рачо, да доведеш Тео в Плевен, не приемам отказ ;) Трябва с Моника пак да си премерят силите  :lol:

При нас мина тържеството.Нашата госпожица срамежливо си забрави стихчето, но пък танцува през цялото време!Важното е, че мина, тя е доволна, аз също :) Сега да сме здрави и да се радваме на идващата пролет.

Re: 2018 г. - тема за най-малките и малко по-големите
« Отговор #92 -: Март 09, 2018, 11:36:45 am »
Тук сме,тук.Малката вчера ми направи голям подарък-изби и първото зъбче.Нямаше голяма драма ,както се бях настроила,само се събуди през ноща и си игра 2 часа  :D
*
Re: 2018 г. - тема за най-малките и малко по-големите
« Отговор #93 -: Март 09, 2018, 12:49:42 pm »
Честито първо зъбче!Да избият много лесно, да са бели и здрави!

Re: 2018 г. - тема за най-малките и малко по-големите
« Отговор #94 -: Март 09, 2018, 13:15:27 pm »
Много благодаря Маги.
*
Re: 2018 г. - тема за най-малките и малко по-големите
« Отговор #95 -: Март 09, 2018, 22:34:50 pm »
Мда, и ние сякаш се пробуждаме след зимен сън. Днес времето беше толкова приятно :) Чудесно си изкарахме навън. А утре дори ще е по-топло...

Ех, първо зъбче, първи стъпки, първи думички, какви мили спомени остават :)



   La vita è bella
Re: 2018 г. - тема за най-малките и малко по-големите
« Отговор #96 -: Март 11, 2018, 19:40:08 pm »
Ра4о, добре дошъл в новата тема  :P
Бебешок, честито ви първо зъбче. Леле, колко бързо се забравя всичко. Изобщо не помня вече кога беше на Дани първото....  :oops:
Само помня, че кътниците бяха чак на 3 г.

Ние днес се разходихме на Витоша.  Г-н Даниел е болен, засега не сериозно. Сополи и гърло, но си има апетит.

*
Re: 2018 г. - тема за най-малките и малко по-големите
« Отговор #97 -: Март 19, 2018, 12:41:46 pm »
Аз отсъствах около 5 дни и сега си имам гербова марка.След едноседмично боледуване и липсваща майка, Моника е залепена за мен като пощенска марка и снощи заспа върху мен!

Re: 2018 г. - тема за най-малките и малко по-големите
« Отговор #98 -: Март 19, 2018, 15:56:52 pm »
Здравейте,
Да се разпишем и ние. Мина ни тържеството за 8-ми март, нашият не казваше стихче, защото не говори твърде добре, но докато всички рецитириха, те като се запънеха, той продължаваше вместо тях  8O. Отделно имаше специално танц за него и похвала отделно, че танцувал много добре  :wink: (на кой ли се е метнал) После имаше един момент, в който реши, че съм твърде далече и ревна  :lol:, но много бързо се успокои и заедно с другите танцува и пя. Честно казано съм изненадана колко добре се представиха децата :) Евала на госпожите.
Иначе имаше една кашлица, която все го мъчеше и петък вдигна температура, лекарката изписа антибиотик, защото никак не й хареса как кашля, но иначе е добре. В сравнение с миналата година до това време, направо не е боледувал  8O
Този петък ще го водим при мама до Великден, защото ни предстои малко почивка с баща му - Испанияяя :) Малко ми е кофти и отсега ми е мъчно за него, но вече съм свръхсили и съм се изнервила, просто имам нужда да отдъхна, за да стана нормален човек... :?
Поздрави на всички и бъдете здрави :)
Re: 2018 г. - тема за най-малките и малко по-големите
« Отговор #99 -: Март 22, 2018, 09:30:50 am »
Здравейте и от мен :) хубостника ни е с бронхоспазъм и сме си в къщи... тъкмо и аз да си почина колкото и гадно да звучи... ще си търся друга работа тази хирургия ме скапва.. и нашето тържество мина :) каза си стихчето човека но като цяло му бе скучно прозяваше се докато другите рецитираха :lol: стоеше с ръце в джобовете и т.н. имаше дечица които имаха по няколко роли и други които се смутиха и не казаха и дума и плачеха...та различни са сладурите..