0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #20 -: Февруари 02, 2018, 08:38:30 am »
Христинчетоо честита ти малка точица :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #21 -: Февруари 02, 2018, 09:29:15 am »
teri_90, оралното мерене е по-неточно, по-добре е ректално или вагинално. Аз измервах вагинално.

Христинче, много се радвам за точицата!  :)

Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #22 -: Февруари 02, 2018, 09:54:13 am »
Христинче, честита точица хихихи Нека да расте и скоро да чуете сърчицето :)
Момичета сънувах нещо много гадно :( Че съм бременна и си видях и аз точицата на ехографа и после отивам до тоалетна и един обилен цикъл. И се събудих. Много гадно ми стана.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #23 -: Февруари 02, 2018, 10:16:55 am »
Таня, няма да се случи при теб. Казах ти, за теб точно имам много добро усещане. Мислех си върху това, че напоследък толкова много неща научих относно забременяването. Че ако даде Господ да имам дете, сигурно ще се притеснявам постоянно, заради историите, които съм чела из форума. Мисля, че и при теб това се е случило. Просто вече си наясно с всякакви рискове и таиш някакъв страх. Точно заради този страх, ще сте внимателни и ще си опазите точицата, която смятам, че скоро ще имате.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #24 -: Февруари 02, 2018, 10:32:29 am »
Тери, действаш ми успокоително :) Още преди инсеминацията си пускам болничен, защото работата ми е тежка и на смени. Даже съм предупредила шефката си, че няма да ме има. Поне за това ми влиза в положение и се интересува какво става :) Дай боже да стане от първия път, но все пак съм подготвена психически и за втори опит. Просто годините опит учат на търпение. Поне при мен се получи така :) Днес чакам Гошо да се върне от път и да си го гушна, че този курс излезе малко по дълъг.
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #25 -: Февруари 02, 2018, 10:41:24 am »
Момичета, добро утро!
Надявам се да се усмихнете от прикачената снимка, мен това момиченце яко ме разсмя... и поне за малко да забравите за препятствията :)
« Последна редакция: Февруари 02, 2018, 10:43:27 am от To4ica13 »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #26 -: Февруари 02, 2018, 10:53:21 am »
На мен любимата ми е тази: с надпис "Това бебе е на 7 минути, но вече му е писнало от всички".
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #27 -: Февруари 02, 2018, 10:59:30 am »
 :D ...абе големи са памперси.
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #28 -: Февруари 02, 2018, 11:55:56 am »
Много хубави пожелания, момичета, дано тази тема ни е на късмет и всичко дружно да се местим в другата!
Цопвам се и аз под прашеца  :pleasantry: :a_cat_06:
Христинчето, честита точица!
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #29 -: Февруари 02, 2018, 13:25:50 pm »
Момичетааа нещо имам чувството че имаме застой в групата :)
Я да си каже всяка една от вас кога какво чака ( да не дойде, за преглед), че нещо като не чакаме на някой нещото и много бавно минава това време...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #30 -: Февруари 02, 2018, 13:27:21 pm »
Христинче много се радвам за теб, браво!Сега с нетърпение и ние чакаме следващия преглед!

На мен тази сутрин ми дойде, не че не го очаквах, нали!

Таня, много информация и нерви са ти дошли.Аз какво ли не съм сънувала.А от както станах майка, леле няма да ви казвам, че става страшно.
Прегръдки момичета и успех!

*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #31 -: Февруари 02, 2018, 13:44:43 pm »
Слънцемое, аз чакам другата седмица прегледа, да видим пак фоликулче, да сметнем овулация, и да говоря с лекарката си за това нужно ли е да се прави нова цветна снимка... че нали търбта ми е малко по-така   :D
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #32 -: Февруари 02, 2018, 13:47:05 pm »
Хоп и аз под прашеца, дано скоро отидем в темата за бременни! 😊
Аз чакам да ми свърши цикълът, в момента пия Фемара до неделя и после в сряда съм на фоликулометрия, дано имам доминантен фоликул 🤗 И после да ни казват кога да действаме по въпроса :)
Ако и този път не стане, ще искам цветна снимка. Под пълна упойка ли се прави?
« Последна редакция: Февруари 02, 2018, 13:49:07 pm от momiche_f »
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #33 -: Февруари 02, 2018, 14:08:32 pm »
Точицее ще стискаме палчета тогава :)
Момиче_Ф чела съм че повечето момичета си я правят с пълна упойка :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #34 -: Февруари 02, 2018, 14:22:16 pm »
Момиченца кокиченца много се радвам ,че ме приемате във вашето семейство :grouphug:
Нека като нов член да ви пожелая много много скоро всички да видим  :bfp:
Някой ще ми помогне ли с разчитането на графиката ми. (имам някои пропуснати дни,защото още не бях свикнала да меря БТ и забравях). Меря я орално с дигитален термометър. Приемам всякакви съвети. :)) Много ви глагодаря  mf_bounce8
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #35 -: Февруари 02, 2018, 14:38:31 pm »
Защо не пробваш вагинално? Аз единствено мога да кажа, че виждам покачване на температурата, което е добре. Пробвай да съчетаеш и с тестове за овулация :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #36 -: Февруари 02, 2018, 14:46:50 pm »
Слънцемое aз продължавам да си пия Фолацида, малко след Ов започна напрежение в гърдите,което продължава и до днес. От време на време болки ниско долу и в кръста, доста усилено бяло течение.По поринцип съм с ниско кръвно,но вчера доста приближих границите 82\68 и бях като парцал цял ден,днес съм по-добре. Иначе чакам да не ми дойде на 09.02,но имам някакво предчуствие че и този месец няма да се е получило,тъй като на мъжо ми му се струпа доста работа и беше все изморен...та имаме само един опит който е около ОВ
« Последна редакция: Февруари 02, 2018, 16:27:03 pm от djuliq922 »
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #37 -: Февруари 02, 2018, 17:14:01 pm »
Добре може да ви изглежда малко глупаво... но някой може ли да ми каже кои дни е била овулацията  :balk_133: че съм абсолютен новак. И ако може да ми дадете малко инфо да прочета 
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #38 -: Февруари 02, 2018, 17:42:06 pm »
На мен днес ми е 17 ден от цикъла, незнам кога ще дойде заради поликистозата, но съм сигурна че ще дойде тъй като 2 седмици бях болна и нито съм следила ову, нито сме правили кой знае какви опити!
Re: Правим опити за бебе - Тема 12
« Отговор #39 -: Февруари 02, 2018, 17:48:03 pm »
Теди при 28 дневен цикъл Ов би трябвало да е на 14 от цикъла. Колко дни е цикълът ти