0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #380 -: Януари 09, 2018, 08:01:56 am »
Слънцемое трябва да не ми дойде на 12.01
*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #381 -: Януари 09, 2018, 08:26:30 am »
Джулия, не е изключено и бременност да е.
И аз не вярвах на ранните симптоми, ама ги има ....Така че на 12 чакаме тест с две чертички.  osi_9
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #382 -: Януари 09, 2018, 09:12:50 am »
Дано миличка, въпреки че се съмнявам. На 18 ми свърши цикъла, правихме отип на 19 и изобщо не съм си помислила че е възможно да стане нещо , 9 дни по-късно забелязах върху тоалетната хартия бледо розово зацаване което беше еднократно, сега това повръшане преди няколко нощи си мислех че се разболявам, но на др. ден нищо....може и да си внушавам, неискам да влагам прекалено много емоции,за да не се разочаровам пак... ще изчакам още няколко дни и ще направя теста
« Последна редакция: Януари 09, 2018, 09:32:13 am от djuliq922 »
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #383 -: Януари 09, 2018, 10:01:15 am »
Извинявай за въпроса но вие само 19 ли сте правили опит? Не че няма вариант О да ти е била по рано и да са станали нещата, но ще е голям късмет. Успокой се малко пробвай да мислиш за нещо друго. Знам, че времето минава много бавно - при всички ни е така, но ще се побъркаш момичее. Казвам го от личен опит - аз до миналия месец бях така постоянно смяташ, мислиш, правиш някакви планове и в момента който ти дойде и бум всичко свършва... Този месец съм що годе спокойна... никакви тестове за О, никакви надежди, нищо и да ти кажа ми е по добре, като изключа това че колкото повече наближава часа на мъжа ми за С толкова по ми тупка сърцето какви ли ще са му резултатите.. Джулия не ми сърди за написаните думи - силно стискам палци да сте си направили бебенце този месец, за да не се разочароваш за пореден път. Изчакай няколко дни, даже чак когато ти закъснее си направи тест и дано да е с 2 черти :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #384 -: Януари 09, 2018, 10:08:21 am »
Слънцемое, само да отбележа, че и аз забелязах промяната у теб. Много се радвам за което. Смятам, че това ще бъде голям плюс, към осъществяването на заветния ПЛЮС резултат.
И на мен опит само на 19ти ми се струва много оптимистичен. От друга страна всички знаем, че не е важно колко пъти правиш опити, а дали ги правиш в правилния ден. При мен след прием на дуфастон овулацията два месеца беше на 9ти ден.
И както казва една приятелка: "Накрая всичко ще бъде наред. Ако сега не е наред, значи не е края".
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #385 -: Януари 09, 2018, 10:09:18 am »
Слънцемое разбира се,че не сме правили само тогава опити, по принцип ОВ трябваше да ми е на 28 правихме опити и тогава,но знае ли човек. Иначе си права вманиачила съм се вече,явно трябва да се успокоя малко и каквото стане
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #386 -: Януари 09, 2018, 11:33:52 am »
Ми да си призная идваше ми в повече понякога това чакане и идването на Ц и т.н. Този месец имаше много празници, започнахме да ходим при репродуктивен специалист, няма тестове за О ( въпреки че Ц ми ок и горе долу знам кога съм в О - поне преди с тестовете за О ми беше когато ми беше и по приложението на телефона). Сега по важно ми е какви ще са резултатите на моя мъж отколкото да мисля станало ли е не е ли...  Излезнат ли резултатие ще знаеме на къде да вървиме и може би за това виждате промяна в мен. На този етап гледам да сме повече време заедно с него, да ходиме на кино, да се гушкаме,да се разхождаме и така си ми е добре, защото като се замисля като си правех тестотете за О и му казвах хайде и все едно го  карах да копае едно дърпане не искане, а сега като не знае си  му е по-добре. Приложението на телефона ми изписва кога е плодородния прозорец и кога съм в О ( предполагама естествено) и се случи на него да не му се прави С си го оставям и си го гушка.. Преди направо полудявах че може да съм в О а той да не иска...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #387 -: Януари 09, 2018, 12:01:58 pm »
Слънцемое и аз се радвам на тази промяна в теб!Ще стане!

Джулия, може да е всичко и ранна бременност и еднократен еднодневен вирус с повръщане.Аз бях с гадене до края на 4-ти месец.Гадеше ми се постоянно, няма сутрин, няма вечер, не можех да ям, отслабнах и т.н.Ще стискаме палци дано са 2 чертички!

Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #388 -: Януари 09, 2018, 12:05:04 pm »
Благодаря Маги
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #389 -: Януари 09, 2018, 14:01:25 pm »
Павлаа денска трябва да си на преглед. Стискаме палци всичко да е наред. Пиши ни :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #390 -: Януари 09, 2018, 14:59:40 pm »
Сега ще се окаже някоя принцеса на Павла. Сънувах момиче миналия месец, да си го познае, която от вас го е правила.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #391 -: Януари 09, 2018, 17:50:37 pm »
Момичета понеже днес цял ден ме боли корема о сиг и този месец ще ми дойде,има още време до 12 но с моя късмет,та съм решила ако настане да отида на гинеколог може ли да ми кажете какви изследвания ви назначиха
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #392 -: Януари 09, 2018, 17:58:30 pm »
Благодаря ви, че ме мислите :)
Всичко е наред- има пулс, отговаря си на седмицата. Нямаме търпение пак да го видим:)
Тери, аз също сънувах момиче, но има поне още 5-6 седмици преди да има шанс да разберем. Така или иначе ще ви кажа. Но да е живо и здраво е най- важното :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #393 -: Януари 09, 2018, 18:20:19 pm »
Браво, Пав-ла, много се радвам, че всичко е наред!  :D
Лека и спокойна бременност ти желая!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #394 -: Януари 09, 2018, 18:23:22 pm »
Пу-пу, Павла. Само хубави емоции оттук насетне ти пожелавам.
Джулия, ти май пробваш от два-три месеца, така че най-вероятно ще правите фоликуметрия, за да засечеш овулация. Добре едни хламидии, микоплазма  уреаплазма да пуснеш. Че са много безсимптомни, а пречат (особено хламидия).не се паникьосвай, много е рано за притеснение.
Аз явно този месец съм карък. 12ти ден ми е, по това време тестовете за овулация по принцип са отчели положителен резултат. Но не и този месец. Знам, че по принцип си има един ановулаторен месец, но аз имах доста такива миналата година. Затова си записах час утре за фоликуметрия да видим какво вижда доктора. Много е странно при мен. Имам перфектни хормони уж.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #395 -: Януари 09, 2018, 18:35:29 pm »
Благодаря за бързия отговор Тери ще изчакам да видя дали ще ми дойде и след Ц ще запиша час за гинеколог. А на Павла пожелавам леко бременеене. Всички много се радваме за теб и дано всички те последваме,защото няма по-хубаво от това
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #396 -: Януари 09, 2018, 19:52:32 pm »
Мила Павла, много се радвам за теб! Радвай се на вълнуващите бременни моменти ❤ И не забравяй да ни поръсиш с прашец  :D
Аз момичета утре съм при доки, за да започнем с подготвителните изследвания преди операцията. Знам, че ме чакат няколко дълги месеца, в които няма да има нито цикъл, нито овулация, нито надежди за чудо. Всичко това много ми тежи... Постоянно ми се плаче и губя вяра :? Вече си мисля, че няма да стане...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #397 -: Януари 09, 2018, 20:10:39 pm »
Lady01, каква операция ще ти правят :S Нормално да ти тежи, тук всички за дете мечтаем и този 1-2 дена в месеца изглеждат толкова малко. Какво да говорим да нямаш надежда няколко месеца.  :bighug: Поплачи си, по-добре да си излееш емоциите, отколкото да ги събираш в себе си. Вчера на мен докторът ми каза: "Е ще изчакаме още един месец, не е спешно". На мен ми се стори като цяла година този месец. И този месец без овулация си е месец без надежда. Ако знаех, че ще са няколко като при теб и аз щях да си поплача.
Нека, каквато и манипулация да ти правят, да бъде те доведе до щастието ти.
Ще видите, че другата Коледа, всички ще сме станали едни дебеланки с големи кореми. Вътрешно усещам, че ще е така. Не съжалявам за всички трудности, които срещам, защото срещнах хора като вас. Колегите ми са по-негативни, обсъждат другите хора и т.н., някак бях загубила напоследък хубавото си мнение за хората. Но Зачатие ми върна оптимизма за хората. Не само вие, а дори жените, които са писали преди години из темите.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #398 -: Януари 09, 2018, 20:47:23 pm »
Тери, ще ми правят лапароскопия за премахване на ендометриозни кисти (заради които нямам овулация) , ще премахват и евентуални сраствания (дано няма такива, но много се съмнявам). Ще проверят и проходимостта на тръбите. След това с хормонално лечение ще ме вкарат принудително за 3 до 6 месеца в изкуствена менопауза, за да не се развие ендометриозата отново  :? :? :?
При самата манипулация ще стане ясно дали ще мога да забременея спонтанно след това или ще е с тяхна помощ...
Всичко това много ме плаши. А и всички тези прекрасни бебенца около мен, натъжавам се! Трудно ми е да се радвам за щастието на другите. Знам, че е егоистично, но се боря със себе си...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #399 -: Януари 09, 2018, 20:52:34 pm »
Сега ще се окаже някоя принцеса на Павла. Сънувах момиче миналия месец, да си го познае, която от вас го е правила.

Май мойто ще да е момичето  :)...

Павла, чудесни новини!

Лейди, стискам палце да преборите гадината и да се похвалиш още тази година с положителен тест!
« Последна редакция: Януари 09, 2018, 20:56:54 pm от Vistal »