0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #420 -: Януари 10, 2018, 15:20:07 pm »
И при мен много странно.. но не съм много сиг дали не ми се промениха нещатата от както почнахме бебеправенето. Преди не обръщах толкова много внимание на тези работи - заболяха ли ме циците и знаех кога ще ми дойде! Сега спряха да ме болят пък пак болят, пък спрат луда работа.
Момичета на мен ми е много притеснено... мъжа ми утре е на С и ми се ее свила душичката...
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #421 -: Януари 10, 2018, 15:31:22 pm »
Слънцемое не се тревожи,всичко ще е наред,трябва да си спокойна и да мислиш позитивно. Няма смисъл от нерви,така само си вредиш
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #422 -: Януари 10, 2018, 15:53:07 pm »
Момичета ще видите, че накрая новата година ще зарадва всички ни с двете чертички на теста за бременност :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #423 -: Януари 10, 2018, 17:00:28 pm »
Ето ме и тук 😊чакаща две чертички.
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #424 -: Януари 10, 2018, 17:22:42 pm »
Тук можеш да питаш, да споделяш и всичко :) Успех дано видиш скоро 2 чертички :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #425 -: Януари 10, 2018, 17:29:37 pm »
И аз този месец съм без ПМС. Утре ми е датата, че да видим какво ще стане :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #426 -: Януари 10, 2018, 18:04:59 pm »
Tanq stiskam Palci utre da ne ti doide
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #427 -: Януари 10, 2018, 18:38:19 pm »
Благодаря Слънцемое, това ще ми е за втори път първият беше несполучлив нямаше пулс и последва прекъсване на бремеността. Цяло лято по доктори лечение от ноември започнахме опитите отново и само го мисля и чета. Май имам някви симптоми, но да не си въобразявам. Гади ми се, малко ме болят гърдите и това еднодневно кървене ме стряска.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #428 -: Януари 10, 2018, 19:03:52 pm »
Добре дошла сред нас, Петрова. Дано бързо излезеш от тази тема.
Слънцемое, много рано. Аз бях запомнила, че спермограмата е на 17ти. Няма да се притеснявате. И най-важното, както бях написала преди това, и да се окаже лоша спермограмата има доста причини за това. Не се шашкай. Пък дано всичко да е наред. Успяхте ли да запишете директно в самия ден консултация?
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #429 -: Януари 10, 2018, 19:23:12 pm »
Благодаря това го желая на всички тук.
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #430 -: Януари 10, 2018, 21:08:03 pm »
Не сме записали час за андролог. Нали ходихме при репродуктивен лекар. Ще отиде при нея като станат готови резултатите и тогава ще видиме. Знам че и да е лошо С му има варианти и лечение и затова нз защо ми е толкова напрегнато... питах притеснено ли ти е той ми вика не за какво да ми е притеснено. Поговорихме си и му казах че не е края на света. Просто ми изглежда много спокоен и може би това ме притеснява повече. Всеки нормален би се притеснявал, а той не... побъркваме хахаха
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #431 -: Януари 10, 2018, 21:25:17 pm »
Хей Слънцемое, ти слънце ли си или какво?!?  :D Усмихни се, не се притеснявай, защото вредиш на себе си. Ще видиш, че всичко ще е наред!
Петрова, добре дошла сред нас.
Маги, късмет  :D
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #432 -: Януари 10, 2018, 21:36:24 pm »
Аз от скоро съм във форума иначе с приятеля ми правим опити малко повече от година. Понеже съм със СПКЯ при мен беше голяма рядкост да имам ову. Оказа се, че съм развила и инсулинова резистентност. От август 2017 съм на метфогама и вече 2 месеца имам ову според тестовете, което си е напредък.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #433 -: Януари 10, 2018, 21:44:29 pm »
Слънце, дори и да се притеснява мъжът ти, вероятно не го показва (като повечето мъже). Не го тормози и напъвай излишно! Каквото има да показва спермограмата, ще покаже. Дори и да не е добра, начини има. Спокойно! Така само можеш да изнервиш и двама ви.

Павла, много се радвам за теб. Лека бременност ти желая!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #434 -: Януари 10, 2018, 22:56:49 pm »
Танче, хайде дано те подмине.
Ама как си мина времето. Все на някоя нещо чакаме: я преглед, я да не дойде цикъл и дойде време за спермограма даже при Слънцемое.
Еличка, овулация си е много добър напредък. То тя си е надеждата. Иначе една моя приятелка е със СПКЯ. Казаха й да прави опити за дете, че ще отнеме поне година и половина. Тя тогава беше на 22. Реши, че е малка. Но много се стресна. И така, докато един път приятеля й не си счупи крака. Бавно се изнесъл от половия акт ииииии бебе от първия път. Та овулация да има, ще стане другото.
Аз днес ходих при доктора да потвърди, каквото Oview и Clear тестовете казват: т.е. няма овулация. Пък той видя фоликул 18мм. Каза, че може да е от миналия месец изостанал, но мен ме наболя яйчника днес. Та в петък пак на преглед. Да бях станала преди години шофъор, кой да предположи, че заветното бебе толкова обикаляне ще изисква. Може да извадя късмета с една по-късна овулация. И днес тестовете за овулация блееееди черти. Направо въображение си трябва.
« Последна редакция: Януари 10, 2018, 22:59:29 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #435 -: Януари 11, 2018, 08:50:56 am »
Добро утро...
Благодаря ви момичета за всичко. Голям подкрепа сте ми :)
Толкова много ме увлича този форум, че просто не е истина :) Постоянно влизам, гледам, пиша, тръпна с всяка една от вас. И на мен по лесно ми минава времето до идване на Ц. И ми е и доста приятно и много научавам :)
Тери айде дай Боже късна О и да се случат нещата :)
Таня дано не идва в близките  девет месеца :) Маги и на теб същото пожелание :)
Ели4ка успех и на теб :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #436 -: Януари 11, 2018, 09:15:38 am »
Успех на всички чакащи, дано видят 2-те чертички.Тери, аз на тия тестове така да не им вярвам.При всеки е много относително, те не са категорични като тестовете за бременност.

Слънцемое
, кураж.Каквато и да е спермограмата всичко е поправимо, а и в днешно време мъжкия фактор се преодолява много лесно.И аз бях по-притеснена от моя мъж като направи СГ, ама с времето и двамата изтръпнахме.

Еличка, освен метформина е хубаво да спазваш и диета.Нали са ти обяснили колко сериозна е инсулиновата резистентност като цяло за теб самата.

*

    To4ica13

  • ***
  • 337
  • Късметът е част от плановете
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #437 -: Януари 11, 2018, 09:20:41 am »
Момичета да ви се похваля, аз, която не може една лицева опрора да направи-
тръгнах на тренировки по Тае- бо, не от друго- от зор ... да не плача вкъщи и да не се депресирам вечер.
Наистина е много ободряващо и разпускащо, не мислиш нито за бебета, нито за проблеми. Просто блъскаш там. Доволна съм ... добра промяна е...и го препоръчвам  на всяка- ако не го правите -спортувайте нещо. Изключваш наистина за няколко часа.
Слънцемое стискам палци за добри резултати!!
Еличка, Петрова успех!

И за виски останали  :bighug:  гуш!

Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #438 -: Януари 11, 2018, 09:44:36 am »
Маги как са нещата при теб до колкото си спомням май днес чакаш да (не) ти дойде
Слънце стискам палци всичко да е наред
Таня чакаме новини и от теб ти също днес не чакаш лелката
Успех момичета
« Последна редакция: Януари 11, 2018, 09:47:48 am от djuliq922 »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #439 -: Януари 11, 2018, 09:57:20 am »
Джули, ако става въпрос за мен, дойде ми с пълна сила в понеделник.И имах ужасно главоболие за да е съвсем прекрасна картинката.

Точица е много права.Аз се записах на народни танци.Един час друсане и си изпразваш главата.Много е хубаво!