0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #440 -: Януари 11, 2018, 10:07:16 am »
magi_st охх миличка извинявай не съм пояснила  :D :D Имах предвид Magi mei
Днес нещо не съм в кондиция, от сутринта само едно замаиване....
« Последна редакция: Януари 11, 2018, 10:10:50 am от djuliq922 »
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #441 -: Януари 11, 2018, 10:45:08 am »
Добро утро!
Стискам палци на всички чакащи да не им дойде.
Lady, това което ти се случва е много неприятно, но го приеми като крачка към сбъдването на мечтата. Времето ще мине много бързо, ще видиш. Много прегръдки!
Моят мъж явно просто много се е бил напрегнал, продължаваме с опитите :). Междувременно, като стана въпрос за спорт, и аз увеличих тренировките във фитнеса... Не бях ходила към 2 месеца, защото нали ако е станало да не навредя, но ми действа много психически разтоварващо, просто ще гледам да не прекалявам с тежестите особено след О.
Magi_st, браво за народните танци, и аз преди ходех, няма нищо по- разтоварващо.

Желая хубав и усмихнат ден на всички.
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #442 -: Януари 11, 2018, 12:03:29 pm »
HELIANTHUS това е хубаво че сте се разбрали с мъжа ти и ще си действате за бебенце. Понякога има странични фактори , които им влияят, но явно нещата са се поуспокоили :)
Аз чакам резултати...
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #443 -: Януари 11, 2018, 13:04:18 pm »
Да, странни същества са мъжете :D Сега обаче много се радвам, продължаваме напред и дано скоро се случи :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #444 -: Януари 11, 2018, 13:20:03 pm »
Mомичета някоя с повече опит може ли да даде мнение за графиката ми
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #445 -: Януари 11, 2018, 13:42:41 pm »
Маги, може  да направим с теб значи един дует народни танци. И аз ходя два пъти в седмица от три години.
Ще ми се да бях батка като Точица и Хелиантус, но моите тренировки лятото се равняваха на 3 пъти по 20 минути в седмица вкъщи и народните танци. Но нали дете ще правя и много намалих тренировките вкъщи. По-рядко и не така тежки като преди. Таааа един пласт сланинка се появи на корема. Знам, че само аз си го виждам, но знам, че е там.
Слънцемое, мисля те днес. Дано си спокойна.
Аз съм в отпуск тази седмица. Голям кеф ми е. Като изключим, че от 5 дена отпуск, 3 пъти ще съм  на гинеколог, всичко друго е върха. Седнала съм на люлеещия се стол (на свекървата) и се топля до камината с чаша кафе и Зачатие. Преди една година приятелите ми ми подариха за рождения ми ден люлеещ се стол (да съм си имала нещо мое в тази къща), но казаха, че той бил да си люлея бебетата на него. И затова е заточен в мазето и не искам да го изкарам все още.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #446 -: Януари 11, 2018, 14:20:13 pm »
Сега да ви кажа, в месеца с най-сериозни тренировки забременях с Моника.Хич и не го очаквах.

Тери, направо завиждам за тоя стол!

Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #447 -: Януари 11, 2018, 14:47:19 pm »
Това с народните танци и аз мога да го потвърдя,страхотно е когато можеш да си изпразниш главата и да не мислиш за нищо друго.Аз си направих един тест,отрицателен е.Днес трябваше да ми дойде,а нищо.Само малко ме стягат яйчниците.Искам да ми идва да пускам хормоните.Знам че няма как да е станало с токова лоша спермограма :(
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #448 -: Януари 11, 2018, 14:58:07 pm »
Никога не се знае, понякога се получават нещата точно когато най-малко очакваш
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #449 -: Януари 11, 2018, 15:16:09 pm »
Момичета... аз сега съм в едни размисли... този месец пак почваме процедури за инвитро... та взех да се замислям... ако стигнем до трансфер... колко ембриона да ми върнат? Имам едно момиче на 5 ( родена недоносена )... с нея грижите са доста... логопеди работа и тн... та се чудя едно или две да върнат... ако са 2 .... шанса да са недоносени какъв е... то ясно че божа работа.. и че ще се посъветваме с доктора като му дойде времето.. ама все пак... незнам какво да правя.... искам и 1 искам и 2... финансово можем да се справим... ноо дали психически ще издържа с бебета близнаци и дъщеря на 5 която не е самостоятелна и си иска своите грижи?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #450 -: Януари 11, 2018, 15:17:38 pm »
Христинче, говорете с доктора.Според мен е добре да се върнат 2, но може да са с различно качество.

Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #451 -: Януари 11, 2018, 15:20:42 pm »
Magi с опция после евентуално едното да се махне ако не е ок ?
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #452 -: Януари 11, 2018, 15:22:50 pm »
Да, ако единия ембрион е по-слаб може въобще да не се захване, но казват, че подпомага по-силния.Така са ми обяснявали доктори.Не знам колко е вярно.Вие ИКСИ ли ще сте или ин витро?

Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #453 -: Януари 11, 2018, 15:32:49 pm »
Предполагам пак ИКСИ... но мисля този път да оставя решението на ембриолозите как да оплодят яйцеклетката/ите .. първия път ние избрахме да е ИКСИ.... сега нека те си решават...   
И се надявам да са повече от две Я.
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #454 -: Януари 11, 2018, 15:34:46 pm »
Христинчето ще скискаме палци тази ви процедура да е успешна. Аз не съм много наясно, но според мен да се върнат 2 - по голям е шанса... Обсъдете
Желая УСПЕХ!
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #455 -: Януари 11, 2018, 17:36:48 pm »
Момичета и на мен ми дойде преди малко......толкова съм разочарована,чак ми се плаче. Знам че непробваме от кой знае колко време,но винаги съм си мислела че няма да е толкова трудно...просто нз седя и си мисля защо никога не ми се получават нещата както трябва,а все трябва да се тормозя..много ми е гадно в момента...все надежди и накрая нищо
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #456 -: Януари 11, 2018, 17:45:25 pm »
Джулия не се разстройвай,ще стане когато му е времето,ако трябва ще се борите,ако трябва ще се надявате всеки месец,но съм сигурна,че всяко едно нещо се случва в точно определен момент и колкото и да бързаме нищо не зависи от нас.мен тази една година ме научи на търпение,и то много.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #457 -: Януари 11, 2018, 18:02:43 pm »
Джулия, мисля, че всички те разбираме. Съжалявам, че не е станало. Но всеки нов цикъл е нова надежда. Като че ли в началото всички така искаме да стане веднага и като не стане си плачем. Разбирам те напълно. Поплачи си, ако ще ти олекне. Но не забравяй, че след цикъла, следва нов месец с опити. Вдигни глава и обичай човека до себе си. Бебето ще стане, когато му е време. Разгледай из историите на "Статистика на успеха" и децата на Зачатие. Ще видиш.
magi mei, и мен ме научи много на търпение. Исках всичко да става толкова бързо.  И сега искам разбира се, но знам, че не стават нещата тук и сега. Този трънлив път учи на доста неща и много калява.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #458 -: Януари 12, 2018, 07:56:22 am »
Благодаря за разбирането момичета. Все си казвам че няма да се вглабявам толкова,че няма да имам прекалено големи очаквания,за да не се разочаровам,но колкото и да се питвам да се убедя в това таиничко всеки път броя дните и се надявам да стане и когато ми дойде се чувствам просто смазана. Но вие сте прави немога да направя нищо каквото е писано ще стане
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 11
« Отговор #459 -: Януари 12, 2018, 08:22:03 am »
Момичета вчера си правих за овулация нова марка, казва се Мишо. Върви от два дена около мен и все казва, че много хубаво съм миришела. Като куче направо, минава и ме мирише. Зачудих се аз какво му става и вчера следобед той започна да ми се струва мнооооого красив. Усетих се, че нещо става. Пуснах един тест за овулация (късничко като за мен, ама нещо много миришеше работата на секс и се усъмних) и досега толкова наситени черти не съм имала. Какво нещо е природата само :D
Бъди промяната, която искаш да видиш в света