0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #320 -: Септември 30, 2017, 23:23:31 pm »
Памела, а ти всъщност какво очакваш? Ние да ти кажем какво ти е?

Момичетата са ти дали
 съвет, лекарите също са те насочили. Само преглед / изследване и медицинско лице могат реално да ти помогнат. Като не те удовлетворява направеното / констатираното от лекаря, потърси второ мнение, отиди при друг.
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява."

« Отговор #321 -: Септември 30, 2017, 23:56:22 pm »
Благодаря че сте прочели аа и всъщност това исках да кажа че не са ми дали никаква насока не съм казвала че отговорите ви не ме одовлетворяват и в отговор какво очаквах ли очаквах съвет а не да се спами защо пиша  всеки е свободен да пише във форума това очаквах но явно съм объркала сайта
« Последна редакция: Септември 30, 2017, 23:57:54 pm от Памела »
« Отговор #322 -: Октомври 01, 2017, 09:55:47 am »
Памела, аз до колкото видях си получила дори повече от един съвет. Дали ще се вслушаш или не е личен избор. Успех  :)
« Отговор #323 -: Октомври 01, 2017, 17:35:16 pm »
Да приключим тази тема.... Много сте ДРУЖЕЛЮБНИ тук
« Отговор #324 -: Октомври 01, 2017, 17:55:45 pm »
Здравейте момичета, как сте? Аз преди няколко дни се прибрах от България, където докато бяхме на почивка ми беше О и доста се потрудихме (доказана с О тестове) Имам много надежди този месец. Дано, че вече станаха 7-8 месеца опити и нищо... Успях да си пусна изследвания на щитовидната жлеза-всичко е в норма и за рубеола- карала съм я. Искам да ви попитам на някоя случвало ли й се е да има доста силни болки в яйчниците( най - вече в десния при мен) между О и Мц. От О досега 10 дена имам на моменти доста силни болки и направо усещам като изтръпване, което слиза и към десният крак.
Успех на всички :)
« Отговор #325 -: Октомври 02, 2017, 16:58:25 pm »
Даа и аз съм така от вече има няма десетина дни  :(
« Отговор #326 -: Октомври 02, 2017, 17:08:27 pm »
Днес ми е 11 ден от овулацията и имам леко кафяво зацапване... Какво е сега пък това...
« Отговор #327 -: Октомври 02, 2017, 17:19:18 pm »
HELIANTHUS може да ти дойде по-рано заради пътуването и смяната на времето,може да имплантационно зацапване.Еднократно такова не означава нищоКога трябва да ти дойде?След 1-2дни можеш да направиш кръвен тест
« Отговор #328 -: Октомври 02, 2017, 17:56:07 pm »
Трябва да ми дойде на 4-5.10. Даа.. Не отчетох факта с пътуването и времето. Тук е много сложно с кръвните тестове, трябва да ти ги предпише лекар. Ще видим... Ако не се превърне в цикъл до утре ще му мисля. Благодаря за отговора. Това зацапване доста ме приземи... Ама пусти надежди... Остават до последно.
« Последна редакция: Октомври 02, 2017, 18:34:35 pm от HELIANTHUS »
*
« Отговор #329 -: Октомври 02, 2017, 23:08:23 pm »
Може и да не си карала рубеола, а да си ваксинирана. Това е ваксина, слагана на моничетата в училище. Не важи за по-младите. Кой набор си?

« Отговор #330 -: Октомври 03, 2017, 00:57:07 am »
88 набор съм. Не знаех, че са ваксинирали за това. Не знам и дали съм. Бях може би на около 12 когато имах скарлатина или рубеола... Помня, че лекарите не можеха да решат.
« Отговор #331 -: Октомври 03, 2017, 09:33:20 am »
Дойде си ми с пълна сила, край на надеждите и този месец :(
*
« Отговор #332 -: Октомври 03, 2017, 14:31:55 pm »
Привет момичета,
И мен не ме пропусна този месец. Дойде и не се съобрази, че е нежелан  :wink:
Септември месец за първи път измервах БТ. Стойностите бяха толкова ниски, че сама разбрах, че овулация не е имало. Този месец ще действам и с лентички и с термометър. Въпроса е, имала ли съм овулация. Моля ви, хвърлете по едно оче. Мисля, че направих графиката видима за вас.
*
« Отговор #333 -: Октомври 03, 2017, 15:11:52 pm »
За твоя набор не знам. Чувала съм, че спират по някое време да ги правят тези ваксинации. Но аз съм набор 79, т.е. бая по-голяма.

« Отговор #334 -: Октомври 03, 2017, 15:12:08 pm »
Аз не я виждам
*
« Отговор #335 -: Октомври 03, 2017, 18:32:05 pm »
За твоя набор не знам.
Аз като питах в РЗИ-то, ми казаха, че има някаква дупка от 3-4 години по време на 80-те, но кои точно не знаеха. Аз съм 84-та и имам ваксина, слагана в училищна възраст.
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява."

« Отговор #336 -: Октомври 03, 2017, 19:21:05 pm »
Сигурно го има записано в медицинският картон, ще потърся. Нямам спомен от такава ваксина, но кой знае...
*
« Отговор #337 -: Октомври 03, 2017, 19:42:04 pm »
Привет момичета,
И мен не ме пропусна този месец. Дойде и не се съобрази, че е нежелан  :wink:
Септември месец за първи път измервах БТ. Стойностите бяха толкова ниски, че сама разбрах, че овулация не е имало. Този месец ще действам и с лентички и с термометър. Въпроса е, имала ли съм овулация. Моля ви, хвърлете по едно оче. Мисля, че направих графиката видима за вас.
Пробвах с Lady01 и излиза съобщение, че този потребител не споделя графиките си. Това ли е името, с което си регистрирана в овулационния календар?

Ще бъде по-удобно, ако поставиш линк към графиката в подписа си:
От  Овулационен календар -> (оранжевото поле) Лентички -> кликваш върху избрана картинка и копираш линка ->
отиваш във  Форум -> Личен профил -> публична информация -> поставяш копирания адрес в  Подпис -> накрая  Промяна на профила

Но си провери отново настройките:
Овулационен календар -> моят профил ->  слагаш отметка след  Желая графиките ми да бъдат видими от другите потребители -> Запиши промените
« Последна редакция: Октомври 03, 2017, 19:44:09 pm от marsi »

« Отговор #338 -: Октомври 03, 2017, 19:51:36 pm »
Момичета, вчера видях в сайта на ЦАР, че сме одобрени за ин витро, но някой знае ли до колко време би трябвало да ми звъннат, за да си взема заповедта?
« Отговор #339 -: Октомври 03, 2017, 20:39:12 pm »
На мен днес трябваше да ми доиде но все още няма нищо сутринта си направих тест по молба на личния лекар да е днес но уви... Отрицателен е незнам ако не ми доиде и пак съмнения в теста ще почна.. с надеждата че съм бременна :D