0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #980 -: Декември 05, 2017, 12:57:10 pm »
Здравейте момичета, ето ме и мен. Нищо ново не се случва и за това и не пиша. Но чета  :D
Днес е последният ден от цикъла ми и мисля да се обадя на доки, за да задействаме лапарото. Реших, че е време. О няма как да стане без интервенцията. Пих отварата и успях да стопя един възел и една киста в десния яйчник. Е, разбира се продължаваме и ние с опитите. Все пак не знаем от къде ще изкочи заека  :D
Точице, съжалявам за неуспеха ви, но е хубав позитивизма с който си заредена!
Павла, ще се помоля за теб :bighug:
Важно е да не се отчайваме, доста е трудно, но не невъзможно. И съм съгласна с Тери, радвайте се на празниците.
Успех момичета!
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #981 -: Декември 06, 2017, 09:00:51 am »
Добро утро момичета. Да ви пожелая честит празник, ако някой празнува. Хубав ден а на мен так да ми се спи...
Lady явно все пак е имало ефект от отварата. Стискам палци всичко да мине бързо.
Пламена ти къде се загуби. Дойде ти и спря да ни пишеш.
Коя е следващата девойка на която не и чакаме цикъла най-скоро :)
Аз съм малко като пристрастена вече с този форум, но после мисля други работи за вас на коя ще и дойде на коя няма и така ми минава по-бързо времето...
Късмет на всички момичета :*
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #982 -: Декември 06, 2017, 09:04:21 am »
Момичета, добро и хубаво утро!


Пускам ви отново линк на коледната ни инициатива, защото имаме нови клиники с нови дарения и може това да е вашия шанс http://www.zachatie.org/novini/kakvo-pravi-zachatie/1410-koledno-jelanie-2017

Погледнете и ако става за вас кандидатствайте!Аз лично съм печелила 2 пъти сума от 500лв и дойдоха в най-ужасния момент за нас, чисто финансово бяхме унищожени, но това ни помогна да продължим с изследванията и диагностиката!

Прегръдки от мен, отивам да работя и после да готвя шаран.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #983 -: Декември 06, 2017, 10:56:23 am »
Днес стискаме палци на Павла :) Много ще се радвам някое момиче да бъде избрано от томболата на зачатие, въпреки, че май повечето пишещи още не сме направили повечето основни стъпки за изяснение на инфертилитет.
Аз вчера послушах собствения си съвет и отидох на коледно парти на фирмата. Уж отивах  само за 2 часа без особено настроение,  а в края на краищата 5 часа не се махнах от дансинга. Все пак трябваше да защитя титлата си на танцьор номер 1 във фирмата.
И още един силно стиснати палци за Павла!
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #984 -: Декември 06, 2017, 11:03:04 am »
Аууу как можах да я забравя. Днеска и е инсеминацията нали?
Хайде всички задружно да и пожелаем късмет и да и стискаме палци да се получи чудото.
С теб сме Павла  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #985 -: Декември 06, 2017, 11:40:33 am »
Стискаме палци на Павла  :grouphug:

А за инсеминациите не трябват толкова много изследвания, за това и писах да погледнете!

Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #986 -: Декември 06, 2017, 12:13:19 pm »
Успех, Павла! С теб сме! Хубав празник днес на всички!  :eat:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #987 -: Декември 06, 2017, 14:37:20 pm »
Благодаря ви много! Ужасно мило и хубаво ми стана като видях пожеланията ви!
Всичко мина нормално, а резултатът ще е известен след 2 седмици.
Стискам палци на всички и късмет :)
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #988 -: Декември 06, 2017, 14:52:54 pm »
Позволих си да пусна нова тема, защото достигнахме 50те страници.
Нова тема:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=52301.0