0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #320 -: Септември 30, 2017, 23:23:31 pm »
Памела, а ти всъщност какво очакваш? Ние да ти кажем какво ти е?

Момичетата са ти дали
 съвет, лекарите също са те насочили. Само преглед / изследване и медицинско лице могат реално да ти помогнат. Като не те удовлетворява направеното / констатираното от лекаря, потърси второ мнение, отиди при друг.
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #321 -: Септември 30, 2017, 23:56:22 pm »
Благодаря че сте прочели аа и всъщност това исках да кажа че не са ми дали никаква насока не съм казвала че отговорите ви не ме одовлетворяват и в отговор какво очаквах ли очаквах съвет а не да се спами защо пиша  всеки е свободен да пише във форума това очаквах но явно съм объркала сайта
« Последна редакция: Септември 30, 2017, 23:57:54 pm от Памела »
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #322 -: Октомври 01, 2017, 09:55:47 am »
Памела, аз до колкото видях си получила дори повече от един съвет. Дали ще се вслушаш или не е личен избор. Успех  :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #323 -: Октомври 01, 2017, 17:35:16 pm »
Да приключим тази тема.... Много сте ДРУЖЕЛЮБНИ тук
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #324 -: Октомври 01, 2017, 17:55:45 pm »
Здравейте момичета, как сте? Аз преди няколко дни се прибрах от България, където докато бяхме на почивка ми беше О и доста се потрудихме (доказана с О тестове) Имам много надежди този месец. Дано, че вече станаха 7-8 месеца опити и нищо... Успях да си пусна изследвания на щитовидната жлеза-всичко е в норма и за рубеола- карала съм я. Искам да ви попитам на някоя случвало ли й се е да има доста силни болки в яйчниците( най - вече в десния при мен) между О и Мц. От О досега 10 дена имам на моменти доста силни болки и направо усещам като изтръпване, което слиза и към десният крак.
Успех на всички :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #325 -: Октомври 02, 2017, 16:58:25 pm »
Даа и аз съм така от вече има няма десетина дни  :(
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #326 -: Октомври 02, 2017, 17:08:27 pm »
Днес ми е 11 ден от овулацията и имам леко кафяво зацапване... Какво е сега пък това...
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #327 -: Октомври 02, 2017, 17:19:18 pm »
HELIANTHUS може да ти дойде по-рано заради пътуването и смяната на времето,може да имплантационно зацапване.Еднократно такова не означава нищоКога трябва да ти дойде?След 1-2дни можеш да направиш кръвен тест
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #328 -: Октомври 02, 2017, 17:56:07 pm »
Трябва да ми дойде на 4-5.10. Даа.. Не отчетох факта с пътуването и времето. Тук е много сложно с кръвните тестове, трябва да ти ги предпише лекар. Ще видим... Ако не се превърне в цикъл до утре ще му мисля. Благодаря за отговора. Това зацапване доста ме приземи... Ама пусти надежди... Остават до последно.
« Последна редакция: Октомври 02, 2017, 18:34:35 pm от HELIANTHUS »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #329 -: Октомври 02, 2017, 23:08:23 pm »
Може и да не си карала рубеола, а да си ваксинирана. Това е ваксина, слагана на моничетата в училище. Не важи за по-младите. Кой набор си?

Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #330 -: Октомври 03, 2017, 00:57:07 am »
88 набор съм. Не знаех, че са ваксинирали за това. Не знам и дали съм. Бях може би на около 12 когато имах скарлатина или рубеола... Помня, че лекарите не можеха да решат.
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #331 -: Октомври 03, 2017, 09:33:20 am »
Дойде си ми с пълна сила, край на надеждите и този месец :(
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #332 -: Октомври 03, 2017, 14:31:55 pm »
Привет момичета,
И мен не ме пропусна този месец. Дойде и не се съобрази, че е нежелан  :wink:
Септември месец за първи път измервах БТ. Стойностите бяха толкова ниски, че сама разбрах, че овулация не е имало. Този месец ще действам и с лентички и с термометър. Въпроса е, имала ли съм овулация. Моля ви, хвърлете по едно оче. Мисля, че направих графиката видима за вас.
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #333 -: Октомври 03, 2017, 15:11:52 pm »
За твоя набор не знам. Чувала съм, че спират по някое време да ги правят тези ваксинации. Но аз съм набор 79, т.е. бая по-голяма.

Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #334 -: Октомври 03, 2017, 15:12:08 pm »
Аз не я виждам
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #335 -: Октомври 03, 2017, 18:32:05 pm »
За твоя набор не знам.
Аз като питах в РЗИ-то, ми казаха, че има някаква дупка от 3-4 години по време на 80-те, но кои точно не знаеха. Аз съм 84-та и имам ваксина, слагана в училищна възраст.
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #336 -: Октомври 03, 2017, 19:21:05 pm »
Сигурно го има записано в медицинският картон, ще потърся. Нямам спомен от такава ваксина, но кой знае...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #337 -: Октомври 03, 2017, 19:42:04 pm »
Привет момичета,
И мен не ме пропусна този месец. Дойде и не се съобрази, че е нежелан  :wink:
Септември месец за първи път измервах БТ. Стойностите бяха толкова ниски, че сама разбрах, че овулация не е имало. Този месец ще действам и с лентички и с термометър. Въпроса е, имала ли съм овулация. Моля ви, хвърлете по едно оче. Мисля, че направих графиката видима за вас.
Пробвах с Lady01 и излиза съобщение, че този потребител не споделя графиките си. Това ли е името, с което си регистрирана в овулационния календар?

Ще бъде по-удобно, ако поставиш линк към графиката в подписа си:
От  Овулационен календар -> (оранжевото поле) Лентички -> кликваш върху избрана картинка и копираш линка ->
отиваш във  Форум -> Личен профил -> публична информация -> поставяш копирания адрес в  Подпис -> накрая  Промяна на профила

Но си провери отново настройките:
Овулационен календар -> моят профил ->  слагаш отметка след  Желая графиките ми да бъдат видими от другите потребители -> Запиши промените
« Последна редакция: Октомври 03, 2017, 19:44:09 pm от marsi »

Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #338 -: Октомври 03, 2017, 19:51:36 pm »
Момичета, вчера видях в сайта на ЦАР, че сме одобрени за ин витро, но някой знае ли до колко време би трябвало да ми звъннат, за да си взема заповедта?
Re: Правим опити за бебе - Тема 10
« Отговор #339 -: Октомври 03, 2017, 20:39:12 pm »
На мен днес трябваше да ми доиде но все още няма нищо сутринта си направих тест по молба на личния лекар да е днес но уви... Отрицателен е незнам ако не ми доиде и пак съмнения в теста ще почна.. с надеждата че съм бременна :D