0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #800 -: Юли 18, 2019, 12:33:38 pm »
Поддържам мнението че един специалист трябва да те следи. Този Марков много го хвалят. Преди 8г. Не е имало такива екстри. Сега мисля да се възползвам
:) . Маги, Токуда Е близко до работата. Аз вече проучвам къде какво и тн. Павла- ако не е тайна какво му е на крачето? Да нямаш оперирани вени? Майка е така и носи тея гадни чорапи- мъка е голяма.

За бременните симптоми, когато беше аборта беше някакъв ад. Ей нямаше такова повръщане- и от вода! Сега попремина гаденето. Който няма симптом да се радва ;) нали не ви идва :р  С Лори, когато бях бременна, само от банан ми ставаше лошо и имах огромен апетит. Сега попремина гаденето, апетита е нормален. Всеки път е различно.
*
Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #801 -: Юли 18, 2019, 12:42:35 pm »
На чие краче?
Заради повишения риск от тромбози трябва бременните с разни рискови фактори да носим такива чорапи.
Лятото и при по-дълго заседявани, дълъг път с кола, със самолет е задължително, както и при по напреднала бременност.

Маги, Мише, при вас започва и механично да се притиска дебелото черво. Дарк, при теб също.
Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #802 -: Юли 18, 2019, 12:58:12 pm »
Лина аз ходих на ФМ при проф. Марков и останах много доволна
Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #803 -: Юли 18, 2019, 13:35:21 pm »
И аз се надявах да съм от тези с почти никаквите неразположение,но уви. Това гадене ме съсипва. Хубавото поне е че неповръщам,но заради самото гадене съм като парцал и общо взето съм затворник вкъщи,немога да мръднал никъде,защото става по-зле. И като се сетя,че другата седмица съм на работа...пия Деган,но общо взето не ми помага с гадненето. Относно ФМ трябва да се разровя и аз,едва е 7 г.д съм,но да съм подготвена по-отрано. На 18.08 отиваме на Обзор и се моля до тогава гадненето да е отшумява,тогава ще съм 11 г.с и няколко дни. Писах и в др тема,но да се отчета и тук. Днес бях на преглед,бебчо е 12,7 мм отговаря си на седмицата и засега всичко е наред
Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #804 -: Юли 18, 2019, 14:28:47 pm »
Браво и на теб и твоя бебчо Джули и стискам палци скоро да преминат неразположенията.
*
Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #805 -: Юли 18, 2019, 14:39:16 pm »
Джули, записвай си час за ФМ. Не е рано. 11-13 седмица се прави. За мен 13гс е много късно, а 11гс е много рано. Около 20ти август трябва да си запишеш. Сега е и отпускарски сезон, по- добре се застраховай от рано.
Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #806 -: Юли 18, 2019, 15:17:44 pm »
Джули браво за бебчо, радвам се че всичко се разви добре и успя да изтърпиш това време между прегледите.
Мише ти в нашата клиника си ходи на ФМ? При кой се записа? (Преди мен си и ще те тормозя с въпроси за което се извинявам и благодаря  :bighug: )
Аз вече взех да се замислям дали да не се обадя по телефона да запиша час или по другата седмица като ида на преглед тогава?!
Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #807 -: Юли 18, 2019, 15:32:59 pm »
Слънце, няма никакъв проблем 😘Там си ходих, исках при Чавеева, но за нея дори месец по - рано няма часове, за това записах за Калев, той работи с нея. Бях много доволна и сега за втората пак си записах при него.
Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #808 -: Юли 18, 2019, 16:46:34 pm »
И аз само хубави работи чета за Чавеева и ми се искаше и на мен да съм при нея, ама сигурно няма да има свободни часове.
*
Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #809 -: Юли 18, 2019, 18:25:41 pm »
Слънцемое, според мен не чакай а звъннкай. В този отпускарски сезон е тегаво. Аз звъннях за Марков за 23 Авг, тогава съм в 12та и два дни, и ми казаха утре пак да звънна. Аз яко дълбая за хирург че с това платно не знам кой ще свърши добра работа. (Нали съм с Операция от херния)
*
Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #810 -: Юли 18, 2019, 18:44:06 pm »
Раждай нормално. Какъв е проблемът?
*
Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #811 -: Юли 18, 2019, 19:02:08 pm »
И аз това се чудя. Искам да се видя с няколко лекаря и да видя кое е по-добре. Не съм лекар и не знам, ще питам кое е по-добрия вариант.
*
Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #812 -: Юли 18, 2019, 19:09:22 pm »
Много години са минали от секциото ти, ако нямаш някои от другите показатели, които са малко няма причина да е секцио.
*
Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #813 -: Юли 18, 2019, 22:13:03 pm »
Предпочитам да не ми разместват/режат коремните мускули отново. Току що осъзнах, че ме е страх. Ха, ново 20 :) и от двата варианта!
*
Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #814 -: Юли 19, 2019, 13:33:21 pm »
Как сте момичета днес?
*
Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #815 -: Юли 19, 2019, 15:28:48 pm »
Спи ми се!Иначе стерилната урина е чиста!Едно по-малко!В понеделник съм на преглед тук при лекарката от ЖК, дано видим какви са човечетата.

Изморявам се много бързо, спя много, започнаха да ме болят костите на таза, въобще тази бременност съм мрън тотален!

Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #816 -: Юли 19, 2019, 16:15:00 pm »
И аз нещо съм мрън тези дни. Постоянно ми се спи, все съм изморена, леко изнервена на моменти, гладна постоянно и така. Все неща за които съм мечтала ;)
Да ви се оплача с това нощно пикане. Снощи си легнах към 22:45 (минах за зъби и тоалетна). Към 23:00 най-късно да съм заспала и  като станах да пикам гледам часовника 23:34 направо лошо ми стана хаха ама си пишкам не е като да е малко. После в 2 и нещо, 4 и нещо и сутринта в 6:30 пишках все едно съм се стискала цяла нощ. Пък ме пия толкова много вода от къде такова пишкаме нз хахахах
*
Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #817 -: Юли 19, 2019, 16:24:56 pm »
Така ще е. Притискат те сега и по-често ще ходиш до тоалетна. Чакай да почне да ритат. Тогава след ритник може като тапа да изхвърлиш към тоалетната.
Спи, сега от хормоните ти се спи. После пак от тях може да те хване безсъние.

Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #818 -: Юли 19, 2019, 16:39:38 pm »
Слънце и аз съм си така още от началото, ако съм пила повечко вода ставам на всеки час, ако не на два часа, но после лесно си заспивам пак. Аз отлалто разбрах не съм имала и за секунда кофти настроение, раздразнителност или изобщо каквато и да е промяна на 24 каратовата ми усмивка 😄 Е, само дето много се притеснявам, но това не го броя.
Re: Тема на бременните номер 100
« Отговор #819 -: Юли 19, 2019, 16:43:12 pm »
Е така ще е няма начин. :) опитвам се да спя ама не винаги имам вариянт.
Видях , че урината ти е стерилна. Това е добре :)
Мише и аз съм много щастлива, но явно не го показвам толкова. По скоро изморения ми вид говори много, защото всеки втори ме пита какво ти е? Всичко наред ли е? Много изморена изглеждаш. Пък аз като съм изморена и не раздавам усмивки, пестя думи и т.н. и им е странно на хората какво става с мен
 Пък аз вътрешно съм много усмихната :)