0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #120 -: Декември 19, 2016, 15:26:06 pm »
Привет и от мен.
Хубаво е, че има още едно място, където да си споделяме и да се подкрепяме.
Аз съм ЗЕТ с два бластоциста, замразени на 5ти ден. Първи опит ми е. Ноември ми беше стимулацията, но пропуснахме трансфера, заради съмнения за изместен имплантационен прозорец.
Сега чакам да минат 7-те дни от трансфера и да си пусна кръвен тест. Знам, че 7 дни е нищо, но пак ми се струва мъчително чакането. Не бих казала, че имам някакви симптоми. Гърдите не ме болят изобщо. Единствено боцкания и лек дискомфорт в областта на матката и ми се струва, че имам леко повишена температура. Няма зацапвания или каквито и да е други признаци.
Цял ден се чудя как да се удържа да не пусна още утре един кръвен тест.
Стискам палци на всички, които са в очакване!
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #121 -: Април 30, 2017, 12:13:02 pm »
Има ли някоя сладурка, която е след ЗЕТ и чака. Аз съм на 5ти ден от трансфера на 1 замразен снежко. Надявам се този път да е моя път. Ако има и други, които чакат, пишете да чакаме заедно! :)
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #122 -: Май 01, 2017, 19:15:04 pm »
Момичета 5ти ден от ЗЕТ ми е . Взех 1 парацетамол заради главоболие, според вас сгреших ли?
*
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #123 -: Май 01, 2017, 19:18:19 pm »
Не си сгрешила.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #124 -: Юни 15, 2017, 21:46:45 pm »
Здравейте, на мен ми предстои ЗЕТ в момента слагам глобули , вече ми е 19 ден от МЦ и още никой не ми се е обадил за трансфер, аз съм с блокаж имах само 1 преглед на 11 ден с лигавица 7,5 мм , сигурно чакат да расте, притеснявам се няма ли да стане късно.