0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #60 -: Ноември 10, 2015, 23:24:13 pm »
Здравейте и аз се включвам, днес съм 7ми ден след трансфер на замразен ембрион. Оцеля само един и чакането е толкова тежко  :( . При миналия неуспешен опит със свежи ембриони 2 на брой не се получи нищо...! Сега физически се чувствам различно..имам болки от около 5ти ден и ми се спи постоянно.Имате ли някакви симптоми различни от предишни опити? Едвам се сдържам да купя тест.., но знам, че няма да покаже нощо на 7-8 ден.  :? Желая успех на всички снежковци
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #61 -: Ноември 13, 2015, 12:50:12 pm »
Aga7, усещам че си пропуснала да се похвалиш  :)
*
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #62 -: Ноември 13, 2015, 13:43:20 pm »
.........
Едвам се сдържам да купя тест.., но знам, че няма да покаже нощо на 7-8 ден.  :? Желая успех на всички снежковци
Aga7, кръвният би трябвало да покаже, с уговорката, че ако е много ниска стойността (или отрицателен, което изобщо няма да го мислим сега :)), не се спират лекарствата, изчакват се два дни и отново тест. Стискам палци и ще чакаме да се похвалиш  :)

*
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #63 -: Ноември 13, 2015, 21:04:22 pm »
Bambi ..вярно не съм се похвалила, бях доста обезверена след негативния резултат миналия месец, и веднага започнах с медикаментите за замразения трансфер на 4ти ден от цикъла. Трансфера беше на 03.11 един ембрион на 3 дена.
Marsi, сег тръпна в очакване и както писах едвам се сдържам да не купя тест от аптеката, но знам че е рано днес 10ти ден. Засега успявам да се въздържа и чакам кръвния на 17ти.  8O. А за лекарствата знам няма да ги спирам до кръвния...освен всичко днес пропуснах едно хапче естрадиол на обяд  :wink: и се шашанах..сега мисля да взема вечерното по рано и утрешното също за да доближа максимално часовете.
*
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #64 -: Ноември 17, 2015, 18:52:34 pm »
Днес 14 ден след ЗЕТ бета отрицателна.  :( очаквах го но все пак съм смазана.  Според доко всичко е било ок и няма прочина за неуспехите...но все пак тук никой не обръща внимание на тироидни проблеми защото имам Хашимото и много вискои антитела тат и мат. Четох, че в БГ се назначават вливания за подтискане на имунната система..тук никой не обръща внимание на това. Само ми казаха, че при  положителен тест трябва да увелича еутирокса. Незнам накъде сега!
Колко време се почива между опитите? Тук веднага след негативния тест от икси започнаха със подготовката за зет.
*
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #65 -: Ноември 17, 2015, 20:07:13 pm »
Моя трансфер(13.10) беше неуспешен и с док коментирахме ,по скоро той предложи да е януари месец .Събират се 2месеца.
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #66 -: Февруари 12, 2016, 16:50:14 pm »
Момичетаааааааааааа, няма ли някоя този месец за ЗЕТ?  :)
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #67 -: Февруари 12, 2016, 21:51:30 pm »
Здравей Иванела аз съм със ЗЕТ май сме си само двечките  :balk_48:
*
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #68 -: Февруари 15, 2016, 16:06:09 pm »
Здравейте,
Аз чакам цикъл за да стартирам ЗЕТ. Докторът ме вика на 2-ри, 3-ти ден, което доколкото се ориентирам означава, че ще бъде с подтисната овулация, но ще видим какво ще каже на прегледа. Цикъла го чакам около 19-ти, 20-ти февруари. Имаме само две ембриончета и сме решили да ги връщаме и двете. Дано Бог ни благослови с още едно детенце - е ако са две няма да ги върнем разбира се. :)
Успех на всички!  :D
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #69 -: Февруари 15, 2016, 19:20:13 pm »
Здравей Miriam успешен ЗЕТ
И аз днес бях на видеозон имам си фоликул 20 мм лигавица 11 мм и пол. тест за овулация вероятен трансфер  следващия понеделник
Моя  ЗЕТ е на естествен цикъл без никакви лекарства за подтискане на овулацията чакаме фоликула да узрее сам даже и прегнил нямам и на 5 ти ден трансфер
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #70 -: Февруари 16, 2016, 08:06:09 am »
понеже не съм много наясно със ЗЕТ, северно сияни, ти сега си без никакви лекарства , така ли? А този фоликул, който го имаш , няма ли да вземате от него Я? Или ще го чакате  просто да се пукне и да имплантирате замразени?
Успех на всички, момичета  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
<br />
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #71 -: Февруари 16, 2016, 08:43:04 am »
Не няма да имам пункция фоликула го следим докато узрее, деня на овулацията е нулев от следващия ден броим 5 дни и после трансфер.Този ЗЕТ така го реши доктора а иначе имам и други ЗЕТ със естрофем от първия ден на цикъла 3х1за 3дни, 3х2 за3 дни,и3х3 до теста ,има различни варианти на ЗЕТ доктора ги определя



 
*
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #72 -: Февруари 16, 2016, 09:54:27 am »
Северно сияние,
Аз ти следя редовно дневника и ти се възхищавам на упоритостта за сбъдване на мечтата. Пожелавам ти успех от цялото си сърце!  :D
Аз честно казано тайно се надявах и за мен докторът да избере варианта без подтискане на овулацията, че от предния стимулиран опит имам неприятен спомен от Естрофема - хич не ми понасяше. Ще го вметна това на прегледа, но каквото каже докторът - това ще е.  :D
Успех момичета - по едно (или повече) пролетно заченати бебчета на всички желая!  :D
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #73 -: Февруари 16, 2016, 13:28:10 pm »
Miram много ти благодаря и аз ти пожелавам успех можеш да го обсъдиш доктора и да попиташ дали може и този вариант на мен доктора ми обясни вариантите и плюсовете и минусите и ме пита дали искам с лекарства или без  така че пробвай да го обсъдиш с доктора
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #74 -: Февруари 16, 2016, 16:29:44 pm »
Северно сияние,

Успех с трансфера! Силно ти стискаме палци!
*
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #75 -: Февруари 17, 2016, 09:43:53 am »
Miram много ти благодаря и аз ти пожелавам успех можеш да го обсъдиш доктора и да попиташ дали може и този вариант на мен доктора ми обясни вариантите и плюсовете и минусите и ме пита дали искам с лекарства или без  така че пробвай да го обсъдиш с доктора

Благодаря ти!
Да, със сигурност ще се поинтересувам какви са възможностите.
Чакаме хубави новини от теб!  :D
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #76 -: Февруари 17, 2016, 17:29:05 pm »
Здравейте момичета! Вчера беше моят ЕТ на две снежинки!Пожелавам успех на всички!
Детето е родено за прегръдки.
То идва само с вяра и живот.
И с този дар в ръцете ти разцъфва
една вселена – цяла от любов...
До крайните предели на душата ти,
до сетните надежди на сърцето,
ти вече ще съзираш небесата
единствено в очите на детето...
С целувки ще възпираш дъждовете,
и всяка болка ще лекуваш с ласка,
от вятър ще го пазиш, като цвете,
което се полива само с щастие,
и то ще бъде твоят сбъднат зов,
животът продължил във твоите стъпки.
Вълшебство се отглежда със любов.
Защото е родено за прегръдки.

Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #77 -: Февруари 17, 2016, 19:56:23 pm »
Успех на всички ни. Утре съм на преглед - 10ти ден от прием на естрофем и няколко дни след това ако всичко е наред сиг ще е трансфера, ама да ви питам аз от 2 седмици кашлям - суха и много упорита кашлица, ходих на снимки, на пулмолог и къде ли не уж нищо ми няма друго, но не спирам, вече пия 3ти вид лекарста и какви ли не бабини рецепти съм ползвала, но имам чувството даже , че се усилва, не знам в такъв случай дали е умесно да продължим утре ще видим и д-ра какво ще каже, но много ме е страх. Ясно е че кашлицата няма да мине лесно, но вие какво ще ме посъветвате?  :)
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #78 -: Февруари 17, 2016, 21:56:40 pm »
Момичета успех и от мен .Аз днес бях на преглед моето фоликулче го няма днес се смята деня на овулацията и в понеделник съм на трансфер
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #79 -: Февруари 17, 2016, 23:31:31 pm »
Desism,стискам палци за поне една девойка,а защо не и две за радост на баткото  :lol:
Успех и стискам палци и на всички останали момичета,това е най-леката и успешна процедура такива "бандити" се раждат после :lol: