0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #20 -: Юли 31, 2015, 09:38:05 am »
Nina, съжалявам много  :(
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #21 -: Юли 31, 2015, 19:38:29 pm »
Nina,  съжалявам ...

Кога планираш следващ опит? Имаш ли замразени?
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #22 -: Юли 31, 2015, 20:22:11 pm »
Момичета благодаря че ме разбирате  :bighug:
ана мария нямам замразени а доктора излиза в отпуска  ще обсъждаме септрмври как ще продължим няма да се отказвам от борбата просто ми трябва малко време да се съвзема защото имах голяма надежда за този опит но за съжаление не се получи
ана мария пожелавам ти успешна бременност
loriane ще правиш ли друг опит?
« Последна редакция: Юли 31, 2015, 20:25:01 pm от ninajivkova »
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #23 -: Август 01, 2015, 21:30:26 pm »
Нина, много тъжно наистина...още повече, че нямаш замразени, а всичко трябва от начало за започнеш...надявам се бързо да направите следващия опит, виждам, че не се отказваш и така трябва! Аз също се надявам да направим опит септември, но още не съм обсъдила с доктора какви изследвания ще трябват и какъв протокол ще ми назначи.
Прегръщам те и сега си почини и събери сили за септември!
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #24 -: Септември 07, 2015, 15:50:03 pm »
Здравейте смели момичета  :)
Никакво предаване, нали :) И аз миналата седмица бях малко тъжна, като преди цикъл, но сега съм отново позитивно настроена и почвам да мисля за ЗЕТ-а. Надявам се следващия цикъл - октомври някъде.
Тук не съм писала за резултата ми от ERA теста - рецептивна МЛ, макар и с тази изненадваща за мен малка дебелина  8)
Споделете, ако някой е в процедура или му предстои такава :)
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #25 -: Септември 07, 2015, 21:39:46 pm »
Brumbi, скоро ще е значи твоят ЗЕТ! Няма за какво да си тъжна! Бъди уверена и вярвай, че ще стане!

Аз надниквам в тази тема, въпреки, че не съм вече за нея. След около седмица ще правя биопсия, от която резултатите ще излязат чак ноември...после живот и здраве нов опит!
*
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #26 -: Септември 10, 2015, 13:12:47 pm »
Здравейте, момичета!
Присъединявам се към Вашата компания. На 02.09 беше моят трансфер на едно петдневно ембрионче /бластоцист/. Смятам да направя тест на 12-ти ден /14.09/, но вече започнах да се притеснявам. От вчера имам много силни болки в кръста, направо не мога да си намеря място, а и усещах болки и леко изтръпване в яйчниците. Гърдите ми почнаха да спихват. Най-странното е, че след датата на трансфера апетита ми рязко спадна, едвам хапвам нещо колкото да си пия лекарствата и предпочитам течни /сочни/ храни. За сметка на това пия промишлени количества вода и липов чай. Имам няколко неуспешни трансфера, но не съм се чувствала така. Бихте ли посочили някакви симптоми, насочващи към успешен опит.
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #27 -: Септември 10, 2015, 15:29:25 pm »
Благодаря за окуражителните думи, loriane :)
Успех на биопсията!
Добре дошла и на disi22.
Бих те посъветвала да не търсиш симптоми, въпреки че знам колко е трудно да не се вглеждаш постоянно в себе си.
Аз имам един траснфер досега - бяха бластоцисти и тестът ми беше след 7 дена, така че според мен по-добре пусни един кръвен вместо да се измъчваш  8)
Желая успех и чакам хубави новини :)
*
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #28 -: Септември 10, 2015, 20:05:19 pm »
Благодаря,brumbi, но се страхувам от подвеждащ резултат.
Решила съм да си изчакам до понеделник, въпреки, че тази вечер болките ниско долу се засилиха осезаемо.
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #29 -: Септември 14, 2015, 17:25:02 pm »
Благодаря,brumbi, но се страхувам от подвеждащ резултат.
Решила съм да си изчакам до понеделник, въпреки, че тази вечер болките ниско долу се засилиха осезаемо.

disi22, имаш ли резултат?
Надявам се да ни зарадваш :)
*
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #30 -: Септември 18, 2015, 13:30:57 pm »
Момичетаа, ще се запиша в тази темичка, че чакам трансфер следващата седмица и ще имам нужда от вашата подкрепа :)
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #31 -: Септември 20, 2015, 18:31:16 pm »
Момичета,
минавам ,за да ви вдъхна кураж и да поръся много снежен прашец.Историята накратко е,че след 2 неуспешни стимулирани опита ,забременях за първи път в живота си при първия ЗЕТ.Трансфер на 2 5-дневни ембриончета,които в момента спят в люлките.Винаги съм вярвала ,че замразените трансфери са мнооооого успешни,заради ненатоварените ни организми и при мен именно такъв се оказа успешен.Стискам палци на всички за положителни резултати и успешни бременности!
 :babydust: :babydust: :babydust: :babydust:
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #32 -: Септември 21, 2015, 22:15:04 pm »
ВиЛиЛи радвам че си успяла :bighug:
Аз сега съм стимулация ако ми останат ембриони мисля да ги замразя. :00001754:
Животът е това, което ни се случва, докато си правим други планове.
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #33 -: Октомври 05, 2015, 12:32:08 pm »
Vilia, мина ли трансферът? Как си?
Аз чакам цикъл и ако доки даде зелена светлина, почвам подготовка за ЗЕТ  8)
*
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #34 -: Октомври 10, 2015, 23:38:19 pm »
Здравейте, след почти година ходене по мъките и 2 операции за премахване на тръбите и на миома най посше стигнах до Икси. Неуспешна....Вчера правих Бета и резултата е отрицтелен! Бях толкова разстроена когато ми се обади доктора да ми съобщи, че почти не чувах какво ми говори само, че ако искам можем да опитаме със 2та замразени ембриона които ми останаха след стимулацията. Каза да спра прогестерона и след няколко дни като ми дойде цикъла да му се обадя. Спрях прогестерона още вчера на обяд и след няколко часа ми дойде МЦ и в Петък вечер нито до Понеделник мога да се свържа с доктора. Надявам се да не е късно защото Понеделник ще е 3-4 ден от цикъла. Моля ако някой има опит да сподели дали има прием на някакави лекарства и дали е фатално, че не  мога да се свържа на деня с лекаря? Също така ще се радвам ако има някой с успех след връщане на замразени ембриони от 3 ден да сподели опита си.
Благодаря
 Активен
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #35 -: Октомври 11, 2015, 09:08:11 am »
Мисля, че понеделник ще е точно навреме. Съжалявам, че първия път не си успяла. Хубавото е  , че имаш шанс скоро пак да опиташ  и тогава дано да се похвалиш  :bighug:
Все пак продължавай да звъниш на доктора. Не си вдига тел. ли? Пробвай с друг номер ако имаш на някой от клиниката. Аз на моя лекар му имам личния тел. и мога да му звъня по всяко време. Ако е в операция или е зает нещо го оставя на акушерките или на съпругата си и те после му предават.
<br />
*
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #36 -: Октомври 11, 2015, 22:51:47 pm »
Здравей Irenaa,
Благодаря ти за отговора! Нямам шамс да се свържа с доктора преди Помеделник. Живея в чужбина и тук лекарите не са на разположение както в БГ. За съжаление, освен това тук утре е национален празник и незнам дали ще мога да се свържа  :(. Надявам се да няма лекарства, които да е трябвало да вземам първите дни, защото най-вероятно до Вторник няма да се свържа с него, това е едно от нещата, които ми липсват най-много и не мога да разбера тук..че не са на разположение и няма дежурни телефони  8O.
Благодаря ти !
*
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #37 -: Октомври 11, 2015, 23:13:23 pm »
Aga7, на твое място бих изчакала хормоните да се успокоят и чак тогава бих правила замразен трансфер. На мен ми отне три месеца да ми се възстанови нормалният цикъл. Правих ЗЕТ 7 месеца след стимулацията и това беше първият ми успешен опит.

*
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #38 -: Октомври 12, 2015, 00:19:54 am »
Aga7 , правилно ти е казала блу скай , изчакай няколко цикъла . Успех !
*
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #39 -: Октомври 12, 2015, 12:14:35 pm »
Blue sky какво имаш в предвид, извинявай не разбирам за нормалния цикъл? Аз винаги и преди стимулацията съм имала цикъл на 29-30 дена и сега след неуспешният опит ми дойде точно на датата както преди, незнам дали това значи,че всичко е нормално. Много ти благодаря за съвета...има логика защото отганизма е страсиран от стимулациите. Това, което не разбирам е защо доктора ми каза, че е добре да се прави сега ЗЕТ  8O. Ще го коментирам утре щом се свържа с него.