0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #40 -: Октомври 14, 2015, 13:15:42 pm »
Здравейте, момичета :)
1ви ден от МЦ и утре съм на преглед. Надявам се всичко да е ОК и да започнем подготовка за ЗЕТ!
Aga7, аз също съм чела/чувала, че е най-добре да се изчакат 2-3 цикъла след стимулацията преди да се пристъпи към ЗЕТ. Разбира се, най-точна и коректна спрямо твоя случай информация може да даде твоят лекар. Успя ли да се свържеш с него?
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #41 -: Октомври 21, 2015, 11:12:51 am »
Здравейте, момичета предстои ми ЗЕТ и искам да попитам има ли забременели след размразен трансфер и колко е успеваемостта, предполагам не толкова, колкото при пресни ембриони?
*
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #42 -: Октомври 21, 2015, 12:26:50 pm »
Ivanela Ivanova, аз съм бременна от 1и път след ЗЕТ , в момента съм в 6 месец. Наложи се да изчакаме 2 месеца с трансфера, защото бях направила хиперстимулация и лигавицата на матката ми, както и целият организъм, имаше нужда от възстановяване. Това бе възможно най-доброто решение :-) Късмет и успех!
И щедър е, и пълен е светът с невероятни вероятности.
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #43 -: Октомври 21, 2015, 16:41:36 pm »
Моят хубостник е от 1-ви ЗЕТ най-леката процедура,късмет ти желая от сърце
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #44 -: Октомври 21, 2015, 16:47:01 pm »
Много се радвам за вас момичета, благодаря ви! :) :) :)
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #45 -: Октомври 22, 2015, 19:57:42 pm »
Имам четири трансфера на пресни ембриона.Първи трансфер-биохамачна бреминност.Втора-мисед аборт  в 9г.с.Трети-отрицателян тест и замразени 5 ембриона.Чятвърти пресен трансфер отново отрицателен.Първи трансфер на 3 от замразените и резултат дъщеричка на 2г. и 7м.Втори трансфер на другите два ембриона и рязултат още една дъщеричка на 4месеца.Желая ви късмет.
*
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #46 -: Октомври 22, 2015, 22:03:44 pm »
Има, има, много сме. Аз имам един успешен замразен и един пресен трансфер. Никой не можа да каже защо първият ми трансфер на хубави ембриони и никакви проблеми при мен беше неуспешен.
« Последна редакция: Октомври 22, 2015, 22:08:57 pm от blue_sky »

*
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #47 -: Октомври 22, 2015, 23:05:52 pm »
Здравейте, момичета :)
1ви ден от МЦ и утре съм на преглед. Надявам се всичко да е ОК и да започнем подготовка за ЗЕТ!
Aga7, аз също съм чела/чувала, че е най-добре да се изчакат 2-3 цикъла след стимулацията преди да се пристъпи към ЗЕТ. Разбира се, най-точна и коректна спрямо твоя случай информация може да даде твоят лекар. Успя ли да се свържеш с него?

Brumbi , отидох веднага в Понеделник и за мое учудване ми каза, че препоръчва веднага да започнем подготовка за ЗЕТ.  Каза, че не съм имала хиперстимулация нито проблеми по време на стимулацията и, че цикълът ми е бил точно на датата и според него няма причина да чакаме. Аз исках да попитам за ЗЕТ на натурален цикъл, но ми препоръча подготовка с естрогенов препарат, който приемам на хапчета по схема за да направи лигавицата по възприемчива..!
Честно казано съм много обезверена дори губя доверие в уменията на доктора / който тук е светило в асистираната репродукция\. 
Струва ми се, че не ми обръща сериозно внимание...всеки път ми казва спокойно ти си млада /34/ тука идват жени на 45 там е за притеснение...
Решила съм след ЗЕТа ако е неуспешно да потърся друга клиника.
Успех със ЗЕТ и дано се похвалиш скоро!!!
*
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #48 -: Октомври 22, 2015, 23:10:34 pm »
На моя цикъл му отне 2-3 месеца, за да се нормализира. И аз не бях имала хиперстимулация, не помня дали ми дойде на датата, но не е закъснявал особено.

Желая ти все пак успешен трансфер и положителен тест!

Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #49 -: Октомври 23, 2015, 09:46:25 am »
Здравейте, момичета :)
1ви ден от МЦ и утре съм на преглед. Надявам се всичко да е ОК и да започнем подготовка за ЗЕТ!
Aga7, аз също съм чела/чувала, че е най-добре да се изчакат 2-3 цикъла след стимулацията преди да се пристъпи към ЗЕТ. Разбира се, най-точна и коректна спрямо твоя случай информация може да даде твоят лекар. Успя ли да се свържеш с него?

Brumbi , отидох веднага в Понеделник и за мое учудване ми каза, че препоръчва веднага да започнем подготовка за ЗЕТ.  Каза, че не съм имала хиперстимулация нито проблеми по време на стимулацията и, че цикълът ми е бил точно на датата и според него няма причина да чакаме. Аз исках да попитам за ЗЕТ на натурален цикъл, но ми препоръча подготовка с естрогенов препарат, който приемам на хапчета по схема за да направи лигавицата по възприемчива..!
Честно казано съм много обезверена дори губя доверие в уменията на доктора / който тук е светило в асистираната репродукция\. 
Струва ми се, че не ми обръща сериозно внимание...всеки път ми казва спокойно ти си млада /34/ тука идват жени на 45 там е за притеснение...
Решила съм след ЗЕТа ако е неуспешно да потърся друга клиника.
Успех със ЗЕТ и дано се похвалиш скоро!!!

Aga7, не бих изказала мнение относно професионалните качества на твоя лекар, все пак пак той е специалистът. За мен обаче е много важно да имаш доверие на лекаря си, минавате заедно през нелек и дълъг процес.
Относно почивката след стимулация сега се сещам, че аз реално имах един МЦ след процедурата и след това правихме ЕРА тест. Разбирай в този цикъл можеше да си се случи и трансферът. Настрой се позитивно и че това ще е вашият опит  :)
Иначе аз днес съм на преглед на видим докъде съм докарала МЛ.
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #50 -: Ноември 05, 2015, 07:55:54 am »
Здравейте това ми е първи трансфер на замразени ембриони и е по различно от този след пункция.
Чесно казано нищо не усещам като признаци днес ми е 4 ден след трансфер, другата седмица ми е теста . Има ли някой след ЗЕТ да чакаме заедно
Животът е това, което ни се случва, докато си правим други планове.
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #51 -: Ноември 05, 2015, 14:03:05 pm »
Здравей outlook и аз съм след Зет 5 ден. И аз нямам някакви признаци но ще чакаме .Искрено ти стискам палци и желая успех
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #52 -: Ноември 05, 2015, 17:40:02 pm »
Здравей outlook и аз съм след Зет 5 ден. И аз нямам някакви признаци но ще чакаме .Искрено ти стискам палци и желая успех
Успех и на теб кога ти е теста?
Моят е на 10 ден след трансфер.
Животът е това, което ни се случва, докато си правим други планове.
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #53 -: Ноември 05, 2015, 21:38:44 pm »
И аз мисля на 10 ден да го пусна имаме още малко .Надявам се да има с какво да се похвалим :)
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #54 -: Ноември 06, 2015, 18:57:53 pm »
Да се запиша и аз-първи ден ми е след трансфер на две 3-дневни ембриончета. Утре чакам обаждане от ембриолозите да кажат дали са оцелели и колко останалите. И ако свежия не е успешен, ще минем към замразен, ако има с какво.
« Последна редакция: Ноември 06, 2015, 19:00:00 pm от Freya_85 »





Бореща се за една мечта.
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #55 -: Ноември 07, 2015, 09:49:41 am »
Успех и на теб Freya 85 дано има хубави новини :)
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #56 -: Ноември 09, 2015, 12:11:44 pm »
Това чакане ме убива  :?
Кога най-рано мога да си направя уринарен тест , днес ми е 8 ден след трансфер на 5 ден.
Кръвния ми е назначен за 10 ден.
Май трябва да съм по търпелива :?
Животът е това, което ни се случва, докато си правим други планове.
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #57 -: Ноември 09, 2015, 13:45:21 pm »
Няма смисъл от уринен тест...след 14/15 ден,ноооо кръвен може и утре :lol: нормално е да си нетърпелива,много късмет и едно тлъсто ЧХГ ти желая..
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #58 -: Ноември 09, 2015, 14:34:52 pm »
Алекс и аз така мисля, но съм малко нетърпелива :oops:
Животът е това, което ни се случва, докато си правим други планове.
Re: ЕТ на "снежковци" - тема 2
« Отговор #59 -: Ноември 09, 2015, 14:41:01 pm »
outlook, 5 дневни ли са ембрионите? Утре сутрин може и да покаже. Но ти си решаваш , не искам да те навивам. При мен на 9-ти ден на 3-дневни ембриони показа мнооооого бледа черта и то по-късно от времето за отчитане. На следващия ден беше още по-бледа, докато на 11-ти вече категорично можеше да се каже , че показва бременност :) Но ако не покаже пък, да не се отчаеш, защото може още нивото на хормона да е ниско.
Успех!
<br />