0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Здравейте, момичета!
Вели, съжалявам, мила! Дай Боже септември да е твоят месец!

Момичета, на мен вчера на 3-ти ден ми се обадиха да отивам на трансфер. Бяхме говорили с д-р Персенска за 5-ти, но говорили с ембриолозите и тя решила да го направим на 3-ти, тъй като ембрионите били компактни, пък и миналата година неуспеха ми беше на 5-ти ден.

Та - прибрах си вече ембриончетата - наистина са хубави - компактни, използвали са асистиран хетчинг и са ги гледали с ембриоскоп. Създадох малко затруднения на д-р Персенска, защото влязох почти час по-рано с две момичета и не ми беше пълен мехура, но се справи, пък и аз по-лесно издържах лежането после. Говорихме с нея и тя каза да пия капките дулколакс, за да ходя до тоалетна. Изписа ми и медрол, но аз й казах, че по принцип пия преднизолон Ф и затова медрола няма да го пия.

Останалите ми 9 оплодени също са хубави - има няколко компактни, останалите варират от 12 кл. до един от 7 кл. Утре ще ми се обадят ембриолозите да ми кажат колко са подходящи за замразяване.

Момичета, не знам дали взех правилното решение да си пътувам към Пловдив още вчера. Мислех да останем на хотел, но питах д-р Персенска и тя каза, че няма проблем да пътувам. Не ме пита накъде, едва ли знае, но има момичета и по-далече и те си пътуват. Притеснява ме това, че нашето одрънкано голфче много друсаше, уж лежах, но усещах много тресене по пътя. Дано са ми силни ембриончетата и оцелеят!!!


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Здравейте момичета....
Днес излезе резултата от кръвния тест :)
Момичета, здравейте...

Хормони
Име на теста(изследване)       Резултат      Единици   Референтна стойност   Метод
Total b-HCG   H    364.6       mIU/ml     < 5,0mIU/ml   
Това е резултата....
Някой може ли да ми обясни :)
Aми едно голямо честито и лека и спокойна бременост, моя резултат от вчера е 500.
*
КОТКА, чудесен резултат  :), честито! Желая ти лека и спокойна бременност!  :)


Някой може ли да ми обясни :)
ана мария, и тук да ти честитя  :), резултат над 5 е положителен, 364 е чудесна стойност за 13-ти ден след трансфер (ако правилно съм го сметнала  :)).
Желая ти лека и спокойна бременност!  :)

Здравейте момичета....
Днес излезе резултата от кръвния тест :)
Момичета, здравейте...

Хормони
Име на теста(изследване)       Резултат      Единици   Референтна стойност   Метод
Total b-HCG   H    364.6       mIU/ml     < 5,0mIU/ml   
Това е резултата....
Някой може ли да ми обясни :)


Обяснявам ти...Честито!

След 48 часа пак,за да се види удвоява ли се правилно.



*
преди 3г при подобна стойност ми казаха че няма нужда да го повтарям, направо бях на преглед след седмица.
Да, докторката ми каза направо след седмица да ида на преглед, не ми е казвала да повтарям кръвния, това аз си го реших, по нещата, които чета...
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ... ДАНО ВСИЧКО СЕ РАЗВИВА ОК
На всяка от нас да се случи тази усмивка и това сърцебиене, което имах тази сутрин... Пожелавам го от сърце, както на себе си, така и на всички нас....
Помнете, че сме едно цяло...
БЛАГОДАРЯ ВИ, каквото и да се случи от днес нататък :)
Aми едно голямо честито и лека и спокойна бременост, моя резултат от вчера е 500.


Prekrasno, Kotka :):):):
Prekrasno!
Chestito i bydi naj- usmihnatata jena :)
Na koj den e tova sled transfera ?

ана мария, и тук да ти честитя  :), резултат над 5 е положителен, 364 е чудесна стойност за 13-ти ден след трансфер (ако правилно съм го сметнала  :)).
Желая ти лека и спокойна бременност!  :)
[/quote]

Здравей! Направо си позна, вчера, когато го правих си беше 13-ти ден след ЗЕТ-а :)
Много си внимателна, благодаря ти!
Здравейте, момичета!
Вели, съжалявам, мила! Дай Боже септември да е твоят месец!

Момичета, на мен вчера на 3-ти ден ми се обадиха да отивам на трансфер. Бяхме говорили с д-р Персенска за 5-ти, но говорили с ембриолозите и тя решила да го направим на 3-ти, тъй като ембрионите били компактни, пък и миналата година неуспеха ми беше на 5-ти ден.

Та - прибрах си вече ембриончетата - наистина са хубави - компактни, използвали са асистиран хетчинг и са ги гледали с ембриоскоп. Създадох малко затруднения на д-р Персенска, защото влязох почти час по-рано с две момичета и не ми беше пълен мехура, но се справи, пък и аз по-лесно издържах лежането после. Говорихме с нея и тя каза да пия капките дулколакс, за да ходя до тоалетна. Изписа ми и медрол, но аз й казах, че по принцип пия преднизолон Ф и затова медрола няма да го пия.

Останалите ми 9 оплодени също са хубави - има няколко компактни, останалите варират от 12 кл. до един от 7 кл. Утре ще ми се обадят ембриолозите да ми кажат колко са подходящи за замразяване.

Момичета, не знам дали взех правилното решение да си пътувам към Пловдив още вчера. Мислех да останем на хотел, но питах д-р Персенска и тя каза, че няма проблем да пътувам. Не ме пита накъде, едва ли знае, но има момичета и по-далече и те си пътуват. Притеснява ме това, че нашето одрънкано голфче много друсаше, уж лежах, но усещах много тресене по пътя. Дано са ми силни ембриончетата и оцелеят!!!


Ами аз съм на 270 км. от СФ и аз пътувах в деня на ЕТ, също много се притеснявах... Щом лекарите казват, че това не е най- важното, значи е така - бъди СПОКОЙНА!
*
Ана Мария,
Честито!  :D
От сутринта следя дали и какво ще пишеш и много ме зарадва. Аз те следя, тъй като процедурите и отрицателните ни тестове предишния път бяха горе-долу по едно и също време.
Желая ти успешен финал!  :D
Ана Мария,
Честито!  :D
От сутринта следя дали и какво ще пишеш и много ме зарадва. Аз те следя, тъй като процедурите и отрицателните ни тестове предишния път бяха горе-долу по едно и също време.
Желая ти успешен финал!  :D
Това "следене" е много хубаво :)
Благодаря ти много! Може да сме били заедно предишния път....
 ана мария с тебе се движим заедно, ако с и в надежда може и да сме били заедно на трансфера. Днес 13 ден, резултата е от вчера.
Ана Мария, Котка, честото, много се радвам за вас. Прекрасни стойности имате.
Момичета 5-ти ден ми е след трансфер,нали няма проблем в петък да пътувам?
ана мария с тебе се движим заедно, ако с и в надежда може и да сме били заедно на трансфера. Днес 13 ден, резултата е от вчера.
Трансфера ми беше на 30.06. Днес ми е 14  ти ден, като не броя датата на трансфера. Или сме били заедно, или се движим с един ден разлика  8)
Котка, колко ембриончета имаш?
ана мария, значи съм сбъркала аз бях на 1.07.Върнаха ми два на 5 ден.
Супер.... значи да разбирам, че има голяяяяяма верятност и двечките да са се закотвили, или просто моята стойност си е по-ниска.....  :P
Много леко да мине всичко и да е наред всико също
пожелавам на всички слпо
Сега е голямото чакане на едната седмица
пожелавам на всички  положителен тест след трансфер
Здравейте момичета!  И в тази темичка да попитам.....
Някой чувал ли е за подобно нещо...
В понеделник 13-ти ден - 364.6......   кръвен тест, снощи, три дни по- късно -  4242.1 като изследванията са в една и съща лаборатория и имам един върнат размразен бластоцист...  Моля, ако някой е имал подобни шашави резултати, нека помогне с инфо....