0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Момичета и Ра4о, заповядайте в новата темичка.
Нека ни е слънчево и топло и в душите и по време на разходките  :P

Ние още се чудим къде да го поразходим Дани да подиша чист въздух тези почивни дни. Сигурно пак ще отидем до Витоша.
Re: Майска слънчева тема за най-малките
« Отговор #1 -: Май 01, 2015, 10:13:17 am »
Добро утро и честит празник! След като ставах на всеки час нощес преди малко се излюпих и вече дребния е нахранен,а аз пия кафе...и аз се чудя Смайли къде да се разхождам ще го измисля,че пак съм без кола и с работещ татко :)
*
Re: Майска слънчева тема за най-малките
« Отговор #2 -: Май 01, 2015, 10:36:52 am »
Здравейте и честит 1ви май!! /не март  :oops:/.Вчерашното ни пътуване премина прекрасно. Както и резултатите от прегледа,така и самото пътуване са отлични, :D :D! Малкия го понесе идеално и вече готов за пътешествия  :D. започваме с плановете! :wink: Тук още няма слънце и много се дразня. :? Дано не се провали празника....... :(
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Майска слънчева тема за най-малките
« Отговор #3 -: Май 01, 2015, 12:28:20 pm »
Рачо,чудесни новини дано изгрее е при вас :)
*
Re: Майска слънчева тема за най-малките
« Отговор #4 -: Май 01, 2015, 14:00:12 pm »
Честит Празник и от нас!
При нас от вчера започна да вали и освен на къси разстояния до детската площадка не можем да рискуваме далечни разходки. :( И така го дават до неделия, а бяхме планували срещи навън с приятели.
Да се похваля, че Габи вчера направи първите си самостоятелни крачки, но както и батко си е решила да заложи на сигурното и бързо пълзене.Така че истенски я очакваме да ходи след месец-два  :).
ra4o, радвам се че при вас новините са само хубави. А щом и пътешествието сте издържали, сте готови за покоряване на света с Тео  :).
47Smiles, благодаря за новата темичка!
Дано при останалите времето е хубаво и си изкарате едни приятни почивни дни. Желая на всички много слънце и прекрасно настроение!


Re: Майска слънчева тема за най-малките
« Отговор #5 -: Май 01, 2015, 14:22:05 pm »
Здравейтееее, ние пътувахме доста добре. Малкият спа много, тук при мама на къщата е страхотно :чист въздух, цветя и жегааааа :) И за пръв път не ставах през нощта  8O дано си остане така... да си спи по -спокойно, че зъбките си го тормозят. Починете си добре :)
Re: Майска слънчева тема за най-малките
« Отговор #6 -: Май 01, 2015, 14:48:15 pm »
Еее, новият месец стартира с много отличници  :P Все така да е ... Алекс, дано тази нощ да е изключение за вас.

Ра4о, радвам се и за хубавите резултати и за успешното пътуване. Свиквайте го докато е малък  :P

Ра4ко, честити ходещи крачетата на Габи  :P
Дани и той залага на сигурното - ръката на мама. Иначе имаме нова дисциплина - спринт с гърне  :lol: Държи мен за едната ръка, в другата гърнето и тича през глава  :lol:
Като сме навън никакъв контрол не мога да му упражнявам. Прави си каквото си иска, ако се опитам да го възпрепятствам, разбират и в съседния квартал  :lol:

Бонболини, все такива спокойни и поспаливи нощи ви желая. Чистият въздух си казва думата  :wink:

Ние днес пазарувахме неща за мен, за пръв път от не помня кога. Имам цели 4 нови блузки (тениски) и един панталон. Добре започва наистина месеца  :lol:
*
Re: Майска слънчева тема за най-малките
« Отговор #7 -: Май 01, 2015, 15:30:32 pm »
Честит празник и нова темичка.
Ох, аз още чакам столчето. Моите приятели един хубав скандал вдигнаха на превозвача. Те твърдяха, че столчето е доставено, но се оказа грешка и то си стои чинно и мирно в техния склад. Та новина отпреди малко- върнали им парите за доставката, хиляди извинения и в понеделник да го чакам. Ха да видим. Аз взех назаем от моя шеф столче и се возим. Сега новото в моята кола, а другото в колата нс баща й, ще бъде. Все пак основно аз я возя. Днес мрачно и девойката се задоволи да играе на двора. Е , постелих на плочките но там  не беше интересно. Скубеше един мъх по плочките и като видя една мравка и нея хвана. Цирк голям, после писъци защо я прибирам. Даже ми се сърди и само в баба искаше.
Утре имаме панаир, гости и отсега се стресирам. Ама нищо ще я водя да купим балон.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Майска слънчева тема за най-малките
« Отговор #8 -: Май 01, 2015, 21:15:51 pm »
Привет и от нас!

Дадвам се за хубавите новини и чудните разходки, тука също се постопли и утре, ще водим девойките :D да видят морето, ама по-отблизо, а майка им, ако има късмет да изяде на спокойствие една риба и миди, ще е още, по-добре :lol:

Поръчах батута, чакам го след празниците, от малък се хвърлих на голям, пък сега ще правим и разместване за него 8O :lol: Очаквам екшъна да е пълен, вече имаме пързалка, люлка, сега и батут само един пясъчник ни липсва насред хола и няма да има смисъл да ходим никъде :lol: Шегувам се :P
Стоека споко, на децата всичко им е любопитно. И ние на излизане сме с "драми", че пред блока имаме едни цветни градини, мое дело и на съседките-бабки от съседния вход :lol: Та всеки ден на излизане и на прибиране, се спираме пред всяко цветенце, та го оглеждаме, та искаме да го хванем, пък ако фиксираме и мравка или друга буба и нея я преследваме :lol: Чак кучето дето си отглеждаме, като ни види и хуква дим да го няма :P


*
Re: Майска слънчева тема за най-малките
« Отговор #9 -: Май 02, 2015, 09:09:08 am »
Здравейте! дано прогнозите за валеж се разминат,че те тези празнични дни ще си отминат ей така.... :wink: Весели неща се случват при всички ви и много се радвам. децата откриват света ,който ги заобикаля. :) С целия живот и цветове и мирис наоколо. Не е ли прекрасно  :D :D.
Стоека,какъв панаир 8O??? Та нали на есен имахте панаир :?Или се бъркам? То така си върви времето ,че може и да се е изтърколила едната година... :( Дес,ние в четвъртък бяхме във Варна. Приятно ме изненадаха някои ремонтирани улици и кипящия труд по други :lol: :lol: Ами крайно време ви беше....Честно! :wink: Дори и централната ви са подхванали.Ларгото. Неудобно е за шофьорите,но трябва търпение,За добро е. Водиха ни на един ресторант след водната пързалка и преди басейна. Много ни хареса! Тука при нас са все "прости капанчета"  :( Ама и там става добре :lol:! нали сме всички заедно,на въздух и слънце.... :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Майска слънчева тема за най-малките
« Отговор #10 -: Май 02, 2015, 10:55:19 am »
И аз се надявам, днес, да НЕ завали, че съм планирала една разходка за чудо и приказ :lol:
Рачо да, кипят ремонти във Варна и околността, неудобно е за шофъорите, ама пък, все някак, трябва да стане и да, Варна, става все по-хубава, ама и Бургас си го бива, най-съм възхитена от Морската ви градина 8)
Дребосъчките спят, като станат, тръгваме! Хайде, доскоро и усмихнат ден на всички!!!
« Последна редакция: Май 02, 2015, 10:57:03 am от dess_dess »


*
Re: Майска слънчева тема за най-малките
« Отговор #11 -: Май 02, 2015, 11:25:44 am »
Рачо, на 2 май е панаира в св. ВЛАС и от край време е така..Аз след малко тръгвам за натам.
*
Re: Майска слънчева тема за най-малките
« Отговор #12 -: Май 02, 2015, 17:36:52 pm »
Момичета и Рачо,  радвам се  на хубавите новини, чета ви, но не смогват с писането.
Днес имаме двоен празник, но не мога да кача снимка, за да ви почерпя.
Малкия Никола днес стана на 5 месеца, а аз помъдрявам с още една година  :P


Re: Майска слънчева тема за най-малките
« Отговор #13 -: Май 02, 2015, 17:47:58 pm »
Mgstra, Теди те разконспирира в раздумката, че си рожденичка, но виж пропуснали сме да отбележим, че и Никола е мини рожденик.
Да сте много здрави и щастливи цялото семейство  :P

Свате, хубав ли е панаира? Купи ли балон на Мария?

Ние днес бяхме на Витоша - от рано сутринта до към обяд. Дани заспа на гърба ми и така си спа около час. После яде, ходи и се прибрахме. Навъртяхме 4-5 километра.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Майска слънчева тема за най-малките
« Отговор #14 -: Май 02, 2015, 18:41:58 pm »
Привееет

Заваля, но не успя да ни провали разходката, е не беше в планираната посока, но нищо, друг път за миди, сега гледахме делфини, то големи викове и крясъци бяха, изплашихме народа :lol:

Смайлче, Дани голям сладур и как сладко спинка, пу пу пу :P

Мястра честити ви празници, живи и здрави да сте и двамата!!!



Re: Майска слънчева тема за най-малките
« Отговор #15 -: Май 02, 2015, 22:05:24 pm »
Честито на рождениците!Здраве и щастие!
Започва хубав месец,с много празници.Днес е имен ден на всички с името Борис и подобни.На пети май празнуват Ирините,после-Гергьовден,св.св.Кирил и Методий т. н.
Re: Майска слънчева тема за най-малките
« Отговор #16 -: Май 02, 2015, 23:20:13 pm »
Мгстра,честито и на теб и на Никола :) бъдете здрави и щастливи !
*
Re: Майска слънчева тема за най-малките
« Отговор #17 -: Май 03, 2015, 00:06:26 am »
Благодаря за пожеланията!

Смайли, ако не беше писала тук, нямаше да успея да прочета и да благодаря в раздумката :D
Всеки път като качваш снимки с Дани, не мога да спра да се усмихвам и да му се радвам. Страхотен е сладур, само за целувки и щипкане на бузките  :)


*
Re: Майска слънчева тема за най-малките
« Отговор #18 -: Май 03, 2015, 11:06:25 am »
mgstra, Честит рожден ден на патерици! И честити 5 месеца на малкият Никола! :lol: Само хубави поводи за отбелязване.
Ние тия 3 почивни дни ги прекарахме в къщи, че при нас вали и дори на шега не се показа малко слънчице  :(. Вчера излезнахме поне да напазоруваме нещо и да разходим малко децата.
47Smiles, много е сладък Дани, как си е заспал, но то така хубаво се спи на чист въздух  :lol:.
Приятен ден на малки и големи и дано да е слънчев!


Re: Майска слънчева тема за най-малките
« Отговор #19 -: Май 03, 2015, 11:41:11 am »
Мгстра,честити ви рождени дни и много положителни емоции:)Смайлс,като изписан е този Дани,голям сладкиш:)
Мен вчера му тръшна не знам откъде отвратителен вирус и ме е страх да не заразя Георги точно преди именния му ден:( иначе четох,че е добре да го кърмя заради антетелата. Дано му се размине!