0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Е никой не сепристраши и реших аз да пусна темата. :lol:

Пожелавам на всички един по-топъл и слънчев месец!


*
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #1 -: Април 01, 2015, 13:45:57 pm »
А дано и аз за това си мечтая.Ние тая нощ с "прекрасна" програма.Моника се събуди в 3 и до 4,30 си играхме двете, за да спи баща и.Направо ми разказа играта.

*
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #2 -: Април 01, 2015, 14:30:13 pm »
Дано наистина е по-топъл месеца,че не се издържа вече:) :xИ ако може евентуално да спре да духа тук във Варна :lol: :wink:
 :garden: :surfinga: :balk_69:
Мерси,Рачко за темичката:

Маги,съчувствам ти за ранното събуждане 8O
И ние така по същото време ,но не играем ,а слагаме залъгалки и успокояваме osi_13 :lol:
Дано ви се смени програмата поне след 7:) ,а и на нас де :lol:


« Последна редакция: Април 01, 2015, 14:32:03 pm от mih »
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #3 -: Април 01, 2015, 14:47:39 pm »
Ra4ko75, мерси за темичката :P
Да са здрави дечицата и да има хубаво време за разходки и игра навън.

Rtfrtf, страхотен е малък Ивчо :) Пу пу....
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #4 -: Април 01, 2015, 15:56:44 pm »
Аууу,с новата тема за малко да пропусна Тео и Иво много са сладки и двамата пу-пу
И аз последно на 26.02. съм получила пари :)
Ето ни и нас ама в червено все още нямаме розово :lol:
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #5 -: Април 01, 2015, 19:28:23 pm »
Привет :) Да се запишем и ние с Катерина Мари в темичката за най-малките :)

Моята мъничка красавица се роди мъничка, но много борбена :) Сега сме на кърма, додаваме и адапте, почнаха ни и колики, въобще - пълна програма. За разлика от брат си не реве на умряло, той се дереше ужасно, по всяко време. Тя мяука и изразява недоволство на висок глас, истинска жена, хихихи :)

Почнаха ни колики и тук ми дадоха приятели едни хомеопатични капки, тоест хомеопатична грейп уотър...страхотна е! Чакам си Био-Гайа от България и така :)

П.С. Тук сме изписателствали с милото - предимно таткото, аз попълвах дупки от незнание кое и защо се прави- за раждането на Катерина :) Мъжката гледна точка на нещата демек :)
http://kalchoman.blog.bg/lichni-dnevnici/2015/03/29/dobre-doshla-katerina-mari-rajdaneto.1349874
[/url][/url]
*
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #6 -: Април 01, 2015, 20:42:01 pm »
jasmin_veni, много да ви радва Катерина Мари.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #7 -: Април 01, 2015, 20:55:34 pm »
Jasmin_veni, добре дошли и да знаеш, че коликите сме ги забранили тук :wink:
Почвам да чета разказа за раждането на Катерина Мари, но не съм стигнала до края, че малкият не дава  :lol:

Алекс, Алек е невероятен. И червеното си е негов цвят да знаеш  :wink:
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #8 -: Април 01, 2015, 21:18:27 pm »
 :lol:


*
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #9 -: Април 01, 2015, 21:28:58 pm »
jasmin_veni, радвам се да те видя в тази тема и че нещата при вас вече са ок. Браво на малкото, борбено момиче с прекрасно име :)
Алекс, Смайлс, rtfrtf, Рачо, страхотни са ви хлапетата. Съжалявам, че така накуп ви изброявам, но докато се наканя да пиша, вие сте изписали сума нещо и не мога да насмогна да се включа, когато е трябвало :)
*
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #10 -: Април 01, 2015, 21:42:41 pm »
Джазмин, добре дошла, заедно с малката госпожица! Аз пиех чай за кърмачки. Той никак не ми помагаше за кърмата, но определено помагаше бебка да няма колики.
Дес, не знам за социалните, но 'нашите' мартенски ги преведоха в края на февруари. Т.е. януарските ги дадоха предсрочно декември, февруари имаше две плащания за февруари и март, а сега в петък очакваме априлските.
Леле, изобщо не насмогвам с четенето, отивам да си довърша старата тема :)
Благодаря на всички които писаха за блъскането на главичката!
И последно: фук-фук, пишкаме в гърнее-ееее :)
« Последна редакция: Април 01, 2015, 21:44:38 pm от lili2011 »
*
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #11 -: Април 01, 2015, 22:20:41 pm »
Запис.
Нямам време да ви изчета, отивам в старата тема и после тук ще чета.
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #12 -: Април 01, 2015, 22:38:36 pm »
Показвам ви Дани как управлява икейската проходилка.  :lol:
Клипчето е малко лошо, защото вървя зад него и го дебна да не падне.
https://www.youtube.com/watch?v=KeCPZce0UQU
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #13 -: Април 01, 2015, 23:01:14 pm »
Лелее Смайли той стабилно си ходи :lol: браво на момчето...съгласна съм с теб,че на Алек му отива червеното :)
Jasmin_veni,добре дошла и от мен :)
*
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #14 -: Април 02, 2015, 02:27:33 am »
Благодаря още веднъж за съветите по роклената тематика! Друго си е още няколко човека да се изкажат.

Стеф, наистина пише, че ставала и за по-закръглени момичета. Вероятно ще й взема просто един размер по-малко. Тя не е и много висока.

Дес, проблемът не ми е в случая в парите. За ежедневна рокля сигурно и аз не бих дала 30 евро (въпреки че кой знае). Ама случаят е хубав. Най-големият й брат се жени. Бива да сме издокарани.
ВербодЕ не е от най-скъпите марки.

Ето го моят фаворит, но този размер е френски и е за тригодишно. Мисля си, че ще й в голяма. Иначе като цвят и форма е подходящо за нея.

http://www.cyrillus.de/festliches-blumenmadchen-kleid-mit-falten-mandarine.htm?ProductId=720250424&FiltreCouleur=6619&CodBouw=444855372&t=2


Рачо, Тео е стра-хо-тен!
« Последна редакция: Април 02, 2015, 02:33:06 am от blue_sky »

Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #15 -: Април 02, 2015, 07:23:15 am »
Блу, а детето няма ли предпочитания за роклята? Или е още малка?
*
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #16 -: Април 02, 2015, 07:51:20 am »
Добро утро и в новата темичка! Нова тема-нови мами! Добре дошла на Жасмин-Вени  :) Страхотно е усещането да се срещаш с хора от други теми,точно тук   :D  :D!! Добре дошла и на малката Катерина Мери  :D! Сигурен съм ,че тук ще се чувствате добре ,а малката ще открие нови приятелства.
Смайли,вярно, че Дани си е вече готов "пешеходец" ? :D
Блу,ти да не отваряш магазин за детски дрехи  8O? :D Ами уж ни искаше мнението за два модела,сега предлагаш трети ,като твой фаворит  :lol: :lol:!?Нещо ни изпробваш,май  :wink:? До колкото разбирам,твоите грижи и усърдие приключиха  и се отдаваш на заслужена почивка :o? Нали ще ти водят снаха,тя ще действа/по стара българска традиция/  :lol: :lol:!!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #17 -: Април 02, 2015, 09:22:08 am »
Блу, и трите роклички са страхотни. Но независимо че съм почитател на зеленото, последната рокличка най ми харесва. Изключително сладка и нежна е. Но ако не й стане, и другите две са прекрасен избор.
Лили, как го направи този номер с гърнето? Синът ми започва да пищи в момента, в който го сложа и засега се отказах.
Смайлс, голям бонбон е Дани. Браво на ходещото момченце. Ей сега започва големият купон при вас :). Направо ме е яд, че не съм видяла по-рано тази количка за прохождане. Мисля, че синът ми много щеше да й се радва.
*
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #18 -: Април 02, 2015, 11:07:48 am »
Момичета и момчета, моля ви поствайте снимки с децата в галерията. Не заради друго, но с тях давате сила и кураж ма всички опитващи. Аз тук не бих чела ако съм пред опит, но галерията съм я разглеждала многократно радвайки се на красивите деца на Зачатие! Благодаря !

*
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #19 -: Април 02, 2015, 13:51:39 pm »
Е аз все едно ви казах не пишете.

При нас е ветрилник, мислех да излезем но ще отложим. Днес става годинла от както ни приеха с Моника в болница, тя с пневмония аз ревяща.Целия ужас ми ае върна с пълна сила.Думите на доктора, диагнозата, лекарствата, всичко е пред очите ми.Дано на никоя от васне се налага да преживее нещо такова.
Хубав ден.