0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #20 -: Април 02, 2015, 13:58:05 pm »
Смайлс, ако роклите са й наредени в гардероба, ще си избира сигурно. Но поне още не може да ми каже коя да й купя.   :lol:

Маги, всички деца с пневмония ли ги вкарват в болница? Твоята е била малка, а по-големите? И София имаше миналия декември, но се оправи с аб и у дома. Не е ставало изобщо въпрос за болница.

*
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #21 -: Април 02, 2015, 14:19:04 pm »
Права си,Маги  :oops:. Ще се съобразявам! Вчера трябваше да бием първа ваксина,ама нещо още жълтеят очите ,та днес давахме кръв.Неприятна работа!  :( чакаме резултатите! Хубавото е,че малчугана бързо забравя и заспа сладко-сладко. Блу,ами то зависи от пневмонията,до колкота знам,но тук имаше много опасни вирусни преди година,а и сега ,де! Да чукаме на дърво  :wink:!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #22 -: Април 02, 2015, 14:38:54 pm »
Ох,много са сладки дечицата пу пу  :D

Смайли,Дани е бързак :lol:,ко бързо се придвижва :lol: :wink:

Добре дошла и от мен на Жасмин Вени:)

Ама много духа наистина, уфффффффф стига вече.......................... :x

Пожелавам на всички и на себе си само здрави дечица и родители:)Това е най-важното:)
« Последна редакция: Април 02, 2015, 14:40:26 pm от mih »
*
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #23 -: Април 02, 2015, 15:01:50 pm »
Блу, Моника беше много зл.Едва поемаше въздух. Три дми беше на кислородна палатка.Доктора който я прое помисли че има сърдечна недостатъчност, толкова зле му изглеждаше. Не и даваше големи шансове и като дойде на смяна след 3 дни се учуди какво подобрение има при нея.Въобще беше един малък Ад.

Рачо дано всичко е наред при младежа.
Мих как сте?

Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #24 -: Април 02, 2015, 15:06:08 pm »
Маги, почерпи днес за здравето й. Дано никой не се разболява.
Като си направим професионална сесия в края на месеца, задължително ще кача снимки в галерията.

Дани днес го водих зв пръв път в моя офис. Много хора. Той в началото не се притесняваше и ходеше, в когото си харесаха, но накрая му дойде в повече и се разплака. Тръгнахме си набързо. Забравих си документите там. Сега не иска да заспи. Мих му очите три пъти с вода.
*
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #25 -: Април 02, 2015, 19:25:40 pm »
Да са здрави дечицата. Това е най-важното. Върлува ужасен вирус - повръщане, разстройство и висока температура. Преди 2 дни ни изписаха от болницата, познайте в една стая метър на два, с двете деца на системи...пощурях... Големият разбира, стои мирно, ама как да обясниш на 9мес. бебе, че трябва да лежи неподвижно. Три пъти му слагаха абокат, първият го измъкна със зъби...Искаха да го връзват за кушетката, ужас направо.
Та, пазете се /ако има как, де/



*
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #26 -: Април 02, 2015, 21:40:47 pm »
Записвам се и после отивм да чета старата тема,ако не заспя де  :)
Нямам много време вече съм цял ден на работа,а после с малката и по това време си почивам ако нямам домакинска работа.
Смайли браво на Дани та той си ходи перфектно
Алекс хубавец е малкия,пу-пу
Жасмин Вени добре дошла и да е жива и здрава Катерина Мари  :wink:
Магии ужасно е това което си преживяла преди година : :(.А за нощните игри силно ти съчувствам,от скоро ли е така или?Дано не продължи дълго.Моя братовчедка с нейното дете с 1-2 месеца по-голяма от Моника вече 4месеца е така събужда се в 01:00 и до 04:00 или други ранни часиве си играе ,но тя не я вдига ,малката си пее нещо,говори си,върти се ,изпрвя се,тя пак я слага и така.
Рачо ще видя Тео сега като се върна,но съм сигурна че е прекрасен  :wink:

Дано никой да не се разболява.При мен вече контакта с болната ми шефка го имаше от няколко дни,дано не прехвърля нещо на малката ,чее....
Хайде лека вечер .

Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #27 -: Април 03, 2015, 11:11:33 am »
Привет и от нас! Маги, как те разбирам за пневмонията. И ние със Стефан лежахме на 1 месец и 3 дни в болницата с аспирационна пневмония. Няма такъв ужас и ад, имах чувството че ще умра. Добре, че той нищо не разбираше. Но на мен психиката ми беше на ръба, защото точно си го бяхме взели от неонатологията и след няма и седмица пак в болница. Колко се обвинявах, че не съм го гледала добре, а се оказа че е нямало как да предотвратя аспирацията. И първата му Коледа я изкарахме в болницата. Слава богу, че лекарите и най вече шефът на интензивния сектор бяха страхотни специалисти.
Днес голям студ навън :( На нас баба ни е на гости и ще се гледат с малчо за 2 часа. Аз ще отскоча до близкия МОЛ да му купя шапка и буйки.
*
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #28 -: Април 03, 2015, 18:49:52 pm »
Официално вече не ви смогвам 8O :( :lol:
От няколко дни малкият не спи по цял ден и не мога да ви изчета, камо ли да се запиша... не знам зъби ли са що са, ама не е нормално. За щастие през повечето време е само леко крив или просто иска да си играем през цялото време, но днес поне съм яла - онзи ден успях да закуся в 15ч 8O :? Вчера въпреки вятъра изкарахме цял следобяд в парка и беше приятно. Снощи приличах на домат в лицето - май е време да си купя крем с фактор :lol: 8)
Смайли, той Дани направо тича! Браво, все така да продължава! :D Мати почти успешно седи (подпрян) тези дни, но толкоз...и много иска да стои прав, или да скача, ама мен ми се откъснаха ръцете...
Дано всички сте здрави и стига сте приказвали за болести :(
Дано тези дни се посъвземем и се включа, че колко неща исках да питам...
*
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #29 -: Април 04, 2015, 22:28:23 pm »
Показвам на компютъра ето тази книжка за Великден, свалена от сайта "Детето играе":
http://i.detetoigrae.com/2015/04/%D0%92%D0%95%D0%9B%D0%98%D0%9A%D0%94%D0%95%D0%9D.pdf
И ми показва днес теменужките от брошурата на Практикер. Иначе има индиански бойни писъци на радост при агънцата и детето с яйцата.
Ние сме големи скитни тия дни.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #30 -: Април 05, 2015, 09:31:22 am »
Здравейте и от нас и честит празник на всички именници!!
Ние от четвъртък сме в Кърджали при майка ми и баща ми и е някакъв ужас,много реве и се буди нощем,не знам какво е,колики ли,зъби ли,превъзбуден ли е от толкова хора....не знам :( инак много добре пътува,спа през целия път...
*
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #31 -: Април 05, 2015, 11:32:06 am »
Честит имен ден на всички с имена на цветя!

Здравейте и от нас!
Големи сладури сте покаали в последните страници на предната тема. 47 Smiles вашият Дани му трябва още малко смелост да се пусне да ходи сам.
Мен пък от сряда ме е хванал един стомашен грип и не иска да ме оставя. Добре че децата са добре.
Алекс 77, може безпокойството да е от смяната на мястото и срещата с много нови хора.

Желая ви един прекрасен пролетен ден, поне при нас се очертава да е такъв. :lol:


*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #32 -: Април 05, 2015, 11:47:33 am »
Честит празник на всички с имена на цветя!

 От здраве да не се отървете вие и семествата ви!  :P


Тук е пролет, чакам дечковците да си поспинкат, обличам ги и щурм навън, да потичат и поиграят на някоя полянка :lol:


*
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #33 -: Април 05, 2015, 11:56:36 am »
Алекс, и мен ме чака пътуване за Великден до Кюстендил. Аз също се притеснявам как ще се отрази на малчо. Той пътува един път до Плевен и беше спокоен, но сега по-скоро ме притесняват точно контактите с повече хора. Аз ще се опитам да ги ограничава максимално, но пак ще има доволно.

Много сладки са ви дечицата. Живи и здрави да са!

Честит празник на всички!


*
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #34 -: Април 05, 2015, 14:24:59 pm »
И аз минавам да ви пожелая Честит Празник:) :balk_102:
Да сте много много здрави и щастливи:)

Нашият тати има рожден ден днес:) :balk_12: :balk_19:
Ивончето не го остави да спи и пак сме като пребити кучета,но ................здраве да е:)
Май са зъби............... :?Голямо мрън мрън,тикане на ръцете и къде що докопа 8O

Mousyt,като те слушам и лошо ми става,че още е кисел хубав Мати 8O.С коликите мина замина и да ви кажа честно не искам да си спомням :wink:,да видим със зъбите как ще е .
Чудя се май ще й взема нещо да мажа пък.Ако знаете нещо ефикасно свиркайте :wink:
Аз знам за Дентокинд.

Хубав пролетен ден на всички:)
*
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #35 -: Април 05, 2015, 19:28:55 pm »
Момичета, имам едно питане.
Миналият месец ми дойде цикъл след раждането, нищо че все още кърмя.  Трябваше да ми дойде на 31 март, но все още го няма. Възможно ли е прескачане на месец или закъснение, заради кърменето?
С първото ми дете, като ми дойде цикъла, после си беше абсолютно редовен, а пак кърмех.

Михче, да ти е жив и здрав мъжа! Много да те радва и обича!

И вчера съм пропуснала рождения ден на Хоупчето.
Да си здрава, много щастлива и безкрайно обичана от любимите ти мъже!
« Последна редакция: Април 05, 2015, 19:31:01 pm от mgstra »


*
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #36 -: Април 05, 2015, 21:16:06 pm »
Аз пак набързо, ама :?
mgstra, възможно е - мен ме предупредиха че ще е така докато се урегулира...на мен в началото ми идваше един месец като зацапване, втори месец като кръвоизлив и т.н....сега няколко месеца си беше часовник, а този месец вече трети ден го чакам, той се мъчи, и по закона за всемирната гадост сигурно ще изчака екскурзията за да ми развали настроението :x
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #37 -: Април 05, 2015, 21:28:23 pm »
Добър вечер!



Михче,
Дентокинд-а слагах аз в млякото и във водичката през деня, а иначе, мазахме с Мундисал, само че го няма в БГ от Гърция ни го донесоха, но също така на нас, добре ни понася и Бочкото :P

Вие миете ли зъбките? Аз още не и се чудя сега кога да започвам 8O А и те не могат самички как става?

Моуст при мен дойде, нкякде по спомени 3-4 месеца след раждането независимо, че кърмех :lol: И е страшно редовен! Преди това не мога да се похваля със същото :x
Може би, при всеки и различно :wink:


*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #38 -: Април 05, 2015, 21:32:20 pm »
Честит рожден ден на Хоупчето и от нас  :drunk: на патерички, от здраве да не се отървеш  :lol:

 :balk_19:  :balk_21: :balk_35: :balk_12:


*
Re: Априлска-Великденска тема за най-малките
« Отговор #39 -: Април 05, 2015, 21:59:43 pm »
Честит празник на всички, честит рожден ден на Хоуп.

На мен ми дойде на 6-тия месец и аз кърмех.Не е така редовен както преди това, не знам на какво да го отдавам.

Дентокинд, по спомен, не трябва да се дава преди хранене.На нас не ни помогна.Взимала съм Калгел, мажа преди заспиване предимно, за да я успокои и унесе.Има моменти дето нищо не успокоява.Пищи, дере се и аз само разнасям и гушкам и толкова, ще мине.Панадол съм давала 2 пъти след неистов, продължителен рев.