0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
 Много се радвам, че Симо остана. За мен той има умения, просто стресът му играе лоша шега и не винаги показва, онова, на което е способен. Харесвам го!
 Бат' Стьефчо  може и да е показал най-добро ниво, но тщеславието му ми идва в повече. Умря циганка, 'дето го хвалеше... Дразнител ми е.
ЛенчИТу под ръчичка с кака Нордел, трябваше да си иде снощи. Омръзна ми от изцъклените й рибешки очи и злобните коментари.
Боян и Аврам продължават да са ми безралични. Боян не е лош готвач, но и той като Симо трудно работи под стрес, а като човек си пада тип Стефан. Аврам пък ми е твърде противоречив, ту е твурде уверен ( пък нищо не му се получава), ту е неуверен( тогава ястията му са с класи над повечето участници). За мен Аврам няма качествата на победител. Освен това е доста груб и с грозен речник към дамите, на моненти.
Норделчето няма да ми липсва. Време й беше да си ходи.



Всеки миг е още един шанс...
*
с две думи идеални хора няма :)

плах и страхлив човек не може да постигне успехи

харесвам егоцентризма и хъса на Стефан за победа, все пак на финала са едни 100 бона

забавлявах се с Мариела, извън поведението и знае много,  добре се вписва в екипна работа
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Ако снощи Стефан не беше си сменил рязко стратегията и не беше избрал Аврам, синия перчем щеше да си оди дОма. Но Стефчо е стратег, само дето вечните му шеги и заплахи, когато е с имунитет, да провали отбора си, му изиграха лоша шега. През повечето време беше зает да доказва на Аврам, че не иска да го провали. И то така, че другият отбор да си помисли, че иска и да се отпусне и сбърка нещо. Като стратегия - много добре, но Аврам и без това си е леко параноик и ...
И аз много харесвам Симеон, но той май наистина не може да работи под стрес, а и все си го влече към пастата. Лошо впечатление ми направи той и онея на балкончето предната вечер. Симеон, си сгъна листче, когато шеф Виктор показваше как се завиват рулцата. Даже си каза, че си има „царски пищов“, а после когато Стефан го попита разбрал ли е как се завиват рулцата, отговори „не“. То верно че финалът наближава и там приятелства няма, всички са конкуренти, но не беше много добре. После пък Боян и Елена (май и тя) много грозно коментираха и подвикваха на Стефан, когато той се опитваше да успокои Симеон.
« Последна редакция: Май 22, 2015, 08:36:33 am от Pesheck »
*


харесвам егоцентризма и хъса на Стефан за победа, все пак на финала са едни 100 бона


+1  :lol:

     
*


харесвам егоцентризма и хъса на Стефан за победа, все пак на финала са едни 100 бона

+1  :lol:
:D
Да не се окажат клюкарските сайтове прави все пак.

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Да ви кажа  някак странно ми дожаля , че отпадна Мариела . Ами има знания, умения , дух  и чудесно се справя под стрес , за разлика от други . Тя изглеждаше някак си смирена , готвейки последните пъти  и  за това отпадна - когато  е ядосана и раздразнена  е по-амбицирана и мобилизирана.

Е-когато опита да бави Боян зад вратата на хладилника беше много грозно .

Но на тръгване тя каза  нещо  много  смислено - "Най-големия ни противник е страха , хора , колкото и да ви е страх -впускайте се !!!

"
Ако снощи Стефан не беше си сменил рязко стратегията ...
Ама те  сценаристите на формата ,  следвайки  мислите му , промениха условията :)


*
Добър вечер,ама хич не ми е добра.... :x И ,сега,според вас това справедливо ли беше???? 8O Останаха Симеон-пицара,Боян - бъргера, Елена - вегана и Аврам - фризьора.... 8O Всички,сготвиха,прекрасна сръбска плескавица..... :?Само Стефан,който ги биеше във всички кулинарни игри,оказа се,не го бива.... :lol: Ясноооо,Елена ще спечели .И друго е ясно- когато Мариела спомена педи два месеца,че бащата на Елена искал да я бие на паркинга на хотела след поредните снимки,имало е "опашка"!!!  Хубав предаване,ама нагласено,че и платено. На финал ,логически и по това ,което демонстрираха от останалите,трябваше да е Стефан и Аврам,евентуално Елена. Сорка,ама това е и логиката. Другото е ..."Костинбродска" история.....
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Прав си Рачо, не ми беше фаворит Стефан, но беше последния,
който трябваше снощи да си отиде....Разочарована съм ..... Може да не беше неговата вечер тази,
но последната седмица, биваше комплексно да се гледа, та той бе най-яркия играч и то с можене.
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Яко съм в потрес след снощи! Стефанаки ми беше голям дразнител, като човек, но как да си изкривя душата и да не призная, че беше от най-добрите кулинари?! Заслужаваше да е на финал, най-малко,заради цялостното си представяне в шоуто. Очаквах Аврам да отпадне снощи. На фона на останалите, той досега е показал най-посредствено ниво.


Всеки миг е още един шанс...
*
И аз съм в потрес, но от нескопосаният опит за шега с декоративните зайчета. :?
Гледахме го с детето и щеше да се разплаче, милият. Хич не им се получи!

И за Стефан ме е яд. Исках Аврам да си тръгне ..

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Много, ама много ме е яд за Стефан. Аз го виждах финалист, а той горкия се оплеска с плескавицата.
За съжаление обаче регламента е такъв. Не се оценява общото представяне, а последното готвене. Така отпаднаха Дарин, Ву, Каролина, кофти е ама - регламент.
За зайчетата - ясно беше, че няма да ги колят. Както пошепна Аврам на своето зайче . „спокойно, то има други заколени в склада“. Май идеята на шефовете беше да ги разтърсят яко и после да ги накарат да готвят.
И все пак ме е яд, че Аврам не може да готви имам баялдъ. Може би тогава Стефан щеше да оцелее. Както беше писала една потребителка в мамата - виновен е Гордън Рамзи. Ми така де - Стефан е гледал кулинарните му предавания, а Рамзи плескакавица не е показвал как се прави. :wink:
*
Вече наистина почвам да си мисля, че жълтите вестници ще се окажат прави и ЛинчИтУ ще вземе да спечели. А журито й удря яко рамо за финала. Първо Стефчо, снощи Боян, остава днес да разкарат и Симо, за да й е безапелационна победата на Елена.
 Все още имам някакви надежди, че Симо ще стигне до финала.


Всеки миг е още един шанс...
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Синеочке, те и за Стефан писаха, но и аз не искам Елена да спечели.
В началото ми беше много симпатична, но след средата на формата придоби друг един облик,
дето не ми се нрави, а снощи някак не им повярвах на Шефовете,
че е спасила положението след грешката.
Аврам пък и 3 цигански колелета да направи докато "плейтва" пак си остава малка душица
и ако той спечели с тази шушумига натура, ще е голямо мое разочарование.
И остана кой.... Симеон  :P, много от него, като натура има в мен и затова може би така силно
му симпатизирам, да неуверен е, но е отборен играч и много добронамерен
и щом на Финала липсва яркия Стефан, нека спечели той :)

Не коментирах Боян, защото той трябваше да си тръгне преди Стефан
и мисля снощи отпадна съвсем в реда на нещата....

Моята тройка за Финал бяха - Стефан, Симеон и една от жените - Елена или Мариела.


Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
След Стефан вече ми е все едно кой си тръгва... Надявам се да спечели Симеон. От тримата останали харесвам най-много него.
     
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
ами то не остана за кого да сме  -нека е Симеон !

Синеочке, те и за Стефан писаха, но и аз не искам Елена да спечели.
В началото ми беше много симпатична, но след средата на формата придоби друг един облик,
дето не ми се нрави, ...

...Моята тройка за Финал бяха - Стефан, Симеон и една от жените - Елена или Мариела.

и аз !
Дори в момента на фона на Елена , мисля , че Мариела заслужаваше финала много повече .


*
Ооохххх,въобще не съм доволен и аз!! :( Къде пък я намери тая сметана Елена,та забърка и втори сос..... 8O Направо ми мирише на нагласена работа,за жалост. Вярно е,че в България ни е повече мнителността ,ама на там ме води,в случая.Колкото и да е добър Симеон,той си е специалист по пастата.Не ми е за Мастер Чеф на България. Елена,пък,като човек не ми харесва.Аврам,пък,не го знам въобще на "кой господ се моли" . Той може да си готви сам в кухнята,но има ли екип- жална им майка.Е,това е младия кулинарен елит на България  :?.
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Аврам,пък,не го знам въобще на "кой господ се моли" . Той може да си готви сам в кухнята,но има ли екип- жална им майка.
:lol:
Забавно си го обяснил, Рачо, но си много прав.
Аз също съм ЗА Симо. Дано той спечели!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Аз пак съм много доволна. Двама от първоначалните ми любимци, Аврам и Симеон, са на крачка от финала. Елена не ме дразни, така че и за нея се радвам. А съм сигурна, че и всички останали ще имат своя шанс за изява занапред по един или друг начин. Всички са добри, щом са стигнали до 16цата.

В тази връзка, не знам дали видяхте инфото за съвместния проект на Ву, Каролина и Боян UVU  (което се чете У Ву)
https://www.facebook.com/uvusandwiches?fref=ts
http://btvnovinite.bg/video/videos/news/vu-karolina-i-bojan-ot-mastarshef-s-nov-savmesten-proekt.html

Аврам,пък,не го знам въобще на "кой господ се моли" . Той може да си готви сам в кухнята,но има ли екип- жална им майка.
:lol:
Забавно си го обяснил, Рачо, но си много прав.

Аз съм работила в ресторант и от опит ще ви кажа, че ако си благ и добър, може да си страхотен професионалист, но не ставаш за Шеф. Трябва си тип "Строг, но справедлив".

*
E,ама чак пък -самсунест темерут  :lol: :lol: :lol:! може да гониш респект,ама не като простак....Бил ъс в казарма-знам как става. :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
СИ МЕ ОН, СИ МЕ ОН, СИМЕОН, СИМЕОН! :party:
Само той остана от фаворитите ми!
Яд ме е за бат Стефчо, биваше го това момче не само за готвач но и за капитан и за другар в колектив. Имаше добра мисъл, стратег и амбиция. Жалкоооо... :hug2:
А Баян, го предпочитам пред кака Лени ама имаше в него нещо слабо, някаква слабост като че ли!
Аврам не ме кефи но ако махнат Симо, тогава ще предпочета Аврам да я бие Ленчето. Тая е змия! :fighting:
Ако Елена спечели и се окаже верен този слух, просто втори Мастър Шеф няма да гледам! Чак пък такива комплекси и да си купуваш победа от тв шоу, някак ми е просташко и повърхностно!А снощи как си съсипа с оцета храната, не смятам,че я оправи просто си я избутаха към финала.
Затова съм с две ръце за Симеон! :cheerleader:
Йоан 19.09.2017г.
Матей 22.10.2018г.