0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #120 -: Март 10, 2015, 18:55:02 pm »
Даааа,две пишки видяхме  :lol: Те и имена си имат  :D И шутове раздават  :wink:

Значи ти е лесно - знаеш кое име къде точно се намира :-)

26.09.2019
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #121 -: Март 10, 2015, 19:05:07 pm »
Честити  :bori_005: :bori_004: Сигурно е голяма забава в коремчето на мама  :P
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #122 -: Март 10, 2015, 19:46:54 pm »
Ами забавно е.Обикновено се редуват,единия рита и шава,другия почива ,а после смяна,но има редки моменти ,когато и двамата бият по един шут.А още са около 300 грама,представям си като станат по-пухкавки  :D
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #123 -: Март 10, 2015, 20:20:52 pm »
Хихи, Вилили, много забавно, определено не скучаеш :))
Момичета - пак въпросче, някоя има ли отзиви за тези детските комбинирани кошарки със скрин, които после стават на голямо легло....да не споменавам марки. Не намерих мнения на мами. Лошото е, че не са дървени, а ПДЧ с МДФ в повечето случаи и не знам колко е безопасно покритието( при гризкане от бебе примерно) и колко изобщо са издържливи?
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #124 -: Март 10, 2015, 20:45:14 pm »
Аз съм с такава кошара :) трето дете гледа,перфектна е нямам забележки  :lol:
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #125 -: Март 10, 2015, 21:14:51 pm »
Алекс, би ли ми писала на лични марката, моля те  :bighug:
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #126 -: Март 10, 2015, 21:40:28 pm »
Здравейте не знам дали тук е точното място на моят въпрос ако не е моля да бъда извинена. та бременна съм в 21 седмица и днес моята бебка е супер активна не се е спряла цял ден мърда непрекъснато. Как мислите това притеснително ли е.. знам че един ден са по активни на другия не чак толкова ама мисля че това е прекалено. благодаря ви предварително
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #127 -: Март 10, 2015, 22:00:57 pm »
Здравейте не знам дали тук е точното място на моят въпрос ако не е моля да бъда извинена. та бременна съм в 21 седмица и днес моята бебка е супер активна не се е спряла цял ден мърда непрекъснато. Как мислите това притеснително ли е.. знам че един ден са по активни на другия не чак толкова ама мисля че това е прекалено. благодаря ви предварително
Не мисля, че това е проблем. Ако утре пак е така, се свържи с акушерката, или АГ-то си. До колкото съм чела прекалената активност може да е свързана с недостиг на кислород към бебето.
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #128 -: Март 10, 2015, 22:19:01 pm »
Благодаря за бързият отговор..
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #129 -: Март 10, 2015, 22:21:20 pm »
ВиЛиЛи, честити две пишки (ама как звучи :lol:)

Яничка, и тук транспорта е така, но в Бг не съм си и помисляла да кача бебето в автобус.

Днес бях на лекар - 1см. разкритие си имам, глава натиска шийка на старта да излиза...не знам дали ще устискам още 10 дни, за Овен, както иска таткото.
[/url][/url]
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #130 -: Март 10, 2015, 22:59:02 pm »
То по-добре риба да е, но мисля, че ще изчака още.

*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #131 -: Март 10, 2015, 23:27:35 pm »
То по-добре риба да е, но мисля, че ще изчака още.

И аз мисля, че е по-добре риба  :D

Алекс, би ли ми писала на лични марката, моля те  :bighug:
Моето дете спи в такава, доволна съм. Не е закусвала от кошарата и не знам колко е безопасна.
Ето такава е:
Дизайн Бейби

Re: Тема на бременните №94
« Отговор #132 -: Март 10, 2015, 23:50:43 pm »
То по-добре риба да е, но мисля, че ще изчака още.

И аз мисля, че е по-добре риба  :D


Еми...нали било годината на Овцата...и тя да е овца...Ники Теле...все рогати!
Третото го искал Козирог.

Аз като широкоскроен Водолей й казвам да излиза когато иска :)

По показания на ехографа съм седмица напред...може би плацентата е поостаряла, не знам. Официално ми местят термина на 1,04 и ако не съм родила тогава ще предизвикват..на една приятелка тук вече втори ден й го предизвикват...
[/url][/url]
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #133 -: Март 11, 2015, 00:48:08 am »
Сериозно? Аз като старо куче да питам с какво толкова два дена не могат да й предизвикат раждане? При мен първия път също се забави, обаче втория с някакъв гел, направо си подейства мигновено. Викам си на акъла, че докторът пипа и затова взе да боли. Ама така, де. Спряха болките след има-няма 9 часа (имах и епидурална). Първия път беше с хапче. Докато ми почнат контракции, трябваше още едно да ми сложат и чак 11 часа след първото почнаха болезнени контракции.
Вени, май при теб първото раждане беше сравнително бързо. Значи сега да стискаме палци да успееш да стигнеш до болницата.

Re: Тема на бременните №94
« Отговор #134 -: Март 11, 2015, 04:36:33 am »
Вчера сутринта я приеха, сложиха й някакъв тампон за 12 часа и чакаха разкритие, в 18 вечерта още беше само 2 см. Разбрах, че ако не тръгне тази сутрин ще й слагат системи, но досега няма никаква активност от нейна страна. Все си мисля, че ако беше родила щеше да пише във фейса или мамата.

Много беше бързо първото раждане. Затова като се прибрах изпрах нещата за количката и столчето и мъжо съвсем панира :lol:
[/url][/url]
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #135 -: Март 11, 2015, 08:29:49 am »
Вчера сутринта я приеха, сложиха й някакъв тампон за 12 часа и чакаха разкритие, в 18 вечерта още беше само 2 см. Разбрах, че ако не тръгне тази сутрин ще й слагат системи, но досега няма никаква активност от нейна страна. Все си мисля, че ако беше родила щеше да пише във фейса или мамата.

Много беше бързо първото раждане. Затова като се прибрах изпрах нещата за количката и столчето и мъжо съвсем панира :lol:
Вени, относно зодиите - аз съм за овен, рибите са дооооста депресарска зодия. Знам го от личен опит. ;-).
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #136 -: Март 11, 2015, 09:12:09 am »
Вени и аз съм за овен  :) дъщеря ми е овен, страхотен инат и упорит и амбициозен човек е..нищо,че е само на12 :lol: като я гледам изобщо не я мисля сигурна съм,че ще се оправя чудно в живота..дай боже :lol:

*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #137 -: Март 11, 2015, 11:19:18 am »
Здравейте момичета,за леглата ,за които пишете във Вис Виталис има страхотни на български фирми.3 в 1 са.На мен ми подариха количка  hauck malibu 3 в 1 розова ,знам че е рано,но ми писна да съм песимист.Лошото е че след като ми я подариха една позната каза,че лекарят й  объркал пола на бебето на 4д и аз щях да припадна ... Иначе аз всеки ден като легна и стана чакамм нещо да ме срита,но е рано още...
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #138 -: Март 11, 2015, 11:25:21 am »
иВи, ритниче ще усетиш когато най-малко очакваш  :)
*
Re: Тема на бременните №94
« Отговор #139 -: Март 11, 2015, 11:32:38 am »
Аз само си представям,не очаквам,защото ми е рано още...Сигурно най-рано 18 г.с...