0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« -: Февруари 11, 2015, 08:55:22 am »
Заповядайте в новата тема!  :)

Линк към предишната: Дайте да ви видя графиката - 11 тема

Успех на всички!  :)

Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #1 -: Февруари 11, 2015, 09:03:38 am »
Здравей, и аз пожелавам успех, днес моята температура започна да се вдига, аз съм сигурна че тогава беше овулацията, усещам я.
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #2 -: Февруари 11, 2015, 09:04:25 am »
Гинекологът ме вика 3 дена преди очаквана менструация.Аз си мисля,че сега като ми е спаднала температурата сега трябва да настъпи овулация....
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #3 -: Февруари 11, 2015, 09:17:43 am »
Момичета ,маркирала съм да се вижда графикатеа ми,а не се вижда>Къде бъркам?
presiana85, графиката ти се вижда, всичко е наред с линка :)

Когато се прави стимулация, графиката не е показателна. Според мен, въпреки вида на графиката, е възможно доминантният фоликул да се е спукал. Явно температурата преди О. е била по-висока (заради стимулацията) и затова графика за момента изглежда така, възможно е в следващите дни още да се повиши, ще проследим. Редно е при стимулация, след предполагаемите дни за О., да се провери чрез УЗ преглед дали фоликуликулите са се спукали.
Успех този месец! :)
« Последна редакция: Февруари 11, 2015, 09:32:14 am от marsi »

Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #4 -: Февруари 11, 2015, 12:03:26 pm »
Оххх,дай боже да е станало!Ще видим,аз си мислех да не е сега овулацията понеже съм със обилна цервикална слуз.А ако е сега овулацията има ли шанс за бременност,в смисъл след като е толкова късна 16-ти ден от МЦ.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #5 -: Февруари 11, 2015, 12:23:43 pm »
Пресиана, аз забременях с О на 25-26 ден :) Принципно съм с по-дълъг цикъл :) Всичко е възможно :) Ако все още имаш ЦС - според мен продължавайте си с опитите :) Стискам палци :)

П.С. Видях, че пиеш Дуфастон. Ако О не е минала, Дуфастонът я подтиска. Той се пие след доказана О. Вие с док видяхте ли какво се случва с доминантния фоликул? Много би било странно при стимулация докторът ти да не проследи настъпила ли е О или не, а просто да предполага и да ти изписва лекарства. Би трябвало да те проследи дали наистина се е спукал фоликулът  и как се развиват нещата :)
« Последна редакция: Февруари 11, 2015, 12:29:44 pm от lilitu »
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #6 -: Февруари 11, 2015, 13:45:30 pm »
Пресиана, аз забременях с О на 25-26 ден :) Принципно съм с по-дълъг цикъл :) Всичко е възможно :) Ако все още имаш ЦС - според мен продължавайте си с опитите :) Стискам палци :)

П.С. Видях, че пиеш Дуфастон. Ако О не е минала, Дуфастонът я подтиска. Той се пие след доказана О. Вие с док видяхте ли какво се случва с доминантния фоликул? Много би било странно при стимулация докторът ти да не проследи настъпила ли е О или не, а просто да предполага и да ти изписва лекарства. Би трябвало да те проследи дали наистина се е спукал фоликулът  и как се развиват нещата :)
Трия си коментара.Запис към темата.Успех
« Последна редакция: Февруари 11, 2015, 13:48:01 pm от snaPi »

Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #7 -: Февруари 11, 2015, 14:55:12 pm »
Здравейте момичета, новичка съм в писането, но не и в четенето на форума. От този месец меря БТ вагинално, не от самото начало, но ви моля да ми погледнете графиката.....има ли смисъл да се надявам или пак е пропуснат месец.
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #8 -: Февруари 11, 2015, 15:40:06 pm »
Здравейте момичета, новичка съм в писането, но не и в четенето на форума. От този месец меря БТ вагинално, не от самото начало, но ви моля да ми погледнете графиката.....има ли смисъл да се надявам или пак е пропуснат месец.
Смятам ,че докато няма цикъл надежда има :)на колко дни ти е МЦ? Какъв тест прави , кръвен или пиклив ?(според мен е било рано и за двата )
Нека по-компетентните изкажат мнение. Успех
« Последна редакция: Февруари 11, 2015, 15:44:13 pm от snaPi »

Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #9 -: Февруари 11, 2015, 15:45:04 pm »
Правих си този, който го дават с тестовете за овулация CLEAR. МЦ ми е на 28 дни. В повечето случаи е точен.
« Последна редакция: Февруари 11, 2015, 15:46:36 pm от kalina86 »
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #10 -: Февруари 11, 2015, 16:04:38 pm »
Здравей, Калина, ако положителният ти тест за О е бил на 15ти ден от цикъла, О може да е била на 16-17 ден.  Тоест днес ти е 13-14ти ден след О. БТ ти е висока, което е много добър знак :) Може за предния тест да е било рано - 9-10 дни след О  и ако още не е имало имплантиране или тези дни е било имплантирането, е нямало как да отчете тестът :) Стискам палци, според мен утре сутринта - най-добре с първа урина - тест. Ще отчете вече :) Ако правиш днес - опитай да не пишкаш колкото можеш повече - 2-3 часа :) Успех :)  :bighug:
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #11 -: Февруари 12, 2015, 08:47:19 am »
Ужас, температурата започна да спада  :ask: за тест мисля да изчакам 1-2 дни, но то май няма да има нужда
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #12 -: Февруари 12, 2015, 08:54:00 am »
Здравейте ,ще погледнете ли и моята графика,май овилацията ми е била 11-12 ден?И аз незнам.....
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #13 -: Февруари 12, 2015, 09:37:29 am »
Ужас, температурата започна да спада  :ask: за тест мисля да изчакам 1-2 дни, но то май няма да има нужда
Калина, според мен не е паднала много :) Не се разочаровай :) Стискам палци :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #14 -: Февруари 12, 2015, 11:39:43 am »
И аз да се запиша в темата и да помоля Денис да си каже мнението и за моята графика.

Меря ректално всяка сутрин в 6.30ч. с дигитален термометър. Този месец закъснях с тестовете за овулация, но на 3-ти беше като че ли след положителен и по признаците, определям, че на 3-4 ти е била овулацията ми, ако е имало такава  :P
Предишните месеци нещо не успях с измерването, Марси ми обърна внимание, че нещо не е както трябва и затова смених термометъра и този месец е нов.
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #15 -: Февруари 12, 2015, 15:18:01 pm »
здравейте момичета, не знам точно тук ли трябва да задам въпроса си, но цял ден се ровя..чета и до никъде не стигам..
става въпрос за моя близка приятелка, репродуктивна..в момента правят стимулации в надежда, за опит ин витро..притеснителното от цялата процедура е, че след три хистероскопии там и спира МЦ и без него е почти 5-6 месеца и до момента. някой знае ли това дали е нормално и ще има ли ефект от тези стимулации или го правят без резултатно само за да всемат парите от фонда, благодаря предварително но включилите се..
П.П. днес съм препрочела цялата инфо от страницата на НАДЕЖДА за всички странични ефекти от въпросната процедура, но не открих никъде това коетео се случва на моята близка..
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #16 -: Февруари 12, 2015, 16:52:46 pm »
запис
« Последна редакция: Февруари 12, 2015, 17:03:49 pm от kati_vm »
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #17 -: Февруари 12, 2015, 16:57:42 pm »
здравейте момичета, не знам точно тук ли трябва да задам въпроса си, но цял ден се ровя..чета и до никъде не стигам..
става въпрос за моя близка приятелка, репродуктивна..в момента правят стимулации в надежда, за опит ин витро..притеснителното от цялата процедура е, че след три хистероскопии там и спира МЦ и без него е почти 5-6 месеца и до момента. някой знае ли това дали е нормално и ще има ли ефект от тези стимулации или го правят без резултатно само за да всемат парите от фонда, благодаря предварително но включилите се..
П.П. днес съм препрочела цялата инфо от страницата на НАДЕЖДА за всички странични ефекти от въпросната процедура, но не открих никъде това коетео се случва на моята близка..
А твоята приятелка, защо не попита лекуващия си лекар? За пръв път чувам да се провежда стимулация без цикъл. 8O

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #18 -: Февруари 12, 2015, 17:43:53 pm »
запис  yahoo_17
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #19 -: Февруари 12, 2015, 18:36:48 pm »
И аз да се запиша в темата и да помоля Денис да си каже мнението и за моята графика.

Меря ректално всяка сутрин в 6.30ч. с дигитален термометър. Този месец закъснях с тестовете за овулация, но на 3-ти беше като че ли след положителен и по признаците, определям, че на 3-4 ти е била овулацията ми, ако е имало такава  :P
Предишните месеци нещо не успях с измерването, Марси ми обърна внимание, че нещо не е както трябва и затова смених термометъра и този месец е нов.


Здравей, ти си правила овулационен тест и нито един не е положителен, така ли, защото по графиката е имало овулацията!
« Последна редакция: Февруари 12, 2015, 18:38:44 pm от desi_do4eva »