0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #980 -: Февруари 17, 2017, 15:31:20 pm »

Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #981 -: Февруари 19, 2017, 19:33:02 pm »
Здравейте на всички отдавна следя темата,тъй като ние също правим опити за бебе,но все още неуспешни!!!Имам една извънматочна бременност  и премахната тръба с бившия ми мъж при който бе констатирана лоша спермограма само 2% от човечетата са годни останалите с наранени главички!С настоящия правим опит от една година и нищо !Искам да помоля по вещите могат ли коментират графиката ми и кога според вас е била овулацията ми, предварително благодаря !!! http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=129234
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #982 -: Февруари 20, 2017, 09:37:11 am »
Здравей, Miglena072!
Линкът, който си копирала не отваря графиката ти, ето този линк е към последната ти графика  http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1&userLoginName=miglena072

Погледнах предишните графики, според мен предполагаема овулация в последния цикъл 12-13 ден от МЦ, в предишния отново 12-13 ден от МЦ.
Според мен е добре да включиш и тестове за О. за по-точно определяне. Пробвала си с тестове в последния цикъл, но е трябвало да продължиш още ден- два. Добре е тестовете да се правят от  -  през + до - , за да си сигурна за деня с положителен тест. Има отределени изисквания за правилното ползване на овулационните тестове, подробно ги коментирахме тук преди няколко дни, прегледай предишната страница от темата.

Ще бъде по-удобно за проследяване и коментар, ако поставиш линк към графиката в подписа си:
От  Овулационен календар -> (оранжевото поле) Лентички -> кликваш върху избрана картинка и копираш линка ->
отиваш във  Форум -> Личен профил -> публична информация -> поставяш копирания адрес в  Подпис -> накрая  Промяна на профила

Успех в този цикъл!
« Последна редакция: Февруари 20, 2017, 09:55:43 am от marsi »

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #983 -: Февруари 20, 2017, 09:51:00 am »
Момичета, вече сме на 50-та страница, време е за нова тема :) :

Дайте да ви видя графиката - 13 тема