0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #960 -: Февруари 04, 2017, 13:49:10 pm »
Изискването за този тест е да е прави сутрин с първата урина. Ако си имала мигащо човече, но си нямала усмихнатото, което не мига, а направо празния кръг, значи вечерта на мигащото човече е бил пикът на ЛХ, а О следващия ден. Тези тестове са много по- точни от обикновените лентички, защото мерят ЛХ и Е2.
Дано скоро да успееш, Chocholinka :)
Късмет и на всички останали.
Pav-la, благодаря за разясненията за този тест!  :)


Pav-la дааа само кръг ми излезе вчера . А днес ми е  13 ден от О.  Когато го правих вчера се падаше 12 би трябвало да го засече ако О . ми е на 14 ден :-( оф съвсем се обърквам . Но и грофитата няма много увеличение днес ,явно е рано за О. Благодаря ви че писахте момчета ❤
Chocholinka, беше писала, че цикълът ти варира до към 34-35 дни, така че може да е още рано за овулация. Успех в този цикъл!  :)

*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #961 -: Февруари 04, 2017, 17:57:22 pm »
За нищо :) Този тест съм го ползвала, дори писах на Клиър блу да ги питам нещо, които не ми бяха ясни по него.
Иначе предния месец цикълът е бил 28-29 дена, така че О на 13-14 ден не е изключено. Дейтвайте смело днес, утре, а също дано и вчера да сте покрили.
Chocholinka, може ли да ти видя графиката?
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #962 -: Февруари 04, 2017, 19:31:23 pm »
Именно мин месец ми дойде на 29 ден . Ето снимка от графиката ми . BTW пия от 11 ден на цикъл едни билки за забременявяне ....
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #963 -: Февруари 04, 2017, 21:37:38 pm »
Графиката за мен е ок, има си спад , не е пълна, но все пак. Повишаване на температурата може да се наблюдава до няколко дни след О.
Какви билки взимаш? Аз лично съм против приема на билки ей така. За мен е по- добре да се приемат хапчета от рода на Pregnacare Conception и подобни. Има вариации за мъже също. Не знам от колко време правите опити, но за мен дори и след 3-4 месеца е задължително да се направи спектрограма.
Ако искаш пиши в http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=51841.200 , за да не спамим темата за графики.
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #964 -: Февруари 04, 2017, 22:03:37 pm »
Ето и билки които пия
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #965 -: Февруари 05, 2017, 12:22:22 pm »
Добре дни днес се успах и я мерих в 10:00 часа или -36.55. Сега не знам да разбирам ли че съм имала О.  или още не  :-((  теста и вчера не показа да съм в О.
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #966 -: Февруари 05, 2017, 12:43:23 pm »
Chokolinka  аз съм с по-дълъг цикъль като теб и ми идва от 29-33 ден (на 33 ден много рядко) и ову ми се пада някъде към 17-18 ден,не знам твоята дали си я засичала и как се пада попринцип?Но може да е рано за ову.Продължи си тестовете,ако трябва до края,за да видиш може да имаш по-късна ову отколкото си мислиш и успех!😊
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #967 -: Февруари 05, 2017, 13:08:34 pm »
При тези тестове няма смисъл да продължаваш, само ги хабиш. Аз като ги ползвах си взимах от тях и обикновени. След мигащо човече, ако няма усмихнато, значи или О е до ден 2, или въобще няма да има. Можеш да провериш с обикновени, но не с тези.
Ти температурата си орално ли я мериш? Много ниски стойности, а и не много стабилни. Започни анално, по- точно е.
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #968 -: Февруари 06, 2017, 11:02:54 am »
Добро утро момчета. Бт.я меря рактално. Да ви кажа това ми е графиката от днес...никои тест не отчете О. но според Бт. е имало О. :-( и се чудя дали с билките не обърнах нещо ...тях ги почнах на 11 ден от Ц. . А от вчера съм и с настинка....нямам температура,но синузита ми е възпален . Та не знам дали това не е оказало влияние на БТ. Също така миналият месец пих костилбегил и ми дойде на 29 ден ( толкова рано не ми е идвало от много време) та за това си мисля ,че О. и този месец може да е по рано ако пак ще ми дойде на 28/29 ден. ...
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #969 -: Февруари 06, 2017, 12:22:43 pm »
Здравей, Chocholinka :) Според мен, ако е имало О, е била 10-11 ден, но за сега е рано да се каже, тъй като БТ трябва да се покачи още и да се задържи :) Така или иначе мой съвет е - правете си опити през ден, докато не си напълно сигурна, че е минала О. По отношение на билките - преди 4 години имах хормонален дисбаланс - и с билки за 2-3 месеца всичко влезе в норма, но бяха предписани от доктор. Мисълта ми е, че билките влиаят - и ако не си сигурна има или няма проблем, не се знае в каква посока и на какви хормони ще повлиаят билките. Освен това е много важно през коя фаза от цикъл ги пиеш, а ти като не си сигурна кога ти е О, реално няма как да прецениш и кога да ги пиеш или спреш съответно. Настинката съще може да е дала отражение на БТ. Стискам палци да сте хванали или да хванете О,а ко не е минала :)
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #970 -: Февруари 06, 2017, 12:56:18 pm »
Привет. Имам хормоналин дисбаланс и аз . Висок пролактин ,ма които пих хапчета. И за това реших да пробвам със билки . Дано стане скоро ....:-( много искам ❤😘
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #971 -: Февруари 06, 2017, 16:04:30 pm »
Chocholinka, на графиката ти е отбелязано, че взимаш прогестерон от първия ден на цикъла. Вярно ли е или си объркала лекарството?
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #972 -: Февруари 06, 2017, 16:07:34 pm »
Ne ne vqrno . Vzimah predi dosta hora vreme I vse go maham I to pak si izliza na app . Sorry za latinacita prize tel sam :-(
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #973 -: Февруари 13, 2017, 00:49:56 am »
Здравейте момчета това е графиката ми от днес. Възможно ли е Т. да е толкова висока,защото се събудих по късно,но все пак я премерих . Като часове сън съм спала нормално ,просто снощи си легнах по късно..
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #974 -: Февруари 15, 2017, 13:05:38 pm »
Здравейте момчета това е графиката ми от днес. Възможно ли е Т. да е толкова висока,защото се събудих по късно,но все пак я премерих . Като часове сън съм спала нормално ,просто снощи си легнах по късно..
Да, по-късното измерване може да доведе до отчитане на по-висока БТ.
До 13.02 графиката няма ясно изразена двуфазност, как е в следващите дни, копирай още веднъж, за да видим цялостно графиката.

Това, което прави впечатление от този прикачен файл, а и от предишните, които си копирала, БТ е доста нестабилна, което поставя под съмнение кога точно е била овулацията, и дали изобщо е имало.
Но и фак е, че всеки път виждаме частично графиките ти, аз лично не мога да се ориентирам добре, може би ще е по-удобно да се регистрираш в овулационния календар тук, за да имаме цялостен поглед върху графиките. 
Ако има нужда, ще напиша допълнителни насоки как да се регистрираш и да поставиш линк към графиката в подписа на твоя профил.

Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #975 -: Февруари 15, 2017, 13:26:05 pm »
Marci Здравей това е графиката ми до днес ...май май много да не се надявам,че и този месец е станало...:-( не
*
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #976 -: Февруари 15, 2017, 13:56:55 pm »
Chocholinka, нека изчакаме още няколко дни. Моля те да копираш отново след около 4-5 дни, за да видим как изглежда цялостно графиката. Дано БТ запази нивото си от последните три дни или да се повиши още, успех!

Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #977 -: Февруари 15, 2017, 14:03:22 pm »
Благодаря Marsi . Ще пусна ...
В началото на Януари пих костилбегил и поне цикъла ми влезе в норма ,а и уж нали той е за boostvane на О. Така ми се иска да е станало :-( . Освен придърпване ниско долу др. нямям ...но това си го имам всеки месец :-(
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #978 -: Февруари 17, 2017, 12:07:02 pm »
Здравейте момичета,
Искам да се включа и аз в темата. Правим опити за бебе от 4 години и не се получава. Две неуспешни инсеминации. От два месеца започнах да си меря БТ. За първия месец не си направих графика, но от този съм по сериозна и вече имам такава, макар и недовършена. Молбата ми е ако може някой да ми я разчете.
Доста неща прочетох и ме притеснява това, че БТ в началото на цикъла си остана висока. Преди да ми дойде цикъла беше 37.1, в деня на цикъла падна на 36.8, но после пак се покачи за няколко дни. Не ми се струва нормално. Ще бъда благодарна, ако някой от вас ми даде мнение от какво може да се получава.
Сега ще направя опит да си кача графиката. Дано успея.
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1
Re: Дайте да ви видя графиката - 12 тема
« Отговор #979 -: Февруари 17, 2017, 12:09:52 pm »
mariq2424 аз не я виждам.Мисля ,че трябва да я направиш достъпна до др. потревбители за да се вижда