0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ами и аз вливам сили да не го мисля, но труд ичко се получава... Благодаря много за окуражителните думи.... Помага някак, а и като знаеш, че не си сам...
*
Привет момичета и ra4o, мина и последния етап от процедурата ни, а именно трансферът. Като изключим чакането (около 3 часа) всичко останало беше ОК. Върнахме един ембрион ( по наше желание) -бяха ни подготвили 2. Утре ще чакам да звъннат ембриолозите да се уточним за замразяването. Ами това е от мен - направихме каквото зависеше от нас, останалото е в Божиите ръце. След 15 дни тест. Хубавото е че ми добавиха към лекарствата само нош па. Сега започва голямото чакане и обратното броене. Лека вечер от мен!  :D
*
Честито ти ,Мириам!!! Добре сте решили да запазите другия "отличник" :lol:! То един ще свърши работата :wink:! Да,сега започва изнервящото чакане  :?. Запази спокойствие,Не се хвърляй от първия ден да търсиш симптоми за + или -  :). Бъдете заедно с близкия ти човек и си мечтайте за хубави неща и едно красиво бъдеще. Времето е хубаво за разходки и кратки пътувания,така че,възползвайте се! Стискам палци!! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
Успех, Мириам! Всичко ще бъде наред, вярвам в това... Аз съм осми ден след трансфер, ще минат брзо, ще видиш  :D. Усмихвай се по-често...
*
Благодаря ви много за окуражителните думи! :)

Да ви питам нещо: имам изписано Но Шпа - 3х2. Без да се преструвам, но това лекарство хич не ми понася - вчера едвам 3 хапчета успях да изпия. Днес само едно. Гризе ме обаче съвестта...дали е проблем това според вас? Изписано ми е за 7 дни.
*
Пии го както си е изписано от лекарите, не виждам проблем да се пият тези малки хапчета.
Miriam, ако не ти понася се обади на лекаря или на спешния телефон. Това, че медикамента е изписан не значи, че на всяка цена трябва да се пие.
*
Всяко нещо е изписано с цел,да се обади хубаво,не да си решава днес ще пия 3 утре 1 защото не ми понася и да пита във форума.
Miriam предполагам, че вкуса на Но шпа то ти е неприятен и за това не можеш да го понасяш.
Ако е така си вземи Но шпа филмирани таблетки, при тях го няма този неприятен вкус
При последния ми трансфер разбрах за тях, има ги в аптеката в Надежда.
Навсякъде ги има. Сигурно е от горчивия вкус. И аз  едва ги преглъщах. 
« Последна редакция: Май 03, 2015, 08:39:28 am от little kitten »
Здравейте Момичета,
Как сте?  От доста време ме мъчи нещо и вярвам ,че ще ми дадете съвет. След поредният трансфер завършил  с аборт в 6.г.с си правихме изследвания , имунологични като всичко е ок там + крос мач  и там всичко е ок, е да ама имам вече 2 аборта като единия беше в 13г.с.. Д-р Персенска ми прави биопсия и там всичко е ок, лигавицата и тя казва че била добре.  Иска пак да правим биопсия, но необходима ли е при положение че вече е правена? Иска ми се преди другия трансфер да разберта защо правя тези аборти. Ние сме с донорска яйцеклетка , мислите ли че може да е заради това?
Благодаря ви,

Хубав Неделен Ден :)
« Последна редакция: Май 03, 2015, 09:27:37 am от mira_masleva »
Какво точно биопсия сте правили, защото има 3 вида? На мен д-р Персенска ми назначи първоначално  само имунологична, предполагам че и на теб така..
vanessa15 да vanessa15 такава беше , ще видим като отидем в петък какво ще каже
Д-р Шефкетова ще бъде на разположение на своите пациенти до 15 май.
След тази дата, пациентите ще бъдат насочени към останалите специалисти в сектор Репродуктивна медицина.
не виждам проблем да се пият тези малки хапчета
Колкото по-малки са таблетките, толкова по-силно е действието на лекарството и се приема също така с голямо внимание :balk_63:
Здравейте момичета... за мое огромно съжаление, на девети ден след трансфер отново започна кафявото зацапване. Втори ден си го влача и моля, ако някой има такъв опит, можете ли да ми кажете ако това е падане на един от ембрионите, дали все още има шанс другият да се е закрепил или това е краят отново....моля, споделете.....
Ана мария,това може и да е признак за имплантация...след като си 9 ден защо не пуснеш едно ЧХГ да видиш какво се случва? Почивай повече,пий си но-шпато и си слагай утрогестана и спокойно :lol: стискам палци това да е добър признак :)
Здравей Алекс... Няма човек на света, който да се надява на това повече от мен.... то, обаче е като течение, не са просто няколко капки. За съжаление при предното инвитро започна пак така и не завърши добре, макар че тогава казаха, че е станало заради проблемната ми тръба.... вече нямам ни една и затова ме плаши толкова това. Много благодаря за окуражаващите думи... дано, ако се окажа права, поне едничкото да успее да се задържи..... ако има някой подобен опит, ще съм изключително благодарна....Алекс, ако си права, ще имаш черпня от мен..
*
Ана мария,няма да се предаваш :x! Течението още нищо не означава,колкото и да ти прилича на предишни опити!!! Няма никаква гаранция и никой не може да потвърди какъвто и да е резултат ,само от този факт. :) Продължавай с лекарствата. Вече можеш да си пуснеш  и кръвен/или утре/. Стискаме палци!!!!! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
Ана мария,продължавам с окуражителните думи в 5 г.с. изкървях обилно и си кървях до 12 г.с. в 8 г.с. на едното му спря сърчицето,а другото го виждаш в подписа ми  :lol: стискам палци