0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Време е за нова тема. Като успял вече пациент на клиниката, ви пожелавам моя резултат!
Ще си позволя да цитирам Зайо от предишната тема, че информацията ѝ е особено изчерпателна:

Малко информация за клиниката:
Клиника "Надежда репродуктив" е част от болница за женско здраве "Надежда". Намира се на адрес София, ул. Блага вест №3
Гугъл мапс координати

Транспорт: трамваи 11, 19 (спирка Балканкар АД) и 22 (спирка жк Красна поляна - последна спирка); автобуси 11, 45, 60, 83 (спирки Балканкар АД или жк Красна поляна); маршрутки 15, 29, 32, 48. Автобус №45 свързва болницата с метрото (линия 1, спирка Вардар).

Телефони:
02 4417970 - РЕГИСТРАТУРА
0884 700 704 - спешен
0882 193 970 - мобилен за записване на часове
0885 778 141 - за проверка за закъснения в графика (когато имате час)
02 44 17 973 - справки за резултати от изследвания, болнични и административни въпроси
02 44 17 979 и 0882 193979 - Румяна Караджова (въпроси, свързани с ФАР)
0882 193 978 и 02 441 79 78  - доц. Балтаджиева (имунологичен кабинет)
0882 193 976 и 02 44 17 976 - андрологична лаборатория
0887 701 927 - замразяване на яйцеклетки и ембриони (всеки делничен ден от 10 до 17 ч.)
02 4417971 - КЛИНИЧНА ЛАБОРАТОРИЯ
02 4417975 - БОЛНИЧНА АПТЕКА
02 4417978 - ИМУНОЛОГИЯ
02 4417979 - ДЕЙНОСТИ СВЪРЗАНИ С "ЦЕНТЪР ЗА АСИСТИРАНА РЕПРОДУКЦИЯ"
02 4417985 - ОБРАЗНА ДИАГНОСТИКА
0882 193 972 - КЛИНИКА ПО МЕДИЦИНСКА ОНКОЛОГИЯ (от 8:00 - 15:00 ч.)


В интернет: МБАЛ Надежда, Репродуктивна клиника Надежда
Във Facebook: МБАЛ Надежда, Ин витро клиника за надежда

За проверка на резултати от изследвания в МБАЛ Надежда: ЛИНК (потребителско име и парола искайте от регистратурата)

Линк към предишната тема : http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=50223.980
« Последна редакция: Февруари 24, 2015, 10:17:02 am от little_rabbit »
Пеше, благодаря за новата темичка!
Много късмет на всички  :bighug:
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Записвам се и аз!
Целувки и  Божие благословение на всички!
:bighug:


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*
Хоп, и аз да се наредя в новата темичка :)
И аз като успяла веднъж в клиниката /Дай Боже и втори такъв успех :wink:/, пожелавам на всички тук много здраве, късмет и само положителни емоции! :)
 :bighug:

Здравейте и от мен. И аз ще ви последвам в новата тема. Следя със стиснати палци новините, които споделят момичетата с опит в момента и се надявам на успех и при нас. Пожелавам на всички здраве и успехи в постигането на най-съкровената ни мечта!!! :P
Момичета, с оглед на това, че инсеминацията ми беше на 22.07., а реинсеминацията на 23 този месец, кога мога да направя тест за бременност? Мисля, че след 14 дни, но не съм сигурна, затова ще съм благодарна на информация от вас. Нали знаете, точно накрая е най-трудно. Незнанието ме побърква и вече нямам никакво търпение. Както казвате вие "вече съм се спекла".
Запис и от мен , успех на всички
След инсеминация тест най-рано на 14-15-ти ден, в случай на ре-инсе-от нейната дата.
*

    desi4ka

  • **
  • 127
  • Любовта ще спаси света !
Запис и от мен :D - ние очакваме одобрение от фонда.Успех на всички започнали вече процедури yahoo_17 и такива като мен .....чакащи!  newsm04
:balk_119: Ей ма на първа страница
Здравейте момичета! Да се запиша и аз като нов потребител. Казвам се Веселина от Варна на 38. Пациентка съм на Д-р Стаменов от април 2014. Юни правихме икси( мъжки фактор 3 процента подвижни) По втеме на стимулацията настинах с температура и бях на антибиотици. На 28.6 ми беше пункцията. От 5 фоликула извадиха 3 добри яйцекледки. Започна да се дели само една. Д-р Стаменов реши трансфера да е на 2 ден, и аз много плаках като четох , че успеваемост има само на 3 или 5 ден трансфер. Примирих се и реших да оставя всичко в Божиите ръце. На 30.6 ми върнаха ембриончето разделено на 4. Прибрах се във Варна на 3.7. Кръвен тест ърябваше да правя на 14.7, но аз реших да напта
здравейте момичета, скоро не съм писала и аз чакам одобрение по фонда с мъжки фактор и дано ни одобрят, всъщност това ще ни е първия опит. Пациентка съм на доктор райков от месец март 2014г. тази седмица звъннах да попитам за записване на час за края на август за евентуално събиране на яйцеклетки /така се бяхме уговорили с доктора когато реша да отида и да започнем да действаме/ и  :o с почуда установих, че след 1 септември ще бъда прехвърлена към доктор персенска или шефкетова.Някой знае ли защо доктор райков няма да работи повече там или къде отива?????? сега ако започнем пак наново с фоликулометрия и прочие лошо ще ми стане. не знам и коя от двете докторки да избера!?!
*

    desi4ka

  • **
  • 127
  • Любовта ще спаси света !
здравейте момичета, скоро не съм писала и аз чакам одобрение по фонда с мъжки фактор и дано ни одобрят, всъщност това ще ни е първия опит. Пациентка съм на доктор райков от месец март 2014г. тази седмица звъннах да попитам за записване на час за края на август за евентуално събиране на яйцеклетки /така се бяхме уговорили с доктора когато реша да отида и да започнем да действаме/ и  :o с почуда установих, че след 1 септември ще бъда прехвърлена към доктор персенска или шефкетова.Някой знае ли защо доктор райков няма да работи повече там или къде отива?????? сега ако започнем пак наново с фоликулометрия и прочие лошо ще ми стане. не знам и коя от двете докторки да избера!?!
                                                                                                                                                                     Здравей, Amelia31! :)Изчела съм много добри неща - все положителни отзиви и за 2те докторки (лично аз не съм била при тях - при Стаменов съм ), но ако някой ден се наложи да отида при една от двете (ако се наложи да заместят доктора било при проследяване или нещо друго - бих отишла така или иначе те са в един екип ), така че не се притеснявай в добри ръце си. Нека се включат и останалите момичета , които са техни пациентки. :wink:
*
Amelia31, д-р Райков заминава на работа извън страната, затова неговите пациенти ще бъдат пренасочени към останалите лекари. Не се притеснявай за това, което вече сте направили като изследвания и процедури, всичко е записано в досието ти и следващият лекар ще се запознае с него при първия преглед, а и ти допълнително ще разкажеш какво сте правили до момента  :)
Не се притеснявай и успех!  :D 

*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Здравей, Амелия!
Аз също да се включа - както ти е казала Марси - няма да повтаряш изследвания или фм, не се притеснявай! Всичко ти е в досието....просто лекарката, при която решиш да бъдеш, ще  продължи започнатото с Райков. А относно избора - не знам. Аз лично съм при д-р Персенска и си я обичам много!!! Не си я давам! Но няколко пъти на пункция съм виждала и Шефкетова как говори с пациентките си, колко е мила и внимателна, първия ми трансфер миналата неделя ми го направи тя, защото д-р Персенска почива в неделя. Беше много мила, беше ми прочела досието и ми пожела искрено успех. Другото предимство е, че при Шефкетова няма толкова големи закъснения като при д-р Персенска, но предполагам, че след отсъствието на д-р Райков ще стане лудница при всички...Каквото и да решиш - ще бъдеш в добри ръце - не се притеснявай! :goodluck:

Иначе аз имам едно притеснение и питане към вас.... :?
Приемът на утрогестан дали повишава и ТЕЛЕСНАТА температура....Четох, че тя не трябва да се повишава, за да се случи по-добре имплантацията....Базалната ми е 37.3, 37.40 няколко дни след трансфера, но сутринта си измерих и телесната и тя е 37. Няколко пъти я мерих и на двете мишници, все едно и също. Преди малко я измерих и пак така...
Как мислите - има ли повод за притеснение и дали ще попречи на ембриончетата ми  :? тази температура или да се надявам да е от утрогестана.../пия го, не го слагам вагинално/


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
А защо си мериш постоянно температуратс?Успокой се. Повишена температура е над 37 градуса. 37 все още не е повишена.
*
Сънливост, умора, повишена температура са все от страничните ефекти на утрогестана.
От внушения и самонаблюдения на този етап файда няма, теста накрая  ще покаже
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Сънливост, умора, повишена температура са все от страничните ефекти на утрогестана.
От внушения и самонаблюдения на този етап файда няма, теста накрая  ще покаже
Благодаря! Права си! Аз и не се самонавивам...моля се....знам, че има още много време и ще чакам търпеливо...
Просто се притесних дали по-високата телесна температура ще повлияе зле на ембрионите и имплантирането им...


"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
Добро утро, момичета. Искам да ви попитам възможно ли е от дуфастона да чувствам силни болки ниско долу в корема? Притеснявам се дали всичко е наред, защото този месец ми се събраха много неща - цветна снимка, инсеминация, реинсеминация... Почти всеки ден усещам болки ниско долу в корема, а неискам да притеснявам лекаря, защото е в почивка, а и може би е нормално. В момента приемам само фолиева киселина и дуфастон 2 пъти дневно по 1 таблетка. Благодаря предварително за отговорите ви и пожелавам положителен тест на всички момичета с опити в момента.