0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: За всички, които искаме 2-ро /3-то дете
« Отговор #40 -: Август 17, 2013, 18:37:23 pm »
irenaa333, благодаря ти за посрещането! :) Успех и на теб в борбата!
Re: За всички, които искаме 2-ро /3-то дете
« Отговор #41 -: Август 24, 2013, 18:41:28 pm »
Здравейте момичета!Мисля, че и моето място е тук.Имам две момчета от първи брак на 16 и на 12 години. Сега с милото мислим за наше си детенце. Опитваме от седем месеца. Всеки цикъл една надежда разцъфва и после угасва.Затова се включвам и аз. Успех на всички!
*
Re: За всички, които искаме 2-ро /3-то дете
« Отговор #42 -: Август 25, 2013, 16:59:03 pm »
Привет и от мен  :) Съвсем накратко: 3 неуспешни бременности, след хилядите изследвания се установи високи нива на НК клетки и носителство на тромбофилия при мен. Осиновихме детенце и сега отново сме на стартова позиция. Направихме консултация с имунолог и отново високи НК клетки, предстоят и нови изследвания на съпруга ми. Като се изясни настоящото положение ще решаваме какъв ще е планът за действие, но няма да протакаме. Много искаме второ детенце, а и малчо има нужда от другарче в белите  :D
Успех на всички мами!  :grouphug2:
*
Re: За всички, които искаме 2-ро /3-то дете
« Отговор #43 -: Август 27, 2013, 09:27:36 am »
Ако знаете какъв ужасен сън имах ...
Всичко ми се губи, само това, че бях отишла при някаква врачка(за разни неща), и точно преди да си тръгна я попитах - Ще имаме ли някога второ дете?
Тя каза - "Не, никога!"
Плаках много насън, и беше толкова реално ..  :(

Може би защото имам само няколко дни до датата, и пак подсъзнанието ми си прави такива лоши шеги с мен.
Просто исках да ви споделя.А и нали затова е темата ..

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: За всички, които искаме 2-ро /3-то дете
« Отговор #44 -: Август 27, 2013, 09:58:13 am »
Тед, в сънищата ни излизат нашите подсъзнателни страхове или непостижими желания, които обикновено подтискаме. Това не означава, че ще се случат някога. Е, желанията дано да се случат де :)
Аз например сънувах, че раждам шестзнаци  :lol:
Re: За всички, които искаме 2-ро /3-то дете
« Отговор #45 -: Август 27, 2013, 12:58:19 pm »
Мими, темата е за тези, които искат скромно 2-ро/3-то дете, а не....4-то, 5-то.....и 8-мо. Така ме разсмя.
Re: За всички, които искаме 2-ро /3-то дете
« Отговор #46 -: Август 27, 2013, 13:23:15 pm »
Тед, много е изтощаващо това чакане. Сега си давам сметка. нали почивахме един месец и съм доста по-спокойна. Дори обсъждаме дали да не се пазим още един два месеца за да е сигурно, че напълно сме се излекували, а и да си починем малко психически. Наистина това  следене на О, Т и най-вече чакането след О много ме изцеди емоционално.
<br />
Re: За всички, които искаме 2-ро /3-то дете
« Отговор #47 -: Август 27, 2013, 13:33:16 pm »
Аз пък мисля,че сънищата се тълкуват на обратно. Пример ако сънуваш, че някой близък умира значи ще живее дълго :) ако си сънувала това значи ще имаш второ детенце. :)Живота ти поднася това което мислиш
Re: За всички, които искаме 2-ро /3-то дете
« Отговор #48 -: Август 27, 2013, 13:43:34 pm »
Аз пък скоро преди лапароскопията сънувах,че мъжа ми си има официална любовница  :lol: и всички си живеем заедно.Един ден като разбрах,че и с нея мъжа ми правят опити за дете си говорихме с нея и и казвах,че сега веднага ще забременее и ще му роди момче,а тя каза "Не,аз си имам вече,ти ще му родиш син".Събудих се толкова уверена,че  съвсем скоро ще съм бременна с второто си дете.
Днес ми е 22 ден след лапароскопията  сутринта пробвахме чисто новите ми тръби.Малко се стреснах като видях след 2 часа,че имам две капчици кръв,но и тези дни би трябвало да ми е овулацията и мисля че е от нея.Често имам розова овулация и точно по същия начин единия ден много ме боли яйчника в който е фоликула и на следващия ден имам жилки кръв в ЦС.
« Последна редакция: Август 27, 2013, 13:45:12 pm от reni___ »
*
Re: За всички, които искаме 2-ро /3-то дете
« Отговор #49 -: Август 27, 2013, 13:45:06 pm »
Тед, в сънищата ни излизат нашите подсъзнателни страхове или непостижими желания, които обикновено подтискаме.
Да, и аз така съм чувала, Мими.

Иренка, аз отдавна не меря температури, и не правя ову тестове, именно поради емоционалното изтощаване.Обаче, все пак пресмятам дните до следващия МЦ, и се надявам, уви ..

tedi772, дано си права! :crossfingers:


"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
Re: За всички, които искаме 2-ро /3-то дете
« Отговор #50 -: Август 28, 2013, 00:39:09 am »
Хайде и аз в тази тема да се запиша.  :lol:

Дъщеря ни се получи спонтанно след години чакане и точно преди записания час за ИКСИ. С мъжки фактор и операция на варикоцеле сме. Тъкмо подновихме опитите и сега гинеколожката ми откри полип и удебелена лигавица. Може да се наложи да ми правят абразио и да чакаме още с опитите. Но, няма да губим надежда! :) Ще стане! Пък дано да е по-скоро, за да имаме сили да тичаме след тях.

Най-важното е, че поне по едно дете си имаме! :)

Стискам палци на всички ви, момичета!  :wink:


*
Re: За всички, които искаме 2-ро /3-то дете
« Отговор #51 -: Август 28, 2013, 00:53:01 am »
Мими, темата е за тези, които искат скромно 2-ро/3-то дете, а не....4-то, 5-то.....и 8-мо. Така ме разсмя.
Знам, Хоупче :) и аз скромно искам трето, но...  :) пък и шестзнаци да станат няма да ги върна я  :lol:
Re: За всички, които искаме 2-ро /3-то дете
« Отговор #52 -: Август 28, 2013, 07:31:47 am »
mimi26,твоите бонбони са красиви за шестзнаци.Надявам се да преживееш липсата на още братя :wink: ...обаче знам,че са заети :D


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: За всички, които искаме 2-ро /3-то дете
« Отговор #53 -: Август 28, 2013, 07:54:22 am »
Здравейте мамита, аз както ви казах, правилно предположих, че този месец изпуснахме ову, така че сега пак сме на стартова позиция, в нов месец с нови надежди.  :D
Тед, аз знам, че сълзите на сън, са щастие на яве....  :crossfingers:

Хубав ден на всички !
*
Re: За всички, които искаме 2-ро /3-то дете
« Отговор #54 -: Август 29, 2013, 11:34:01 am »
И аз се записвам в тази тема.

Първите ни опити за бебе траеха почти  2 год. с мерене на БТ и тестове за О. В месеца, в който щяхме да почваме с изследванията се случи нашето чудо. Сега си казахме, че ще започнем само с опитите без да се  стресираме с тестовете и БТ. Пък дано да се получи по-скоро.

Успех на всички в опитите!


Re: За всички, които искаме 2-ро /3-то дете
« Отговор #55 -: Септември 04, 2013, 14:18:17 pm »
Здравейте,момичета! Може ли и аз да се присъединя към вас. Ние от февруари се трудим за трето... да за трето. Батковците ни пораснаха вече на 16 и 13 г   и решихме че искаме още, една дама да бъде,ако може. Но уви нестава ,не съм се занимавала със тестове за овулация просто се надявах да се получи като първите два пъти.незнам на какво седължи,не мисля че съм стара само 35. От 2 месеца забелязах ,че менструацията ми стана една .... слузеста и кратка преди беше по 4-5 дена  с 26 дена цикъл , а последните два пъти по 2 дена и една слузеста и скрънзлива на кръв , миналия месец ми се гадеше ,този месец вече от 10 дена пак ми се гади,усещам корема си леко подут,и сякъш гърдите ми са станали някакси по тежки. Но ме е страх да се надявам за да не се разочаровам като миналия месец. Сега чакам да видя какво ще стане на 9.09 или най късно на 10.09.много се надявам да съм забременяла. Стискам палци на всички момичета които искат да станат мами та било то за първи,втори,трети или там няма значение кой път,стига да са желаещи . Успех и дано започнем да се радваме по скоро.
Re: За всички, които искаме 2-ро /3-то дете
« Отговор #56 -: Септември 04, 2013, 15:21:23 pm »
Здравей, Тонита
Чудесно е, че искате 3-то детенце. За мен това е супер комбинация след двамата големи батковци една малка принцеса. Такива бяха и моите планове. Само че принцесата дойде първа :)   А сега искаме още един принц и една принцеса :)
<br />
Re: За всички, които искаме 2-ро /3-то дете
« Отговор #57 -: Септември 07, 2013, 20:10:52 pm »
Остана още 2 дена, май те са най гадните и дълги дни на чакане,от днес и кръста ме боли.ох направо незнам.
*
Re: За всички, които искаме 2-ро /3-то дете
« Отговор #58 -: Септември 09, 2013, 12:47:31 pm »
Здравейте, колежки  :D!
Имаме дъщеря на 9,5 г. и от три г. правим опити за второ дете. Досега не сме правили никакви изследвания, с изкл. на рутинни гин. прегледи (за мен). И една спермограма миналата седмица, която хич не е цветуща... Записах консултация при специалист, че все от някъде трябва да се почне.
Много ми е криво, защото исках всичко да стане по естествен начин, не съм привърженик на лекарствата никак, и дълго се колебаехме дали изобщо да се захващаме с прегледи... Но пък като се замисля, че никога не бих си простила шанса да е някой дребен проблем, заради който да се лишим от още едно детенце  :?. И годинките, годинките си вървят...
Оф, много объркано стана, ама аз по принцип съм си объркана  :lol:
Пожелавам успех на всички ни!!!
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: За всички, които искаме 2-ро /3-то дете
« Отговор #59 -: Септември 09, 2013, 16:13:23 pm »
Здравейте, този месец мисля, че хванахме ову, с мъжо дадохме всичко от себе си  :D , дано да се е получило  :( :crossfingers: :babyflips:. Сега се започва великото чакане......
Тони какво става при теб ?!?